Гра №4 "Пасхальна листівочка" (для ВСІХ бажаючих!)

Тема у розділі 'Рукодільні забави', створена користувачем Мар'яся, 27 Березень 2011.

  1. Rostuslavchuk

    Rostuslavchuk Well-Known Member

    Відповідь: Гра №4 "Пасхальна листівочка" (для ВСІХ бажаючих!)

     
  2. Zvizda

    Zvizda Well-Known Member

    Відповідь: Гра №4 "Пасхальна листівочка" (для ВСІХ бажаючих!)

    Дівчата а як простежити мій лист, де він є. Ходила на пошту, а та страшнючі черги, добратися не реально, щоб запититися.
     
  3. Ассоль

    Ассоль Dreams come true

    Відповідь: Гра №4 "Пасхальна листівочка" (для ВСІХ бажаючих!)

    Якщо лист рекомендований, то на чеку, що його вам при оплаті видали на пошті, мав би бути вказаний номер листа. Тоді заходите сюди, вводите той номер і отримуєте інформацію про місце знаходження листа.
     
  4. MILITARIYA

    MILITARIYA Well-Known Member

    Відповідь: Гра №4 "Пасхальна листівочка" (для ВСІХ бажаючих!)

     
  5. Kalina

    Kalina Active Member

    Відповідь: Гра №4 "Пасхальна листівочка" (для ВСІХ бажаючих!)

    Ось таку гарну листівку я отримала від Оксанки (ntv). Дуже дякую за таку красоту:girl_curtsey::girl_yes:
    [​IMG]
     
  6. Мар'яся

    Мар'яся Moderator Команда форуму

    Відповідь: Гра №4 "Пасхальна листівочка" (для ВСІХ бажаючих!)

    А я нарешті похвалюсь яку красу отримала від Оксанки -JuniorSkeptic.

    [​IMG]

    [​IMG]

    Надзвичайно гарно і акуратно виконано! Задумка просто суперова - все таке моє! :) Як завжди: стильно, витримано і просто захоплююче! Я в захваті! Дякую!

    Ще є листівочка з Андріївською церквою (тепер, коли буду в стольному граді, матиму стимул зайти подивитись, бо бачила лише зовні)

    Дякую за гарний передсвятковий святковий настрій! Бо і для мене сюрприз вдався: я хоч і знала, від кого чекати листівку, все одно була приємно здивована. Дякую! :girl_in_love:
     
  7. Zvizda

    Zvizda Well-Known Member

    Відповідь: Гра №4 "Пасхальна листівочка" (для ВСІХ бажаючих!)

    Я не знаю, лист відправлявся як цінний. Спробую подивитися.

    А як знати, які то треба цифри вводити?

    Подивилася, вискочило таке Відправлення за номером 7905205049558 передано 20.04.2011 в об'єкт поштового зв'язку ЛЬВІВ 13 з індексом 79013, на даний час не вручене.. А що то значить?
     
    Останнє редагування: 22 Квітень 2011
  8. Ассоль

    Ассоль Dreams come true

    Відповідь: Гра №4 "Пасхальна листівочка" (для ВСІХ бажаючих!)

    Означає, що листоноша ще не принесла листа отримувачу, або останній ще не зайшов на пошту, щоб забрати його.
     
    Останнє редагування: 22 Квітень 2011
  9. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Гра №4 "Пасхальна листівочка" (для ВСІХ бажаючих!)

    :radist: :radist: :radist:

    Мені нині повідомила мама, що прийшла листівочка :dance: але, стараннями нашої забацаної супервідповідальної пошти їх принесли дві зразу :girl_devil: :girl_mad:

    Файна рукодільниця Христуся зробила мені класнючу листівку, вишивану, з такими теплими побажаннями... Мені мама читала по телефону, казла, шо певно мене дуже люблять, раз такими листівками вітають :girl_impossible:

    але ж наша пошта — то повний ахтунг.. :girl_cray: і мусила Христуся надсилати мені другу листівку, ще й з вибаченнями :girl_sad: Тим не менше, я тішуся, бо прийшли обидві, нічого не загубилося. І в кожній є ота частинка передсвяткового настрою, який передався мені навіть по телефону :girl_yes: і я обов"язково переїдуся до мами і зроблю знимку отого жовтого курятка, яке мамі так сподобалось і яке 100% викличе в мене щасливу посмішку :smile:
    а ви би чули, як мама мені описувала.. "Оооо, таке файне.. а там курятко.. а воно ВИШИТЕ.... оооооо... вааааааав... огооо... мммм..."

    Дуже дякую, Христусю, за приємну несподіванку, за позитив і радість, і дуже перепрошую за таку ситуацію..

