Голі малята бігають по хаті..?

Тема у розділі 'Маленькі бешкетники', створена користувачем Sufler, 4 Січень 2012.

  1. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Голі малята бігають по хаті..?

    У нас те саме. Як десь ідемо, то вбираємо шкарпетки. Правда, в машині він все з ніг знімає і їде босий. :mocking:
    Але бачу, що тепер щось зрозумів і вже не скидає в машині. Все-таки -30 то не жарти. :xaxa:
     
  2. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: Голі малята бігають по хаті..?

     
  3. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: Голі малята бігають по хаті..?

    Я вважаю, що на пляжі однозначно - так.
    А от удома буває по-різному. Моя Дарця теж інколи голодупить, але не весь день ну і звісно, я пильную чим вона в той час зайнята (бо в кухні і коридорі кавалок зимної плитки). Не бачу в тому нічого злого. Старші теж пройшли через такий період, виросли, вже самі бігають одягаються.

    ---------- Додано в 16:31 ---------- Попередній допис був написаний в 16:30 ----------

    Я вчора по вулиці наші чобітки підбирала, бо Даруся їхала возиком і роззувалася. Ще й колготи пробувала стягнути.
     
  4. Vika

    Vika Well-Known Member

    Відповідь: Голі малята бігають по хаті..?

    моя мала як була менша, то кожного вечора як перевдягалися на сон в піжаму мусіла пробігтися по хаті гола до тата показати який вона класний голячок. я дозволяла. тепер якось само по собі пройшло.
    малому як змімаю памперс, пускаю по ліжку лазити голопопим. він тішиться і тікає від мене. подобається йому.
    а от на рахунок шкарпет, весь час намагаюся себе заставити їх не вдівати ( літом зовсім не носив ), але якись страх шмарків-кашлів заважає. в нас всюди плитка, теплі підлоги. та весь час балдію. як бачу фотки босоногих діток.
     
  5. nattsol

    nattsol Well-Known Member

    Відповідь: Голі малята бігають по хаті..?

     
  6. poputochka

    poputochka Well-Known Member

    Відповідь: Голі малята бігають по хаті..?

    Мабуть, тому і не розумієте:girl_wink: В мене обидві малі люблять роздягнені побігати.
    Старша з дитинства голопопила і вдягнути було важко, і роздягалась одразу. Отак і бігала я за нею по колу. Зараз підросла, стидається - то маєчка і трусики обов"язкові, але тапки або шкарпетки вбрати неможливо. Сварюсь, нагадую, а вона все "забуває". Причому "власний приклад" не діє - я ніколи не ходила вдома боса, як і чоловік чи батьки.
    Тепер та ж ситуація з меншою -2,8р. - найбільше задоволення - бігати наголяса, без трусиків. Причому в садку не роздягається, ходить в тапках, а тільки зайде додому - все з себе скине, і вперед.
    Не скажу, щоб це мене тішило - в хаті не стерильна чистота - йде постійний ремонт, маємо собаку, яка тягає бруд, а дитина може голою попкою сидіти на паркеті чи плитці, ну і постійно холодні і брудні ніжки, а часом може і при гостях роздягнутись, але війна поки результатів не дає...Може переросте...
     
  7. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    Відповідь: Голі малята бігають по хаті..?

    Не факт. Я майже завжди ходжу і в шкарпетках і в тапочках. Чоловік так само. А Софійка зараз взяла собі за моду ходити боса. В гостях ходить в колготках або в тапочках, а вдома ганяє без нічого. Завжди нормально вдягала футболочку і штанішки. Останнім часом мала охоту бігати в платтячку і тапочках, а тепер взагалі без нічого хоче бути. Ну максимум футболку вдягне і то коли їсть мусить її зняти. Як буде далі не знаю. Їдемо на свята до моєї мами. Там особняк і набагато холодніше ніж тут. Треба буде вдягати, а як не знаю.
    Сподіваюсь їй то перейде, але цікаво, що от таке бажання гонити наголяса прийшло майже в два роки, а до того не було.
     
  8. LuBimaya

    LuBimaya New Member

    Відповідь: Голі малята бігають по хаті..?

    у моїх дівок домашній одяг - труси і майки!
    про шкарпетки та тапочки і мови бути не може...
    думаю, якби їм було зле так, вони не роздягалися б
    я сама ходжу в майці і легких штанях чи шортах, чоловік тільки в шортах.. тому думаю, що це залежить як в сім'ї...
     
  9. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Голі малята бігають по хаті..?

    Я по хаті завжди боса ходжу. Чоловік зазвичай у шкарпетках. Дарко в нас у шкарпетках навіть спить (на літо дуже часто ховаю, бо то жах просто), а от Натусик не любить шкарпеток узагалі, хоча ми йому маленькому постійно їх одягали. Любить бути босий і все.
     
  10. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: Голі малята бігають по хаті..?

