Голі малята бігають по хаті..?

Тема у розділі 'Маленькі бешкетники', створена користувачем Sufler, 4 Січень 2012.

  1. Zaichiha

    Zaichiha New Member

    Відповідь: Голі малята бігають по хаті..?

    У нас так само. Труси + футболка - це домашній одяг для доні (3 роки), а я вічно як капуста одягнена, форточки відкриті. Не роблю трагедію з прохолодних рук і ніг - для нас то є норма. Як на мене це пасивне загартовування - для лінивих - нічого не робиш, а дитина загартовується.
     
  2. veronka

    veronka зла друзя

    Відповідь: Голі малята бігають по хаті..?

    у нас вдома щонайбільше +20, перший поверх, внизу підвал, усі вікна відкриті)) моя красуня у футболці, часом у штанях, але завжди босоніж)) я ходжу у капцях і шкарпеткам, мерзну, а воеа собі майже голяса бігає, і так від народження)) і, ттт, не хворіє)) якщо їй холодно, то каже: "Мамо, я змерзла" і ми щось одягаємо (як правило, лише шкарпетки))
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Piama

    Piama New Member

    Відповідь: Голі малята бігають по хаті..?

    Моя доця 2,5 роки теж постійно знімає колготки, особливо коли сідає на горшок, то обов"язково все знімає, мене це не переймало поки вона не уподобала собі роздягатись в гостях, з регулярністю в 5-10хв. прибігає з іншої кімнати і вже без колгот. Я і сварила і просила і уваги не звертала і розказувала,що так негарно -але наразі нічого не діє.
     
  4. Veselivka

    Veselivka Member

    Відповідь: Голі малята бігають по хаті..?

    В нас аналогічна ситуація. Мала ходить вдома босяком, і ноги холодні, і руки. Але зараз в такі морози стараюся одягати теплі носочки, як то кажуть :"береженого Бог береже"
     
  5. loreniya

    loreniya Well-Known Member

    Відповідь: Голі малята бігають по хаті..?

    але добре що вона не стресує вас... моя мама має практику подзвонити вранці і розказувати що в них вночі було -30 і щоб я не йшла гуляти з малим бо в нього буде спазм бронхів... я ж не йду з ним гуляти вночі в її місті за 100 км від львова... а ще нам ненав"язливо подарували 6 пар !!!! грубих шкарпеток дитячих, які ми майже не носимо... малий має алергію на тапки і шкарпетки - мурдується бідний поки того з себе не зніме, а як бабця приїде то все то терпеливо йому вдіває, а він роздратовано знімає... . в нас плитка на підлозі, але я правду кажучи сама ходжу по ній боса і не жаліюсь - поверх 6, знизу не тягне.
    А ті мамині історії то мене до білого каління доводять - відразу згадую як сиділа вдома замотана як капуста... Моя мама мене могла зимою 1 раз в тиждень випустити на вулицю, могла і рідше, колись я думала що так має бути і що зимою діти мають сидіти по хатах, а тепер як маю дитину то розумію що дитина не жаба і при біганні не замерзне... СВОБОДУ ГОЛОПОПЕНКАМ!!!! :girl_cray:
     
  6. OlesjaDi

    OlesjaDi New Member

    Відповідь: Голі малята бігають по хаті..?

    Моя доня теж ДУЖЕ полюбляє голодупенкою бігати (в нас дуже тепло), але то все нічого, нехай бігає коли всі рідні, а коли чужі, то страшенно сварюся з тим біганням! Бачу в неї ще немає відчуття стиду:girl_crazy: А взагалі я думаю, то такий період і все скоро само собою закінчиться, адже вони всі дорослішають і будуть встидатись:girl_blush2:
     
  7. Dasmall

    Dasmall New Member

    Відповідь: Голі малята бігають по хаті..?

    А пригадайте себе малих, яке то було задоволення почуватися вільним від одежі. Я вважаю, що це необхідно малятам, у рамках розумного звичайно :)
     
  8. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Відповідь: Голі малята бігають по хаті..?

    рамки розумного для Сергійчика - штани. повзаючи, стирає коліна до мозолів :) навіть не знала, що таке буває :)
     
  9. Sertce

    Sertce Member

    Відповідь: Голі малята бігають по хаті..?

    Коли було жарко, моє мале бігало( як бабушка не бачила) босе й голе. Іноді- в шкарпеточкаx і тапкаx. Має дуже ніжну шкіру, в жару не може xодити, спати в одежі, тому голеньке. Як xолодно, то в xаті в колготочкаx, якісь сорочинці, але під нею обов'язково має бути майочка.
     
