Гра №4 "Пасхальна листівочка" (для ВСІХ бажаючих!)

Тема у розділі 'Рукодільні забави', створена користувачем Мар'яся, 27 Березень 2011.

  1. hrystusja

    hrystusja Well-Known Member

    Відповідь: Гра №4 "Пасхальна листівочка" (для ВСІХ бажаючих!)

    А я підняла нині на ноги два поштові відділення:girl_devil: (своє і те, до якого належить форумлянка), навіть особисто з листоношею говорила:girl_phone1: і всі розводять руками. Тому моя надія майже втрачена. Та я таки не залишу форумлянку без листівки і завтра ж відішлю повторно рекомендованим листом:girl_yes:.
    Тому наперед прошу вибачення у форумлянки:blush:)
     
  2. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: Гра №4 "Пасхальна листівочка" (для ВСІХ бажаючих!)

    Отримала свою відкриточку. Олінька, дякі велике!!!! В мене навіть мама носилась з відкриточкою і шукала найвидніше місце в кватірі, щоб пристосувати її туди! Це моя перша вишита листівка, а яка ж акуратненька. Хочу ще таких забав...яке там наступне свято?

    А от і сама відкриточка:
    [​IMG]
     
  3. ntv

    ntv Well-Known Member

    Відповідь: Гра №4 "Пасхальна листівочка" (для ВСІХ бажаючих!)

    Дуже гарнюня, така ніжна, які всі рукодільнички!!!
     
  4. LuBimaya

    LuBimaya New Member

    Відповідь: Гра №4 "Пасхальна листівочка" (для ВСІХ бажаючих!)

    О! Бачу, що мою листівочку іще не отримали! (((((
    Можливо тому, що інша область? Відіслала іще 12 числа...
     
  5. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Гра №4 "Пасхальна листівочка" (для ВСІХ бажаючих!)

    ну єта как пасматрєть. Он мені одна від Orman йшла 2 місяці. Вона вислала в січні, а я отримала в березні. :girl_crazy:

    А моя форумляночка залишиться без відкриточки про гАмерику. Не дійшла я до маґазини а на пошті у нас не є. То я замінила листівку гАмериканськими чеколядками. Пайдьоть?
     
  6. MILITARIYA

    MILITARIYA Well-Known Member

    Відповідь: Гра №4 "Пасхальна листівочка" (для ВСІХ бажаючих!)

    Ого скільки то я всього пропустила! Тут вже стільки листівочок повиставляли! Всі такі гарненькі, що просто передивляюся кожну і не можу намилуватися ними!!! Дівчатка молоці!
     
  7. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Гра №4 "Пасхальна листівочка" (для ВСІХ бажаючих!)

    УРА!!! подзвонив мій батько що забрав з пошти мені якусь "вишивку квадратну"
    тобто листівочку мою!!!! ААА!!!
    нажаль побачу її у суботу (будемо у батьків в суботу).
    Наскільки я зрозуміла маю листівочку від Цокотушки!!! ВАУ!!! я вже млію від радощів!!! в нас Цокотушка ж ТАКА майстриня!! всі решта дівчат теж молодці! але так мріяла мати якусь малюпусіньку красу авторства Софії!!! мммм

    ой, не доживу до суботи.....
     
  8. Tsokotukha

    Tsokotukha Well-Known Member

    Відповідь: Гра №4 "Пасхальна листівочка" (для ВСІХ бажаючих!)

    Ой, Анутко. Засоромили Ви мене остаточно й безповоротно.
    Плани з цією листівкою зазнавали змін в процесі декілька разів. Проте, основна ідея залишилась незмінною (думаю з таким ще ніхто не бавився). Далі, нажаль, все змінювалось не залежно від мене. Перща затримка в роботі була через одну "коломийку" із здоров"ям, інша через другу (після минулотижневого писанкування маю такуууу ангіну, невчасну... досі на лікарняному). Все було зроблено виключно з підручних матеріалів наявних в дома. Конверта ж не було. Послала доньку з племінницею на пошту, а по дорозі вони мали ще купити малький подаруночок Вашим Помагаям. Поки вони ту пошту знайшли, в черзі вистояли, а врешті принесли конвертичок в якому могли поміститись подаруночки, але.... не листівка. Добре, що я ще все не "на мертво" приклеїла і викрутилась з додадітєльними ізмінєніями в сторону укороту.
    Тож шедевра не буде, але є щирі привітання й великі зусилля та старання зробити приємність.
    Цікаво, що багато дівчат нарікають на пошту. Ганнуся ж кинула в скриньку лише у вівторок. І то в звичайнісіньку поштову скриньку. Читаючи дописи, я вже хвилюватись починала. Приємо, що не пропали й так швидко надійшли мої вітання.
     