    На рахунок капців, то в нас тут своя історія. Малий в своїх тапках майже не ходить, Хіба як сильно розхвалю, то може пробігтися по хаті взад-вперед і скидає, натомість просто обожнює ходити в нашому взутті, хоч звичайно йому в них геть не зручно, совгає ними, мурдується, але не знімає поки з нього сама не знімлю і то віддає надто неохоче.
     
  11. Ascorbinka

    Ascorbinka скептик-романтик

    Відповідь: Голі малята бігають по хаті..?

    я вже починаю думати, що забагато вдягаю своїх хлопців, тому зразу запитаю як у вас з вікнами, що робите як вікно відчинене?

    В мене майже цілодобово навстіж відчинене кухонне вікно, і я навіть не уявляю як то без шкарпеток і штанів, по ногах тягне. Були менші - і голясиком бігали, і без шкарпеток, а зараз з тими болячками я щось надто перелякана, вже й на холодне дмухаю:girl_nea:
     
  12. LuBimaya

    LuBimaya New Member

    Відповідь: Голі малята бігають по хаті..?

    нічого не роблю
    у нас теж на кухні кватирка завжди відчинена...
     
  13. Натуля

    Натуля Well-Known Member

    Відповідь: Голі малята бігають по хаті..?

    Ми живемо на першому поверсі, під нами немає підвалу, а просто земля і квартира кутова. В нас досить холодно.На кухні і в коридорі на підлозі лінолеум. Я завжди в тапках хожу, чоловік теж. Антон полюбляє ходити голяком. Але це якось періодами. Я просто не дозволяю йому сідати голою попою на підлогу і слідкую, щоб раптом не було протягів. Коли до горшка привчались - то нам так було навіть зручно, встигав добігати і сам сідав. Був період вивчення і себе і мене і тата. Чоловік часто разом з ним купається і я теж раніше бувало разом малим у ванні "плавала". Літом був період коли малий почав активно бавитись пісюном, ледь не на вуха намотував. Тоді почали одягати трусики, щоб "якась мушка за пісюн не вкусила".Тапки, теплі шкарпетки носяться по настрою. Сьогодні сам попросив, щоб я його одягнула і успішно все з себе зняв і пів дня бігав в одній футболці. Я вже звикла до того, чоловік би інфаркт дістав (свекруха теж). На ніч вдягаємо піжамку, але іноді Антон з криками її знімає. Все б нічого, але вночі батареї взагалі ледь теплі і він точно мерзне бо розкривається (останні три ночі підряд запісював нас), і соплі/кашлі від того з"являються. Будемо включати обігрівач.
     
  14. vernata

    vernata New Member

    Відповідь: Голі малята бігають по хаті..?

    Я своїх роздягаю перед вечірнім купанням. Мала вже дуже того чекає, тішиться, коли голенька. Малий теж ніби тішиться, але через кілька хвилин вже проситься в ванну (мабуть, некомфортно йому).
     
  15. madchen

    madchen Member

    Відповідь: Голі малята бігають по хаті..?

    Мій малий теж не занадто голякує по хаті. Винятки бувають перед купанням, перевдяганням. Коли знімаю памперс-тікає від мене, трохи поголопопить, а максимум через 30хв. вже подає сигнали, щоб його одіти. А ще коли він без памперса, то бавиться пісюнчиком:connie_pull-pigtail Мама постійно на мене свариться, щоб я не позволяла цього робити, бо звикне, бо то зле...
     
  16. Aster

    Aster Well-Known Member

    Відповідь: Голі малята бігають по хаті..?

    Які ще в старшого покоління тримаються забобони! І то вже не перевчиш. Хоч і літературу читають (деякі)...
     
  17. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: Голі малята бігають по хаті..?

    моя старша роздівалась весь час, вона і зараз ходе тільки в трусах часто, і вічно боса. Я вже не звертаю на то уваги.
     
  18. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Голі малята бігають по хаті..?

    о, в нас по різному. Яринка гола вже не ходить, але труси і майка то улюблене вбрання. А Оленка голопопить регулярно, з чого моя свекруха робить страшну трагедію.
     
  19. Neverland

    Neverland Well-Known Member

    Відповідь: Голі малята бігають по хаті..?

    В нас теж дитьо голе бігало все літо. А зараз мусово ходим в памперсі, бо від дверей тааак тягне, що я без шерстяних підколінків ходити не можу, а про голого малого мовчу(((((
     
  20. Sufler

    Sufler New Member

    Відповідь: Голі малята бігають по хаті..?

    до мене серед рідних вже прізвисько Мачоха приклеїлось, зокрема і за те, що дитина бігає гола:)
    теж про таке знаю, відмінність лишень в тому, що ламінат чи плитка то на жаль не роса.

    ---------- Додано в 23:50 ---------- Попередній допис був написаний в 23:42 ----------

    практика свідчить про протилежне. я від природи мерзлюх, тому вдома постійно в шкарпетках, навіть не так, в шкарпетищах, вязаних шерстяних і по коліна, дитина натомість моїм прикладом не послуговується. ходить боса