Гомеопатія

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем нталька, 27 Лютий 2009.

  1. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    по-перше, треба довести що приносить користь і не маєпобічок (в мене були).. зі звичайими ліками все ясно і досліджено, наприклад
    по-друге, коли говорять про Церкву щось такоє, махнувши рукою,
    в мене зразу перед очима фільм, де інопланетяни захоплюють землю і хочуть винищити людство.. ну бо воно нищить землю, ресурси, війни, зброя і тд. а потім інопланетяни знайомляться з супергероями, які показують що люди це просто няшки напсправді, потім хепі енд
    можна говорити що людство погане, бо в історії були Гітлер і Сталін... те саме з Церквою
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Про яку неправдиву хвилю Ви говорите? Я кажу, що мені допомагає, я знаю людей яким допомогло, знаю, зі слів мам у черзі, що допомогло іхнім дітям. Запам'яталося, як мама розповідала, що дитині вже ставили астму, обійшли всіх львівських світил, ставало гірше, постійно викликали швидку. Потім хтось порадив гомеопатію. Мама говорила, що допомагало просто на очах. Ну і тут варіант самонавіювання не підходить, дитина ж була маленька. Я нікого ні в чому не переконую, це поосто мій досвід, або досвід людей які зі мною ним поділилися.
    А от що стосується досліджень то давно вже відомо, що фармацевтичній індустріі вигідно коли є багато хронічних хворих, над чим і працюють, чого тільки варте додавання до зубних паст речовин, які руйнують зуби, а оброблення зубних щіток фтором. На кону шаленні гроші. А гомеопатія стає популярною, якщо можна так сказати. Вони вам і не такі дослідження і доведення неефективності намалюють.
    Погоджуюся, що є моменти коли альтернативи традиційному лікуванню нема, але правда в тому, що по великом рахунку, там де нема альтернативи, там і традиційна медицина не досягає якихось великих успіхів, на жаль.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. labisqwee

    labisqwee instagram: ukrainian_en_vogue

    Повна перемога над чумою, холерою і цілковите вилікування хвороб, які ще сто років тому вважалися невиліковними, а раніше взагалі бували головною причиною ранньої смертності людства - невеликі, звичайно, успіхи, якщо порівняти з тим, що гомеопатія долає астму конкретно взятої дитини.
    Просто прочитайте це. І спробуйте на хвильку уявити, що так воно і працює. Дослідження не малюють просто так, науку не приватизуєш. Один дослід, одну лабораторію, в одній країні - можливо. Усю - ніяк. Науковий метод — Вікіпедія
    Далося ж Вам те самонавіювання. Я написала про те, що не самонавіюванням єдиним, десь тричі.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    мені біль в ошпареній окропом руці "навіюванням" минулого тижня зняло за 5 хвилин, в старшого приступ (не одноразовий) ложного крупу серед ночі знімало до такої міри, що на ранок сімейна при огляді не вірила, що він мав місце, укус бджоли в моєї дитини - алергіка, розпухала рука шаленими темпами, поки добрались додому, від кисті до плеча був суцільний червоний набряк - за годину після "навіювання цукром" лишилась лиш крапочка на місці укусу. Можу описувати і описувати, бож то діти - суцільні пригоди і обміни бактеріями. І так - я вірю в дію кожного мінерала, рослини чи продукту тваринного походження, що є основою ліків, і так - це для мене ліки, що ненає справжні. І до цього я йшла довго, вивчаючи, читаючи, і напочатку з сумнівами. Але сім років без антибіотиків, і взагалі майже без ліків, довели мені що ця наука для нас.
    Про церкву - пропущу, не бачу змістовності ні в одному доводі чи статті, що наводились.
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. labisqwee

