Help! Хороший стоматолог для дитини

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем Tutuka, 15 Березень 2008.

  1. Tutuka

    Tutuka Well-Known Member

    У моєї 4-річної дитини вночі розболівся зуб, а сьогодні зранку запухла щока. Доторкнутись чи навіть подивитись не дає :sad:
    Маємо хорошого дитячого стоматолога у залізничній поліклініці, але там сьогодні навіть чергового лікаря нема! Інша знайома на проспекті Шевченка буде не раніше понеділка, а вести до першого-ліпшого страшно: все-таки мала дитина, ще й алергік, від укусу комара тиждень розпухла ходить :sad:
    Хто може порадити доброго перевіреного спеціаліста, який має підхід до дітей?
     
  2. Pedro

    Pedro Member

    Відповідь: Help! Хороший стоматолог для дитини

    Хотілося б Вам допомогти, але по-перше я вже 17 років як проживаю 20000 км від Львова, а по-друге, не знаю хто де працює і які порядки.
    Коли я працював, здається в кожній поліклініці в суботу працювали деякі стоматологи.
    Зателефонуйте, по крайній мірі. Спостерігайте за станом дитини, температурою, особливо за припухлістю. Якщо не погіршується, можете чекати до понеділка. При перших ознаках погіршення шукайте урґентного стоматолога.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Олька

    Олька Well-Known Member

    Відповідь: Help! Хороший стоматолог для дитини

    Казали, що на Сихові в дитячій поліклініці (Біш-компані) добре роблять і мають підхід до різних дітей!
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Tutuka

    Tutuka Well-Known Member

    Відповідь: Help! Хороший стоматолог для дитини

    Дякую за поради.
    Температура нормальна, якщо не чіпати - болю нема.
    Насилу вмовила прополокати міцним розчином соди з крапелькою йоду, з тяжкою бідою помазала метрогілом, але не факт, що попало - видирається... Вона взагалі робить трагедію навіть з подряпини, так що навіть не можу сказати, наскільки сильно її болить.
    А на рахунок Біш-компані - не знаєте, чи вони працюють по вихідних?
     
  5. Олька

    Олька Well-Known Member

    Відповідь: Help! Хороший стоматолог для дитини

    Точно не можу сказати, попробуйте до них подзвонити!
     
  6. Pedro

    Pedro Member

    Відповідь: Help! Хороший стоматолог для дитини

    То не маєте чого переживати. Давайте її полокати кілька разів на день.
    Але в понеділок Ви мусите показати її стоматологу. На жаль я не знаю хто де працює. До виїзду в Австралію я 10 років працював в хірургічному відділі на пр. Шевченка. В нас тоді були дуже добрі дитячі лікарі.
    Хто лишився - no idea!
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Tutuka

    Tutuka Well-Known Member

    Відповідь: Help! Хороший стоматолог для дитини

    Я якраз туди і планую її відвести, тим більше, що і сама зараз там лікуюсь. Раніше вже домовилась на вівторок, доведеться передзвонити попроситись на понеділок. Дивлячись на те, як там бавляться зі мною, тридцятирічною тьоткою, думаю, з дитиною тим більше проблем не буде... Залишається тільки вмовити її рота відкрити :)
    Якось мені там спокійніше, ніж у приватних (це я за анестезію хвилююсь) :)
     
  8. Romko

    Romko Black Member

    Відповідь: Help! Хороший стоматолог для дитини

    Який підхід?
    Посадити дитину на коліна,файно притиснути,вирвали і всьо...
    Чи,може ще дитячого психолога кликати?
     
  9. Tutuka

    Tutuka Well-Known Member

    Відповідь: Help! Хороший стоматолог для дитини

    Та ви що! Моя після такого ще довго буде ночами в істериці зриватись!
    Вам ніколи без наркозу зуби не видирали? Думаєте, дитину менше болить?
    Тим більше, зараз такі зуби спокійно лікують, а навіть якщо той зуб і доведеться рвати, потім все-одно декілька пломб треба буде поставити. Як думаєте, вона після того до себе взагалі підпустить стоматолога?
    Нехай зараз ми з тим побавимося, зате потім дитина виросте без страху до стоматологів, не те що я - через те, що в дитинстві зі мною ніхто не церемонився, через страх до стоматологів до того довела зуби, що у 18 років вже двох не було!
    Коли малій минулого разу ставили пломбу, вона спокійно відсиділа всю процедуру - бо лікар весь час вговорювала, заспокоювала і веселила. Вся проблема у тому, що у суботу-неділю наша поліклініка не працює, а вести свою дитину до живодера я не буду!
     
    • Подобається Подобається x 7
  10. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Well-Known Member

    Відповідь: Help! Хороший стоматолог для дитини

    Кінець кінцем - напевне у Львові є платні поліклініки, які працюють якщо не цілодобово, але принаймні у вихідні дні. Єдине, що треба - торгуватися про асортимент послуг - дитині фотополімери не потрібні.
     
