Город моєї мрії))

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Bree van deKamp, 14 Квітень 2014.

  1. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    Я одну порцію розсадила, а другу тепер навіть чіпати не буду. Мої теж вже близько 20см вимахали, а до травня ще цілий місяць, поки в город можна буде їх. Жаль, але певно 40 шт. з 120 втрачу
    --- дописи об"єднано, 12 Квітень 2017 ---
    я позавчора теж по рядку на пробу посіяла різної зелепухи і кущівку.
     
  2. model fantazii

    model fantazii Well-Known Member

    Я пікую прямо в теплицю. Після свят зразу буду висаджувати

    Надіслано від мого SM-J200H, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Ulianusia

    Ulianusia Well-Known Member

    Не знаю,чи сюди,але зорієнтуйте,дівчатка,де купити пару машин грунту (під газон і грядки) за гарну ціну?
     
  4. Sofijusia

    Sofijusia Well-Known Member

    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. famenlviv

    famenlviv Well-Known Member

    Щойно з грядки- нарешті після всіх невзгод- дощі, мурахи, шпаки і інші :), в мене власний урожай полуниці.
    Пішло, як дощ в суху землю.

    IMG_7835.JPG
     
    • Подобається Подобається x 6
    • мімімі мімімі x 1
  6. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Це не з городу але врожай) Запааах на всю хату(бо я вже їх сушу)
    [​IMG]

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Вперше цього року вирощую броколі. Приємно здивована результатом:
    FA2B64FF-A91A-401F-B8EB-684B04336751.jpeg
     
    • Подобається Подобається x 6
    • Зе бест! Зе бест! x 6
    • мімімі мімімі x 1
  8. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    в моєї мами виросли одні листки. як в салаті і все) тому зе бест!
     
  9. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    А яке насіння брали? В мене було таке, що там 10-20 насінин (мала кілька упаковок), оброблені, сині. А сама упаковка біла. То ніби гібридні сорти. Колись мама садила звичайне насіння (там де на упаковці пише лиш вага), то теж одні лопухи виросли. Хоча може просто рік неврожайний був ))
     
  10. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

     
  11. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Вперше вдалося виростити, хоч град випробовував і знищив багато(.(і знищив практично всю садовину...плак)
    [​IMG]

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Підніму тему, бо цікавлять огірки. Садила в травні, насіння сортове. Через дощі і холод посходило десь 20%. Підсадила ще, там де не зійшло, але без особливих успіхів (теж дуже зле зійшло). Взагалі огірки (вже плоди) в нас поганенькі виростають (маленькі, кривенькі). Є сенс ще підсадити чи таки лишитися того? Доки ще підсаджують огірки?
     
  13. smilechyk

    smilechyk Well-Known Member

    Це у відкритому грунті?
     
  14. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Так
    Ну тобто цього року ще немає огірків. То з попереднього досвіду.
     
  15. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Минулого року, сіяла на початку липня, буквально 3-4 кущики, то два місяці мала з чого робити салат))
     
  16. SOLODKA

    SOLODKA Well-Known Member

    Саме завтра , у суботу, здавна радять садити огірочки.
     
  17. VikiTiki

    VikiTiki Well-Known Member

    Будь ласка, поділіться досвідом вирощуванням городини для себе у теплиці.
    Задумалась над таким доповненням на город. І хочу почути думки тих, має досвід.
    Цікавить найбільше, чи виправдовує затрати на влаштування. Легше чи важче доглядати рослини в порівнянні з відкритим грунтом. І ще, скажіть оптимальний варіант матеріалу для теплиці (каркас і накриття)?
     
  18. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    В нас декілька знайомих мають теплиці - будували 2-3 роки тому. Матеріал: соснові дошки та спеціальна плівка для теплиць (Гугл знає :)). У чотирьох знайомих теплиця з підігрівом - вони в ній вирощують в тому числі квіти на продаж, тож теплиця «стартує» з січня-лютого. Тобто, починаються роботи. Також організований крапельний полив.

    Легше чи ні - питання відносне, бо в будь-якому варіанті городиною треба займатись, потрібен час, зусилля. Бур’яни ростуть і там :)

    Великий плюс - це ефективність росту рослин. Це смак (та ж редиска, огірки, салати... З теплиць, що я їла - без гіркоти та прекрасної форми :), а з городини - часто гіркуваті, порепані тощо). Це швидкість дозрівання. Це можливість сіяти двічі-тричі за сезон :)

    А щодо технологій - на Ваш смак.
    Мої батьки після трьох років користування теплицею (з підігрівом та ще парою енергоефективних технологій :))) цієї зими її розібрали та ось нещодавно насадили на її місці виноград. Бо мама не встигає за цією городиною і для себе переконалась, що їй простіше купити зелень, огірки, помідори з теплиць знайомих.

    А я собі ще роздумую про розташування теплиці. Але однозначно ставити будемо. І продукти корисні, і дітям буде робота :)
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  19. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    а в когось є високі грядки?
     
  20. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    То моя мрія. Але так як не я господиня, то мрія поки залишається мрією. Дякую і на тому, що ділянку під помідори виділили. Ще садитиму цього року пекучий перець. Болгарський в нас не встигає достигнути. А пекучий достигає.