    labisqwee instagram: ukrainian_en_vogue

    @Fleshka @KAPUCHINKA @Багіра От. Щоб не повторювати. Я просто залишу це тут.
    Наука наводить перелік причин, завдяки яким може здатися, що гомеопатія лікує захворювання або полегшує симптоми попри те, що самі гомеопатичні препарати недіючі:
    - Ефект плацебо - інтенсивний процес консультацій і впевнене очікування дії від гомеопатичних препаратів можуть дати такий ефект.
    - Терапевтичний ефект консультації - догляд, турбота і заспокоєння, які пацієнт відчуває, відкриваючись співчутливому гомеопату, можуть справити позитивний вплив на добробут пацієнта.
    - Самостійне природне зцілення - час і здатність організму до самовідновлення (без сторонньої допомоги) можуть побороти багато захворювань самі по собі.
    - Неідентифіковані фактори загоєння - можуть втрутитися непов'язані з гомеопатією харчування, фізичні вправи, чинники зовнішнього середовища або ліки проти іншого захворювання.
    - Регресія до середнього значення - оскільки багато захворювань та станів є циклічними, їхні ознаки змінюються з плином часу, і пацієнти, як правило, звертаються за допомогою, коли дискомфорт є найбільшим; через деякий час вони почувалися би краще і самі по собі, але через співпадіння терміну прийому препаратів вони приписують це поліпшення вжитій гомеопатії.
    - Не-гомеопатичне лікування - пацієнти можуть також отримувати стандартну медичну допомогу паралельно із гомеопатичним лікуванням, а поліпшення приписують не класичним лікам (які їх якраз вилікували).
    - Припинення неприємного лікування - часто гомеопати рекомендують пацієнтам припинити отримувати стандартну медичну допомогу (наприклад, операції або ліки), яка може викликати небажані побічні ефекти; поліпшення після такого припинення приписують гомеопатії, тоді як фактична причина - припинення лікування, викликаючого побічні ефекти, притому подальше не-лікування основного захворювання, як і раніше, небезпечне для пацієнта, незважаючи на тимчасово поліпшене самопочуття.
     
    Останнє редагування: 28 Березень 2017
    • Подобається Подобається x 3
  6. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Я не те мала наувазі. А те, що хвороби, які на даний час не лікує гомеопатія, то і традиційна медицина у багатьох випадках безсила.
    Про чуму ви перебільшуєте ніхто іі не переміг, іі і досі дико бояться.
    Науку не можна приватизувати? Я вас прошу. Це всього лиш ціна питання.
     
    Останнє редагування: 28 Березень 2017
  7. labisqwee

    labisqwee instagram: ukrainian_en_vogue

    "Раньше смертность при бубонной форме чумы достигала 95 %, при лёгочной — 98—99 %. В настоящее время при правильном лечении смертность составляет 5—10 %. Перелом в терапии чумы был достигнут в 1947 году, когда советские врачи применили для лечения чумы в Маньчжурии стрептомицин.
    Лечение больных чумой в настоящее время осуществляется при помощи антибиотиков, сульфаниламидов и лечебной противочумной сыворотки."
    В інтернеті є не лише ДП, тут ще й повно цікавої і корисної інформації. Користуйтеся google, перевіряйте факти на wikipedia. Це полегшить Вам життя і багато-багато в чому може допомогти.

    Щоб стверджувати такі речі, Вам варто як мінімум орієнтуватися у сучасному її стані. Ознак цього я не бачу, тому Ви просите неможливого. Ціна, про яку Ви пишете, нікому не по зубах.

    На цьому все з моїми дописами у темі.
     
    Останнє редагування: 28 Березень 2017
    • Подобається Подобається x 1
  8. jylanda

    jylanda занууууда

     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Оце так, згідно статистики смертність від легеневоі чуми досягає 50% інші трохи менше. А тут виявляється, що совєцкіє врачі ще в 47 році знали як і чим лікувати. Секрет лікування, вони, напевно унєслі с собой в могилу. Ну бо статистика, наразі, така.
     
