Гра №4 "Пасхальна листівочка" (для ВСІХ бажаючих!)

Тема у розділі 'Рукодільні забави', створена користувачем Мар'яся, 27 Березень 2011.

  1. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Гра №4 "Пасхальна листівочка" (для ВСІХ бажаючих!)

    Тепер головне, щоби ви не для неї листівку мали робити, а то доведеться робити іншу. :girl_crazy:
     
  2. Barbie

    Barbie Well-Known Member

    Відповідь: Гра №4 "Пасхальна листівочка" (для ВСІХ бажаючих!)

    Навіть не думала,що нас так багацько буде:girl_dance:
    Я ще не закупилась папером і ще дечим.Але вже знаю,що робитиму:girl_wink:
     
  3. Oduvashka

    Oduvashka Well-Known Member

    Відповідь: Гра №4 "Пасхальна листівочка" (для ВСІХ бажаючих!)

    А мені терміново знадобився клєйовий пістолет, правда гарний привід?
     
  4. Мар'яся

    Мар'яся Moderator Команда форуму

    Відповідь: Гра №4 "Пасхальна листівочка" (для ВСІХ бажаючих!)

    Пропустилася ще Анута, так що, ще й її до списку додайте, маємо 47 бажаючих. Хто ще себе пропустив, або подивився на список і дуже позаздрив, то ще, поки я не почала розсилку пп може прийняти рішення і таки зареєструватись.
     
  5. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Гра №4 "Пасхальна листівочка" (для ВСІХ бажаючих!)

    :girl_blush2::girl_blush2::girl_blush2:
    Завстидала мене зовсім. Рада була допомогти і познайомитись.

    Я теж посилено вишиваю. Сьогодні маю купу справ, тому лягатиму пізно. Надіюсь половину вишити
     
  6. Мар'яся

    Мар'яся Moderator Команда форуму

    Відповідь: Гра №4 "Пасхальна листівочка" (для ВСІХ бажаючих!)

    Надіслала всім пп з адресами, як хто випадково не отримав, то зголошуйтесь. Пам"ятаємо, що зберігаємо інтригу аж до кінця гри і нікому не розказуєм хто кому робить :girl_crazy: Так що вже нині можете починати робити, вишивати, клеїти. малювати - хто що вміє :) Про відправку обов"язково звітуйте мені в пп.

    а я вже листівочку зробила :)
     
  7. hrystusja

    hrystusja Well-Known Member

    Відповідь: Гра №4 "Пасхальна листівочка" (для ВСІХ бажаючих!)

    А мені така гарна дівчинка попалась ммммм) Точно листівка вийде) Вчора до пізньої ніченьки думала що буду робити. І нарешті придумала. То буде прем"єра в моєму рукоділлі. І чоловік обіцявся допомогти)
     
  8. OxankaF

    OxankaF Well-Known Member

    Відповідь: Гра №4 "Пасхальна листівочка" (для ВСІХ бажаючих!)

    А мені яка рукодільниця попалась, ви б тільки знали! Але я ще не придумала, що буду робити. Я завжди ідею довго виношуюю))).
     
  9. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Гра №4 "Пасхальна листівочка" (для ВСІХ бажаючих!)

    Я половину листівки зробила. Так швидко пішло, що сама не сподівалась. Думаю моїй рукодільниці сподобається, тим більше вона сама класні листівки робить:girl_cool:
     
  10. LudmilaP

    LudmilaP Well-Known Member

    Відповідь: Гра №4 "Пасхальна листівочка" (для ВСІХ бажаючих!)

    Прочитала що ви всі тут такі відмінниці, листівочки робите, а я ні;) Тому сьогодні ж вирішила вас наздоганяти.
    В мене основна частина вже готова, тепер залишається тільки зібрати все до купи:girl_dance:
     
  11. Naturals

    Naturals Well-Known Member

    Відповідь: Гра №4 "Пасхальна листівочка" (для ВСІХ бажаючих!)

    І в мене вже майже листівка готова:girl_yes:, лишилось тільки дещо доробити. Тільки переживаю, щоб моїй рукодільниці сподобалась.
     
  12. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    Відповідь: Гра №4 "Пасхальна листівочка" (для ВСІХ бажаючих!)

    Марясю, а якщо я роблю одній форумлянці, то чи це означає, що вона мені теж, чи вона комусь іншому?
    Я листівку почала вишивати в суботу, трішки вишила, зате як захопилася, чоловік три рази нагадував, що вже неділя наближається, щоб лишала те діло, решта в понеділок.
     
  13. Ассоль

    Ассоль Dreams come true

    Відповідь: Гра №4 "Пасхальна листівочка" (для ВСІХ бажаючих!)

    І в мене листівка готова вже відсотків на 80 :). Щоправда, мало знаю про форумлянку, котрій її роблю, тому трохи переживаю - чи сподобається листівка..:girl_in_dreams:
     
  14. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Відповідь: Гра №4 "Пасхальна листівочка" (для ВСІХ бажаючих!)

    Ти не одна.я вже придумала приблизно що робити, але ще не приступала(але в мене бонус - я в декреті і ще маю часу :girl_dance: )
     
  15. Мар'яся

    Мар'яся Moderator Команда форуму

    Відповідь: Гра №4 "Пасхальна листівочка" (для ВСІХ бажаючих!)

    Ні, та форумлянка робитиме іншій, відповідно вам ще інша. Тобто до самого кінця ви не знатимете від кого вам чекати сюрпризу.Так набагато цікавіше ;)
     
  16. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Гра №4 "Пасхальна листівочка" (для ВСІХ бажаючих!)

    Я також ще не приступала. Добре що вже знаю кому, знаю яку буду робити он тільки треба ще купити дещо.
     
  17. terezka

    terezka котяка-вишивака

    Відповідь: Гра №4 "Пасхальна листівочка" (для ВСІХ бажаючих!)

    я уже розпочала робити листівочку, ще дещо докуплю і буду майструвати далі:)))
     
  18. hrystusja

    hrystusja Well-Known Member

    Відповідь: Гра №4 "Пасхальна листівочка" (для ВСІХ бажаючих!)

    А я вже завершую робити листівку. Цілий день дуже-дуже старалась) І сподіваюсь форумлянці сподобається моя перша рукодільна листівочка))
     
  19. Barbie

    Barbie Well-Known Member

    Відповідь: Гра №4 "Пасхальна листівочка" (для ВСІХ бажаючих!)

    Дівчатка ви супер молодчинки,що вже дехто зробив листівку!!!!:girl_in_love::girl_in_love:
    Я теж свою листівку вперше буду робити в такій техніці,тому переживаю:girl_blush2:
     
  20. DivineVanGate

    DivineVanGate Member

    Відповідь: Гра №4 "Пасхальна листівочка" (для ВСІХ бажаючих!)

    Barbie, hrystusja, і я до вашої компанії. Теж моя перша листівка.
    Ну чесне слово, переживаю як в школі на випускному екзамені ( З мене вже чоловік підсміхається :) )
    Я тільки в процесі...