Готуємо паску

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем Olenka, 22 Квітень 2008.

Tags:
  1. Olenka

    Olenka Well-Known Member

    Пропоную поділитися рецептами паски.

    Паска з цукатами

    :clapping:
    Смачного!

    Переписи пасок:
    Марусі-мами (паска)
    Баба львівська - Дарія Цвек
    Дани
    Ksani
     
    Останнє редагування модератором: 9 Квітень 2015
    • Подобається Подобається x 19
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Не погоджуюся Не погоджуюся x 1
  2. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Готуємо паску

    Паски я сьогодні вже напекла. Правда щось мені здається що я цього разу дала замало муки. Але виглядають нормально. Думаю їх помазати ще білковою помадкою.
    А ви паски чимось смаруєте, чи лишень жовтком перед випіканням.
     
    • Подобається Подобається x 3
  3. Irusya

    Irusya Well-Known Member

    Відповідь: Готуємо паску

    Після того, як витягуєм з п"єцу намазуєм гарячі паски сиропом, тоді вона гарно блищить, а яйком також мажем.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. kitka

    kitka Well-Known Member

    Відповідь: Готуємо паску

    Я практикую лише жовток, бо печу паску не дуже солодку, а таку "в міру", щоб її можна було з шинкою їсти. Перший раз змащую яйцем, коли покладу у форму, потім ще раз, як підніметься. І в духовку.

    На рахунок росту. Дана правильно написала. Я кладу тіста на 1/3 висоти форми. І вона спокійно в кухні собі підніметься до 2/3, може трохи менше. Але обов'язково дати їй підрости, не спішити її запхати в духовку. У мене звичайна газова духовка і за 30-40 хв (це не маленькі пасочки, а трилітрова форма) паска в духовці ще на 1/3 доросте і буде "яка широка - така висока":).
     
    • Подобається Подобається x 4
  5. OxankaF

    OxankaF Well-Known Member

    Відповідь: Готуємо паску

    Дано, чи могли ви дати перепис хлібця з фісташками, дуже хотілось би такий спекти, і ще рецепт паштету печінкового.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Готуємо паску

    я змащую білковою глазурю і посипками. так мені більше подобається. і якщо є тріщинки - то маскує.
     
    • Подобається Подобається x 3
  7. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Готуємо паску

    в нас паски пече мамуся:), робить солодкі-пресолодкі, з родзинками, цукатами, і обов"язково зверху 2 см білкового шару і посипка....мммм вже хочу:)
     
    • Подобається Подобається x 5
  8. Дана

    Дана Well-Known Member

    Останнє редагування модератором: 21 Квітень 2011
    • Подобається Подобається x 4
  9. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Відповідь: Готуємо паску

    Данусю, дуже дякую! Я так чекала той перепис! :radist:
    Ви така молодець, гарна господиня! Завдяки вам багато сімей форумчанок, зморених довгим постом, скоштують багато нового на Великдень :)
    Рецепти хлібців дуже цікаві: така оригінальна ідея з яйцями, горіхами, тощо! Я завжди робила хлібці без начинки, і навіть ніде не коштувала з начинкою. Тільки фаршировані котлетки з грибами робила - було дуже смачно! Це ваш сімейний рецепт чи з інтернету?
     
    • Подобається Подобається x 3
  10. Дана

    Дана Well-Known Member

    Сам рецепт хлібців татовий, а я вже допускалася до останніх штрихів. раніше ми робили пусті без добавок, просто обмазували яйцем або обкачували в сухарях і так запікали, а пару років підряд я над тими хлібцями "изголяюся" так як їх виходить пару штук, то я один роблю завжди пустий з сухарями, а два або три(скільки фаршу є) роблю з добавками, що на серце ляже, і як мені видається що мало би бути смачно. Завжди всі хлібці йшли на ура. :) На святковому столі такі хлібці виглядають дуже апетитно, вони яскраві, смачні дійсно окраса столу.

    Оленка рецепти для утилізації маку:xaxa: тут
    http://posydenky.lvivport.com/showpost.php?p=433662&postcount=616
    Все на сьогодні всі борги по рецептам я віддала, давно я стільки не писала:xaxa::xaxa::xaxa::xaxa: дуже надіюся що після паски ви поділитеся враженнями по рецептах і я буду знати що моя писанина сьогоднішня була недаремна. :xaxa:
     
    Останнє редагування модератором: 11 Квітень 2009
    • Подобається Подобається x 6
  11. OxankaF

    OxankaF Well-Known Member

    Відповідь: Готуємо паску

    Хочу поділитись з вами рецептом Сирника з персиками, колись спробувала на одному весіллі і так припав до душі що випросила рецепт, в мене завжди він іде на ура.Отже:
    Тісто:
    1жовток, 2 скл. цукру, 100гр масла,неповна ч.л. порошку до печива, ванільний цукор да смаку, 1скл. муки. Тісто має бути дуже! тонке.
    Масса:
    12 яєць, 1,5 скл. цукру, 1,2кг сиру(вологого) - перемелюємо, 200гр масла, 2 ст.л. манки, 2ст.л. крохмалю, ван.цукор + лимона цедра - до смаку.
    Викладаємо тісто, на тісто - ізюм, потім 1/3 частину сирної маси. Беремо 2 банки персиків маринованих у свому соці, розрізаємо пополовині і макаємо кожен у манку. (щоб не пускали сік), викладаємо на сир. Потім сир, що залишився. Пекти до години часу. Смакота.
     
