Гра №3 "Рукодільні миколайчики"

Тема у розділі 'Рукодільні забави', створена користувачем Імель, 9 Листопад 2010.

  1. OxankaF

    OxankaF Well-Known Member

    Відповідь: Гра №3 "Рукодільні миколайчики"

    автор - Роксолана, я в неї разів 5 перепитала, ніяк не могла повірити, що це власноручно зішита сумка, а не куплена. Роксолана напевно подумала, що я глуха.
     
  2. Kalina

    Kalina Active Member

    Відповідь: Гра №3 "Рукодільні миколайчики"

    Мій подаруночок від Окси
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    Оксана, ще раз дякую за таку красоту:girl_claping:
     
  3. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Відповідь: Гра №3 "Рукодільні миколайчики"

    Моїм Миколайком була Ніка Лавлі.точніше її чоловік)) а ми з Оленою і Мар"ясею якраз сиділи на диванчику і вираховували кого ж то ще нема)))
    Торбинка
    [​IMG]
    Коралі гачковані з надзвичайним запахом(люблю як то дерево пахне)
    [​IMG]
    І все разом з всякими штуками для листівок
    [​IMG]

    Дуже дуже дякую :girl_claping:
     
  4. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Гра №3 "Рукодільні миколайчики"

    Дівчата, готуйтеся, я буду показувати отриманий шедевр від Цокотушки :khomyak:

    прошу підготувати валеріанку чи інші заспокійливі
     
  5. OxankaF

    OxankaF Well-Known Member

    Відповідь: Гра №3 "Рукодільні миколайчики"

     
  6. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Гра №3 "Рукодільні миколайчики"

    а я до теперішньої секунди думала, що то жарт... ОТО БОМБЕЗНА РОБОТА!!!! все ніяк повірити не можу :girl_in_love: :girl_in_love: :girl_in_love: :girl_in_love:



    угу, при вході перепивати, як на весіллі :girl_haha:
     
  7. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Гра №3 "Рукодільні миколайчики"

    отож-валяна з вовни сумочка :khomyak:
    [​IMG]
    до сумочки прищіпається квіточка, яку також можна використовувати як брошку (я маю костюмчик в таких кольрах і та квітка туди дуууууже пасує)
    [​IMG]
    сумочка разом з квіточкою :girl_in_love:
    [​IMG]

    і трошки ближче
    [​IMG]



    Якщо чесно, сумочку можна роздивлятися годинами-верхній шар у відтінках сірого+переходи кольору від темнішого до світлішого, під шаром сірої вовни-рожевий, його видно, бо сіра вовна майстерно вирізана, по рожевому розшито бісером :girl_in_love:, а всередині сумочка біленька

    Краса неземна! :khomyak::khomyak::khomyak:
    і ще я отримала подарунковий сертифікат в Галерею льону, піду туди, як матиму багааааато часу, можу там годинами висіти :girl_haha:

    Софіє дужжжжже дякую! :kiss:
     
  8. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    Відповідь: Гра №3 "Рукодільні миколайчики"

    Ірцю, що ти наробила! Жаба вдусила мого хом"яка.

    Надзвичайна сумочка!!!
     
  9. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Гра №3 "Рукодільні миколайчики"

    робила не я, робила Цокотушка :xaxa:

    я сама собі заздрю :girl_haha:
     
  10. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    Відповідь: Гра №3 "Рукодільні миколайчики"

     
  11. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    Відповідь: Гра №3 "Рукодільні миколайчики"

    І я хвалитись) Дивіться яку красу подарувала мені OxankaF. То супур ювелірна робота. Хрестики і шви рівнюсінькі. Ще й бісером вишито. Хатинка просто надзвичайна! Ото я вчора приміряла її до ялиночки
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    А ще набір бобінок і організатор для ниточок від ДМС і шоколадку.

    Оксанко дуже-дуже дякую!
     
  12. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Гра №3 "Рукодільні миколайчики"

    Дівчата, тепер давайте розберемося, хто ще не отримава подаруночки?

    NikaLovely, Цокотушка, Мучача-дівчата ваші миколайки або заграмничні, ну не львівські. Чекайте, зозульки


    і як у вас, наших "далеких" рукодільниць, справи? ще чекаєте?
    Велана? Ліля? вишиванка? JuniorSkeptic?

    просимо похвалитися, як отримаєте свої подаруночки :girl_in_dreams:
     
  13. lapocka

    lapocka Well-Known Member

    Відповідь: Гра №3 "Рукодільні миколайчики"

    Олена- М подарувала мене чудовий органайзер, завжди хотіла собі таку штучку, ніяк не могла приступити до її виконання. Все дуже акуратно виконано, цікава, оригінальна вишивка, дуже мила стрічечка- зав"язка, всередині багацько голочок, до того в мене було тільки 2:girl_haha: дуже зручні кусачки для ниточок і меланжеве різдвяне муліне, буду мати для ялиночок. І ще солоденьку чоколядку і зайчика
    Оленка дякую! дякую! дякую!:kiss::kiss:
     
  14. JuniorSkeptic

    JuniorSkeptic Active Member

    Відповідь: Гра №3 "Рукодільні миколайчики"

    Я наразі чекаю :) Похвалюся обов'язково!
     
