Гра " Анонімний Миколай-7"

Тема у розділі 'Форумні обміни', створена користувачем Gorda, 17 Листопад 2017.

  1. Gorda

    Gorda Well-Known Member

    новый коллаж.jpg
    Летить перший сніг, морозець цілує щічки, всі метушаться та втікають із вулиць по своїх домівках, а ми запрошуємо вас до нашої теплої хатинки Святого Миколая. Де з вікон миготять новорічні вогники і чутно сміх та радість гостей. І щойно ви прочините двері, як відчуєте, ароматами гарячого шоколаду, мандаринок, кориці та медових пряників.
    Приєднуйтесь до нас, тут завжди збирається весела та дружня компанія, де багато свята, усмішок, а що найголовніше, так це - теплих подарунків. Отож, оголошуємо Зимовий обмін "Анонімний Миколай - 7" відкритим.

    Запрошуємо вас, зарядитись позитивними емоціями та святковим настроєм, яких стане на весь рік!!!
    Оскільки наступний рік 2018 - це рік Собаки, котрий дуже любить бавитись, проводити час вдома та на прогулянках зі своїми найближчими та важливими для нього друзями, а у вечері, після важкого дня, гарненько поїсти та відпочити у теплому куточку, то пропонуємо скласти ваш подарунок із таких обов'язкових елементів:

    -
    щось для розваги ( ялинкові прикраси, щось для спільних сімейних вечорів або ваша інша цікава ідея)
    - щось тепленьке, щоб не змерзнути у морозну погоду
    - смачненько-солоденьке
    - ароматний напій та зимові прянощі
    - листівку-привітання для друга
    - один елемент у подарунку повинен бути білого кольору
    -у подарунку має бути присутня шишка
    ( можна справжню, а можна і намальовану)

    Для того щоб прийняти участі у Грі " Анонімний Миколай-7" , вам потрібно:
    - мати не менше як 350 змістовних дописів
    - відсутність штрафів з попередніх забавок

    Заявку потрібно надіслати на поштову скриньку обміну obmin.dp@gmail.com до
    30 листопада.
    У заявці вказуємо:
    - повне ім'я та прізвище
    - нік на форумі
    - лінк на профіль
    - адреса: назва вулиці, номер будинку, номер квартири, поштовий індекс
    - номер мобільного телефону

    Всі ці дані є анонімні, крім дарувальниці їх ніхто не отримає, можете не переживати.

    Участь із країн, що знаходяться за межами України, можуть приймати учасники, лише за наявності української адреси, куди можна відправити подарунок.

    1-2 грудня ви отримаєте лист від куратора з ніком форумянки, котрій будете дарувати подарунок. Надіслати подарунок потрібно до 14 грудня (це найпізніший термін, хто захоче надіслати швидше - будь ласка).

    Перед відправлення обов'язково робимо фотозвіт подарунка і надсилаємо на пошту обміну obmin.dp@gmail.com.

    Куратори гри: @terezka, @Gorda

    Якщо форумянка отримала подарунок, але не виставила фотозвіту протягом місяця (виключення лише, якщо подарунок йшов довше, але щиро сподіваюсь, що такого не буде), то в наступному обміні форумянка до участі не допускається.

    До цього обміну не допускається Sweet Kitty

    Галерея буде відкрита після того, як половина учасниць відправить подарунки.





    Щиро вітаємо вас із прийдешніми святами!!!
    Миру, злагоди, любові у ваших домівках!!!


    Святий Миколай іде до нас!

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 15
    • Зе бест! Зе бест! x 3
    • мімімі мімімі x 2
  2. orange girl

    orange girl Well-Known Member

    до мене прийшов Миколайко, ураааа, дякую чарівній форумляночці :kisss: і вже скоро прибіжу хвалитися у галерейку
     
    • мімімі мімімі x 1
  3. Gorda

    Gorda Well-Known Member

    Ну все! Сьогодні піду свого Миколая забирати

    Надіслано від мого Redmi Note 3, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 4
  4. flame

    flame невгамовний експериментатор

    А я напевно таки була сама вредна і противна цілий рік. Так мені казали. Тому сиджу тихо і чекаю, мо не тільки метрову різку принЕсе:girl_in_dreams:
     
  5. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    а що я маааааю:girl_dance:
    подаруночок отримали. ні то подарунище!!! малі щасливі, мама щаслива:girl_yes:
    фотки треба якось зробити, бо мої звйозди хочуть то все добро в руках тримати і розглядати. зараз буду відбирати:girl_crazy:
    дуже все гарно і зі смаком підібрано.
    дякую тобі!:heart:
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. mamvasulka

    mamvasulka Well-Known Member

    і я чекаю, прийшла смс що тре чекати, то ж жду
     
  7. Smurfyk

    Smurfyk Well-Known Member

    І я вже з подаруночком він був так близько а пішов так далеко))) скоро піду в галерейку хвалитись
     
  8. cuxivchanka

    cuxivchanka Well-Known Member

    Отримала і я свій подаруночок, як і всі чемні (з 18 на 19) від помічниці @Blondo4ka
    Дуже дякую за гарний настрій і чудовий подаруночок!
     
