Гра №3 "Рукодільні миколайчики"

Тема у розділі 'Рукодільні забави', створена користувачем Імель, 9 Листопад 2010.

  1. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Гра №3 "Рукодільні миколайчики"

    Нашити по швах стрічки й ґандж сховається. ;)
    Дуже вдало виправила. Кулька стала просто неперевершеною!
    Ти молодець, що таку ідею класнючу втілила в життя!
     
  2. Аделя

    Аделя Active Member

    Відповідь: Гра №3 "Рукодільні миколайчики"

    Та я сама в шоці, що воно так називається!:connie_pull-pigtail Просто так було написано на упаковці, от я і "перекатала", так воно мені сподобалось!
     
  3. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Гра №3 "Рукодільні миколайчики"

    Я вже казала своїм учням англомовним, що ще рік-два і їм не доведеться вчитися мови, якщо надумають поїхати до України, бо вистачить просто транслітерувати англійські слова. :girl_crazy:
     
  4. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Гра №3 "Рукодільні миколайчики"

    До речі, забула написати. Ніц мені нині не прийшло. Ані Романові (він вітальних листівок чекає). Ще буду виглядати поштарів 29-го грудня. А потому вже аж 4-го січня.
     
  5. MUCHACHA

    MUCHACHA Well-Known Member

    Відповідь: Гра №3 "Рукодільні миколайчики"

     
  6. Ірка-Шкірка

    Ірка-Шкірка Well-Known Member

    Відповідь: Гра №3 "Рукодільні миколайчики"

    А я отримала подарунок від кльової та модної нашої молодої рукодільниці Іскри!!! :clapping:
    Навіть не думала, що отримаю картину! :khomyak: :girl_in_love: Це моя перша вишита картина, я сама ще картин не вишивала, і ніхто не дарував. Вже знайшла для неї місце, куди повісити, бо дуже вже вона мені сподобалась, та ще й вдало підійшла до м'яких меблів, обтягнутих льоном.
    Крім картини, Іскра спрезентувала мені чудового м'якенького сніговичка, смачненький білий шоколад і "солоденьке" мило з карамельно-ванільним ароматом, яке цілий час хочеться надгризти ;)
    Зверніть увагу, як стильно і солодко разом виглядають всі елементи мого подарунку! Іскро, ти дуже великий молодець. :girl_yes:
    [​IMG]
     
  7. JuniorSkeptic

    JuniorSkeptic Active Member

    Відповідь: Гра №3 "Рукодільні миколайчики"

    Уррра, я сьогодні отримала свого миколайчика! Це щось!!! :girl_claping::radist: Зараз буду фотографувати :girl_dance:
     
  8. Velana

    Velana Member

    Відповідь: Гра №3 "Рукодільні миколайчики"

    доїхав! :yes: Ірочко, ти чого? таке все миле і файне! дякую за теплі слова у листівці! мені дуже приємно! :girl_in_love: книжечка-гольничка суперова :girl_in_love: хрестики рівнюсінькі! :girl_claping: подарунок, як і було написано став у пригоді, бо книжечкою і голочками вже користуюсь :girl_cool: (окреме дякую за голочки, бо в мене на хазяйстві залишилось після "крутіння" французів на метрику лише 2 шт.) магнітик і записничок на холодильнику :girl_smile: дякую! величезнеее! :give_rose: :give_rose: :give_rose:
    фотодокази ввечері, якщо муж фотоапарат не забуде знову на роботі :girl_smile:
    **************************
    враження від побаченого зашкалюють... :khomyak: :khomyak: :khomyak: таке все файне, ніжне, оригінальне, все зроблено з любов"ю - то відчувається! :give_heart: гарний заряд позитиву перед усіма святами! :girl_in_love:

    пи.си. ще раз попрошу вибачення у своєї рукодільниці за катастрофічне спізення мого Миколайка... :girl_impossible: чекала основний подарунок до подаруночків, ну дуже хотілось щоб вона все отримала. до кінця наступного тижня сподіваюсь вже той Миколай доїде :connie_pull-pigtail
     
    Останнє редагування: 24 Грудень 2010
  9. JuniorSkeptic

    JuniorSkeptic Active Member

    Відповідь: Гра №3 "Рукодільні миколайчики"

    Отже, моя рукодільниця - Nadijka! Я, звичайно, не могла терпіти, поки донесу пакунок додому і дорогою з пошти колупала його ключем, щоб відкрити :) Всередині виявилася ось така чарівна вишукана торбинка:

    [​IMG]

    Я коли побачила один з перших виставлених тут миколайчиків - торбинку з коментарем, що вона використовуватиметься для подарунків дитині, то одразу подумала, яка це чудова ідея і що треба й собі таку торбинку вишити. І - це ж треба -одразу отримала таку, що кращої й не побажаєш :)

    А в торбинці було стільки всього красивого та корисного!

