Гра №3 "Рукодільні миколайчики"

Тема у розділі 'Рукодільні забави', створена користувачем Імель, 9 Листопад 2010.

  1. Iskra

    Iskra Well-Known Member

    Відповідь: Гра №3 "Рукодільні миколайчики"

    от спитав би мене хтось інший, а ти би була збоку, то ти б сказала: Та кажи, що просто сіла і зробила))) направду то не мій хендмейд, то куплена:girl_blush2:

    такс, розповім і покажу Вам свого Миколайка. моєю Миколайкою була Аделя:girl_in_love: як Ви вже здогадуєтесь, я стала власницею її фірмових чарівних мініатюр - сердечка, чобітка і зайчика. все настільки ніжне, пахнюче (ванілька - ммм:girl_in_love:) і приємне на дотик!:girl_in_love:
    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
    окрім цих красОт був ще ангелик, якого, до речі, зробив Аделі чоловік. такий файнюнький:girl_in_love:
    [​IMG]
    ще був гель для душу (його видно на фото з міні-зайчиком) і рафаелки - нямка:nyam2: і всьо то було в такому гарнюньому мішечку, який, як призналась сама Аделя, змусив її помучитись. але який же гарний!:girl_in_love: він гордо лежатиме під ялинкою:girl_yes2:
    [​IMG]
    і все разом:
    [​IMG]
    дякую, Аделю! Ти подарувала мені шматок зимової казки, досі переглядаю то все руках, нюхаю... все таке витончене і ніжне:girl_in_love: ДЯКУЮ!!!
     
  2. Olena-m

    Olena-m Well-Known Member

    Моїм миколайком була Мар'яся. Подарунок справді оригінальний (і дуже функціональний): задекупажований вішачок для одягу, органайзер для листівково-скрапбукових дрібничок, шмат темно-зеленої аїди (тепер тре придумати, що буду на ній вишивати), наклейочки-сердечка, магнітик (Артемко конфіскував), ниточка і гарненький папір для листівок весняно-зелененьких кольорів.
    [​IMG]
    Вішачок ближче:
    [​IMG]
    То ж як треба було намучитись, щоб приклеїти квіточки на круглу планочку :khomyak:
    Органайзер, зроблений з коробочки з-під диска. Та кишенька всередині - то теж ювелірна робота.
    [​IMG] [​IMG]
    Мар'янко, дуже-дуже тобі дякую :girl_in_love:

     
    Останнє редагування модератором: 23 Грудень 2010
  3. вишиванка

    вишиванка Well-Known Member

    Відповідь: Гра №3 "Рукодільні миколайчики"

    Дівчата, я в шокови :khomyak::khomyak::khomyak::khomyak::khomyak::khomyak::khomyak: коли ось все передивилась, мені слва бракує, тому лиш ставила "дякую", в карму не мала сили писати.. все просто неймовірно красиве.. в скільки праці та любові вкладені у всі чудові неперевершені витвори.. така краса, що все можна по 1000.. разів переглядати. Я собі можу уявити, як файно, коли ви все могли передивитись в живу, і перемацяти:girl_in_love::girl_in_love:
    Після всіх шедеврів, я починаю ще більше переживати, чи сподобається мій Миколайко рукодільниці:girl_blush2::girl_blush2::girl_blush2: вже б скоріше зайшло, а то скоро перестану спати.. мало б скоро прийти....:kiss:
     
  4. Olena-m

    Olena-m Well-Known Member

    Відповідь: Гра №3 "Рукодільні миколайчики"

    Ще був від Мар'ясі пакет синього бісеру (що в мене з пам'ятю :) ).
     
  5. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Гра №3 "Рукодільні миколайчики"

    Ще чекаю. :blush: Обов'язково похвалюся, як тільки отримаю.
    Прошу враховувати, що в нас Різдво на носі, якщо завтра не прийде, то може бути аж після Нового року. Пошта тут за лінюхуватістю позмагається з львівською. :xaxa:
    В однієї з них точно заграманична. :girl_blush2:

    Щиро сподіваюся, що на мене не будуть гніватися, що мій подарунок не такий шикарний, як ото тут дівчатка понавиробляли. Такі шедеври! Сиджу, розглядаю, а хом'як уже ледве дихає... :khomyak::khomyak::khomyak: :khomyak::khomyak::khomyak:
     
  6. LudmilaP

    LudmilaP Well-Known Member

    Відповідь: Гра №3 "Рукодільні миколайчики"

