Гра №3 "Рукодільні миколайчики"

Тема у розділі 'Рукодільні забави', створена користувачем Імель, 9 Листопад 2010.

  1. terezka

    terezka котяка-вишивака

    Відповідь: Гра №3 "Рукодільні миколайчики"

    я думала теж, що для Цокотушки, бо на вернісажі вона дуже тішилась з того подарунку
     
  2. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Гра №3 "Рукодільні миколайчики"

    то капець
    то ж Ліля не отримала
    одна :sad:

    а Ліля робила Цокотушці
     
  3. Xomka

    Xomka Well-Known Member

    Відповідь: Гра №3 "Рукодільні миколайчики"

    А трясли вже наше поштове відділення? адже має бути квитанція про відправку - нехай шукають по своїх поштових каналах! То було рекомендоване?
     
  4. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Гра №3 "Рукодільні миколайчики"

    То було рекомендоване, але номер згубився. На моєму поштовому допомогти не можуть.
    Я писала, що мені мою рукодільницю дуже шкода, бо я собі уявляю, наскільки то прикра ситуація... :sad:
     
  5. Tsokotukha

    Tsokotukha Well-Known Member

    Відповідь: Гра №3 "Рукодільні миколайчики"

    Лілю, дуже прикро, що з поштою такі "коломийки".
    А тут ще я стільки часу в цій темі мовчу....
    Я вже нацокотіла на вернісажній здибанці про свого "миколайчика" та похвалилася усім вмістом.
    Ось так
    [​IMG]
    А тепер за порядком.
    Рукодільна частина настільки МОЯ, що шось краще не можливо б було придумати. Ще минулого року, взяти учать у вишивальному конкурсі, мене спокусила екзотична назва "біскорню" (чоловік вперто називав корнішончик ;)), а далі ДУЖЕ хотілось зіґуґу. Але ж руки до того не доходили. А тут... відкриваю гарний шовково-орґагзовий мішечок, а там... ЗІҐУҐУ. Ще й не якесь там собі просте, а конкурсне - неперевершеного виконання. Дівчата бачили, яке ж воно маленьке, акуратне, деліткатне, просте та вишукане!

    [​IMG] [​IMG] [​IMG]
    Дякую, за таку чудову та ексклюзивну ялинкову прикрасу! :girl_in_love:
    Для підростаючої рукодільниці Ганнусі був задекларований набір ялинкових прикрас "Бісерні ангелики".
    [​IMG]
    Щось мені здається, що ми ще будемо наввипередки до цього набору бігти. Мені також цікаво.
    Наступне з чим Ліля попала в десятку за декількома пунктами це - фетровий набір для виготовлення декоративної скатертини (на першому фото відразу під зіґуґу).
    Ну, по-перше це матеріал фетр (тут думаю коментарі будуть зайвими), а по-друге це колір. За кольоровим поєднанням цей набір ідеально пасуватиме до Ганнусиної кімнати, де одна штора зелена, а інша темно червона. Залишилось лише оперативно взятись до роботи, оскільки я вже зі всіма детальками ознайомилась та навіть обдумала вріанти власної інтерпретації запропоноваї схеми.
    Отримала я також ще фірмовий вишивальний набір із тканиною, гарно поскладаними ниточками, рамкою-паспарту та схемою допитливого білого ведмедя в окулярах (дуже подібних до моїх старих, доречі). Ось це вже точно плануємо вишити з Ганнусею.
    А ще отримала я дві чудові фірмові поштівки. Одна - Ліліна візитівка - біскорню з пінгвінами (на фото, нажаль, лише фонові ґудзички видно). Інша родинна різдв"яна поштівка. Оце вже мега класна ідея. Та ще й дуже вишукане, просте та зі смаком подано графічне оформлення. Це була певна заготовка у які закомпоновані фото чи хтось цілево розробляв макет? Цікаво також яким тиражем видрукувані ці поштівки? Ця ідея мені дуже сподобалась!!! Хочу собі щось тотожне придумати до Великодня, якщо Ліля не зперечуватиме в передиранні ідеї.
    О, насамкінець ще хочу наголосити, що стільки позитивних емоцій від отримання подарунка я давно не отримувала (від весни напевно ;):girl_in_love:).
    Ми з чоловіком у цей день мали повно справ. Домовились з Квіткою, що її чоловік передасть нам пакунок біля "Аквапарку". А наша таксівка добряче запізнилась, потім водій почав якимись "городами" петляти, як мене то все злостило, що чоловік сидів і піджартовував, що виглядає так, ніби я злюсь бо запізнююсь на зустріч з міністром. Цікавість зашкалювала. Від "Авапарку" до бабці (до якої їхали спочатку) залишалось пару метрів, та все ж я ухитрилась розпакувати мішечок та щоразу голосніше вигукуючи продемонструвати усе чоловікові. Навіть водій (вредний) почав головою крутити, так хотів позаглядати.
    Лілю, ДУЖЕ ДЯКУЮ за неймовірно чудові подарунки та такий потужний емоційний заряд позитиву та натхнення!!! :girl_in_love: :girl_dance: :girl_in_love:
    Ірусі Імель також особлива подяка за організацію свята :girl_in_love:
    Дуже сподіваюсь, що всі помилки пошти в скорому часі буде виявлено та виправлено, а подарунок віднайде свого адресата і до Лілі також завітає заокеанський Миколай.
     
  6. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Гра №3 "Рукодільні миколайчики"

    Софійко, а поштівка з видом Оттави не дійшла? Вона там теж була.

    Заготовку я вибирала. Фото підбирала з наших.
    Я друкувала тричі по 10 штук. Ті різдвяні.
    А рукодільні 50 штук зробила.

    Звичайно, що не буду заперечувати, навпаки буде дуже цікаво побачити інші варіянти. :girl_claping:

    Так тішуся, що вгадала з подарунками!! Я дуже переживала! :girl_blush2: :girl_claping::girl_claping::girl_claping: :girl_in_love:
    А зіґуґу вишивала під час годування Натанчика, так що то, можна сказати, наша з ним спільна робота. ;)
     
    Останнє редагування: 11 Лютий 2011