ГВ підчас хвороби дитини

Тема у розділі 'Харчування малюків', створена користувачем Fleshka, 27 Жовтень 2010.

Партнер розділу - Львівська група підтримки ГВ:
  1. kljysochka

    kljysochka New Member

    Відповідь: ГВ підчас хвороби дитини

    можливо є ще афти,чи пошкоджена слизова і при смоктанні її болить, бо тре язичком і піднебінням до соска, а дорослу їжу лиш ковтає... кріпітся, пройде ще день-два і має владнатись!
     
  2. Людок

    Людок New Member

    Відповідь: SOS! не знаю де написати (проблеми із ГВ)

    В нас проблема з нічними годуваннями.
    Ми хворі, приймаємо антибіотики, мабуть від них або безпосередньо від ларингіту проміжки між годуваннями збільшились з що 1,5-2,5 години до 4 годин.
    Звичайно, пробую будити частіше, але це дуже важко, а місцями безрезультатно.
    а зранку у нас була рвота
    І наш лікуючий лікар, сказав, що то від того, що дитина бореться з інфекцією, а я ще шлунок заставляю повний працювати.
    На моє запитання, що рідина організму теж потрібна, спитав а ви що не допоюєте.
    Мене ці великі нічні перерви турбують, бо це впливає на лактацію.
    Вдень таких проблем немає, тай прикладаю частіше, ніж завжди.
    з радістю вислухаю поради досвідченіших.
    Про те, що всі кажуть давати чай з ромашки, бо він на горло корисний, писати навіть не буду.
    І що я дивна не даю пляшечки з соскою, а мордую дитину ложечкою з ліками теж писати не буду.
    Але я дуже хвилююсь, щоб доня отримувала достатньо рідини( яка потрібна для роботи нирок в такий непростий період) дуже хвилююсь.
    Тому такі великі перерви мене дуже непокоять.
     
  3. PanteraLviv

    PanteraLviv Well-Known Member

    Відповідь: SOS! не знаю де написати (проблеми із ГВ)

    Головне щоб були прикладання з 4тої до 8ї ранку. Будіть, якщо не вдається прикласти, то нічого. Спробуйте через годину ще. Вдень прикладайте частіше, як і ви робите, але не наполягайте щоб не спровокувати відмову.
    Якщо дитина не хоче цицю, а ви хвилюєтесь що замало рідини, зціджуйте, скільки там зцідите, нехай тих 20-30 гр, давайте з ложки.
    тут важливо порадитись з нормальним педіатром щодо рвоти, можливо потрібні якісь пробіотики під час прийому антибіотиків.

    Не слухайте того. Грудне молоко не навантажує шлунок. Навантажує смесь. Ваш лікар не знає того.
     
  4. HAPPY NATA

    HAPPY NATA Форумляночка

    Відповідь: ГВ підчас хвороби дитини

    потребую поради.
    Дитині 1 рік. Має високу Т (поза 39). Треба напоїти. Пропоную груди - просто тримає, молоко не ковтає.
    Спробувала воду з ложечки - п'є.
    Можна відпоювати водою?
    До того пили тільки гм. Вода не повимиває все в шкт? (чи сприймати її як ліки і давати?)
    пісяє мало, сеча концентрована, тому питання напоювання стоїть гостро.
    Зціджуватись не вмію, на жаль...
    Лікарка прийде трохи пізніше, теоретично - вірус (старший хворіє).
     
  5. Markkomp

    Markkomp Well-Known Member

    Відповідь: ГВ підчас хвороби дитини

    можна і потрібно давати тепле пиття можна узвар не тільки водичку в рочок то вже нормально як що дитина хоче пити
     
  6. PanteraLviv

    PanteraLviv Well-Known Member

    Відповідь: ГВ підчас хвороби дитини

    висока температура тому пити багато треба. А груди пропонуйте часто, молоко містить імуноглобуліни. Якщо не їсть цицю, то постійно пропонуйте навіть під час сну, але не силою, щоб не спровокувати відмову.
     
  7. HAPPY NATA

    HAPPY NATA Форумляночка

    Відповідь: ГВ підчас хвороби дитини

    я груди весь час пропоную. Мене цікавить, чи та вода принесе більше користі чи шкоди?
    Трохи напоїла водою, трохи молочка попив - вже три рази попісяв світлішим :)
    час від часу все ж п'є молочко, то мені вже спокійніше. Але в проміжках намагаюсь і пару ложечок води дати. Сподіваюсь, правильно роблю.
     
