Глисти і способи їх позбутися

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Малючка, 22 Серпень 2009.

  1. Monopoliya

    Monopoliya Well-Known Member

    І я потребую поради в дитини, 2 роки виявили аскариди. Спочатку з,явились висипання прищиків на пісючкі, припустили глисти, потім в калі виявили. Прописали пірантел.. пропили 3 дні, через 12 днів сказали пропити Зентел теж 3 дні.
    На зараз апетит покращився, стала активніша.
    Але висипання не пройшли. Вони не збільшуються, її не турбують, не чухаються, але пісючка виглядає паршиво( Чекати ще, чи таки варто шукати інших спеціалістів?

    Надіслано від мого SM-G930F, використовуючи Tapatalk
     
  2. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    @Зорянівонька напишу схему, що нам приписували при аскаридозі
    1.Комбантрин -1р/д на ніч після вечері, три дні.
    2. Зранку- біле вугілля дві таб.
    +цитрин 0,5 таб на ніч після закінчення прийому протипараз.,давати три дні.
    3.Через два тиждні знову Комбантрин(чи ін.) 1 р. на ніч.
    Після ,десь через днів 10 бажано здати ще раз кал.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  3. kewa

    kewa Well-Known Member

    @Зорянівонька в моїх обох були аскариди, в старшого і личинки і запліденні яйця , в меншого лише личинки
    нам призначали вермокс 3 дні, сметку і едем , повторний кур через 2 тижні- вермокс одноразово ( лише старшому)
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  4. Semiramis

    Semiramis Горда галичанка

    @Зорянівонька трохи коняча доза. Взагалі, такі препарати як - Ворміл, Вермокс, Зентел це як токсична бомба для організму. Посадите дітям печінку, нирки, не знатимете до чого братися потім.
     
  5. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    я би декаріс забала, три дні ворміл. плюс вугілля і протиалергічне. А через 10 днів треба повторити (хоча чому через 10? нам через 2 тижні говорили)
    --- дописи об"єднано, 30 Листопад 2018 ---
    О, і ще три дні то задовго, нє? там в інструкції написано, що аскаридоз -- 1 таблетка. Краще вже тоді пірантел один раз випити, замість того вормілу
     
  6. marianast

    marianast Well-Known Member

     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Marteme

    Marteme New Member

    *Ворміл*-таблетки.
     
  8. Sandoryk

    Sandoryk Well-Known Member

    Де Ви здавали аналіз на глисти?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  9. kewa

    kewa Well-Known Member

  10. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    От ніяк не розумію, для чого при аскаридозі повторний курс через 2-3 тижні? Ще й по три дні.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    От і я . В інструкції пише "одноразово". Існують інші, "складніші" глисти, то там і схема лікування інша. Якщо з полуницею чи іншою забрудненою їжею не з'їсти нових яєць, то і нічого не буде, "ворміл", наприклад, знищує всі покоління. Те саме стосується гостриків, тільки тут треба ще й додаткові профілактично-дезинфекційні заходи вжити, бо їх яйця дуже "летючі" і можуть залишатись в навколишньому середовищі.
     
  12. Cherry Cola

    Cherry Cola Active Member

    Ми були недавно на консультації в педіатра в Інтерсоно, те саме питали. Навіщо ще травити дитину ліками? Каже, так по протоколу потрібно(((
     
  13. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Якось дивно, протоколи не співпадають з інструкціями по застосуванню ліків... Кілька разів у дітей був ентеробіоз і завжди вистачало одноразового прийому. Раз колись у найстаршої були аскариди - теж за раз ліквідувались. Всіх протоколів не перечитаєш, і лікарям хочеться довіряти, але в наших реаліях треба перевіряти і співставляти різні джерела, тому тут кожен вирішує для себе і своїх дітей.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. нталька

    нталька Well-Known Member

    лямблії як раз потребують довшого прийому ліків.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Лямблії так, місце перебування, так би мовити, важче для потрапляння необхідної концентрації ліків, але от коли при гостриках чи аскаридах (які живуть в кишківнику і попадають під прямий удар) призначають 3 дні підряд і через якийсь час повторити(попри дані з інструкції до препарату) - то зайве навантаження.
     
  16. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Під час призначення я запитала лікарку, чому така доза. На що вона відповіла, що аскариди вже адаптувалися до цих ліків і звичайними дозами при сильному аскаридозі не зарадиш.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  17. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Що значить «сильний аскаридоз». Вона ж одна та аскарида? Може бути сильне токсичне ураження організму продуктами життєдіяльності аскариди.

    Пішла читати матчасть.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    А якщо не одна, а багато штук? Я щось ні до чого путнього не дочиталась ще. І як тої інтоксикації позбутися теж. Марія, як щось мудре прочитаєш напиши пліз
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  19. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Там лиш в одному прикол може бути. Правильно вирахувати дозу пірантелу чи вормілу щодо своєї ваги. От і все.
    Ну і гарненько поцікавитись життєвим циклом тих чи інших паразитів.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Cherry Cola

    Cherry Cola Active Member

    Ще нюанс - є глисти яких не видно по аналізу калу, тільки аналіз крові.