    Дівчатка, вибачайте за затримку на роботі немаю часу, а як прийду додому падаю спатки. Обіцяю виправитися на днях, як тільки покращиться здоров"я.
    Напишу декілька слів про свій подарунок від Миколайка: готуйтеся до мульйону падаючих хом"яків:khomyak::khomyak::khomyak:, обіцяю що всі будуть в шокови. В мене такий бомбезний подарунок, що я й не мріяла:girl_cool:. Деякі складові подарунка одразу ж конфіскувала і з"їла моя донечка:nyam2::nyam2:, з одним вона цього вечора лягяла спати і кожного дня питає коли ми його будем використовувати. Рукодільні подаруночки вже чекають на новорічну ялинку, а величезний не рукодільний подарунок чекає на новорічне застілля.
    Всі пакунки ледве принесла додому:girl_in_love:
    Фіянко, величезне дякую:kiss:
     
  7. Аделя

    Аделя Active Member

    Відповідь: Гра №3 "Рукодільні миколайчики"

    А я отримала чудового подарунка від Миколайка- kvVItKи!!!!:girl_dance: Аж цілий мішок подарунків (напевне, була дуже чемна:d23:)!!! Це справжній набір святкового настрою: чудова панч-нідлівська картинка з сніговичком і ялиночкою (якраз пасуватиме до моїх новорічних картин:girl_smile:), "музику зимових свят" - "Сніжність", набір костерів з кумедними ангеликами, і чудову-пречудову кульку (яку вже реанімувала, то ж тепер маємо з миколайком спільний витвір!). А, і ще смачнюча і велика :nyam2: шоколадка!!! Дякую величеееезне!!!!:girl_bye:
    [​IMG][​IMG]
    [​IMG][​IMG]
    [​IMG]
     
  8. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Гра №3 "Рукодільні миколайчики"

    такі подаруночки файні!
    я не можу з тої квВІтКИ!
    як так можна було прибіднятися? :girl_devil:
    по дупі, видно, давно не получала?!
     
  9. Фіяна

    Фіяна Творча муза 2013

    Відповідь: Гра №3 "Рукодільні миколайчики"

    то просто є така хороба, називається перфекціонізм
    в мене також такий діагноз, тому я КвВітку я дужже добре розумію

    але Орман на вході ту хоробу моментально вилікувала - "Кажеш не файна картинка і кулька? То віддай вже і зараз мені!
    Мені дужжжжжже подобається" :connie_pull-pigtail
     
  10. LudmilaP

    LudmilaP Well-Known Member

    Відповідь: Гра №3 "Рукодільні миколайчики"

    Не буду вас довго мучити :xaxa:
    Отже, якщо ви не сидите, присідайте щоб не впасти, готуйте валеріанку і нашатирний спирт:)
    Коли я повернулася з форумівки додому, виявилося що в нас немає світла. Добре розуміла що спати не зможу якщо не побачу подарунка, напомацки знайшла свічку і розпакувала пакунки.
    Почала з величезної коробки, яку так боялася впустити по дорозі, а там .....:khomyak::khomyak::khomyak::khomyak::khomyak::khomyak:
    [​IMG]
    Тапер, я розумію, Фіяну, яка писала, що купила таку ж тарілку собі і свекрусі
    А це те з чим моя донечка цього вечора пішла спати. Вона шаленіє від ведмедиків, і коли побачила ці форми не розставалася з ними до ранку
    [​IMG]
     
  11. LudmilaP

    LudmilaP Well-Known Member

    Відповідь: Гра №3 "Рукодільні миколайчики"

    Адміністратор форуму не дав права розміщати в одне повідомлення стільки емоцій, тому показую продовження:)
    В маленьку червону сумочку (скажу по секрету мій улюблений колір) був запакований рукодільний подарунок і маленька новорічно-святкова прищепка:girl_in_love::girl_in_love::girl_in_love:
    [​IMG]
    [​IMG][​IMG]
    І нарешті, сам рукодільний подарунок. Задекупажена свічка і файненькі, м"якенькі ялинкові прикраси:khomyak::khomyak::khomyak::khomyak::khomyak::khomyak:
    [​IMG][​IMG][​IMG]
    І детальніше:girl_in_love::girl_in_love::girl_in_love:
    [​IMG][​IMG]
    Цього року я була надзвичайно чемно, тому мала такі файненькі подаруночки від свого Миколайка
    Фіяночко, передаю тобі :kiss: від донечки і від мене :kiss::kiss:в обидві щіщки
     
  12. OxankaF

    OxankaF Well-Known Member

    Відповідь: Гра №3 "Рукодільні миколайчики"

    котрий день милуюсь подарунками, так все класне. В нашої вишивальної банди прогрес на ліцо.
    Я свій подарунок завтра сфоткаю і викладу, чесно-чесно. З фотіком маю проблемку.
     
