Графимо тканину: питання, поради, досвід...

Тема у розділі 'Рукодільна порадня', створена користувачем Імель, 6 Лютий 2010.

?

А ви графите вишивальну тканину?

  1. так, завжди

    25,5%
  2. так, але дрібні процеси не графлю

    33,6%
  3. ні, це зайва трата часу

    12,7%
  4. ні, бо не маю чим

    28,2%
  1. Олюська

    Олюська Well-Known Member

    Відповідь: Графимо тканину: питання, поради, досвід...

    А я до нового процесу вперше графила тканину маркером. Набагато легше працювати на графленій канві - тепер завжди буду графити. А маркер купила отакий, як писала Кітка:
    [​IMG]
    Я не спец і не маю поки що з чим порявняти, але цим задоволена.
     
  2. MakarOnka

    MakarOnka хлопчача мама :)

    Відповідь: Графимо тканину: питання, поради, досвід...

    Маю питання до досвідчених вишивальниць чи реально розграфити рівномірку чи навіть не пробувати-хочу вишити дівчину з конем(Л*а*н*а*р*т*е),і боюсь що без розграфлення буду робити багато помилок,ще й не вишивала ні разу на рівномірці:sad:
     
  3. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Графимо тканину: питання, поради, досвід...

    більш, ніж реально
    я графила рівномірку на рушники (2 шт)
    рівномірку на сорочки (2 шт)
    цьотку

    коли графлю, то промальовую 2 ниточки (крайню в лівому хрестику та крайню в правому хрестику) і знаю , що межа між тими 2-ма нитками

     
  4. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Графимо тканину: питання, поради, досвід...

    Я після того, як Ірця-імел написала. що графить від руки. то теж спробувала розграфити рівномірку (на цьотку) і вуаля! все вийшло і досить таки швидко. Так само як в Ірці - інколи дві нитки задіває, але як вишиваєш. то вже знаєш, що між цими нитками проходить межа хрестика :) А до того пробувала графити під лінійку якраз рівномірку на коня від Л*ан*ар*те і плюнула на ту справу. бо то було нереально і вишивала взагалі без розмітки.
     
  5. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Графимо тканину: питання, поради, досвід...

    ага, я ще забула написати, що рівномірку графлю в напрямку до себе, невеликими рисочками по кілька см

    тобто провела 3-4 см, піднялася по тій самій лінії знову на 3-4 см, провела, знову піднялася.....знову провела
     
  6. MakarOnka

    MakarOnka хлопчача мама :)

    Відповідь: Графимо тканину: питання, поради, досвід...

    Дякую,все дуже зрозуміло пояснили.Завтра при денному світлі буду пробувати графити.
    Ума,я якраз читала вчора в гілочці про Ваші перипетії із розграфленням рівномірки на ту ж вишивку і тому засумнівалась чи у мене вийде.
     
  7. Naturals

    Naturals Well-Known Member

    Відповідь: Графимо тканину: питання, поради, досвід...

    Підкажіть хтось чи можна графити льон маркером? Планую орхідеї на льонові вишивати а щось трошки страшно графити.
     
  8. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Графимо тканину: питання, поради, досвід...

    :suicide:
    ну даєте
    а ну, швиденько прочитати темку про види тканин
    льон-це тканина рівномірного переплетення, в народі рівномірка

    напевно, всі наступні питання недоречні

    якщо вдасноруч тонована тканина, тоді не графіть (як те слово правильно буде?)
     
  9. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Графимо тканину: питання, поради, досвід...

    я пробувала льон. не сподобалося. тяжко рахувати 20 ниточок.. на 10 хрестиків. збивалася. десь було 9 десь 10. не зрозуміло де лінія. .. покинула.
     
  10. NikaLovely

    NikaLovely Well-Known Member

    Відповідь: Графимо тканину: питання, поради, досвід...

    Вчора також намагалася розграфити льон, досить дрібненький. Вийшла тільки одна широка лінія посередині, не зрозуміло, де саме вона проходить, по 20 хрестиків відраховувати теж не змогла, тож кинула і вирішила вишивати "по старінкє". Може б із тоненьким маркером щось війшло...
     
  11. Curly Xena

    Curly Xena Well-Known Member

    Відповідь: Графимо тканину: питання, поради, досвід...

    з тим графленням - жах ! сьогодні вчилася графити тканину перед великим процесом (орхідеї) - не дружать мої руці з кресленням (нарисну геометрію ледве здала ). Коротше - новий процес під вееееликим питанням :girl_nea:
     
  12. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    Відповідь: Графимо тканину: питання, поради, досвід...

    А я віфиватиму по старінкє :girl_dance:, бо графити льон буду довше ніж вишивати.
     
  13. MakarOnka

    MakarOnka хлопчача мама :)

    Відповідь: Графимо тканину: питання, поради, досвід...

    Я вчора пів дня мучила ту рівномірку,а вона мене:girl_mad:виходило як і у Касі,тоді плюнула на то взяла аїду 14 розграфила за 20 хв. і вже сьогодні колупала трошки свого коника.А рівномірку залишила "до кращих часів" коли наберусь побільше вишивального досвіду
     
  14. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Графимо тканину: питання, поради, досвід...

    таки доведеться МК по графленні рівномірки вам на наступній форумівці провести :girl_wink:
     
  15. Kiara

    Kiara Member

    Відповідь: Вишивальні вихвалялки

    Я сьогодні собі купила маркер для розмітки канви. Тільки якась в нього лінія трохи товста. У всіх так чи то в мене якийсь з браком?
     
  16. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Вишивальні вихвалялки

    в мене теж таке було, на три клітинки розтікався. Нічого, змазався :)
     
  17. Naturals

    Naturals Well-Known Member

    Відповідь: ОФФТОП рукодільний!

    маркер то й самий що і мала, він мені тільки раз сліди лишив (на конкурсній) а так завжди відпирався, а того разу з пів вишивки зійшов а на другій частині по периметру квадратики залишилися:sad: і замочувала довго і в одному місці пробувала відіпрати ванішом, нічого не помагає
    на жаль фірми не можу сказати бо назва стерлася
     
  18. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: ОФФТОП рукодільний!

    розграфлену тканину бажано не тримати на світлі. Тобто як повишивав, сховати в темну торбу і все, подейкують, що від світла, сонячного тепла може не відпиратися
     
  19. Xomka

    Xomka Well-Known Member

    Відповідь: ОФФТОП рукодільний!

    Може він вже віджив своє? Хоч і малює, але вже певно ним не користуйся.
    А ті квадратики по периметру ніяк не можна буде замаскувати оформленням? Мереживом наприклад?

    Я за свій ростомір переживала - цілий рік як розмічено, але зійшло все, правда в воді тримала хвилин з 10, і внизу де була грубша лінія, трохи видно слід десь 1см. Я помітила, що важче сходить, як маркером було проведено двічі чи більше разів по тому самому місцю.
    Зараз взялась за свій новорічний процес:) теж пробувала чи розмітка сходить - трошки під певним кутом видно бежеві лінії, але мені пощастило, бо вони в тон тканинки))) то так і лишу.
     
  20. вишиванка

    вишиванка Well-Known Member

    Відповідь: ОФФТОП рукодільний!

    Я думаю, що то залежить від світла (лампи, сонця...) у мене теж таке було... і не залежить від фірми а багато від зовнішніх умов.. Тому скама тепер боюсь тими маркером малювати..(( а можливо вода була трошки загаряча, бо ті маркери настільки чутливі до темпа, що жах..