Гра: якою мене уявляєте? (Похвалялки)

Тема у розділі 'Пляц забав', створена користувачем La esposa, 24 Листопад 2009.

  1. Sera

    Sera Я хотіла не зовсім так. Та це те, що я хотіла.

    Відповідь: Гра: якою мене уявляєте? (Похвалялки)

    Оце прикол))).
    Вперше зайшла в цю темку, а тут вже й про мене пишуть.
    Дякую, KrystynaM.

    Зараз додумаю і відпишусь))).

    Додумала, відписуюся.
    Все в точку. Окрім орхідей. Навіть не так- одні орхідеї заставили мене призадуматися.
    Бо хоча у нас вдома регулярно живуть рози від коханого чоловіка, та особливої любої до них я не відчуваю. Може то переключити мужа на орхідеї:girl_crazy:?
     
  2. Bree van deKamp

    Bree van deKamp Відчайдушна домогосподарка))

    Відповідь: Гра: якою мене уявляєте? (Похвалялки)

    Мрію страшно, але ще не вибрала рар`єри :girl_crazy:
    В точку, але після того, як завагітніла тим всім некористуюсь :girl_mad:
    Пам`ятаєте гліцинієву алею у Відчайдушних домогосподарках? Хочу туди :girl_crazy:

    ---------- Додано в 23:40 ---------- Попередній допис був написаний в 23:35 ----------

    Sera асоціюється з традиціями, порядком і домашніми, корисними смаколиками. Вміру активна, рухлива, трошки сентиментальна. Своя в любій компанії. За здоровий спосіб харчування
     
  3. smilechyk

    smilechyk Well-Known Member

    Відповідь: Гра: якою мене уявляєте? (Похвалялки)

    Bree van deKamp, асоціюєтесь мені із такою, яка завжди має якісь плани на життя, завжди знаходить собі роботу і головне стараєтесь так, щоб все встигнути, і все получається...
     
  4. Siania

    Siania Love Life

    Відповідь: Гра: якою мене уявляєте? (Похвалялки)

    Ви мені асоціюєтесь з маленькою дівчинкою, любителькою веселощів і пустощів.
    Здається що ви проста і легка на підйом.
     
  5. smilechyk

    smilechyk Well-Known Member

    Відповідь: Гра: якою мене уявляєте? (Похвалялки)

    Siania, дівчина, яка любить тваринок та подорожувати. Ви творча людина, яка любить робити приємне іншим своїм творінням!:girl_smile:
     
  6. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    Відповідь: Гра: якою мене уявляєте? (Похвалялки)

    Siania дуже добра, романтична дівчина, і в той же час має дуже тверезий погляд на життя. Інколи любить вагатись із вибором чогось, але вже як обрала, то діє рішуче.
     
  7. Bree van deKamp

    Bree van deKamp Відчайдушна домогосподарка))

    Відповідь: Гра: якою мене уявляєте? (Похвалялки)

    Virchuk, серйозна, романтична, любить планувати, скромна.
     
  8. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    Відповідь: Гра: якою мене уявляєте? (Похвалялки)

    Брі скромна, спокійна, з добрим серцем. Завжди готова прийти на допомогу. Мені асоціюється з такою домашньою кицею. Попри м'ягкість їздити на собі не дасть
     
  9. Siania

    Siania Love Life

    Відповідь: Гра: якою мене уявляєте? (Похвалялки)

    Ой про вагання і рішучість - то вся я))))

    Вірчик - дуже справедлива, з своїми життєвими принципами. Любить затишок вдома. Любите щоб в шафі все було гарно поскладано.
    Також ви мрійлива і любите планувати.

    Надіслано від мого LG-P765, використовуючи Tapatalk
     
  10. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    Відповідь: Гра: якою мене уявляєте? (Похвалялки)

    Брі - м"яка і жіночна, але водночас сповнена енергії і дуже діяльна. Тому з усім собі завжди дасть раду. )) Зовнішність не описую - бачились ))
    Пупсик - невисока шатеночка з гарною фігурою (не надто худа чи повна і все на місці :) ), активна, життєрадісна, комунікабельна, завжди готова допомогти. Можливо, любить (або любила) туризм у форматі "намет-спальник-гітара", довгі задушевні розмови і зоряне небо.. Чомусь так собі уявила..
    Siania - брюнетка, серйозна, врівноважена, але дуже щира і відкрита. Любить взуття на високих підборах і прикраси. Обожнює квіти, і вони відповідають їй взаємністю - гарно ростуть і цвітуть :)
    Virchyk - розумна, прямолінійна, діяльна але при цьому співчутлива. Чудовий друг і порадник. Русява, тендітна. Мабуть, сіроока. Любить облаштовувати своє домашнє гніздечко.
     
  11. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    Відповідь: Гра: якою мене уявляєте? (Похвалялки)



    ---------- Додано в 13:42 ---------- Попередній допис був написаний в 13:27 ----------

    Patty - молода, енергійна, часом дуже вибухова, емоційна, можна сказати людина "настрою".
    Коли охолоне - розсудлива :)
     
  12. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Відповідь: Гра: якою мене уявляєте? (Похвалялки)

    Цікаво, чи щось вгадаю про Virchuk ) Любить тварин, хотіла б собаку, але з великих (сенбернар, наприклад), цілеспрямована, у хаті підтримує затишок, вміє швидко навести лад. Зовнішність видається мені такою: волосся теплих тонів, може з рижинкою, трохи хвилясте, взуття і аксесуари носить коричневих відтінків. Полюбляє гірські і степові краєвиди, природу, можливо походи)) І з напоїв любить фруктові соки, фреші, з страв - деруни:girl_smile:
     
  13. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    Відповідь: Гра: якою мене уявляєте? (Похвалялки)

    :) трохи вгадали:)


    Supernatural - ви дуже відверта, не боїтесь мати іншу думку і її відстоювати. Думаю, що запальна, оптимістка і любите багато-багато балакати:) А от про зовнішність нічого не можу сказати конкретно - середнього зрості, русява, худенька, вся така вітряна:)
     
  14. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    Відповідь: Гра: якою мене уявляєте? (Похвалялки)

    молодюсь :) А в душі мені взагалі - 16..
    переважно, так, але часом "сідає батарейка", тоді хочеться тільки спокою, плед, чашку чаю і якусь добру книжку.. Але спокій мені останнім часом тільки сниться ))
    100%, рідні підтвердять, бідолашки.. Вони мусять мене дуже любити, якщо терплять слова і вчинки, про які я й сама за хвилю шкодую, і думаю, як би то виправити.. А от з "чужими" я часом навіть невиправдано "розсудлива". Недоліки виховання..