Гра №3 "Рукодільні миколайчики"

Тема у розділі 'Рукодільні забави', створена користувачем Імель, 9 Листопад 2010.

  1. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Гра №3 "Рукодільні миколайчики"

    Я отримала надзвичайну подушечку і вона пасуватиме до моїх ялиночок.
    [​IMG]
    А ще чудовий записничок і шоколад, яким я ні з ким ділитись не буду :)
     
  2. cuxivchanka

    cuxivchanka Well-Known Member

    Відповідь: Гра №3 "Рукодільні миколайчики"

    Може зразу писати від кого,думаю всім цікаво :girl_yes2: якщо не помиляюсь від Ірки-Шкірки..?
     
  3. Фіяна

    Фіяна Творча муза 2013

    Відповідь: Гра №3 "Рукодільні миколайчики"

    а мій Миколай - ВАГІТНИЙ! :girl_cool:

    і мені з того дуже і по особливому радісно! мого Миколайчика готувала Оля-algo :girl_in_love:

    ось рукодільна частина - дуже майстерно гачкована серветка з надзвичайно ніжним взором та 3 власноруч зварені пахнючі мила - кавове, медове та з корицею - вже розпакувала і нанюхалась - запах неймовірний :girl_tender:

    [​IMG]

    а ось нерукодільна частина - Оля в деталях проаналізувала мої нещодавні та поточні вишивальні процеси та вподобання і дуже вдало підібрала ось такий кухонний файнюній комплект, символічно назву його "Скарби морського острова" :)

    тепер щоразу як готуватиму - почуватимусь мов на морі :girl_in_dreams:

    [​IMG]

    Олю, щиро дякую за такий душевний подарунок! :kiss:
     
  4. cuxivchanka

    cuxivchanka Well-Known Member

    Відповідь: Гра №3 "Рукодільні миколайчики"

    Навіть не думала що мені таке подарять,значить я була дуже чемна:girl_blush2:Мій Миколайко Роксоланка
    Вот тепер маю таку модну сумку(багато хто думав що купована,а нє)
    [​IMG] [​IMG]
    Ще такий щоденник з обкладинкою,мені дуже цікаво що означають ті букви С М,признавайтесь (або прізвище і ім"я,або мій нік і ім"я,мені і так і так подобається).А в середині була закладка ВИШИТА :khomyak::khomyak::khomyak:
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    і ще цукерочки,але мої домашні зїли:girl_cool:

    І ще від Цокотухи Миколайко!Замовила собі буси,а вона мені їх подарила:girl_claping::girl_haha::girl_dance: безмежно рада,велике привелике ДЯКУЮ,вони суперові!!!!
    [​IMG] [​IMG]
    колись зроблю кращу фотку,то ще похвалюсь

    І Наталі за приємну несподіванку,сама напросилась:girl_tender: тепер я теж особливий клієнт,приємно.
    [​IMG]

    і ще хочу додати ДІВЧАТКА МИ ТАКІ МОЛОДЦІ !!!!!
     
    Останнє редагування: 22 Грудень 2010
  5. terezka

    terezka котяка-вишивака

    Відповідь: Гра №3 "Рукодільні миколайчики"

    сфотографувала на прохання миколайчик
    тепер признавайтесь хто робив і хто отримав
    [​IMG]

    [​IMG]
     
  6. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    Відповідь: Гра №3 "Рукодільні миколайчики"

    Автора! Рукодільниці мають знати своїх героїв)
     
  7. cuxivchanka

    cuxivchanka Well-Known Member

    Відповідь: Гра №3 "Рукодільні миколайчики"

    і це все????
    Виставляй всі фото,всі які маєш:girl_wink::girl_tender:
     
  8. Olena-m

    Olena-m Well-Known Member

    Відповідь: Гра №3 "Рукодільні миколайчики"

    Робила я для Лапочки. Дякую за фото.
     
