Готуємо паску

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем Olenka, 22 Квітень 2008.

Tags:
  1. Olenka

    Olenka Well-Known Member

    Пропоную поділитися рецептами паски.

    Паска з цукатами

    :clapping:
    Смачного!

    Переписи пасок:
    Марусі-мами (паска)
    Баба львівська - Дарія Цвек
    Дани
    Ksani
     
    Останнє редагування модератором: 9 Квітень 2015
    • Подобається Подобається x 19
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Не погоджуюся Не погоджуюся x 1
  2. Oleksandrochka

    Oleksandrochka Well-Known Member

    • Подобається Подобається x 1
  3. Oleksandrochka

    Oleksandrochka Well-Known Member

    Мої цьогорічні пасочки
     

    Вкладення:

    • Подобається Подобається x 6
  4. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    І я похвалюся. Сама! Все від початку і до кінця.
    D935D67B-EDB6-4036-9ACD-92D510098B85.jpeg
     
    • Подобається Подобається x 9
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  5. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Я вже котрий рік не зраджую рецепту Паски Дани. Для мене іі смак неперевершений. Але рецепт дуууже вимогливий . Нині замісила тісто, поставила рости, а воно не росте... година пройшла, ледь піднялось. Всипала ще трошки муки, гарно вимісила, поставила в розігріту духовку вистоюватись. В той час трохи налякалася, що не встигну до церкви, а в інстаграмі попався в очі рецепт і я швидко замісила. Воно росло класно і легко, за той весь час тісто на паски від Дани гарно почало рости і в результаті я маю багато пасок. Всі гарно спеклись. Вперше!!! Паски від Дани не потріскали вершечки. А все чого? Бо довго тісто стояло, росло, потім ще у формах дооовго стояло . Воно вимагало просто часу, щоб викиснути
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    І я пекла пасочки))[​IMG][​IMG] Це не всі, лиш ті, що понесу святити.

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 8
  7. lyanysya

    lyanysya Well-Known Member

    Завжди печу паску по рецепту Дани, найкращітільки завжди ііх мало)[​IMG]

    Надіслано від мого MEIZU_M5, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 6
  8. Miamama

    Miamama Well-Known Member

    @lyanysya, а як Ви готуєте цю помадку? Перший раз спробувала і вона не застигла (ні в холодильнику, ні просто в кімнаті). Я подумала, що надто грубо помадку намастила, але бачу, що і у вас не тоненько:girl_smile:. Може, рецепт помадки якийсь хороший. Напишіть, будь ласка
     
  9. mamvasulka

    mamvasulka Well-Known Member

    @lyanysya@Vittoriya
    Дівчата а в вас паска також крихка, і мене як різалась багато крихт, то я щось не так зробила? Чи так має бути?
     
  10. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Не знаю, крихти є, але я би не сказала , що дуже крихка. У мене щороку інакше виходить та паска
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    От, мене теж цікавить, сама не печу, завжди пече мама, тобто пече давно, сама паска дуже смачна, але кришиться неймовірно, деколи менше, деколи більше, від чого то залежить?
     
  12. Zaychenya

    Zaychenya Пухнастик-гризун

    Залежить від кількості жиру (виду жиру) . Чи на самих жовтках чи на жовтках і білках.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. lyanysya

    lyanysya Well-Known Member

    я робила з пакета. Один білок+суміш з пачки, завжди виходить) і доречі не кришиться як минулого року (напевно від фірми залежить).

    --- дописи об"єднано, 28 Квітень 2019 ---
    Коли вчора різала, то кришилось капец як (я пекла з пятниці на суботу), сьогодні вже добра)
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Цього року я знову пекла. З пів літри молока я умудрилась спекти аж 10 пасочок. Хай і невеликі), але всім є роздати. Вийшли смачні, але не сфотографовані.
     