  9. mamvasulka

    mamvasulka Well-Known Member

    Прийшла СМС що на пошті подаруночок, завтра побіжуууу
     
  10. flame

    flame невгамовний експериментатор

    І я теж сьогодні отримала свій подаруночок:girl_dance:. Юля ледво дотягнула ту величезну коробище. Я ще її вчора попередила, щоб вона на всякий випадок взяла собі великий пакет, раптом буде моя посилка з обміну. І, вона, за всіма правилами сьогоднішнього свята була:girl_tender:.
    Я була чемна-чемна і тому отримала мегакласнючий подарунок. Дякую тобі моя чарівнице за приємний сюрприз і чудесний святковий настрій:kisss:
    Ще трохи розгребуся з роботою і побіжу в галерейку.
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  11. flame

    flame невгамовний експериментатор

    Я не забула, що обіцяла і не "зажала" показати всім "своє золотце", але вчора мене так ввечері водіі і замовники вимордували майже до 12 години, що на вмєняємий фотозвіт сил вже не було. А сьогодні в полудень пропав нет, кажуть пошкодження кабеля, шукають, але погода не сприяє. Коли відновлять - не можуть сказати, через 3G фотки не грузяться. :girl_cray:
     
    • Співчуваю Співчуваю x 3
  12. mamvasulka

    mamvasulka Well-Known Member

    Моє св'ято продовжується, вже я з подарунком, дякую моя форумляночко, все дуже гарне і все таке потрібне, а вишиті іграшки:d64::girl_dance:красота. Дякую щиро, фото завтра виставлю в галерейці.
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. roksolanka

    roksolanka Well-Known Member

    Мій любий миколайку! Подарунок надзвичайний!!!! Вибач, що не хвалюся - завал повний, до неділі трохи розгребуся і обов'язково виставлю в галерейці фото.
    П.с. Ноги кажуть окреме дякую!!!!!
     
  14. Britney

    Britney Домашня посиденька :)

    Теж прошу пробачення, що досі не була в галерейці, хоча подарунок вже забрала!.:girl_blush2:
    Дуже вдячна форумляночці за гарний подарунок!!!!!:girl_dance:
     
  15. Samhayne

    Samhayne Well-Known Member

    Щось моя формулянка мовчить, не хвалиться, може не вгодила?
     
  16. terezka

    terezka котяка-вишивака

    не лише ваша:)
     
  17. Gorda

    Gorda Well-Known Member

    Оголошуємо обмін "Анонімний Миколай - 7" завершеним.
    Штраф отримує @sonyachne divcha за те що, навіть, не відписалась про отримання ні у ПП, ні у темі обміну, і не виставила обов'язковий фотозвіт свого подарунка, хоча отримала його 19.12.
     
  18. flame

    flame невгамовний експериментатор

    Маю раціоналізаторську пропозицію для модераторів:girl_in_dreams:. Розумію, що це додаткова робота, але пропоную:girl_blush2:: в таких випадках модераторам в галереї виставити фото з отриманого фотозвіту дарувальниці з вказанням ніку. Ми всі стараємося, намагаємося догодити комусь і дууууже прикро коли таке стається, а таким чином, принаймні, зможемо підбадьорити дарувальницю і не відбити бажання приймати участь в наступному обміні. Га? Що скажете?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Подобається Подобається x 1
  19. Gorda

    Gorda Well-Known Member

    Воно би можна було, але справа у тому що не всі надсилають фотозвіти перед відправкою.
     
  20. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    Тільки що глянула, що остання активність форумлянки була 15.12., може в неї не дай Боже шось сталося? бо наскільки пам'ятаю по темі галерейки, то вона подарунок ніби дарувала. а так якщо взагалі не заходить на форум так давно (ну місяць часу для мене вже давно рахуються), то напевно не все так просто..
     
  21. Gorda

    Gorda Well-Known Member

    Так. Ми теж це бачили. Все залежить від причини. На цей момент, час для відзвітування вийшов, тому вона отримує штраф.