  9. terezka

    terezka котяка-вишивака

    Відповідь: Гра №3 "Рукодільні миколайчики"

    ще підгледіла таке:
    [​IMG]
    отримала Xomka від Бурульки

    гарний медведик (хто вишивав і хто отримав - якось упустила)
    [​IMG]
     
  10. Xomka

    Xomka Well-Known Member

    Відповідь: Гра №3 "Рукодільні миколайчики"

    Виявилось, я була така чемна, що Миколай зустрічав аж чотирьох рукодільниць:khomyak: з подарунками для мене, а ще з однією нам вдалось нарешті зустрітись після довгої перерви - і я стала щасливою власницею ще одного чудового презентика на ДН:khomyak: (Фото завтра, тобто вже сьогодні, але вдень;))

    І я трохи сильно розстроїлась що мій миколайко ще не доїхав, а після всього побаченого навіть страшно думати чи сподобається він моїй рукодільниці:girl_sad: Дуже сподіваюсь що так:shy:
    Люба моя рукодільнице - не суди мене строго, будь-ласка:girl_blush2:

    О, Терезко, дякую за фото:) То все тепер моєєєє!!! Справжній зимовий семплер:khomyak: і Тедді-магнітик (котрого Олексійчик відразу собі відібрав:xaxa:) від Марічки. Дуже тобі дякую, мій Миколайчику, за святковий настрій і неймовірної краси подаруночки. Вишивка, власне оформлення - надзвичайно ювелірна робота:girl_yes2:
    Дякуююю:girl_in_love::girl_in_love::girl_in_love:
     
    Останнє редагування: 22 Грудень 2010
  11. вишиванка

    вишиванка Well-Known Member

    Відповідь: Гра №3 "Рукодільні миколайчики"

    таку красу витворили дівчата... що важко слова підібрати-шедеври...
    ви молодці...
     
  12. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Гра №3 "Рукодільні миколайчики"

    Ого, скільки всього я пропустила :)

    а мій Миколайко приїхав зі самого Києва, і дивіться-но, яка краса! Тепер буду думати, куди його прилаштувати, такі гарні модні подушечки з побажаннями дуже актуальних на сьогодні речей, а ще бомбезні відтінки мінеральних тіней..! Дякую, ДжуніорСкептік, я така задоволена..!

    [​IMG]
     
  13. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Гра №3 "Рукодільні миколайчики"

    Надивилася я на шикарні миколайчики, що дівчатка поробили :khomyak::khomyak::khomyak: :khomyak::khomyak::khomyak: :khomyak::khomyak::khomyak:
    Дівчата, ви такі чудові речі створили! :khomyak::khomyak::khomyak: Просто супермолодці!!! :girl_claping: :girl_claping: :girl_claping: Вони надзвичайні! :girl_in_love: :girl_in_love: :girl_in_love:
     
  14. JuniorSkeptic

    JuniorSkeptic Active Member

    Відповідь: Гра №3 "Рукодільні миколайчики"

    Які чудові у всіх подаруночки! Надзвичайно цікаво все це розглядати і милуватися, молодці, дівчата!

    Я дуже рада, що вам сподобалося :) Трохи переживала, чи здогадаєтеся, що це таке в баночці/пакетиках і чи підійдуть вам відтінки. Це я сама роблю, інгредієнти замовляю зі Штатів, у мене вже кілька знайомих користуються і всі задоволені, так що користуйтеся сміливо :)
     
    Останнє редагування: 22 Грудень 2010
  15. Naturals

    Naturals Well-Known Member

    Відповідь: Гра №3 "Рукодільні миколайчики"

    Хвалюся і я своїм подаруночком. Мій Миколайко - MUCHACHA.
    Отже отримала я бомбезний подарунок:khomyak::khomyak::khomyak:
    ось таку подушку(її облюбувала Софійка, носиться з нею по цілій хаті, неможливо забрати)
    [​IMG]

    і ще таке горнятко і салфеточки, а як та вся краса запакована була, то щось.:girl_in_love:
    [​IMG]

    А, і ще були дуже смачні цукерки:nyam2:
    Оля, дуже, дуже дякууууууууую.:kiss:
    Було приємно дарувати подарунки, але ще приємніше їх отримувати. Дякую Іринко-Imel за створення такої надзвичайної гри:kiss::kiss::kiss:.
     