    • Подобається Подобається x 5
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  15. littlebird

    littlebird Well-Known Member

    Мої IMG_20190427_132044.jpg
     
    • Подобається Подобається x 10
    • мімімі мімімі x 2
  16. Arapeta

    Arapeta Well-Known Member

    Перша спроба паски в мультиварці. Дійсно виходить вологіша.
    Паска на топленому молоці з родзинками і домашніми гарбузовими цукатами.
    20200401_093225.jpg
     
    • Подобається Подобається x 3
    • мімімі мімімі x 1
  17. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

     
  18. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    @Arapeta, я вчора теж пробувала, тільки в мультипічці. Пропеклась добре, але дуже крихка:girl_sad:Можете свій рецепт скинути? Хочу порівняти. Можливо треба технологію змінити, щоб уникнути тої крихкості.
     
  19. Arapeta

    Arapeta Well-Known Member

    Рецепт від Люби Біріної з ФБ. Паска Олександрійська.
    Інгредієнти: на мою мульти-скороварку на фото. Діаметр десь 22 см.
    Заготівля опари на ніч. (Я робила зранку, щоб бачити, що буде відбуватися)
    2 яйця + 2 жовток
    200 г цукру
    2 ч.л.сухих дріжджів (30-40 г свіжих). В мене були свіжі.
    250 мл. топленого (пряженого) молока
    160 г. вершкового масла
    50 г. родзинок, 50 гр цукатів. Або 100 грн родзинок просто.

    Додатково (через 8-12 годин в заготовку):
    500-600 г борошна
    1 п. ванільного цукру
    2 щіпки солі
    2 ст.л. коньяку (в мене було амаретто)

    Приготування: Всі продукти повинні бути кімнатної температури (яйця, масло)
    1. У тепле молоко додати дріжджі, перемішати.
    2. В окрему миску викласти розм'якшене масло, яйця і жовтки, цукор, перемішати вінчиком до однорідного стану.
    3. У масу додати дріжджову суміш і підготовлені родзинки (вимиті і просушені на рушничку), перемішати.
    Накрити миску з масою харчовою плівкою і залишити на столі на 8-12 годин. (я до вечора)

    4. Вранці відкрити нічну (в мене ранкову) масу, перемішати, додати коньяк, сіль, ванільний цукор, просіяне борошно і перемішати.
    5. Отримане тісто вимісити руками в мисці хвилин 10, домагатися не липнучого тіста не потрібно, воно залишиться в'язким і липким. (реально купи не тримається і рука в липкій масі, але так і треба). На цьому етапі я додала цукати. Люблю, щоб вони були твердіші, не розлізлися.
    6. Накрити плівкою і прибрати в тепле місце на 1-1,5 години до збільшення в 2-3 рази.
    7. Поставити мультю на режим "разогрев" ненадовго. Потім виключити і тримати закритою. Обм'яти тісто і покласти, помагаючи ложкою, у змащену маслом форму. Форму з тістом поставити у теплу мультю і почекати до збільшення маси у 2-3 рази (десь 20-30 хв). (Тут я переживала, чи не вилізе тісто, але вийшло тютілька в тютільку. Он видно слід від верхнього клапана :)) Якщо що, я б відібрала на маленьку ще пасочку.
    8. Випікати Паску при режимі випічка. В мене 40 хв.
    9. Як спечеться, лопаткою акуратно відділити боки. Перекинути на рушник і вийняти. Щоб уникнути конденсату на стінках. Вийняту готову м'ягеньку, як ще гарячий сирник, гарячу пасочку накрити рушником і йти спати. Зранку на сніданок буде якраз смакота.

    Реально возні мінімум. То для зайнятих жінок, в кого бракує часу. Майже не кришиться (на фото видно). В міру солодка, але солодка. І дійсно не така суха, вологенька. Смакували із задоволенням.
     
    Останнє редагування: 1 Квітень 2020
    • Зе бест! Зе бест! x 3
    • Подобається Подобається x 1
  20. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    @Arapeta, дякую. Спробую ще так. В мене якийсь взагалі швидкий рецепт. Виходить смачна паска, але мені замало цукру. Така як батон сихівський, може трохи солодше. Але крихка, капець:
    [​IMG]
     
  21. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    а то яке?