    [​IMG]

    По-перше, гарненький записник з вишитим коцуриком і закладкою до нього. По-друге, прикольний магніт теж з котиком (видно, що Надійка потрудилася почитати мої дописи, з яких зрозуміло, що я "котяча мама"). По-третє, дуже мила листівочка ручної роботи з віршованим привітанням-побажанням. По-четверте, апетитні цукерки. По-п'яте, цікаві ниточки, які вже тривожать мою уяву роздумами, що б такого ними вишити :)

    Надійко, дякую за всю цю красу і за подарований чудовий настрій!
    п.с. Прийшов чоловік і теж дуже всім захоплюється :)
     
  10. Nadijka

    Nadijka Well-Known Member

    Відповідь: Гра №3 "Рукодільні миколайчики"

    тішусь...
    тепер зможу спокійно спати...:girl_haha:
     
  11. вишиванка

    вишиванка Well-Known Member

    Відповідь: Гра №3 "Рукодільні миколайчики"

    Дівчатка, супер красиві миколайчики ще прийшли... молодці.. :girl_in_love:
     
  12. Velana

    Velana Member

    Відповідь: Гра №3 "Рукодільні миколайчики"

    обіцяне фото :girl_wink:
    [​IMG] [​IMG] [​IMG]
    Хомочко, ще раз велике спасибі за гарний передсвятковий настрій! :girl_in_love::girl_in_love: :girl_in_love:
     
  13. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Відповідь: Гра №3 "Рукодільні миколайчики"

    Але та Хомка майстриня стала в книжечках!!красота!!тре собі колись напроситись на такий подаруночок))))
     
  14. Xomka

    Xomka Well-Known Member

    Відповідь: Гра №3 "Рукодільні миколайчики"

    Натяк зрозуміла:) Головне запалу до книжечок не втратити;) Дякую Лілі за "заразу")))))
     
  15. OxankaF

    OxankaF Well-Known Member

    Відповідь: Гра №3 "Рукодільні миколайчики"


    Отримала я на форумівці подарунок, який мені передав Миколай через Іринку-еспозку. Дуже дякую, що передала мені :girl_in_love:
    торбинка, як просвітила мене Еспоза на пляшку шампанського:girl_claping:
    [​IMG] [​IMG]
    бачили б ви, які ті хрестики акуратні:girl_in_love:
    а в торбинці
    [​IMG]
    біла аїда (16-ка), нитки, швензи і нші прибамбаси для створення прикрас, і бісер білий, молочний і прозорий.

    Дуже дякую, Іринка за подарунки і чудовий настрій :girl_in_love::girl_in_love::girl_in_love::girl_in_love::girl_in_love:
     
  16. MUCHACHA

    MUCHACHA Well-Known Member

    Відповідь: Гра №3 "Рукодільні миколайчики"

    [​IMG]
    Ото я сьогодні зранку....

    Зранку гнала на пошту отримувати бандерольку від Тані (Вишиванки),мого Миколайка, на самій пошті чуть мене серце не хапнуло від радості, але ніц не відкривала, бо запізнювалась на роботу, тому вирішила відкрити вже там то мені далось дуже тЄжко ,цікавість аж розпирала

    Кажу чесно і щиро - такої радості я навіть того року зранку на Миколая не відчувала ,відчула себе дитиною....Стільки емоцій, що важко все описати зрозуміло і без каламбуру. Мої на роботі то все досі розглядають, любуються...:girl_in_love: А про мене я мовчу - робота ніяка вже мене сьогодні не чіпається, по 10 раз передивляюсь, любуюсь і тішусььььь.....Стіко радості, що хочеться всіх розцілувати:kiss: То ж мій перший подарунок від рукодільниці....і такий класний:girl_in_love:Радості повні штани:)

    Танічка, велике-превелике тобі дякую:kiss::kiss::kiss::kiss:

    П..с фото будуть ввечері:) деталі і внормований емоційний стан теж:)
     
  17. Фіяна

    Фіяна Творча муза 2013

    Відповідь: Гра №3 "Рукодільні миколайчики"

    а ото ми - :girl_devil:
    кіко нас ше будеш мучити? де фото?
     
  18. MUCHACHA

    MUCHACHA Well-Known Member

    Відповідь: Гра №3 "Рукодільні миколайчики"

     
  19. NikaLovely

    NikaLovely Well-Known Member

    Відповідь: Гра №3 "Рукодільні миколайчики"

    Ну все, спокій втрачено! До мене їде миколайчик, скоро буде :girl_crazy: Не знаходжу собі місця і постійно телефон біля себе тримаю :)
     
  20. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Гра №3 "Рукодільні миколайчики"

    ну й файно, а то я вже думала посередником бути
    знимки ждемо НИНЬКИ!!!!
    а то поїдеш, а ми тут з цікавості посохнемо!