  15. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Гра №3 "Рукодільні миколайчики"

    шепнули в карму, що мало би бути до кінця цього тижня ;)
     
  16. Olena-m

    Olena-m Well-Known Member

    Відповідь: Гра №3 "Рукодільні миколайчики"

     
  17. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Гра №3 "Рукодільні миколайчики"

    точно, хтось вгадав, що я Мар"ясі роблю
    особливо мені смішно було, коли на міні-форумівці з Мар"ясею вона питала, як в мене справи з подарунком :girl_haha:
     
  18. Мар'яся

    Мар'яся Moderator Команда форуму

    Я хотіла баночку для круп зробити, але на попередній забавці таке тобі вже спрезентували :)

    Нарешті маю можливість похвалитись і я :)

    Маю ось таке диво від Імел:

    [​IMG]

    і зблизька:

    [​IMG] [​IMG]

    Так що я тепер щаслива власниця двох (навіть не знаю як воно правильно називається?) підставочок під цукерки чи хліб (після Миколая, то воно якраз дуже файно використовується ;)), голубої аїди і цукерочок, які я таки врятувала від чоловіка, спеціально для фото (сховала в свою рукодільну шафу). Прошу зауважити, що тих підставочок є дві, і вони повністю зшиті вручну!!! Без швейної машинки!!! То для мене подвиг! І вони дуже пасують під мою їдальню :girl_in_love: Дуже дякую Ірусі за гарне свято!!! :girl_in_love::girl_in_love::girl_in_love:
     
    Останнє редагування модератором: 23 Грудень 2010
  19. Бурулька

    Бурулька Well-Known Member

    Відповідь: Гра №3 "Рукодільні миколайчики"

    Емоції трішки стихли, тепер можу словами висловлювати захоплення.
    Я в шоці від тої краси, яку зробила Іра-Imel. Чудовий задум, прекрасна реалізація. На стільки гарно підібрані тканина і мереживо,що підійдуть до будь-якого інтер'єру. А про ніжність того витвору.. ну ще не на стільки я можу сформулювати :girl_in_love::girl_in_love::girl_in_love:
    Дуже гарна хатинка, яку робила ОксанкаФ. Чудова ялинкова прикраса.
    Дівчата,що ви зі мною робите? В мене стільки бажання зробити ті дві речі, а часу нема зовсім!!! :girl_cray:
    Торбинка Цокотухи :girl_in_love: надзвичайно!!! Де такі ідеї беруться? Майстриня! :girl_claping:
    рукодільна торба.. тут щелепа на клавіатурі :connie_pull-pigtail
    Органайзер від Олени-М. Як завжди, Олена вражає витонченістю, чудовим задумом та його виконанням. Я, як власниця подарунка від Олени у попередній грі, може лише захоплюватися і сказати, що для мене продумати всі тонкощі виконання таких проектів нереально. Ось!
    Кожен подарунок викликає захоплення, бо справді цікаві ідеї, оригінальні підбори. Але для мене найкращим залишається торьинка від Наталі, яку вона зробила для мене і моєї доні. Дякую
     
  20. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: Гра №3 "Рукодільні миколайчики"

    коли я зрозуміла, що моїм Миколайчиком є LudmilaP то дуже втішилась, пам"ятала, що вона писала в гурті про свою рукодільницю:
    "Напишу про свою рукодільницю: мегапозитивна, весела, дотепна, майстриня на всі руки" так приємно чути такі слова від такої людини:girl_in_love:
    ось мої подаруночки:radist::radist::radist::
    шикарнючий чобіток, дужжже милий і ніжний, а коли я побачила вишите ім"я синочка, то просто розтанула:girl_tender: (вдома відразу хотіла прибити його до каміну, але мама не дозволила:sad: сказала, що як буду мати свій камін -тоді й почеплю:girl_nea:, ну нічого буде свято на моїй вулиці-тобто мій камін ггг, а покищо поставила біля каміну)[​IMG][​IMG][​IMG]
    а ще книжечка для Ромчика, то його перша книжечка:girl_yes2:, цукерки, як виявилось, для мужа, бо то його улюблені:girl_claping:),кісточки для ниточок і фірмова закладка для книжечки:girl_dance:
    Ще мене зустрів Миколайчик від Мар"янки-Сихівчанки , несподіванно і дуже приємно. Книжечка, щоб я освоїла нову техніку (навіть мама сказала. що будем вчитись разом ггг) і фігурні ножички. Дуже дякую:girl_tender:
    [​IMG]
    І ще одна несподіванка від Iskri, Наталочка, мені дуже , навіть мега дуже приємно і "сюрпризово" отримати від тебе дарунок , ще й такий душевний ( знаю, що зовсім не маєш часу). Такий файнюній зайчик:girl_in_love:,шматочок пахнючого мила lush,гарнюня і мабуть смачнюня чоколядка і надзвичайно симпатична листівочка з теплими словами. Я сфоткала її окремо, така вона мені прикольна і така манюня. :girl_tender: як ти її зробила?що то за техніка така?[​IMG][​IMG]
    Людо, Мар"яно, Наталю щиро вам дякую за такі чудові подарунки, за відчуття щастя і свята:kiss: