Гра: якою мене уявляєте? (Похвалялки)

Тема у розділі 'Пляц забав', створена користувачем La esposa, 24 Листопад 2009.

  1. Рибка

    Рибка Well-Known Member

    Відповідь: Гра: якою мене уявляєте? (Похвалялки)

    Виявляється, тут і вгадувалки і екстрасенси :girl_yes2:, дійсно, на 75% правда..
    Ото дуууже про мене :).

    Ага, лише зріст вище середнього, 170, а волосся завжди-презавжди просто розпущене (не від слова розпуста :o, а як то буде правильно? незаплетене)..

    Хотіла б, щоб вилось хоч трошки :girl_dance:
    Ммммм...
    Певно, ніколи в житті не взую :xaxa: ..

    Ооо... хочу вже :xaxa:.

    Ага, а потім довго-довго мучусь, не можу заснути, переживаю, чи не образила, і чи все-таки ті слова вжила...

    lovikyou - чомусь уявляла з темно-русявим волоссям, таку добру і милу, дружелюбну і метушливу :).
    Хотілось би познайомитись в реалі. От цікаво - намалювати портрети і потім роздати .. чи хто би себе впізнав...
     
  2. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Відповідь: Гра: якою мене уявляєте? (Похвалялки)

    Волосся русяве, завдяки ГВ тепер і справді струнка :girl_crazy:, а от зі встиганням проблеми - дуже б хотілося, але поки ніяк не виходить :girl_impossible:
    Bree van deKamp мені чомусь уявляється мрійливою, усміхненою, має м'який характер і дуже довіряє людям. Любить відпочинок на природі, гарна господиня і турботлива мама. В одязі швидше романтичний стиль, не любить "гламур".
     
  3. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Відповідь: Гра: якою мене уявляєте? (Похвалялки)

    Akina - любить визначеність у всьому, ініціативна, на все має свою точку зору. В одязі цінує зручність, перевагу надає строгим формам, геометричними і абстрактним візерункам, без надмірного романтизму. Любить прогулянки, новинки техніки, читати цікаві статті, польові квіти і захід сонця. Не одразу вступає у дружбу, та цінує щирих людей, вимоглива. Якось так))
     
  4. Bree van deKamp

    Bree van deKamp Відчайдушна домогосподарка))

    Відповідь: Гра: якою мене уявляєте? (Похвалялки)

     
  5. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Відповідь: Гра: якою мене уявляєте? (Похвалялки)

    Волосся якраз відновлюю після блонду) Люблю натуральні тканини, пастельні відтінки, але має бути щось яскраве ще)
     
  6. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: Гра: якою мене уявляєте? (Похвалялки)

    А менеі чогось Supernatural бачиться високою, модельної зовнішностії, ну, і про блондинку я вгадала.))
    Дуже модна дівчина, любить бути в тренді і мабуть водить круту, червону тачку.:girl_cool: Полюбляє темні окуляри і легкі шалики на голову.
    То я так все з фантазій, попередні дописи майже не підглядала, чесно...:girl_blush2:
     
  7. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Відповідь: Гра: якою мене уявляєте? (Похвалялки)

    Так цікаво! Все правильно :girl_yes: , окрім
    романтизм в одязі люблю, але без "бантиків" - швидше такий кежуал + етно-романтизм (ото я загнула :girl_crazy:).
    Supernatural не багатослівна, деколи іронічна, серед друзів швидше чоловіки ніж дівчата. Напевно, має сильний характер, хоч іноді сама про це шкодує і хоче побути слабкою і беззахисною. В душі дуже романтична і ніжна. В одязі не женеться за "супермодним", має свій стиль якого завжди дотримується, взуття - швидше балетки, а не шпильки. Не любить метушні, любить все спочатку спланувати. Любить дітей, і вони сприймають її як друга а не як «вихователя».
    Jalla, мені здається, любить сукні і зручне взуття на невисоких підборах, незвичні аксесуари. Напевно з тих дівчат які вміють все – і смаколики приготувати, і цвяха забити, завжди знайде спільну тему для розмови за чашкою чаю. Вимоглива до інших і, в першу чергу, до себе, завжди відстоює свої права. Любить відпочинок на природі, напевно, подобаються гори.
     
  8. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    Відповідь: Гра: якою мене уявляєте? (Похвалялки)

    Ще напишу про Гермі.
    Уявляю її собі русявою, волосся середньої довжини, зібране. Але, мабуть, гарно було б і з каре. Стиль: приталені однобортні піджачки з класичним комірцем, прямі спіднички, брючки зі стрілочками. Блузки ближчі до класики - ніяких прозоростей, мережив і аплікацій. Це - робочий варіант. А для себе - романтичні платтячка, м"який кашемір, трикотаж і взагалі все таке тепло-затишне. Мрійлива, вразлива, відповідальна і самостійна. Справжній друг і надійна підтримка в критичній ситуації. Втім, найбільше цінує затишок, спокій і приємне спілкування за чашкою чаю. Любить шоколад і горішки.
     
  9. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: Гра: якою мене уявляєте? (Похвалялки)

    Сукні люблю і штани люблю, і шорти...:girl_crazy:
    На рахунок аксесуарів, то не тащусь від них. Ношу сережки, перстень в комплекті, який подарували мені на весілля, ну, і впринципі з аксесуарів все що маю на хазяйстві.
    Взуття люблю різне, лиш останнім часом мої підбори дійсно припадають пилом через мамськорухливий)) спосіб життя.
    Вмію багато чого, але не все показую, особливо що стосується чоловічої роботи.:girl_crazy:
    А побалакати таааак то моє...:girl_tender:
    В точку.))
    Останнім часом я не перебираю відпочинками, лиш би час, нагода і можливість.
    Але я ще дууууже люблю море.:girl_in_love::girl_cool:

    ---------- Додано в 12:12 ---------- Попередній допис був написаний в 12:09 ----------

    Akina чорнява, смуглява з дуже красивим довгим волоссям.
    Справжній поціновувач кави і доброго шоколаду.
    Любить екзотику.)
     
  10. bobryha

    bobryha Well-Known Member

    Відповідь: Гра: якою мене уявляєте? (Похвалялки)

    Я Jallу уявляю пробивною, практичною, такою що вміє і за себе, і за всіх решта постояти(як в народі кажуть "бой- баба":girl_crazy: в хорошому розумінні цього слова))). завжди говорить то що думає, оптимістка, з хорошим почуттям гумору. якость так)
    п.с. зовнішність вгадувати не буду бо бачила фотки))))
     
  11. Mammy

    Mammy Well-Known Member

    Відповідь: Гра: якою мене уявляєте? (Похвалялки)

    Спробую й я :)
    bobryha :girl_wink: молода гарна дівчина з довгим, темним волоссям. Добра, привітна, з твердим характером, любить спілкування, веселі компанії, розваги, можливо, подорожі. Хороша мама і господиня...

    jalla :girl_smile: привітна, розумна, завжди охоча допомогти, щось порадити. Неймовірна мама і господиня, просто дуже хороший друг...

    cjomcjomka: :girl_yes: для мене це генератор тепла, ніжності, та материнської любові. Ідеальна дружина, спокійна, з неймовірним терпінням і умінням знаходити позитив в труднощах...
     
  12. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Відповідь: Гра: якою мене уявляєте? (Похвалялки)

    Машину не воджу ))
    Іронічна, то точно)
    Оце вгадали)
     
  13. KrystynaM

    KrystynaM Well-Known Member

    Відповідь: Гра: якою мене уявляєте? (Похвалялки)

    Напишу про
    Sera- впевнена, з тонким почуттям гумору, вміє постояти за себе, має власну думку, яку вміє відстояти і аргументувати. В сім"ї шукає затишку і спокою.
    Трохи має запальний характер, але водночас дуже добра.
    Любить гарні речі, хорошу компанію. З одягу надає перевагу зручності, але водночас вміє підкреслити жіночність.
    Зі світлим волоссям до плечей, зеленими або сірими очима.
    Квіти - орхідеї, не знаю чому.)
     
  14. olegignatenko

    olegignatenko Well-Known Member

    Відповідь: Гра: якою мене уявляєте? (Похвалялки)

    Мені видається приємною молодою особою , що прагне багато знате (не маю на увазі "пхати свого носа" , а дійсно володіти інформацією), думаю,що з нею приємно поспілкуватися , мабуть добра і щира людина (це -судячи з ніка )
    Волосся , можливо ,темне ,довге , любить стильно і гарно вдягнутися ,але не худишка(вибачте ,якщо не влучно )))
    В першу чергу -суперська господиня , яка творить всякі такі нямки !
    Добра матуся , в якої ,нажаль ,бракує деколи часу ,щоб все встигнути )))
    Приємна у спілкуванні , завжди дасть собі раду , наполеглива ,відповідальна і працелюбна !
    Особисто мені імпонують такі люди -люблю з ними спілкуватись , тому -думаю -ми б з нею знайшли спільні теми
    В житті любить прості речі і зручний одяг-хоча за зовнішнім виглядом дуже слідкує
    Вибачайте ,якщо щось не так )))
     
  15. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: Гра: якою мене уявляєте? (Похвалялки)

    Цьомцьомка якраз струнка блондинка.:)
    :girl_blush2::girl_blush2::girl_blush2:
    не заперечую... (жартую)))


    olegignatenko видається мені дуже добродушною дівчиною з мяким характером і гарним почуттям гумору. Мабуть не високого зросту, худорлява. Дуже любить квіти і сучасну музику.

    Mammy ну, дуже близька мені по духу, неймовірно щира і просто пречудова мама. Мабуть ніколи не сварить на діток і на чоловіка.))
    За зовнішністю уявляється мені стрункою,середнього зросту з довгим волоссям, шатенка.
     
    Останнє редагування: 11 Квітень 2014
  16. happylady

    happylady Well-Known Member

    Відповідь: Гра: якою мене уявляєте? (Похвалялки)

    Доброго дня, спробую і я щось нафантазувати...
    jalla - шатенка з великими виразними очима, гарною посмішкою і доброю душею.
    Справедлива, відповідальна, іноді лінь бере своє, але надто її не підпускаєте.
    Любите поспати, любите котів і затишок.
     
  17. olegignatenko

    olegignatenko Well-Known Member

    Відповідь: Гра: якою мене уявляєте? (Похвалялки)

    Оце вже ні !
    Та olegignatenko -вредіна ще та ,почуття гумору -є )))
    Квіти не люблю - свекруха поставила єдиний вазонок в наших з чоловіком "покоях" -то вазонок -"вічна йому пам"ять "-засох ,бідачка , немає в мене любові до квітів зовсім (((
    Між букетом і цукерками -оберу -цукерки )))
     
  18. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: Гра: якою мене уявляєте? (Похвалялки)

    ги-ги, ну майже так, від природи шатенка, по житті і в душі брюнетка.:girl_crazy:
    Я так бачу лінь останнім часом вирішила забити на мене болт.:girl_crazy: Занадто жорсткими методами я з нею боролась мабуть, тому тепер вона мене не навідує взагалі. Маю чистий спокій.:d23:
    Я не знаю чи люблю я поспати, чесно)))
    Котів люблю, як і інших тварин, але іздалєка.:girl_flag_of_truce:
     
  19. Bree van deKamp

    Bree van deKamp Відчайдушна домогосподарка))

    Відповідь: Гра: якою мене уявляєте? (Похвалялки)

    jalla , проста, прямолінійна, має нелегку долю, але не здається. Прямує до мети, наполеглива, працьовита... З гарним бюстом :girl_blush2:
     
  20. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Відповідь: Гра: якою мене уявляєте? (Похвалялки)

    Bree van deKamp - бачу її досить "домашньою", затишною, цінує сімейне вогнище, але має задатки керівника, можливо мріє і про кар'єрний ріст. Полюбляє гарну жіночу білизну, вишукану постіль, якісь піни до ванн, можливо квіткові парфуми. Прогнозує важливі плани і події наперед, дуже вимоглива до друзів і партнерів, цінує батьків. Ще чомусь здається що має найкращу близьку подруга, або сестру, ідеальне житло - будинок з каміном, діти, котики-песики навколо ))
     
    Останнє редагування: 12 Квітень 2014