    Знимка за мною :)
     
  10. MYR

    MYR Member

    Відповідь: Гра №4 "Пасхальна листівочка" (для ВСІХ бажаючих!)

    Ось моя листівочка і наліпочки від Олі algo. Ще раз величезне дякую.
    [​IMG]
     
  11. hrystusja

    hrystusja Well-Known Member

    Відповідь: Гра №4 "Пасхальна листівочка" (для ВСІХ бажаючих!)

    Сама не вірю своєму щастю:dance2:!!!!!Вона таки дойшла, певно через океан летіла. І то ж треба. Мені потрібно було відправити другу листівку, щоб дійшла перша:girl_haha:). Але дужен тішусь, що мої вітаннячка таки потравпили в місце призначення:preved:)
     
  12. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: Гра №4 "Пасхальна листівочка" (для ВСІХ бажаючих!)

    А мою манюсіньку-скромнюсіньку листівочку вже дааавненько отримали, а так в цій темці і не показали, ех, щас всплакну.:sad:
     
  13. Sandoryk

    Sandoryk Well-Known Member

    Відповідь: Гра №4 "Пасхальна листівочка" (для ВСІХ бажаючих!)

    І я ніяк не можу показати свою листівочку - віддала фотоапарат і забула скинути фото на комп., чекаю поки мені надішлють.
     
  14. OxankaF

    OxankaF Well-Known Member

    Відповідь: Гра №4 "Пасхальна листівочка" (для ВСІХ бажаючих!)

    і я з тобою за компанію. Мою теж....
     
  15. Velana

    Velana Member

    Відповідь: Гра №4 "Пасхальна листівочка" (для ВСІХ бажаючих!)

    Оксаночко, я виправлюсь.. чесно, як тільки знайду чим зазнимкувати :)
    а моя рукодільничка напевно аж після свят листівочку отримає.. ех..... або ж не признається що вже має ;)
     
  16. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Гра №4 "Пасхальна листівочка" (для ВСІХ бажаючих!)

    Цокотушко, заспокойся! ;) листівочка Супер!
    Потім зазнимкую та викладу, обіцяю.

    Я теж чекаю "свою" листівочку...
     
  17. Мар'яся

    Мар'яся Moderator Команда форуму

    Відповідь: Гра №4 "Пасхальна листівочка" (для ВСІХ бажаючих!)

    І я "свою"чекаю. Вже навіть починаю трохи переживати...
     
  18. Natalysa

    Natalysa Well-Known Member

    Відповідь: Гра №4 "Пасхальна листівочка" (для ВСІХ бажаючих!)

    І моєї ще нема. Добре, що хоч від мене вже давно дійшла. Кожен день до свят у скриньку заглядала і на пошту постійно дзвонила взнати чи є. Переживаю - може заблукала:girl_sad:
     
  19. Lingerie

    Lingerie New Member

    Відповідь: Гра №4 "Пасхальна листівочка" (для ВСІХ бажаючих!)

    і у мене точно те саме...так не терпиться дізнатись від кого має бути листівочка і яка...:girl_cray:
     
  20. Ассоль

    Ассоль Dreams come true

    Відповідь: Гра №4 "Пасхальна листівочка" (для ВСІХ бажаючих!)

    А мені сьогодні прийшла листівочка!!!:girl_dance::radist::girl_dance:
    І знаєте від кого? Від чудової рукодільниці LudmilaP! Я сьогодні аж тричі заглядала у поштову скриньку, за першим разом не було ніц, за другим отримала посткросингові листівки, а за третім - була неймовірно очікувана мною листівка. Але те приємне очікування було вартим свого. Ох, яка ж та листівочка ладна, а як акуратно зроблена!:girl_in_love: Я носилася з нею по всій хаті, як мала дитина з новою забавкою, ніяк не могла натішитися:girl_in_love:. Людмило, дуже-дуже-дуже дякую! :give_rose:
    Я старалась, як могла, сфотографувати телефоном листівочку, але все одно не вийшло мені передати всю її красу, так як би хотілося. Там дуже файний темно-золотистий папір, і власне його легкого блиску камера не дуже хотіла сприймати.. (вже не кажучи про чіткість самої вишивки - камера на телефоні, на жаль, погано фотографує дрібні деталі..)
    [​IMG]
    [​IMG]
    А ще до листівочки був додаток - файнюній магнітик. Я колекціоную магнітики, тому ним також дуже тішилися:girl_in_love:
    [​IMG]
    п.с. Тепер не те, що на цілий день, а на тиждень матиму чудовий настрій! :)
     
    Останнє редагування: 26 Квітень 2011