In vino veritas

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем Divcha, 25 Липень 2008.

  1. Дана

    Дана Well-Known Member

    Відповідь: In vino veritas

    Я вина люблю ніжною любов'ю, в якомусь гороскопі прочитала що серед Тільців є багато гурманів:girl_spruce_up: і також багато алкоголіків:girl_sad:, вони дуже схильні до необмеженого вживання важких напоїв - заставляє задуматися:girl_crazy:
    Вина вживаю різні, білі, рожеві, червоні, дуже люблю грузинські і чілійські, а от іспанські мені не ахті, вони смачні, але щось не то, з французьких також раз на раз не приходиться, от італійські вони мені ближче -Кьянті легке і смачно п'ється, смачні німецькі сухі білі вина, молоді вина також дуже гарно п'ються . Люблю такі вина які не треба закусувати а якими можна смакувати, після яких не хочеться швидко щось з'їсти а навпаки якомога довше затримати букет смаку і аромату в роті. Люблю розгадувати які нотки є у вині. Ще дуже люблю китайські сливове і абрикосове вино:girl_in_love:
    З лікерів фаворит лімончело,куантро(апельсиновий), калуа(кавовий) і Марі Брізард смородиновий. З кремів бейліз, шеріданс і кероланс, і ще я люблю текілу:girl_cool:
     
  2. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    Відповідь: In vino veritas

    чи є тут любителі самбуки? розкажіть, яку саме марку краще обрати та де купити у Львові? правда, що вона схожа на абсент, бо я тої самбуки ше не пробувала, а хочу
     
  3. redfox

    redfox New Member

    Відповідь: In vino veritas

    самбука похожа на детское лекарство от кашля и пьют ее с кофейным зернышком
    а на абсент совсем не похожа, ну разве что абсент смешать с шомпанским!
     
  4. Яруська

    Яруська Well-Known Member

    Відповідь: In vino veritas

    Є, є...такі:girl_crazy:
    Якщо ви любите аніс, то вас сподобається і самбука. І з кавовим зернятком в гарячому вигляді смачно і в коктейлях, дуже самодостатній напій.
     
  5. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    Відповідь: In vino veritas

    буду сподіватися, шо люблю:girl_crazy:
    а яку марку викупуєте?
     
  6. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: In vino veritas

    Ми останній раз купляли Молінарі, а перед тим Рамазотті. Особливо я різниці не відчула...може тому, що не гурман у самбуці...