    Останнє редагування: 28 Березень 2017
  10. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    А яка страховка гомеопатію покриває?
    Ліки з доведеною дією від кашлю і нежитю страховка (Бармер і ТКК точно) покриває. Я не маю на увазі всякі Проспани і іже с німі.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  11. famenlviv

    famenlviv Well-Known Member

    Бармер і ТКК оплачують, aле тільки в лікарів з гомеопатичним дипломом. Від мого села найближчий лікар за 40 км, але вже на відстані 60 км їх досить багато.
    Тут списки 2014:
    http://www.bkk-da.de/fileadmin/medi...gte_AErzte_Selektivvertraege_Homoeopathie.pdf

    Це список страхівок і що вони саме пропонують. Бармер і ТКК шукайте з 2 зірочками:
    Homöopathie - Welche Krankenkasse bezahlt die Leistung?

    ТКК ще оплачує 100 євро на медикаменти.
    За Бармер тут ніби нічого не стоїть:
    https://www.aponet.de/fileadmin/apo...Kassen-Erstattung-rezeptfreie-Medikamente.pdf

    Я й мала на увазі OTC-медикаменти, які можна купити без рецепта, деякі з них для дітей до 12 років безкоштовно, але не для дорослих, хіба у випадку складніших хворіб, аспірин 100мг для профілактики інсульту, препарати проти запорів в ракових хворих при прийомі опіатів, кальцій при остеопорозі...

    Arznei- und Verbandmittel | Leistungen der Krankenkassen

    Rezeptfreie Arzneimittel | TK

    Тут винятки із правил:
    https://www.g-ba.de/downloads/83-691-323/AM-RL-I-OTC-2013-06-05.pdf
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Katrysenka

    Katrysenka New Member





    Нам гомеопатия помогла, и не раз, всем кому советовала гомеопатическую клинику, вышли с заметными результатами. Я оббегала с ребенком множество врачей, единственное что предлагали – гормональное лечение, но я отказалась. В медицинский центр «Альтернатива» зашла случайно, он в соседнем доме на Позняках находится. Сейчас ребенок не просто здоров, но и стал лучше спать, панические атаки и истерики прекратились, хотя я это ну ни как не связывала с каким либо заболеванием и обращались мы с проблемой энуреза. Про Афлубин и т.д. ничего не могу сказать, потому что нам сразу предложили индивидуальную гомеопатию на основе комплексного обследования на аппарате «Комплекс Медицинский Экспертный». Про псевдо науки некоторые пишут, но принцип действия этого аппарата идентичный электрокардиограмме. Никакой магии, гаданий и тыканий пальцем в небо, а ля антибиотик общего спектра, авось поможет. Советую не опускать руки, не слушать скептиков, они есть всегда, а попробовать! Некоторые и в то, что Земля вертится, не верили! Если кому-то нужно и реально хочет вылечиться и не угробить организм кучей лекарств, дам контакты нашего доктора!
     
  13. VERO

    VERO Well-Known Member

    Не знаю чи гомеопатичні преперати тестують на тваринах, але я давала коту, коли текли вушка і цуцику, в якого була кров в прямій кишці. І тут відразу подіяло для них самонавіювання, циклічність, плацебо... і їх стан покращився відразу. Ніяких ритуалів не виконувала. Розвела у воді і дала попити По-моєму, все просто.
    Про себе і дітей писати не буду. Коли давала маленьким діткам, то пили ніби просту воду. Про самонавіювання у дитини 8міс важко щось сказати. І теж ставало відразу краще.
    Список того що лікували гомеопатично у моїй сім'ї можу писати довго. Доця попісялась на вулиці і не сказала. Був вітер. В сечі лейкоцити, сліди білку, пісяла постійно. 1 день прийому ліків і аналізи чисті. Перездавали в лабораторії. Кишкова інфекція з рвотою із слизом... Постійні кровотечі з носа. Аскариди. Гастрит (без дієт та практично без обмежень в іжі). Пересушену слизову ока від постійної роботи за компом. Простуджену спину (принципово нічим не мастила- поспорили з чоловіком. Ходила, як буква Г) Гнійний отит. Біль у вухах кілька разів. Хронічний гайморит. Тонзиліт. Ангіну з високою температурою. Отравлення важке. Простуджені яйники.... Писати можу довго. На всі ліки за 6років витратила біля 600грн. І це лише тому, що в нашому місті аптеки гомеопатичної немає і я більшість препаратів купила прозапас. Тому про якийсь шалений заробіток для індустрії, в порівнянні з фармацевтичною, говорити не приходиться. Я на один з вище-названих діагнозів в аптеці витратила би більше.
    Ще про куму напишу. Об'їздила всіх світил. Обструктивні бронхіти були в неї роками. По пів року не виходила на вулицю. Як тільки вдихнула холодне повітря, починалася обструкція. Традиційна медицина залікувала її АБ і гормонами. Іммунітет на 0. Більше як пів року дихала вже найсильнішими гормонами. АБ на неї не діяли. І дійсно, допомогла циклічність, плацебо... Вона взагалі ні в що не вірила. Через 2міс. пішла на роботу. І нормально працює. Як медицина би вивела її з того кута в який завела? Які були альтернативи в молодої жінки, дякуючи медицині? Швидка тільки знімала приступи і відправляла додому.
    Нікого не переконую ні в чому. Мені (вагітній) традиційна медицина пропонувала лише хірургічне втручання без жодної гарантії. Пішла до гомеопата лише тому, щоб доносити вагітність і після закінчення ГВ зробити-таки ту операцію. Яку робити і не треба було. Ліків традиційних практично не маємо.
     
