Голос країни

Тема у розділі 'Катрусин кінозал', створена користувачем Капризуля, 6 Червень 2011.

  1. flame

    flame невгамовний експериментатор

    +1. І ще для мене оті чисто американські "викабелювання" і жестикуляція є дуже відштовхуючі. Особливо, якщо ще врахувати що йому 27 років, а не 17 . Тоже мені американська сєлєбріті з "хацапєтовки".
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  2. Merry

    Merry Well-Known Member

    ну і не вірю я в той його акцент. він виїхав за кордон в дорослому віці і не прожив там пів життя щоб заробити акцент
     
  3. flame

    flame невгамовний експериментатор

    це було, коли він став Аня Ейпріл.
    От як можна з такого красунчика зробити таке чудо???
    [​IMG]
    --- дописи об"єднано, 29 Січень 2018 ---
    от і я про те ж . Шоу робить.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  4. marianast

    marianast Well-Known Member

    Коли був чоловічої статі риси обличчя видавалися тонкими , аристократичними, а зараз така підпухша тьолка) Губи невдалі, то точно. І пам’ятаймо, що він/вона щоденно приймає жменьку гормональних препаратів. Це теж відображається на обличчі
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  5. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    І я була в шоці, коли почула про зміну статі Бориса Апреля. Ех, а міг бути таким красивим мужчиною. Ось надибала в неті його найкраще чоловіче фото. Дивіться який красень був.
    [​IMG]
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  6. flame

    flame невгамовний експериментатор

    так, в нього було ідеальне обличчя, яке не варто було чіпати. А ті губи напевно зробив десь перед Голосом.


    Ну і він же ж хотів бути Брітні Спірс, а зробилося чомусь
    Ну, такоє. Подивимось, як далі будуть події розвиватися.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    В 16-17 років обличчя було ще більш дитяче. З роками таки чоловічі риси з'явилися + невдала пластика.
    Вийшло такоє ))) як на мене жіночої краси точно немає. А кривляння, то караул. Реакція Тіни Кароль мені сподобалось.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  8. flame

    flame невгамовний експериментатор


    --- дописи об"єднано, 30 Січень 2018 ---
    Ну і ще мене дуже здивував Дмитро Хвостенко з Navsi100. По-перше своєю наглістю і самовпевненістю. Ще одна звєзда блін. І ще й провалився з Деспасіто, яке є їхнім топовим кавер хітом на пару з Захаром. Ну от нашо то було? Не пройшов, прикро, але спинитися треба було на цьому. Все подільше було зайвим. А Тіні респект і уважуха - все чітко і в точку:ok:
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. marianast

    marianast Well-Known Member

    Він був дуже зажатий на сцені, не впевнений в собі, закритий, пересташений. Я думаю що оті всі amazing то захисна реакція, він не знав як себе поводити і що говорити. Напустив на себе американського тУману, а вийшла фальшивка. Не приємно було дивитись на нього, і це не через зміну статі, Монро в мене таких емоцій не викликає. І чомусь стало його шкода.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    давайте не обговорювати якийсь епатаж сумнівний, може поменшає його на таких конкурсах
    класно Дмитро Самко (з Рівненської обл.) заспівав.. і ніби є в нас такі голоси на естраді, слухай собі) але солідарна з Тіною, та пісня дійсно ніби для нього написана, хочеться крутити на повторі.. і цікаво як він розкриється далі
    в Нікіти Трондіна цікавий тембр...
     
    Останнє редагування: 30 Січень 2018
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    я ж не пишу, що красуня серед дівчат. Але у порівнянні із іншими собі подібними -- то красуня. Взяти Монро -- ну то реально мужик-мужиком, а тут як не знати, то впринципі можна переплуьтати із якоюсь баскетболісткою. Ви бачили який вона кінг-конг? Вища за Потапа і Осадчу.
     
  12. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    ну так це ж була постановка. Всі зіграли свої ролі))) Я думаю, що йому треба було просто засвітитись на екрані в прайм-тайм. Але так, загалом хлопець не викликає приємних відчуттів.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    Коли Апреля показали крупним планом,то я подумала, що таки страшненька з нього дівчина:) І то тіки мені здалося,що він ( вона) постійно з відкритим ротом був?) Прям як Крістін Стюарт з Сутінків))
     
  14. Merry

    Merry Well-Known Member

    так, я ще подумала що невдала операція, тому рот не закривається і говорити йому навіть якось важко було.
     
  15. flame

    flame невгамовний експериментатор

    Класнючий сьогодні ефір. Козак - ммммм, надзвичайно.
    Злата - бооомбаааа. Крутезна. :good:
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. marianast

    marianast Well-Known Member

    А білорус як круто заспівав! Мені він Апреля в будущність хлопчиком нагадав. Останнього учасника не зрозуміла. Я рада, що його взяли, для його самостверждення. Але чи мотивувались судді не зрозуміла.
    Ще хочу,дуже, щоб перестали робити « ворожнечу» між Бабкіним і Кароль.
     
  17. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    А ноги , ноги... жесть

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
  18. flame

    flame невгамовний експериментатор

    Голос Країни почався. Нарешті щось по недільних вечорах цікаве є. А ще й як супер мега бонус - Дан Балан. Оооуууу, як він мені подобається:blush: А ще як бачила живенького, то тааа - пре. Дай Бог, щоб він не виявився бичарою :girl_in_dreams::girl_haha:
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    @flame мені від Дана Балана щось віє зірковою хворобою, але може я помиляюся, дасться чути)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. flame

    flame невгамовний експериментатор

    от, от власне того я не хочу побачити. І розчаруватися. Дуже він мені подобається. Там такий тембр, аж до мурашок і взривна чоловіча енергетика.
    Зараз , може, він ще трохи "афігєвший" від того що робиться, бо решта вже з досвідом.
    --- дописи об"єднано, 20 Січень 2019 ---
    В Тіни сукня о_О:girl_impossible: Та де таке можна вбирати:connie_pull-pigtail
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2