ГВ підчас хвороби дитини

Тема у розділі 'Харчування малюків', створена користувачем Fleshka, 27 Жовтень 2010.

Партнер розділу - Львівська група підтримки ГВ:
  1. Alonka

    Alonka New Member

    Відповідь: ГВ підчас хвороби дитини

     
  2. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: ГВ підчас хвороби дитини

    Максимум що сціджується - пару ложечок. Роман ніяк його не хоче, після першої втікає і матуляє головою "нє-нє"
     
  3. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: ГВ підчас хвороби дитини

    Дівчата, хто скаже, скільки може прожити ГВ при прикладанні тільки вночі?
    Ми вже третій день без денного ГВ. Роман сьогодні вже навіть не проситься, всі спроби прикладатись залишив. Я не примушую, щоб взагалі не відбити охоту. Їсть тільки крізь сон. Доречі дорослу їжу вже другий день теж майже не їсть. Все що потрапляє до рота зразу вертає.
     
  4. mamaNata

    mamaNata New Member

    Відповідь: ГВ підчас хвороби дитини

    Скільки захочете, навіть, якщо раз в три дні буде прикладання, але регулярно, то буде молоко, звичайно, що поменшає, але як тільки дитинка буде здорова, побачите, буде знов прикладатися частіше, і молока побільшає. Звичайно, що можна і зціджуватись раз в дві-три год, скільки вийде.
    вдень також?
    а з чим пов"язана така рвота, чим хворієте?
     
  5. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: ГВ підчас хвороби дитини

    вдень також, але дуже мало, бо сон нетривалий, вночі стараюсь годувати щогодини

    ---------- Додано в 14:44 ---------- Попередній допис був написаний в 14:41 ----------

    Аденовірусна інфекція, з враженням всіх слизових. Думала пов"язано з насмарком, вушком чи гінгівітом, але носик вже дихає нормально, на вушко не скаржиться та й десна вже не такі червоні, а рвота зберігається.
    Зубчик прорізатись хоче вже четвертий день...може через то...Дитина харчування майже не отримує...одні ліки і ГВ вночі.
     
  6. mamaNata

    mamaNata New Member

    Відповідь: ГВ підчас хвороби дитини

    а кашлю не має?
    діти і не на ГВ відмовляються їсти під час хвороби. Не переживайте.
    і вдень також, враховуйте
    Так що за лактацію не хвилюйтеся, так просто молоко не пропаде, залози які прукують молоко так просто не всихаються. Тримайтесь, виздоровлюйте
     
  7. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: ГВ підчас хвороби дитини

    неа, зовсім...Сподіваюсь, то на зуби...
     
    Останнє редагування: 30 Жовтень 2010
  8. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: ГВ підчас хвороби дитини

    Виповзли сьогодні на свіже повітря, і о диво! Ромік надворі нормально погамцяв цицю!!! і не крізь сон, а так як завжди...:girl_tender:
     
  9. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: ГВ підчас хвороби дитини

    І знову я сюди.
    Соплі в Ромка рікою, і знову страждає ГВ. Але дивлюсь Роман потроху пристосовується. Два рази цьмакне, потім раз вдихне повітря ротом, і так по колу...от так і їмо. Капєц якийсь.:girl_sad:
     
  10. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: ГВ підчас хвороби дитини

    Таке годування зробило свою справу. Не можу доторкнутись до грудей, подразнені напухші соски. Порадьте що небудь. Така біль як в перші тижні ГВ.
     
  11. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: ГВ підчас хвороби дитини

    Дівчата-консультанти, порадьте - дитині 2 міс, має бути операція під заг наркозом.
    Попередили, аби не годували 6 год. Я собі не можу уявити таку малу дитину без циці 6 год в день та ще й в лікарні...
    Можливо є дослідження на цю тему? Можливо нашим лікарям просто байдуже чи дитина з'їсть пляшку каші, чи трохи циці за 6 год до операції?

    ---------- Додано в 19:36 ---------- Попередній допис був написаний в 19:30 ----------