    • Подобається Подобається x 12
  12. Myroslava82

    Myroslava82 Well-Known Member

    Відповідь: Готуємо паску

    Дуже дуже дякую за рецепт. Я обовязково ним скористаюся на Великдень. Сподіваюся, що в мене все вийде
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Відповідь: Готуємо паску

    Як готують такі персики і вишні? Це варення?
     
  14. Макарена

    Макарена Well-Known Member

    Відповідь: Готуємо паску

    Моя мама персики так закриває. Половинками складає в банки, а потім сиропом щойно закіпівшим заливає і закручує. А я ще купую готові.:xaxa:
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. Ascorbinka

    Ascorbinka скептик-романтик

    Відповідь: Готуємо паску

    Дано завидую вашому терпінню, величезне дякую за багацько суперових смаколиків! пороздруковувала і буду пробувати (тільки б діти дали)

    Може кому пригодиться, якщо я не писала ніде раніше як зробити отакі квіточки:
    [​IMG]
    за якість фото вибачайте...
    замісити тісто як на варенники, тільки солодке, тоненько розкачати і формочками для сухарів вирізати все що хочеться. Оформляти коли пасочка вже добре підрухалася.

    В нас мама пече паски, нікому не довіряє, а я вже купу літ на попихачах:xaxa::confused: Для того, щоб верх паски мав гарний блиск треба свіжоспечену пасочку змастити насичним цукровим сиропом.
     
    • Подобається Подобається x 5
  16. Zlju4ka

    Zlju4ka Well-Known Member

    Відповідь: Готуємо паску

    Начиталась тут рецептів..:)купила формочки для пасок..:clapping:буду цього року сама пекти..:oвперше.:o.тримайте за мене кулаки:xaxa:!!!!

    А що означає"на водяну баню"?Це як робиться?
    А як ви робите домашні?

    Ви вистилаєте масу на "кришку з марлею "зєднали кінці..:)-це я зрозуміла,а от куда тарілочку і банку з водою..я щось не розумію:sad:

    Поясніть мені будь ласочка бо в мене два "сироїди"-Їм би ця пасочка дуже смакувала ..а я таке ніколи не робила дуже хочеться щоб вийшло!!:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. kitka

    kitka Well-Known Member

    Відповідь: Готуємо паску

    Все у Вас вийде:). Я вперше наважилася сама паску спекти десь 7-8 років тому. До того часу завжди мама пекла. А то треба було їй одного разу з великої порції пекти і вона каже, чи я б собі не спробувала спекти сама, бо потім ті, що печуться останні, прекисають, якщо їх багато. І я спробувала. Переживала так, що жах:8:. Але паска вийшла просто ідеальна і мені вона була найсмачніша:clapping:.
    Так що наважуйтесь. Тут цього разу стільки рецептів і порад виставили, що я навіть ще не встигла всі досконало переглянути, щоб собі щось взяти на замітку. Дівчатка, молодці:)!
     
    • Подобається Подобається x 7
  18. Ascorbinka

    Ascorbinka скептик-романтик

    Відповідь: Готуємо паску

    Дано, ви без розрихлювачів печете? не буде тісто твердим?
     
  19. MUCHACHA

    MUCHACHA Well-Known Member

    Я цей сирник цих вихідних пекла. Получився:y:, але було одне "але" - купки ніц не тримався, особливо мак.:no: можливо потрібно було масло туди? Все розпадалось на очах, і чому незнаю:confused: А так дуже смачний:y:

    Господинькі, хто підкаже рецепт смачного печива? Дуже хочу спекти на Паску у вигляді зайців, можливо якесь мигдальне? Підкажіть, хто яке пече.:clapping:
     
    Останнє редагування модератором: 21 Квітень 2011
  20. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Відповідь: Готуємо паску

    Я ще не пекла по цьому рецепту. Але робила подібні макові начинки з таких же складиків як в цьому рецепті: мак (проварений, змелений), цукор, горіхи, ізюм, білок. Може замало проварили мак чи замало білка додали? :confused:
     
    Останнє редагування: 13 Квітень 2009
  21. Дана

    Дана Well-Known Member

    А ви його зразу їли? Йому би добу в холодному місці вистоятися,:ninja: а чому мак розсипався :confused: там білки є вони ж мають тримати:confused: блін яка я роззява , аж тепер дочитала, там дійсно масло забула написати, от що значить спішити,:no: там має йти 70гр масла:ninja: а як би рецепт поправити щоб наступні хто буде готувати не вляпалися?:cesored:

    В принципі в цей пляцок не даю, поясню чому, тісто розкачую тонко, щоб були тільки рамки, на тісто викладаю мак і вишні, вишні пускають сік, він просочується крізь мак і тісто пропитується, більш класичне пісочне тісто розповзеться, і не витримає стільки шарів. Але то моя думка, ви можете зробити своє пісочне якому більше довіряєте, то не догма:)

    Дівчата рецепт вже поправлений, дякуючи пану Левандівці:clapping:
     
    Останнє редагування модератором: 21 Квітень 2011
    • Подобається Подобається x 4