  16. Niferttiti

    Niferttiti Well-Known Member

    Відповідь: Гра №3 "Рукодільні миколайчики"

    Мій Миколайчик був від Лапочки.
    [​IMG] [​IMG]
    Ті печенька в руцях дівчинки з косичками з бісеру, така тендітна робота і так оригінально, я просто в захваті.

    А ще, а ще, отримала такий модний нині фетр, кручу його в руках, кручу, такий мякенький. Напевно будуть з нього іграшки на ялинку.
    Галю, спасибі за свято. :girl_in_love:
     
  17. Stanislava

    Stanislava Well-Known Member

    Відповідь: Гра №3 "Рукодільні миколайчики"

    Роботи просто неперевершині!!!!!!!!:khomyak::khomyak::khomyak::khomyak: Краса неймовірна, і смак гарний і фантазія неймовірна. Ви молодці, така рада що маю такий форум і Вас всіх.
     
  18. окса

    окса Member

    Відповідь: Подарунок вернісажниці

    Ще я мала два Миколайка:girl_in_love:
    [​IMG][​IMG]і ще купу смаколиків,які не дожили до фотосесії:girl_in_dreams:
    Це книжичка-гольничка і сніжинка від нашої рукодільнички Еспозки.Дякую тобі,Іринко!:girl_dance::kiss::kiss:
    І ще один від Сихівчанки:kiss::kiss:
    [​IMG] і ще була чоколяда,яка також не дожила до ранку:girl_in_dreams:
    і ще трошки в деталях
    [​IMG][​IMG] [​IMG]
    Подушечка класнюча-малий вже собі конфіскував і сказав,що тепер буде на ній спати-такааа акуратна:girl_claping:і під колір мого кутка,іграшка магнітик-також шедевр акуратності,яка тимчасово поселилась у нас на ялинці!А відкритка -це просто бомба:girl_in_love:-вишита нитками і ще й бісером:khomyak::khomyak::khomyak:
    Дууууже дякую,Мар"яночко!:kiss::kiss::kiss:
     
  19. Xomka

    Xomka Well-Known Member

    Відповідь: Гра №3 "Рукодільні миколайчики"

    Отже, спочатку мій Миколай зустрів Наталю-Ніфертіті і тепер я щаслива власниця картки особливого клієнта:dance2:

    [​IMG]

    Потім мене ошелешила Мар'яна-Сихівчанка. Її теж зустрів Миколай і передав мені скарбничку у вигляді симпатющих котиків і суперові фігурні ножнички:girl_claping::girl_in_love:

    [​IMG]

    Марічка-Бурулька вручила цілу купу презентиків від Миколая:) На фото найголовніше, бо шокозайчиком та апельсино-мандаринками ще ввечері мої ласуни потішились:)

    [​IMG]




    Наостанок Миколай перестрів Фіянку і передав для мене святкове пуделко з різноманітними рамочками та серветками для декупажу, засніжений будиночок-підсвічник та власноруч задекупажену Мар'янкою свічку з ангеликами:khomyak:

    [​IMG]

    шоколадного діда мороза тут вже немає:girl_blush2:



    Дуже дякую за святковий настрій, мої любі Миколайчики:girl_in_love::girl_in_love: :girl_in_love:
     
  20. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Гра №3 "Рукодільні миколайчики"

    а де той величезний пакунок Фіяни для ЛюдмилиР????????????????????????????

    чеекаємо фото:girl_flag_of_truce: