Ін'єкції для краси

Тема у розділі 'Чарівне люстерко', створена користувачем Materynka, 4 Вересень 2012.

  1. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    А Ви були на консультації в Медіастарі? Ми вроді з Вами +- одного віку, ні?))
    Яких, мезотерапії? Мені сказали, що після 35+ мезо вже не дієве.
     
  2. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    мені більше -38 буде :) Була. Але мене ін єкційна терапія цікавила не з приводу мімічних вікових зморщок, а з приводу виправлення певних слідів від постакне. Бо коли після 35 років вікові зміни на шкірі йдуть швидшими темпами, ніж до 35, шкіра швидше втрачає пружність, ті сліди стають видимішими. От їх і заповнюють для вирівнювання шкіри. Але наразі мені не рекомендували щось робити аж таке кардинальне. Можливо, то більший мій "пунктик".
    біоревіталізацію роблять, редермалізацію.Тут вводяться більш концентровані речовини.
     
  3. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    і що Ви робите зараз для цього? Лише креми?
    Я може трохи перебільшую свої проблеми, але коли мені косметолог наполегливо радила мезо, бо в мої 31 в мене дрябла шкіра як вона виразилась, то я щось дуже критично до себе почала приглядатись))
     
  4. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    наразі нічого особливого, крім звичайного догляду- чистки-пілінги .Кремчики мені наша Таня порадила, пілінги -ексфоліанти використовую в домашніх умовах. От ще ніяк не дійду до Тані, щоб пройти курс косметичних пілінгів ( а вже літо надворі :). У мене більш жирний тип шкіри, тому не можу сказати, що якісь зморшки мене особливо турбують.Ну є вони, відповідно до мого віку.Але не такі, щоб я сильно турбувалася. Ну і жирна шкіра , яка є бічом в молодому віці, йде на користь у старшому :)- шкіра зберігає пружність довше. Принаймні власне ін єкційну косметологію мені поки не нав язують. Ну якщо дуже хочу- то прошу . Але так щоб самі активно радили-поки не стикалася.Мене стримує те, що за півроку все рівно все по новому проходити, якщо все-таки захочу "колотися". От і думаю- чи дійсно аж так мені це необхідно саме зараз і можливо- цілком реально ще чекати.
    в таких випадках завжди краще консультуватися ще в когось, хто би бачив стан вашої шкіри з професійної точки зору. Може вам наша Таня щось підкаже?Ну і в Медіостар підійшла би- консультація ж там нічого не вартує, а вислухати сторонню думку завжди можна.
     
  5. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    та я в Тані теж купую професійну косметику для догляду. В мене теж жирна шкіра, але під очима суха і мене лише гусячі лапки смущають, бо раніше вони були мімічними, а зараз є вже заломи.
    В Медіостар піду в понеділок мабуть і до Тані теж хочу на пілінги та ніяк не дійду)
     
  6. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    ще з приводу ін єкцій напишу таке: в нашій компанії довгий час ула одна панянка ( сама лікар), яка настійливо всім нам радила ін єкції. Бо за її словами- після 35 років- це має бути обов язковим у догляді кожної жінки. На той час їй самій було 39 років, вона вже пройшла не один курс ін єкцій і тільки народила другу дитинку . І чи це пізні пологи, чи постійні ін єкції так вплинули- але вона дійсно мала ідеальну шкіру. Оскільки через розлучення з чоловіком вона випала з нашої компанії два роки тому- весь цей час я її не бачила. І коли зараз зустріла, то вона вона повністю виглядає вже на свій теперішній вік. Гарна, дуже доглянута, але шкіра все-рівно змінена, і якщо в 40 вона на ін єкціях виглядала молодше своїх років, то в 45- уже на свої роки. Не знаю, чи продовжує вона зараз підтримувати ін єкційну терапію, але знаючи її характер , інші речі і матеріальні можливості- думаю так. НЕ знаю, можливо без ін єкцій зараз би стан був ще гірший, ну але суть в тому, що чогось надзвичайного після кількох років ін єкцій уже очікувати, можливо, не прийдеться. І тоді буде потрібно ще щось радикальніше
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. gospodunya

    gospodunya Member

    Хотілося б підняти тему про "ін'єкції краси". В сучасному світі, коли технології розвиваються дуже стрімко, непогано б використати ці технології для себе, для своєї зовнішності. З роками ми не молодієм, набираємось досвіду , а лице - морщин. Як же продовжити молодість ззовні, бо в душі ми завжди молоді.
    Хоча ця тема є не завжди зручною для обговорення, все ж таки цікаво почути враження тих, хто спробував процедури омолодження на собі або своїх знайомих, дізнатись де , хто і які саме процедури їх проводить.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Текіла

    Текіла Well-Known Member

    Дівчата, то чи хто робив мезотерапію? Якими препаратами та де? І які ваші відгуки? Яка вартітсь на сьогодні (якщо можна)?:)
    Чи воно того варто? Та чи дуже боляче?
    Вагаюся....
     
  9. Текіла

    Текіла Well-Known Member

    Поки немає відгуків про мезотерапію поділюсь досвідом інших ін"єкцій.
    Робила неодноразово ін"єкції для збільшення об"єму губ. Можу рекомендувати лікаря-дерматолога косметолога в якої робила. Вона постійно на всеможливих тренінгах, використовує лише найкращі препарати, зробила практично безболісно (порадила препарат з обезболюючим відразу в ньому). Ціна прийнятна, близько 200 євро, в залежності від препарату.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Natali S

    Natali S New Member

    Мені дуже подобається Аквашайн,дівчата дуже гарний препарат як я кажу робе диво!Там є 3 вида классік,бр і бтх-всі пробувала но бр мій улюбленний!Він ще обладає освітлюючою дією!
    --- дописи об"єднано, 24 Листопад 2016 ---
    Ви мабуть кололи Ювидерм волбелла,він теж зразу с обезболюючим-я його колола залишилася дуже давольна?
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    Оживлю темку)))
    Чи хтось робив уколи гіалуронки під очі, щоб позбутися синяків? Скільки заплатили, як у вас довго тримався ефект, де робили, чи були набряки, чи болюча процедура і т.д.
    У мене тонка шкіра, і просвічує судини. Я виглядаю як постійно невиспана, і консилери з тим особливо не помагають. Якщо роблю легенькі постукування вранці, ввечері, коли наношу креми, це трошки помагає, бо розрухую застій. Але все рівно виглядаю як панда(((
     
  12. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Ой, а мене ботокс цікавить, хотілося б міжбрівні зморшки забрати. Не знаю, напевно іншої альтернативи в тому плані нема. Планую піти на консультацію, але хотілося б до того часу ще якоїсь інформації, щоб знати про що питати.
     
  13. Нікуся

    Нікуся постою послухаю...

    ботокс їх не забере. від ботоксу просто пропаде міміка в цьому місці і ситуація не буде усугублятися. перше колять ботокс, а потім ті зморшки потрібно заповнити гіалуронкою.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Я знаю, ну нехай хоч не рухаються, бо з ними в мене такий незадоволений вираз обличчя. А от на рахунок гілуронки: я її боюся, бо в мене є схильність до аутоімунних захворювань, а вона при них протипоказана.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Raven

    Raven Мама малятка

    @Materynka, а не хочете фейсбілдінг спробувати, не забере всього, але ефект мені сподобався.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Не знаю:girl_phone1:, а що це? Це якісь вправи для обличчя?
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  17. Online

    Online Well-Known Member

    О, яка корисна темка) Шкода, що практично немає явок-паролів. Бо знайти у Львові професіонала, який в тому всьому розбирається і може толково порадити, а не парить стандартний пакет - ще той квест. Якраз вивчаю питання. По темі: бачила нещодавно на знайомій ефект плазмоліфтингу. І скажу, що виглядає вона дуууже добре як на свої 43. Радити косметолога не буду, бо це якраз той варіант зі стандартним пакетом, але процедуру варто розглядати як варіант.
     
  18. Zaychenya

    Zaychenya Пухнастик-гризун

    Можу порадити клініку Мирослави Новосільської. Дерматолог-онколог, безперервна практика, робота в Ізраїлі, Італії.
    Власне коригує і підкреслює а не "накачує".
     
    Останнє редагування: 19 Квітень 2018
    • Подобається Подобається x 3
  19. Raven

    Raven Мама малятка

    Так. Вони, типу гімнастика
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    А який ефект ви отримали?