Годинник з gps трекером

Тема у розділі 'Техніка', створена користувачем raspberry, 27 Серпень 2016.

  1. flame

    flame невгамовний експериментатор

    в чоловіковому apple watch є. Пікає коли засидівся, щоб порухався і окремо пікає, щоб зосередитися і дихати. Ніби дрібниця, але коли починає "волати"- піднімаєшся і робиш. А з іншої сторони - бісить, що годинник тобою командує:girl_crazy:
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  2. lilochok

    lilochok Well-Known Member

    користуюсь годинником з такою функцією уже близько року. Спочатку підскакувала і ходила по сигналу))) зараз та то майже не реагую)
    а ще дуже злить коли за день пройшла близько 20 км, присіла, а годинник "кричить"))
     
  3. Олюнька

    Олюнька Well-Known Member

    Напишіть, будь ласка, контакти, де купувати найкраще смарт годинник?
     
  4. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

    Підніму темку)
    Хто має смарт годинники для дітей і може порадити свою модель? На що звертати увагу при виборі?
     
  5. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    І я буду вдячна за поради і рекомендації, бо планую купити малій, бо телефон не збираюсь ще купляти. Цікавлять моделі, де можна дзвонити.

    Надіслано від мого Mi A3, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. Online

    Online Well-Known Member

    Звертати увагу найбільше варто на точність gps трекера. Це слабке місце, особливо в дешевших китайців. Похибка може бути і 100 м., і кілометр. Ви не зможете точно бути впевнена, чи вийшла ваша дитина зі школи чи гуртка, особливо, якщо вона випадково натисне кнопку СОС. А вона натисне багато разів, поки звикне: переодягаючись, відповідаючи на дзвінок, намагаючись подзвонити. І ще, я б радила брати найпростіший без наворотів. Тоді все краще працюватиме. Я там в темі писала про модель, яку ми свого часу взяли. Загалом, виробником була задоволена.
     
    Останнє редагування: 5 Червень 2020
    • Інформативно Інформативно x 1
  7. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    Дівчата, скиньте і мені посилання на нормальні якісні смарт годинники
     
  8. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

    Я брала малому на сайті smart baby watch, той що офіційний дистриб'ютор. Наразі все ок, працює добре, заряду вистачає на добу мінімум (але годинник використовується тільки для дзвінків). Брала без ігор, камери і т.п.
    Як виявилось, не всі моделі годинників водостійкі (а це важливо, бо навіть при митті рук він може намочитись). Тож на цей момент варто звертати увагу
     
    • Корисно Корисно x 1
  9. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    В нас так сталось. Мабуть, в школі мив руки і вода потрапила на контакти. В нас Еларі був і їх ремонтують без проблем. Але в нас була модель, що не вигідно було ремонтувати, бо щоб замінити контакти,треба було зняти екран,а він був приклеєний до начинки і при розбиранні 100% пошкодився б. Треба було б замінювати і його.
    Купили новий. Також Еларі іншої моделі. Та, вже хоче телефон:girl_cool:
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Мені знову актуально, молодший в перший клас йде. Можете порадити, який з них має точніший трекер і водонепроникний? І ще, вони всі російськомовні? Української нема?
     
  11. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    @NataliaFed, а цей Еларі має точний трекер? Водостійкий? Меню є українське? Можете якусь конкретну модель порадити?
     
  12. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    @raspberry трекер, якщо чесно я до нього не дуже придивлялась, бо ця функція мені не першочергова.Показує все по карті ніби ОК. Ми не в місті живемо. Цей годинник був для нас -краще за телефон тим, що не псув собі зір і в школі не тупив в ігри, а завжди дитина на зв'язку.
    Типу водостійкий,а на практиці хз, як. Просто малий вже обережний і не миє руки з годинником).
    Меню- російське.
    Такі штуки , як камера - фігня непотрібна на мою думку. Лишнє зарядку вбиває.
    Це модель третього покоління FT-301
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Корисно Корисно x 1
  13. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

    Аналогічно, малий ще сам далеко не ходить, максимум в магазин поруч, тож точність трекера не перевіряла.
    Мені потрібен годинник для зв'язку з малим в школі, особливо в теперішніх умовах, коли батьків не будуть пускати в приміщення. Купили заздалегідь, щоб протестувати.
    Щодо водостійкості: я звичайно в стакан з водою годинник не запихала)) але коли миє руки і потрапляють бризки на екран, нічого з ним не стається, екран ще має наклеєне захисне скло (вже повністю подряпане)). Якось приніс малий годинник повністю в піску (тунелі в пісочниці будували), навіть контакти на зарядку забиті були піском, то відчистила спиртом і все ок.
    У нас модель q300s, це була одна з небагатьох водостійких, інші водостійкі мали забагато додаткових функцій для мене (камера, ігри, можливість дзвінків шляхом ручного набору номера, а не тільки з телефонної книги).
    Меню українською
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Корисно Корисно x 1