  9. MYR

    MYR Member

    Відповідь: Гра №4 "Пасхальна листівочка" (для ВСІХ бажаючих!)

    УРА!!! :girl_dance:Я вже маю привітання з Великоднем! Та ще й від кого!!!... від чарівної форумлянки-рукодільниці-майстрині Олі Algo. Листівочка просто суперова і така душевна. Величезне дякую Олі за такі чудові слова привітання і Великодні наліпочки. Дуже тішуся з того, що саме Оля надіслала мені привітання.Маю надію, що цього року разом із привітанням Оля передасть мені естафету "хомячка-пузатика"
    П.С. Фото ввечері.
     
  10. Trumbumbulja

    Trumbumbulja вперед до мрії

    Відповідь: Гра №4 "Пасхальна листівочка" (для ВСІХ бажаючих!)

    мені листівочка ще не прийшла, а я нині аж на півтора тижні їду на Волинь. переживаю хоч би ніхто зі скриньки не витягнув :sad:
     
  11. hrystusja

    hrystusja Well-Known Member

    Відповідь: Гра №4 "Пасхальна листівочка" (для ВСІХ бажаючих!)

    А я звітуюсь (знову). Ціла ніч не пройшла марно) і я відправила сьогодні другу листівку рекомендованим листом. Хоч би дійшла :girl_in_dreams:)
     
  12. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Відповідь: Гра №4 "Пасхальна листівочка" (для ВСІХ бажаючих!)

    може попросіть сусідів хай заберуть?
    MYR, добе що дійшло! рада що сподобалось і нехай збудуться всі бажання)))
     
  13. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Гра №4 "Пасхальна листівочка" (для ВСІХ бажаючих!)

    ось це моя листівочка!

    [​IMG] [​IMG]

    Дякую :kiss:
     
  14. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Гра №4 "Пасхальна листівочка" (для ВСІХ бажаючих!)

    від Лесі-Naturals, я вже вище писала
     
  15. LudmilaP

    LudmilaP Well-Known Member

    Відповідь: Гра №4 "Пасхальна листівочка" (для ВСІХ бажаючих!)


    Моя рукодільниця напевно отримає свою листівку аж по святах. Відправила лист тільки сьогодні, і то з свого села, а коли там забирають пошту навіть не поцікавилася:girl_impossible:
    отака я неорганізована, що залишила все на останній тиждень.

    А ще маю вихвалялку: :) сьогодні прийшла листівочка для мене від Юлі з Сихова, але ніку нажаль не знаю:sad:
    Листівка дуже гарна і акуратна, але показати вам зможу аж завтра ввечері:sad:
    Юлічка, дуже вдячна за щирі привітання і гарний настрій :)
     
  16. JuniorSkeptic

    JuniorSkeptic Active Member

    Відповідь: Гра №4 "Пасхальна листівочка" (для ВСІХ бажаючих!)

    Мар'ясю, нє томі :)
     
  17. OxankaF

    OxankaF Well-Known Member

    Відповідь: Гра №4 "Пасхальна листівочка" (для ВСІХ бажаючих!)

    але ж я сьогодні замантеличина.
    сьогодні пишу Мар"ясі, що згідно номера листівка в Луцьку, пиши Велані, нехай йде на пошту. а ти ще вчора отримала:girl_crazy:
    Рада, що сподобалось. Я старалась:girl_in_love::girl_in_love::girl_in_love:.
    Але ж скоро дійшла, я відправила в понеділок по обіді.
     
  18. Мар'яся

    Мар'яся Moderator Команда форуму

    Відповідь: Гра №4 "Пасхальна листівочка" (для ВСІХ бажаючих!)

    Мар"яся затуркана і замордована і вже ніц не пам"ятає... Ще й фотоапарат коники показує. Зараз спробую вкласти малого, може якраз вийде :)

    (я,чесно, думала, що вже показала і всі тут дружно хвалять Оксанку-JuniorSkeptic)

     
  19. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Гра №4 "Пасхальна листівочка" (для ВСІХ бажаючих!)

     
  20. OxankaF

    OxankaF Well-Known Member

    Відповідь: Гра №4 "Пасхальна листівочка" (для ВСІХ бажаючих!)