  13. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Гра №3 "Рукодільні миколайчики"


    Прикольна терапія. Мені би теж трохи такої придалося. :xaxa:
    Я тепер також розумію. А то я все думала, що ж то там таке... Тепер ясно. :khomyak:
    Мамцю рідна, то є щось... Перегорнула сторінку і тепер маю клопіт: не можу знайти щелепи, провалилися десь на другий бік земної кулі. :khomyak: :khomyak: :khomyak: Якби хто на мою щелепу натрапив, закиньте назад на цей бік. :girl_crazy:
     
    Останнє редагування: 23 Грудень 2010
  14. kitka

    kitka Well-Known Member

    Відповідь: Гра №3 "Рукодільні миколайчики"

    Не ти єдна така думалка:girl_haha:. Але я пішла методом виключень: відкинула предмети, які точно знаю, що не можуть ся костерами називати:xaxa:.
    Ай, я навіть не буду хвалити, бо й так не підберу стільки достойних слів:girl_blush2:. Але Ромчик глипнув на мене саме тоді, коли я передивлялася ці фото, і каже: "Ти шо така довольна?:girl_haha:". Чесне слово, рада за інших, що таку красу отримали:girl_in_love:.
    Йой, тото твоя була:girl_haha:?... Дивлюшя, жуби ся валяють чиїсь:xaxa:
     
  15. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Гра №3 "Рукодільні миколайчики"


    А ти чого так шипилявити почала? Собі забрала? :girl_crazy:
     
  16. Nadijka

    Nadijka Well-Known Member

    Відповідь: Гра №3 "Рукодільні миколайчики"

    а мій Миколайчик - Holly:girl_in_love:
    [​IMG]

    [​IMG]

    а також Касюня не залишила мене без уваги :girl_in_love:
    [​IMG]

    всі речі вже в активному використанні...дякую дівчата:kiss:
     
  17. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: Гра №3 "Рукодільні миколайчики"

     
  18. вишиванка

    вишиванка Well-Known Member

    Відповідь: Гра №3 "Рукодільні миколайчики"

    Ой ні, дівчата.. так далі не можна.... ви що знущаєтесь.. все.. інфаркт від перегляду всіх подарунків...
    А таке "лікування" від Орман мені теж б часто треба було...
     
  19. Tsokotukha

    Tsokotukha Well-Known Member

    Відповідь: Гра №3 "Рукодільні миколайчики"

    Довго вагалась чи писати, та цокотлива цікавість вперто боролась за незалежність. ;)
    Про снігову кулю від квВІтКИ.
    Від першої миті, коли я це чудо-диво побачила, воно мене дуже зацікавило. Дівчатка-вишивалиниці мабуть вже таке оглядали десь в нетрях інтернету тому були в курсі, що і до чого. Я ж намагалась випитати максимально, але помітила, як від того знітилась квВІтКА. Надалі зовсім нічого мені не зрозуміло, що це таке? для чого? по-феншую? не по-феншую? що символізує? куди потрібно ставити?...
    Ну дуже неординарна і цікава річ! Віко, Ти переживала, що щось не вдалося, а я жодного ґанджу не помітила. І на тлі того, що усі подарунки дуже цікаві та майстерно виконані саме Твій "гарбузик" (доречі, така форма мені чомусь найбільше подобається) ніяк не залишає мене байдужою.
     
  20. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: Гра №3 "Рукодільні миколайчики"

    то снігова кулька, знаєте, є такі снігові кульки-перевернеш і сніг падає, а ще мелодії різдвяні грають, мені Миколай цього року таку приніс чомусь снігова куля то для мене -відчуття дитинства і казки, тому саме її тобто "щось таке" хотіла зробити для Аделі. Куди ставити? куди хочеться, то елемент декору:) та, що залишилась в мене зараз є просто кулькою, якою бавиться Ромчик:) але Аделя обіцяла і з нею щось придумати, може і її вийде реанімувати ;)
    а він був, але справді талановита рукодільниця його виправила:girl_claping:
     
    Останнє редагування: 24 Грудень 2010