Готуємо паску

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем Olenka, 22 Квітень 2008.

Tags:
  1. Olenka

    Olenka Well-Known Member

    Пропоную поділитися рецептами паски.

    Паска з цукатами

    :clapping:
    Смачного!

    Переписи пасок:
    Марусі-мами (паска)
    Баба львівська - Дарія Цвек
    Дани
    Ksani
     
    Останнє редагування модератором: 9 Квітень 2015
    • Подобається Подобається x 19
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Не погоджуюся Не погоджуюся x 1
  2. MUCHACHA

    MUCHACHA Well-Known Member

    Відповідь: Готуємо паску

    Дано, дякую!:clapping: Сирник дуже смачний, якби от про масло швидше.....Але нічого, наступний раз все получиться!:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Готуємо паску

    дівчата, а які салатки готуєте і соуси які? У нас буде три "соуси" з хрону:
    1. бурачки
    2. соус з хрону, яйцями і сметаною
    3. просто хрін з сметаною (так їдять на закарпатті)...

    а що ще можна такого дрібного зробити на стіл?
    Масло з кропом колись робили до несолодкої паски.
     
    • Подобається Подобається x 4
  4. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    розкажіть про другий соус.будь-ласка.

    і ще дівчата, роблю опитування.
    що ви все таки даєте до ПАСКИ - масло чи маргарину.?
    і ще виникла проблема - надурили на базарі, дали кусок шиї вудженої пробувати з одного куска, продали з іншого.не я купувала, бо зі мною б такий номер не пройшов.
    і от. не подобається мен запах. чи то сирим пахне - як не до вуджене??

    короче, що робити? викинути чи то можна якось допекти чи відварити? чи замаринувати?
    є поради?
     
    Останнє редагування модератором: 21 Квітень 2011
  5. Дана

    Дана Well-Known Member

    До паски - масло
    А м"яско обмажте олійкою, заверніть в фольгу і в духовку - допечіть хвилин 40, думаю більше не треба.


    Мої найкращі форми то літрові поливані банячки:ninja:, на дно кружальце паперу, і паски чудово відстають від країв і добре пропікаються.
     
    Останнє редагування модератором: 21 Квітень 2011
    • Подобається Подобається x 4
  6. СОФІЯ -СОНЯ

    СОФІЯ -СОНЯ Well-Known Member

    Відповідь: Готуємо паску

    Я колись була в такій ситуації. Допікала у духовці у рукаві, в рукав до м"яса влила добру склянку окропу. То воно там швидше парилось, а не пеклось. А зверху накривала змоченим пергаментом, щоб не дуже засмажилось - і тоді вже у рукав.
    Звісно, то трохи не той смак, але нормально, з"їли, ніхто не питав що то таке.:)
     
    • Подобається Подобається x 3
  7. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: Готуємо паску

    У мене теж виникло запитання щодо форм на пасочки. Ми завжди печемо як Дана, в баняках :) Але купили в Арсені форми (спеціально дітям маленькі), розпакували і... розчарувалися. Ті форми якісь дуже тоненькі, як на мене зовсім ненадійні. Та от, чи хтось користувався тими тоненькими металевими формами? Як вони поводяться при випічці?
     
  8. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    Відповідь: Готуємо паску

    Дівчата, а ви дріжджі берете звичайні чи сухі?
     
  9. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Готуємо паску

    в мене тоненькі куплені ще з позаминулого року.
    маленькі 3 і великі 3.
    пекла у всіх - абсолютно нормально.
    в банячках не печу, бо ручки місце займають, а в мене мала духовка. :)
    ще пекла маленькі пасочки в горнятках керамічних.

    я беру сухі. завжди. я не вмію тими мокрими.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. kitka

    kitka Well-Known Member

    Відповідь: Готуємо паску

    Я в паску даю завжди тільки масло.

    Печу тільки в банячках, тільки дуже добре вимащую, бо паперу не кладу і все гарно паска виповзає.

    Дріжджі завжди даю "мокрі" (у нас купляю тільки угорські). Якби не купила такі, то дала б сухі, але хто б мені підказав співвідношення сухих до мокрих?
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Готуємо паску

    САФ Момент - 1 пакетик - 60 грам живих.
     
    • Подобається Подобається x 3
  12. OxankaF

    OxankaF Well-Known Member

    Я купляю готові в банках

    Я завжди роблю "домашній татарський":
    цибілю ріжемо на дрібні кубики, солимо і відставляємо.
    Огірки мариновані тремо на дрібній терці (як на моркву), оливки теж ріжемо дрібно, (і якщо є каперси - теж ріжемо, хоча я ніколи їх не даю, але по рецепту мають йти). Дальше перемішуємо все це з майонезом, додаємо зелену цибулю. Все. Нам подобається дуже.
     
