Грузія. Хтось вже мандрував туди?

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем Руда Лисиця, 31 Травень 2013.

  1. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Відповідь: Грузія. Хтось вже мандрував туди?

    Цікаво, а зимою в Грузії є що робити? І які там зими?
     
  2. Marcipanka

    Marcipanka Well-Known Member

    Відповідь: Грузія. Хтось вже мандрував туди?

    Друзі миляться туди на лижі.
     
  3. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Відповідь: Грузія. Хтось вже мандрував туди?

    Брат після візиту до Грузії влітку казав, що обов'язково туди поїдемо взимку, трамбуватиме грузинський сніг.
     
  4. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Відповідь: Грузія. Хтось вже мандрував туди?

    Цікаво, а скільки буде вартувати ось така подорож? Я б теж махнула...
     
  5. DivineVanGate

    DivineVanGate Member

    Відповідь: Грузія. Хтось вже мандрував туди?

    Обходила всі книгарні Львова і ніде не можу знайти путівник по Грузіі. Як варіант знайшла, де скачати на планшет, але я довіряю паперовим носіям:)
    Якщо хтось підкаже, буду вдячна
     
  6. sanches

    sanches Well-Known Member

    Відповідь: Грузія. Хтось вже мандрував туди?

    ми коли їздили в Грузію, теж не знайшли путівників - користувались електронними. але майже в кожному місті там є туристичний центр, де видають безкоштовні карти...
     
  7. galagala

    galagala Member

    Відповідь: Грузія. Хтось вже мандрував туди?

    Дійсно, проблеми з цим не повинно виникнути. Інформаційні центри, де вам безкоштовно нададуть карти і путівники (а іноді й місцеву пресу), є у багатьох містах і майже в кожному (або й в кожному) аеропорті. Але, якщо хочете ознайомитися з країною заздалегідь, подивіться інформацію на Lonely Planet та In Your Pocket. Існує велика ймовірність, що саме друковану версію останнього (принаймні, путівники по Батумі і Тбілісі) вам якраз і дадуть в нформаційному центрі.
     
    Останнє редагування: 1 Листопад 2013
  8. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    Відповідь: Грузія. Хтось вже мандрував туди?

    http://shop.lonelyplanet.com/ebooks...georgia-armenia-azerbaijan-georgia-chapter-4/
    можна купити(скіко воно там коштує, досить дешево) і собі роздрукувати
     
  9. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Відповідь: Грузія. Хтось вже мандрував туди?

    Цікавить, чи крім Батумі є гарні міста-курорти? Можливо, не такі популярні і великі. І якщо прилетіти в Кутаїсі, то краще там і жити, чи вистачить одного дня на оглядини, і краще поїхати в Тбілісі, щоб там більше часу провести?
     
  10. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    Відповідь: Грузія. Хтось вже мандрував туди?

    я теж на львівський візейр задивляюсь подумую про травневе Кутаїсі, читала десь в неті що для його огляду достатньо одного дня
     
  11. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Відповідь: Грузія. Хтось вже мандрував туди?

    Ми по цінам на віззейр пройшлися, то обираємо зараз між початком червня і кінцем серпня. Якщо чесно, інформації про Грузію, яка б дійсно зацікавила, дуже мало... Я в пошуках, моніторю тур форуми і блоги, щоб знайти свіжу інформацію і не таку заїжджену. Чоловік хоче їхати надовго, житло плануємо шукати через airbnb, ціни нормальні - 15 доларів в Тбілісі спокійно можна 1-к квартиру знайти.

    До речі, ще місяць тому дивилися квитки на квітень-травень, то ще були за 419 грн, а тепер вже немає таких цін. Тому треба дуже заздалегідь бронювати квитки (все-таки зупинилися на червні, у нас обидвох д.н. якраз. Взяли квитки і будемо там цілий місяць. Біжу читати далі все про Грузію.
     
    Останнє редагування: 12 Січень 2014
  12. napoleona

    napoleona Well-Known Member

    Відповідь: Грузія. Хтось вже мандрував туди?

    розказуйте, що начитали і чи поїдете?
     
  13. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Давно вже я не вірю, що коли комусь розповісти про плани, то вони не збудуться. Про Грузію вже знали всі наші родичі/друзі, і навіть тут на форумі бігом похвалилася.
    Відмінили наш рейс. :) спочатку десь місяць тому написали мейл, що не можуть вони вилетіти 3-го червня, тому виліт буде 1-го. Ми погодилися, оскільки ще не бронювали житло, не були прив'язані до дати. Ну а тиждень тому написали, що взагалі відмінили рейс в Кутаїсі.
    Спланували маршрут, виписала всі цікаві місця, де маємо побувати... Може наступного року...
     
  14. DivineVanGate

    DivineVanGate Member

    Відповідь: Грузія. Хтось вже мандрував туди?

    Оце точно про мене=) Ви не одні.
    У мене про Грузію знали всі на роботі і вдома. А накрилося через візейр мідним тазом. Та й з тим курсом долара і євро ціни так нівроку, бо ж зарплата в гривнях.
    Як варіант можна з Києва летіти, але нам з дитиною рідний львівський аеропорт миліше. Як згадаю ті поізди..... Ех......
    Але фігня ті всі відпочинки, головне, щоб в Украіні мирно було.
    І ще одне, наступна моя подорож: на роботі і вдома: нічичирк.
    У друзів готель в Барселоні пропав, в інших Ізраіль теж змусив плани міняти.
    Таке життя.....
     
  15. Alicia

    Alicia Well-Known Member

     
  16. Marcipanka

    Marcipanka Well-Known Member

    Відповідь: Грузія. Хтось вже мандрував туди?

    Сестра вчора повернулась з Грузіі, під великим приємним враженням. Летіла з києва віз ейром з подругою. Були тиждень на морі. Номер га двох з сніданками, обідами і вечерями обійшовся 70$, море поряд, 3 хв, дуже тепле і чисте. Кормили багато і смачно, господарі дуже привітні, басейн є на територіі. Погода всі дні спека, для екскурсій зажарко, краще в вересні на екскурсіі, а на море якраз люкс. Все розбудовується і вдосконалюється, грузини молодці!
    З відпочиваючих грузини, вірмени, украінці і трохи росіян. Дуже задоволена, поіде ще.
     
  17. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Відповідь: Грузія. Хтось вже мандрував туди?

    Marcipanka, а де саме на морі? В Батумі?
     
  18. Marcipanka

    Marcipanka Well-Known Member

    Відповідь: Грузія. Хтось вже мандрував туди?

    Я назву не запам'ятала, ввечері ще раз перепитаю, але точно не в батумі, бо туди вони іздили гуляти, то казали, що там дорожче і шумніше.
     
  19. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Відповідь: Грузія. Хтось вже мандрував туди?

    Може Анаклія? Там зробили досить непогане сучасне курортне місто. Казантип там має бути.
     
  20. Marcipanka

    Marcipanka Well-Known Member

    Відповідь: Грузія. Хтось вже мандрував туди?

    Ні, Шекветілі. Ось посилання на готельчик http://georgia-sea.com/ru/hotel-egrisi-gonio