Готуємо паску

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем Olenka, 22 Квітень 2008.

Tags:
  1. Olenka

    Olenka Well-Known Member

    Пропоную поділитися рецептами паски.

    Паска з цукатами

    :clapping:
    Смачного!

    Переписи пасок:
    Марусі-мами (паска)
    Баба львівська - Дарія Цвек
    Дани
    Ksani
     
    Останнє редагування модератором: 9 Квітень 2015
    • Подобається Подобається x 19
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Не погоджуюся Не погоджуюся x 1
  2. Ksani

    Ksani Well-Known Member

    Відповідь: Готуємо паску

    :)
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 11
  3. irushka

    irushka Well-Known Member

    Відповідь: Готуємо паску

    Мені теж здалося, що цукру забагато, я дала 1 скл., але думаю, можна було й менше. А сирник вдався дуже смачний, аж тане в роті!
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Відповідь: Готуємо паску

    І в мене також, він такий ніжний! Нам передали ще кусок сирника - так він сухуватий, стає в горлі, хоча також смачний, а цей сирник по рецепту ОxankаF можна їсти і їсти.
     
    • Подобається Подобається x 3
  5. Дана

    Дана Well-Known Member

    Відповідь: Готуємо паску

    Дівчата ( нарешті я добралася до компа) дуже тішуся що ви такі господиньки:) тішуся що вам сподобалися рецепти і ви недаремно витратили і час і гроші не пішли на вітер. Пасочки у вас суперові, усі без винятку:) Свою паску я сфотографувала але поки вдома відремонтують компьютер :umbrage:- і я скину фото, то напевно до другої паски якраз впораюся.:xaxa:
    Kasia як ви вийшли з ситуації з паштетом, зайву рідину зливали? ( в мене її не так багато було щоб зливати, :confused: але як би дійсно мені здалося її забагато то би злила в посудину, апотім дивилася чи треба додати чи ні.:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Ascorbinka

    Ascorbinka скептик-романтик

    Відповідь: Готуємо паску

    Дано, дякую за ідею сирника. Вийшов смачий, ароматний і гарно виглядає.
    [​IMG]

    У мене форма 28*35 і я дала на 1 ст більше маку (і білки мала зайві, то в сумі десь 5-6). Сир і тісто з сирника Ізаура, тісто ділила на 2 частини: 1 - на дно, 2 - похляпати верх.
     
    • Подобається Подобається x 11
  7. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Готуємо паску

    так як я порушила рецептуру, була куряча печінка, бо іншої не знайшла, то мені виділилося горнятко рідини. я таки злила.
    змолола. і тоді вже виявилося, що розбавляти не треба, манки дала на 1 л. більше. паштет вийшов супер! з легким таким смаком печінки, певно від телячої він більш печінковий буде.
    а може то того що я все на око кидала, то мяском мені теж добре чути. дуже смачно і легко.
    дякую вам дуже.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Дана

    Дана Well-Known Member

    Відповідь: Готуємо паску

    Ascorbinka супер, гарненький пляцок, і розріз апетитний.:y::y::y:
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Вибачаюсь, що швидше не відповіла. То залежить від настрою тіста в той день, але принаймі годину-дві. Залежить яку ви хочете пасочку тісту треба дати підійти майже до краю форми. Якщо довго підходить, то і дуже сильно в духовці не виросте, отже так і розраховую.

    Коло газової плитки і обовязково накриваю рушником. Або в мікрохвильову пічку, бо там пасочка захищена від протягів і також накриваю рушничком.
     
    Останнє редагування модератором: 21 Квітень 2011
  10. OxankaF

    OxankaF Well-Known Member

    Відповідь: Готуємо паску

    Ні, нема помилки. Я також була здивована і передзвонювала до господині з весілля. Тісто має бути дуже крихке. Я його мну руками щоб масло трохи в руках потепліло і розмащую на бритванці. Як спечеться, виходить як цукерочка. І на смак не відчувається засолодке.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Надька

    Надька Well-Known Member

    Відповідь: Готуємо паску

    Я планую цей рік пекти паску ПЕРШИЙ РАЗ!!!! і так страшно шоб все вдалося, боюся щоб тісто добре замісти і потім щоб з форми невитекло.......
     
  12. Лянка

    Лянка Well-Known Member

    Відповідь: Готуємо паску

    я перший раз пекла паску за цим рецептом, вийшла дуже смачна і гарна.
    http://www.merezhyvo.com.ua/news/recept-paski-1.html
     
  13. kitka

    kitka Well-Known Member

    Відповідь: Готуємо паску

    Не розумію: ця паска без борошна, чи забули написати?
     
  14. Лянка

    Лянка Well-Known Member

    Відповідь: Готуємо паску

    Муки скільки забере.

    ---------- Додано в 14:19 ---------- Попередній допис був написаний в 13:32 ----------

    Мені пішло приблизно 2,5-3кг.
     
  15. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Готуємо паску

    Ну там так і пише, що піде 3 кг муки але я вважаю що того буде забагато - вистарчить 1,5кг. Я роблю тісто на паску досить мягке. Вона ітак буде здобна за рахунок купи яйок і масла.
     
  16. Ірена

    Ірена Well-Known Member

    Відповідь: Готуємо паску

    Сьогодні печу паску "на пробу". що вийде - повідомлю:girl_crazy:
     
  17. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Я буду пекти паску також цього тижня.

    Мені здається що з паперової форми вони не витягаються так як з звичайної а вже потім треба буде віддирати. Може помиляюсь
     
    Останнє редагування модератором: 21 Квітень 2011
  18. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Відповідь: Готуємо паску

    Хтось пече паски в паперових формах? Як враження? Де краще пекти в звичайних металевих чи паперових? :girl_smile:
     
  19. Лянка

    Лянка Well-Known Member

    Відповідь: Готуємо паску

    Питала в Де у Львові знайти, але ніхто не відповів, тому трошки поофтоплю тут - Де у Львові можна придбати паперові формочки для пасок?
     
  20. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Відповідь: Готуємо паску

    Бачила в Інтермаркеті комплект за 16 грн, сподіваюсь в спільних закупах буде вигідніше купувати
     
    Останнє редагування: 20 Березень 2010
  21. Ogunka

    Ogunka Member

    Відповідь: Готуємо паску

    Бачила вчора на краківському, там де і металеві форми, різні ложки-поварьошки...