  8. PanteraLviv

    PanteraLviv Well-Known Member

    Відповідь: ГВ підчас хвороби дитини

    Добре робите, в першу чергу груди, але щоб добре посмоктав, а потім води.
    При високій темперпатурі додаткове пиття необхідне, вам можна не тільки воду, а й компоти, узвар, розведений сік, чайочок
     
  9. Smurfyk

    Smurfyk Well-Known Member

    Відповідь: SOS! не знаю де написати (проблеми із ГВ)

    Можливо не зовсім по темі, але нам 3 тижні я годую грудьми нічого іншого не даю і у нас понос, лікарка накричала на мене, що це через йогурт який я зїла напередодні, після того я їла багато рису і тепер в нас понос, але какаєм ми раз в день і це на мою думку ще гірше. Пройшло вже 5 днів а він все не проходить я думаю що це зовсім не йогурт. До того ми лежали в лікарні з жовтушкою і нам колоди антибіотик можливо це від нього розлад шлунка, а вдома я давала ентерол? Стілець жовтий і рідкий, в лікарні був трохи зеленуватий і мені на це ніхто не звертав увагу, а так як дитинка перша я думала, що це нормально. Зараз мене турбує не стільки той понос а те, що вона дуже мало ходить в туалет і та інфекція затримується в організмі. А ще на личку де не де є почервоніння, можливо це якось повязано? Тому що ніяких алергічних продуктів я не вживаю і дотримуюсь всіх рекомендацій, зараз взагалі боюсь що небудь їсти
     
  10. Raven

    Raven Мама малятка

    Відповідь: SOS! не знаю де написати (проблеми із ГВ)

    нормальний стілець для такого віку

    так у вас понос чи як??
    самі собі суперечите
     
  11. Smurfyk

    Smurfyk Well-Known Member

    Відповідь: SOS! не знаю де написати (проблеми із ГВ)

    Та понос. Ви кажете що це нормально, а чому тоді лікарка каже що це не нормально? До того дитинка ходила в туалет 4-5 разів на добу а зараз лише один. З чим це може бути повязано і чи варто панікувати? Вона сказала давати дитині ніфороксазид і лактіалє, але я не хочу давати дитині зайвий раз ліки, вона і так отримала в лікарні дуже багато медикаментів
     
  12. Raven

    Raven Мама малятка

    Відповідь: SOS! не знаю де написати (проблеми із ГВ)

    дитина споживає рідке, тому рідким і какає, колір має бути жовтим-гірчичним, без слизу і т.п.
    на грудному вигодовуванні дитина може какати раз в 3-4 дні, в молоці зменшується кількість молозива, яке діє як проносне
    то не привід для паніки
    то сильний антибіотик, покажіться якомусь толковому лікарю, щоб ще якоїсь болячки не було
     
  13. Smurfyk

    Smurfyk Well-Known Member

    Відповідь: SOS! не знаю де написати (проблеми із ГВ)

    то сильний антибіотик, покажіться якомусь толковому лікарю, щоб ще якоїсь болячки не було[/QUOTE]

    Я багато читала про нього тому і вирішила його не давати. В мене також є сумніви на рахунок тої лікарки, тому дуже вам дякую, буду когось шукати толкового
     
  14. Amilada

    Amilada Well-Known Member

    Відповідь: SOS! не знаю де написати (проблеми із ГВ)

    Пронос то коли вже слиз, вода, й прожилки. Я лиш пробіотики малому давала коли дуже мучився. Так як описуєте може тривати 100 днів від народення, із змінним успіхом.
     
  15. BlackTee

    BlackTee Well-Known Member

    Відповідь: SOS! не знаю де написати (проблеми із ГВ)

    То нормальний стілець для такої маленької дитини. І понос не може бути 1 раз на день. Ми в такому віці какуляли кожного разу коли їли, десь до 10 разів на добу.
     
  16. Smurfyk

    Smurfyk Well-Known Member

    Відповідь: SOS! не знаю де написати (проблеми із ГВ)

    Дивуюсь таким лікарям, які так лякають.....а в нас нема ні слизу ні прожилок просто рідкий жовтий стілець
     
  17. Raven

    Raven Мама малятка

    Відповідь: SOS! не знаю де написати (проблеми із ГВ)

    послати того дохтора подалі
     
  18. Натуля

    Натуля Well-Known Member

    Відповідь: SOS! не знаю де написати (проблеми із ГВ)

     
  19. Smurfyk

    Smurfyk Well-Known Member

    Відповідь: SOS! не знаю де написати (проблеми із ГВ)

    Ні нічого не пояснювала лише сильно кричала що я зїла польський йогурт, хоча в роддомі лікар лактолог сказала, що інколи можна, казала що на другий раз буду їй розписку писати що можна а що ні, взагалі досить агресивна вона і дуже здивована була що я грудьми годую напевно хотіла суміш втюхати а не вийшло. Вона навіть сметану 15% не дозволяє їсти і навіть філе варене. Ну якось мені це дуже дико, я їм бо бачу що в дитинки нема ніякої поганої реакції
     
  20. Raven

    Raven Мама малятка

    Відповідь: SOS! не знаю де написати (проблеми із ГВ)