    Останнє редагування модератором: 21 Квітень 2011
  13. Zlju4ka

    Zlju4ka Well-Known Member

    Відповідь: Готуємо паску

    По одному рецепту вже спекла пасочкі..:)ну вроді нічо так, як для першого разу:umbrage:,але до нормальної пасочки ще вчитись і вчитись.:confused:.Тепер печу по іншому рецепту.:)А потім зрівняю..:xaxa:Задоволення маса..:y:

    Пекла теж в куплених таких бляшаних баночках:y: -і добре відставали і не пригоріли :)
     
    • Подобається Подобається x 12
  14. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    ну то що я почну чи як:)
    [​IMG]

    трохи рідка мені глазур вийшла. не люблю тих потоків.на наступний раз ,як все візьму готову, і не буду сама збивати. бо щось мені не вдається.
     
    Останнє редагування модератором: 21 Квітень 2011
    • Подобається Подобається x 23
  15. MUCHACHA

    MUCHACHA Well-Known Member

    Відповідь: Готуємо паску

    Такі гарненькі! Супер:y: А я за тими посипками зірочками і сердечками весь базар оббігала - нема:confused:
    А мої пасочки зараз тільки доходять, надіюсь, що також получаться.:) Доведеться лягати пізно...........:rolleyes::confused:
     
    • Подобається Подобається x 5
  16. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Готуємо паску

    я в Барвінку купляла , і в Сільпо є
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Zlju4ka

    Zlju4ka Well-Known Member

    Відповідь: Готуємо паску

    Степанчик дегустує мої дебютні пасочки :)

    [​IMG]

    Правда гарні...:shy:
     
    • Подобається Подобається x 21
  18. Panadolka

    Panadolka Well-Known Member

    Відповідь: Готуємо паску

    А це мої пасочки :)
    [​IMG]
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 21
  19. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    А я свої пасочки закалимила, зате чолоовік довкола них ходив і казав що таке добро шкода продавати. Були дуже гарні і пахли на цілу хату.
    На перший тиждень пекла за старим переписом а сьогодні було за переписом Дарії Цвек. Дуже мені сподобався той перепис.

    Завтра вночі буду щераз пекти, для нас :)

    Там у вас на задньому плані пасочки нерівні. У мене також таке траплялось і мене бабця навчила як зробити щоб того уникнути. По-перше може бути що пасочці ще треба було підійти перед тим як сісти в піч а по-друге може бути що піч була загаряча, або ще що могло бути це те що там де стояли ті пасочки якраз грів вогонь і їх припік що вони підросли лишень на один бік.:confused:

    О, це не тому що в вас щось погано, ні. Пасочки в вас просто чудові. Це я на майбутнє.

    Минулого тижня я пекла при температурі 375 фаренгейта, що приблизно 180-190 цельсія і це виявилось завеликий газ на маленькі пасочки. Цього разу я зробила менше тепло - 335, що десь приблизно 165 Цельсія і всі пропеклись і виросли чудого. Тому я тепер прихильниця мягшої духовки. Це не піцца яку треба спекти швидко. Це ПАСКА, а вона любить ласку і ніжність.:y:

    Для мене найкращі форми то поливані металеві кіблички, такі як з собою в похід береться, потім користуюсь баньочками з під кукурудзи чи інших консерв а також риночками. Маю невеличку тортівницю, то в ній печу і купила колись заграманічний алюмінєвий банячок.
    Моя бабця форми смарувала маслом і вистеляла пергаментом на дно, а я господиня сучасна і збризґую форми спеціальним спреєм для пекарів.:xaxa:
     
    Останнє редагування модератором: 21 Квітень 2011
    • Подобається Подобається x 4
  20. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Готуємо паску

    коли пекла хліб у духовці вичитала в книжці одну пораду. АЛЕ вона стосується ЛИШЕ газових духовок!!!
    тісто, яке вже підійшло в формі і готове до випікання ставити у холодну духовку, без попереднього підігріву. Плавно буде рости Т в духовці, плавно буде ще підростати хліб/пасочки і потім запечеться. і "кришечку" не знесе. На хлібі перевіряла - саме так і вийшло. на пасках- поки що ні. але це порада виключно щодо газових духовок!
    доречі, порада виявилась для мене логічною з погляду мого досвіду з ХП - вона теж підігрівається поступово.

    а про хорошу електричну духовку (таку як Оленка розповідала) я лише наразі мрію....
     
    • Подобається Подобається x 8
  21. irushka

    irushka Well-Known Member

    Відповідь: Готуємо паску

    OxankaF , дякую за рецепт сирниках персиками! Вчора спекла, вдався дуже гарний і ароматний! Чоловік пробував, казав, що смачний,а я ще тримаюсь до неділі!
     
    • Подобається Подобається x 2