Гра№2"Надішли пасхального кролика"

Тема у розділі 'Рукодільні забави', створена користувачем Птася, 15 Березень 2010.

  1. левиця

    левиця Well-Known Member

    Відповідь: Гра№2"Надішли пасхального кролика"

    Ну дівчата не жартуйте так. Я віру, що всі листівки дійдуть. Просто пошта дуже цікава річ: "куда хочу, туда верчу". Хоче полоскотати нерви.
    Р.S. А сьогодні пожартуйте над рідними, пообливайте їх і продовжуйте святкувати. Одним словом, розслабтесь!!!!!!!!!!!!!!
     
  2. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Гра№2"Надішли пасхального кролика"

    Получив, получив, тільки не мав ще часу відзвітуватись. Дуже гарний зайчик мені прийшов.

    [​IMG]

    Я була така затуркана той цілий тиждень що навіть не подивилась в пошту, а тоді мама мені в суботу каже - в тебе так якісь листи з України прийшли я бачила на дзеркалі лежать. Ну я бігом подивитись і там було поздоровлення від Ольгу і Станіслави.

    А он мій адресат певно на Зелені Свята отримає поздоровлення. Я коли відправляла взагалі не знала де я і що зі мною робиться але ніби відправила то ж має дійти, тільки питання коли?
     
  3. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Гра№2"Надішли пасхального кролика"

    Я теж до гурту переживальських. Дуууже сподіваюся, що моя листівочка не загубиться!!


    Марусю, файного зайця дістала-сь!!! Станіслава молодець!
     
    Останнє редагування: 6 Квітень 2010
  4. Olena-m

    Olena-m Well-Known Member

    Відповідь: Гра№2"Надішли пасхального кролика"

    Зайчик симпатюлька! А яєчка по кутках аж хочеться з'їсти :)
     
  5. ясюня

    ясюня Well-Known Member

    Відповідь: Гра№2"Надішли пасхального кролика"

    Нарешті і я сфотографувала отриману від Бородінки листівочку
    [​IMG]
     
  6. Птася

    Птася Well-Known Member

    Відповідь: Гра№2"Надішли пасхального кролика"

    перевіряла нині свою відкриточку, застрягла вона десь на переході кордону :) напевно віза просрочена, тому митники і тормознули :lol: бо вже тільки шуткувати залишається

    я за дівчат тішуся, всі такі молодці, такі відкриточкі гарні, Станіслава дуже гарний мотивчик, а у Бородінки перша не вишита! листівочка, молодці
     
    Останнє редагування: 7 Квітень 2010
  7. Stanislava

    Stanislava Well-Known Member

    Відповідь: Гра№2"Надішли пасхального кролика"

    Маруся-мама дуже рада що Вам прийшла моя листівочка, все ж таке аж до америки летіла. Веселих Вам свят і Вашій родині. Ясюня і Бородіночка Гарна Ваша листівочка-суперова:girl_claping:
     
    Останнє редагування: 7 Квітень 2010
  8. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Гра№2"Надішли пасхального кролика"

    урааааааааааааааа! Прийшла моя листівочка! Як я і думала від Вишиваночки :). Дякую мільйон разів! Ще не бачила самої листівочки, бо чоловік забрав з пошти і заніс на роботу. Але точно знаю, що вона чудова :girl_in_love: Зараз буду його тероризувати - хай описує красоти :)
     
  9. вишиванка

    вишиванка Well-Known Member

    Відповідь: Гра№2"Надішли пасхального кролика"

    Дівчатка, яка я рада, що і мені нині листівочка прийшла, супер!!! Птасю, сонечко,дякую, щаслива, радості моїй сьогодні не було меж.:girl_in_love::girl_tender:
    Ось ця краса:

    [​IMG]і ще були 2 магнітики зі Львовом:girl_tender:
    [​IMG]
    Дуже велике дякую, і за листівочку і за організацію такого чудового обміну!:girl_wink::girl_tender:
    І рада, що нарешті Орман теж отримала мою листівочку. а то я вже почала іншу вишивати ;)
     
    Останнє редагування модератором: 7 Квітень 2010
  10. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Гра№2"Надішли пасхального кролика"

    вже чоловік мені описав

     
  11. Stanislava

    Stanislava Well-Known Member

    Відповідь: Гра№2"Надішли пасхального кролика"

    Вишиваночко, дуже цікава листівка, супер. Птася молодчинка. Теж дякую за створення чудовоі гри. Може скоро ще щось нам влаштуєте до дня матері.:girl_in_love:
     
  12. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Гра№2"Надішли пасхального кролика"

    Бородінка та Птася молодці! Такі гарні листівки! :girl_claping:
    Ще мені цікаво побачити, що там вишиваночка сотворила. Орман, не тягніть із знимками, бо цікавість наніц з*їсть. :shy:
    Лишилося нас 3-є, що ще чекають... :girl_in_dreams:
     
  13. Borodinka

    Borodinka Well-Known Member

    Відповідь: Гра№2"Надішли пасхального кролика"

    Знаєте, як я з цього приводу тепер комплексую!!! Вже переживаю, чи зголошуватися і чи візьмете мене до наступної гри.
     
  14. вишиванка

    вишиванка Well-Known Member

    Відповідь: Гра№2"Надішли пасхального кролика"

    Що ви таке кажите:girl_wink:, тут власне в конкурсі йшла мова не лише про вишиту, а про листівку зроблену своїми руками. ;):girl_tender: так що все супер :girl_in_love:
     
  15. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Гра№2"Надішли пасхального кролика"

    Та ти що, яке комплексую! У різноманітності власне й сила! :girl_in_love:
     
  16. Птася

    Птася Well-Known Member

    Відповідь: Гра№2"Надішли пасхального кролика"

    в мене теж не вишита, я навпаки хотіла спробувати щось нове, не можу оцінювати свого результату, але є куди вдосконалюватися.

    Вишиваночка, знаєш як я тішуся, а то вже почала переживати, що може із-за магнітів важка, а ще на пошті мені місце відправлення написали Зайгкн, я кажу місто Зіген називається, а вони мені нема такого в реєстрі є тільки те що ми написали

    це я вам всім дякую, що підтримали мою ідею з цією грою, сподіваюся я з вами ще не одну гру зіграю :)
     
    Останнє редагування: 7 Квітень 2010
  17. вишиванка

    вишиванка Well-Known Member

    Відповідь: Гра№2"Надішли пасхального кролика"

    Птасю, вірю, я сама теж так переживала за свою, ось сьогодні 2 тижні як відіслала... та то жах, які переживання. Але добре, що наші пошти нас не підвели, і все таки отримали наші чудові листівочки. Ще тепер чекатимемо інших дівчаток листівочки :)
     
  18. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Гра№2"Надішли пасхального кролика"

    Переживаю, що страшне... Особливо після досвіду з листівками для батьків. :suicide:
     
  19. Stanislava

    Stanislava Well-Known Member

    Відповідь: Гра№2"Надішли пасхального кролика"

    Дочекаємося всіх листівок, гра чудова, хочу новоі :girl_tender:
     
  20. левиця

    левиця Well-Known Member

    Відповідь: Гра№2"Надішли пасхального кролика"

    Все. І я вже отримала. І як ви думаєте від кого?
    Пам-пара-пам. Від Марусі. Моїй радості не має меж. Так хотіла показати, але тримаю інтригу до завтрашнього ранку. Бо щось не дуже гарні знимки виходять.
    А сама листівка супер-пупер файнюча.
    І ще додам для Бородінки: не переживайте так сильно, бо Ви тепер не одні зробили невишиту листівку.
    Велике дякую Марусі!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!