    дякую, вже знайшла інфо http://www.llli.org/russian/LV/NPO.html
     
  12. kohanka

    kohanka Well-Known Member

    Відповідь: ГВ підчас хвороби дитини

    Прочитала тут про схожу ситуацію, але дуже б хотілось розказати свою і попросити поради...
    Синочку зараз 1р.8м. В 1,5 року поступово забрали проміжні годування - залишиись 1 вдень(на сон) і на сон нічний, і вночі "безліміт" (1-4 рази включно з ранковим). Мене така ситуація дуже тішила і дитина почувалась чудесно (добре їв, спав,мав завжди гарний настрій), тому відлучати ближчим часом не збиралась.
    Але недавно склалась така ситуація що перевернула все з ніг на голову! Малий перехворів кишковою вірусною інфекцією - досить тяжко: температура, рвота, сильний понос, ацетон в сечі, лікарня, капельниці... тричі ми поступали в лікарню... Там настоювали на відлученні хоча б на час лікування, я не "здавалась", але в черговий раз коли мене притисли і сказали що при ГВ лікування неефективне (малий був в поганому стані) я на трохи здалась... добу не годувала... Стан не дуже покращився і він дуже переживав і плакав (так кричав до пупкової грижі), я почала дзвонити до консультантів, говорила з іншими лікарями, і знову почала давати груди. Дуже жалію що взагалі так поступила і заставила дитину страждати... Все наладилось, синок поправився, почав їсти. Через пару днів вже вдома вночі малий почав знову рвати, прикладався і знов виривав. При такому стані треба поїти небагато з інтервалами 3-5хв. а з грудьми так не виходить... Тому я зказала: "зараз ціцю не можна бо будеш рвати"... і дитина про ціцю більше не згадувала... 10 днів. Ми знов були в лікарні, там сказала що він просто переївся. Досі відходимо від того всього, малий ДУЖЕ похудав і я теж. Став нервовим, вредним і навіть агресивним, з"явились страхи. Весь час сидитьна руках, погано спить, вкласти спати- це взагалі щось. Тепер ше разом грипом хворієм... В мене депресія через то відлучення, я б хотіла вернути ГВ, але ж він не просить. Знаю що дитина відчуває мамине хвилювання, але чомусь мені дуже тяжко. Вчора ввечері перед сном була така істерика (забився вкуточок і головою в стіну),я не витримала і дала ціцю. І що тепер? Він мабуть зноввночі попросить... молока нема. Чи можна повернути ГВ? Чи варто? Що мені робити? Допоможіть будь ласка!!!!!
     
  13. mamaNata

    mamaNata New Member

    Відповідь: ГВ підчас хвороби дитини

    ще такого не чула - чесно. Коли я з Денисом в його 1р.і 3 міс потрапили в лікарню з тою ж проблемою, що і в вас була, то тільки цицею спасались, але ніхто з лікарів навіть не натякнув на припиненні ГВ, і багато знаю таких випадків, коли при кишковій інфекції - циця - це спасіння.
    в нас теж тоді був рецидив, але точно не через грудне молоко
    ну чому не виходить, як раз при ГВ так і виходить - часто, але маленькими порціями
    якщо переївся, то швидше чимось іншим, а не грудним молоком, а можливо просто інфекція така була, та й дитина була в стресі - хвора, та й ще цицю не давали
    все це говорить про те, що ні ви, ні ваша малеча ще не готові до відлучення, тим більше в період захворювання
    нічого - ви просто вертаєте ГВ, ви ж хочете його повернути? чи не так?
    повертайте, тим більше, що я зрозуміла, що раз ви пишите, що дали цицю, значить дитина взяла, значить ще все можна вернути, а молока стане більше по мірі збільшення смоктання, більше обнімайте зараз, контактуйте з ним, спіть разом, щоб якнайшвидше він забув весь той жах з лікарнею, лікарями, крапельницями...і зрозумів, що мама поруч. Все владнається! Не переживайте!
     
  14. zlatovlaska

    zlatovlaska Well-Known Member

    Відповідь: ГВ підчас хвороби дитини

    Нам також категорично заборонили ГВ, тільки кашу на воді іто малими порціями. Після цього ми вже до циці не повернулись...
     
  15. kljysochka

    kljysochka New Member

    Відповідь: ГВ підчас хвороби дитини

    йой,ну та шо ж то таке з нашими медиками???!!! грудне молоко прирівнюють до коров"ячого?:girl_impossible: треба, блін, якісь брошурки по гв роздавати, чи шо?
    Божечку, а ця історія розчулила до сліз! бідне маля! стільки пережило стресів! негайно вертайте цицю за призначенням!:girl_phone1: туліть, цілуйте, носіть біля себе- верніть дитині впевненість у собі, у мамі і у тому, шо він захищений!
     
  16. Януся

    Януся Well-Known Member

    Відповідь: ГВ підчас хвороби дитини

    І ми в цю тему. Маємо стоматит+трішки червоне горло. Цицю Януся не бере взагалі. Дорослу їжу також не їсть. Почали лікувати стоматит. Коли ж це минеться?
     
  17. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: ГВ підчас хвороби дитини

    В 1,2 Роман через стоматит повністю відмовився від грудей. Це було для мене шоком, я ще не готова була завершувати ГВ, вже мовчу про те, що він не їв нічого взагалі. Ситуацію врятувало тільки годування крізь сон. Вдень під час обіднього сну, і вночі я чатувала біля нього і щопівгодини прикладала. За 2-3 дні ситуація полегшилась і Роман став гамати цицю.
     
  18. Януся

    Януся Well-Known Member

    Відповідь: ГВ підчас хвороби дитини

    вдалось нам сьогодні прикластися лише під час першого денного сну... Всі інші спроби завершувались істеричним плачем, стисненням губ і відпиханням мене. Я в шоці і розпачі, ніяк не можу себе заспокоїти...
     
  19. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: ГВ підчас хвороби дитини

    то мине. головне шоб ти була спокійна
     
  20. Януся

    Януся Well-Known Member

    Відповідь: ГВ підчас хвороби дитини

    ох, минув ще один день.... Дорослу їжу Януся вже просить, груди ні... У сні не бере, відпихає мене... Мені серце крається і душа болить... ГВ спочатку нам далось нелегко, мамаНата нам допомогла все налагодити.А зараз все залежить лише від донечки, якщо вона захоче, то все повернеться.