  11. Ljolik

    Ljolik Well-Known Member

    Відповідь: Help! Хороший стоматолог для дитини

    Ми малій лікували зуби в клініці "ММ", на Пасічній. Є дитячий кабінет з мультиками, іграшками і т.п. Та лікарка яка моїй малій зуби лікує приймає тільки 2 рази на тиждень, але якийсь черговий там напевне має бути.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Tutuka

    Tutuka Well-Known Member

    Відповідь: Help! Хороший стоматолог для дитини

    Є, і не одна, але якість лікування у них - як лотерея (перевірено на собі). Лікувалась я і в приватній клініці, і у державній, але особливої різниці не помітила (хіба що ціна, але якщо йдеться про дитину, звичайно, економити не будеш), головне до хорошого лікаря попасти! Розумієте, не останньою причиною йти у перевірену клініку є те, що дитина алергік, дуже легко запухає, а знеболюючих їй ще ніколи не кололи. Хтозна, як організм на них відреагує. Тому краще я перестрахуюсь і піду туди, де у випадку чого буде кому допомогти.
    На щастя, полоскання + метрогіл дали результат, тепер сподіваюсь, до понеділка доживемо :) ...
    Вчора вночі після довгого вмовляння прополоскати рот і випити ліки тато пообіцяв їй ноутбук (ми збираємось замінити комп"ютер - дуже вже громіздкий, а для неї чомусь взагалі це рожева мрія - готова за нього що хочеш зробити :) - користаємось з нагоди як можемо)... Сьогодні знайшли в ничці шоколадку, кажемо, що дамо як вилікуємо зубки, а вона: "не хоцю соколадку... хоцю оутбук!" Ми так і попадали :D :D :D !



    P.S. Дякую всім за поради!
     
    • Подобається Подобається x 3
  13. Romko

    Romko Black Member

    Відповідь: Help! Хороший стоматолог для дитини

    Взагалі,маєте рацію...
    Через таку лікарку на маршала Рибалки(давала підзатильники і кричала:"Ти мужик.чи нє!".Мені було 7 років) я до стоматологів не ходив.
    Аж донедавна.
    я мав на увазі,що,якщо сильний біль,то краще хвилину потерпіти...
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Alexey Titievsk

    Alexey Titievsk Active Member

    Відповідь: Help! Хороший стоматолог для дитини

    А я як стоматологов боялся! Непередаваемо! Щас меньше боюсь, как у меня жинка стоматолог, ручки у неё мягкие и за неё можно подержаться, если совсем страшно станет ! :)
     
    • Подобається Подобається x 10
  15. Tutuka

    Tutuka Well-Known Member

    Відповідь: Help! Хороший стоматолог для дитини

    Наскільки я знаю, там великі черги, принаймні моя знайома записується задовго наперед, але дуже задоволена лікуванням. Якщо не секрет, скільки вам обійшлись послуги?
     
  16. smeet

    smeet Well-Known Member

    Відповідь: Help! Хороший стоматолог для дитини

    Якщо напухла щока,будьте обережні-це говорить про те що коло зуба робиться запальний процес і вже є небагато гною.Слідкуйте за температурою,не дай бог не грійте щоку в ділянці пухлини,а навпаки положіть в морзильну камеру декілька листків з свіжої капусти і прикладайте до пухлини,тобто там,де вона найбільша.Після того як листок нагріється,міняйте його на холдний.Холод не дає розвиватися гнійному процесу.По друге перезвоніть до вашого педіатра нехай він назначить дитині антибіотик,перевірений(до якого в дитини нема алергії і в необхідних дозах відповідно до віку і ваги дитини)і негайно починайте давати його дитині.Це тільки покращить стан,ви зможете дочекати до понеділка,і запальний процес не буде розвиватися.А інакше до понеділка може бути дуже велика пухлина і звичайним видаленням зуба ви не відбудетесь.А так легше буде і стоматологу надати вашій дитині допомогу,як признаки запалення від антибіотиків пройдуть.Я це знаю бо виростив двох дітей і в мене кум стоматолог.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Ljolik

    Ljolik Well-Known Member

    Відповідь: Help! Хороший стоматолог для дитини

    Я сама зуби там не лікувала, а до дитячого лікаря, якщо не терміново - за тиждень-два. Зараз ми малій зуби тільки срібнимо, це коштує 80 грн. раз на 3 місяці. А лікували і ставили пломби 1,5 роки тому, тому точно цін не пам"ятаю. Орієнтовно - покриття зуба фторлаком-60 грн, пломбування 1 зуба - 80 грн.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Tutuka

    Tutuka Well-Known Member

    Відповідь: Help! Хороший стоматолог для дитини

    Smeet і Pedro, дуже дякую за поради. Сьогодні все нормально, зуб не болить, припухлість зійшла, дитина до походу до стоматолога готова (у всякому випадку, вона так каже :) )
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Відповідь: Help! Хороший стоматолог для дитини

    А після того за ноутбуком:)
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. Tutuka

    Tutuka Well-Known Member

    Відповідь: Help! Хороший стоматолог для дитини

    Все! Половину зубів ми вже вилікували, лишилось ще раз прийти!
    Обійшлось взагалі без знеболення, мала навіть не пискнула. :radist:
    На прощання їй подарували стоматологічне дзеркальце і якусь ще прибамбасину :) Вийшла щаслива, як слон! Каже, буде Барсу зуби лікувати...
    Котячого стоматолога ніхто не знає? ;)
     
    • Подобається Подобається x 5