  14. maavka

    maavka Well-Known Member

    @VERO розкажіть детальніше. До якого ви, та ваша кума гомеопата ходите, де таких знайти? Що собою являє лікування, можливо коротко розкажіть хоча б про одну хворобу чи деілька з перелічених, як ви лікували отит, гастрит, спину?
    Ваші результати просто вражаючі!
    Я по правді не розбираюсь у гомеопатії і взагалі не розумію як це може бути, щоб лікувати "подібне подібним". Про народну медицину чула, завдякій якій могли вилікуватись, коли лікарі вже розводили руками. А от гомеопатія то для мене щось нове і неопізнане
     
  15. VERO

    VERO Well-Known Member

    @maavka Починала лікуватися у Віктора. Він зараз в Польщі. Кума- в його дружини Валерії. Віктор на той час не брав нових пацієнтів. Валерія, здається, у Львові і приймає. Зараз я перейшла до Адаміва. Так як очні консультації Віктор перестав проводити, а он-лайн -дуже дорогі. Адамів трошки по-іншому методу лікує. Іншими потенціями. Тобто, по-іншому треба розводити. Але зручно те що завжди он-лайн і відписує дуже швидко. На прийоми ходжу я, але якщо якісь гострі стани (болячки) виникають-лікує всіх. Хронічні проблеми потребують окремих консультацій. Вам підбирають 1, максимум 2 преперати і кажуть як приймати. Якщо винакає якісь гострі стани (розболілося вухо, отруєння, простудили спину...) пишите гомеопату, призначає препарат і каже, як приймати. Деколи виникає потреба замінити на інший. Вірити в їх дію не обов'язково Точніше, на початках не вірить ніхто) Результат буде, якщо препарат підібрати правильно.
    Можна просто сходити на 1 консультацію. І місяць-два спробувати. Завжди можна відмовитися. Але, переважно, до класичної медицини потім ніхто повертатися не хоче)
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Rosynka

    Rosynka Well-Known Member

    А як вам вдалося так мало витратити? Ми за неповних 2 місяці лікування гострого стану купили десь 9 препаратів, тобто 360 грн.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    @Rosynka, а Ви до кого ходите?
     
  18. Rosynka

    Rosynka Well-Known Member

    Не можу сказати, що "ходимо", з однією проблемою зверталися. До Адаміва.
     
  19. Katrya

    Katrya New Member

    Мені подобається гомеопатія, дієво та коштує дешевше (крім консультацій
     
  20. VERO

    VERO Well-Known Member

    @Rosynka В мене основна аптечка куплена 6р. тому, коли починала гомеопатичне лікування. Терміну придатності в них немає при правильному зберіганні. Зараз лише докуповую деякі препарати. Лікування в тардиціний медиків, Ви б витратили в рази більше.
     
    • Подобається Подобається x 1