  10. Yurieva

    Yurieva New Member

    Відповідь: Голі малята бігають по хаті..?

    Мої дівчатка бігали по хаті в трусиках та майці, а менший тільки голяка. Коли хтось приходить у гості намагаємся хоч трусики вдіти, але малий бешкетник потім, коли я не бачу знімає і знову во "всєй своєй красє".
     
  11. Latane

    Latane Well-Known Member

    Відповідь: Голі малята бігають по хаті..?

    Ми бігаємо голяка! Зранку одягаємо трусики, але через годинку доня знімає їх))) Якщо хтось заходить в гості, то намагаюсь її одягти трошки, але якщо вона зкидає з себе одежу - не наполягаю! В гостях доня зайнята вивченням нових іграшок, то на свою одежку не звертає уваги.
     
  12. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Відповідь: Голі малята бігають по хаті..?

    Ми вже не зовсім малята (нам 8 років), але бігаємо по хаті в трусах. Кажу, щоб одягнулася - одягається, але через деякий час усе знімає, каже, що жарко. І не мерзне ж, мавпеня таке!
     
  13. Liliya Shukh

    Liliya Shukh Member

    Відповідь: Голі малята бігають по хаті..?

    я мерзлюх) а синочка стараюся не навдягати, коли холодніше то бігає в бодіку, а коли було тепло то в трусаках (памперсі)
     
  14. elektronika

    elektronika Well-Known Member

    Відповідь: Голі малята бігають по хаті..?

    Мому хлопчику 2 рочки, але він полюбляє роздягнутися й поганяти голяка, ще й показувати при цьому фігури на підлозі. А останнім часом постійно знімає капці і шкарпетки. Гасає вдягнений але босий... Підлога без підігріву, носом смаркає... Але я дивлюсь на це філософські: ловлю і вдягаю нові шкарпетки через п"ять хвилин "волі"=)))
     
  15. Galin Max

    Galin Max Member

    Відповідь: Голі малята бігають по хаті..?

    мій також обожнює гасати голяка (йому 3,5 роки).
    навіть деколи спить голий, при тому що вже давненько викинув підодіяльник з ковдри (чимось він йому не сподобався). ото спить під кусючою вовняною ковдрочко і ніц йому не шкодить )))
     
  16. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

    Відповідь: Голі малята бігають по хаті..?

    Мої мацьопи топають вдома босяком. Ми вже звикли, а недавно друзі прийшли в гості, то пробували підлогу, думали що з підігрівом і були шоковані, що діти босі:girl_mad: Для дітей, то є гарне загартовування і я тим не переймаюся:girl_curtsey:
     
  17. Corena

    Corena Кулінарна муза 2013

    Відповідь: Голі малята бігають по хаті..?

    і я маю свого голясика.
    одягаємось/роздягаємось повністю по 20 разів на день.
    я ніби і не наполягаю сильно, але так як весь час бавимось на підлозі, то якось комфортніше бути вдягненою, але моя дитина так не думає :).
    найбільше з того страждає свекруха, коли не подзвонить на скайп, то бідкається, що "знов дитина гола" )).
     
  18. Pulupjak

    Pulupjak Active Member

    Відповідь: Голі малята бігають по хаті..?

    Донедавна Настя бігала або в трусиках і футболочці, або тільки в трусиках. Сьогодні другий день бігає зовсім гола, бачить що я з трусиками підходжу відразу кричить що вуха закладає:clapping:. То таке що бігає гола, правда ще б не сідала тою голою дупцею на підлогу де їй заманеться. І сьогодні вже третій раз стоячи пісяла над горшком:8:, оце вже не смішно
     
  19. Беата

    Беата New Member

    Відповідь: Голі малята бігають по хаті..?

    І у нас те ж саме....Сідає на горщик і починає з себе усе знімати. А тоді треба лапати її щоб одягнути. Може то таке після літа? Ще не звикла що треба одягатись. А от босою вона ходить завжди. Хоча сусідський хлопчик-ровесник вдома ходить взутим у шкіряне взуття на шнурівках :8: Але то таке....у кожного ... своя методика
     
  20. Milli

    Milli Well-Known Member

    Відповідь: Голі малята бігають по хаті..?

    а тоді встає і бігає голяка, а я заним щоб одіти його.)))