Іспанія. Куди краще?

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем Nett, 9 Травень 2013.

  1. Nett

    Nett Member

    Всім вітання!
    Збираємося цього року на море в Іспанію. І ще хотіли б на архітектуру глянути, по ближніх містах поїздити.
    Куди краще їхати? Може хтось вже був в Іспанії? А може хтось туди збирається? Давайте ділитися планами :)
     
    Останнє редагування: 9 Травень 2013
  2. galamajechka

    galamajechka New Member

    Відповідь: Іспанія. Куди краще?

    ми збираємось в Іспанію в кінці червня. Переліт з Жешова до Жирони, звідти поїдемо на узбережжя Коста Брава ( приблизно 25 км від аеропорту). Крім лінтяйства плануємо трошки і "окультуритись "- обов"язково хочемо відвідати Барселону, під питанням Валенсія і Жирона, містечка на узбережжі теж мають непогану архітектуру і атмосферу.
    Я вже була в Іспанії двічі - бачила Мадрид, Барселону , Сарагосу - однозначно є що подивитись! Також біля Барси є дуже цікава місцевість Монсерат- бенедиктинський монастир, розташований на висоті 720 м над рівнем моря на скелястих горах, відомий завдяки статуї «Чорної Діви Монсерратської». Там насправді захоплює подих від краєвидів ))
     
  3. Popi

    Popi Well-Known Member

    Відповідь: Іспанія. Куди краще?

    Мені подобається о.Майорка. Була в Барселоні,Жирону відвідала, але любов залишилась Майорці
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Nett

    Nett Member

    Відповідь: Іспанія. Куди краще?

    А чи можна ссилочку, де квитки бронювали. Була б дуже вдячна.

    ---------- Додано в 13:40 ---------- Попередній допис був написаний в 13:37 ----------

    Може хтось самостійно бронював готелі. Хочеться спробувати самостійно пошукати
     
  5. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Іспанія. Куди краще?

    лукост-компранія раянейр,можете скористатись пошуком скайсканер


    букінг пробували?
     
  6. Gala

    Gala Well-Known Member

    Відповідь: Іспанія. Куди краще?

    Обходили вже пару тур.агенств , правда цікавила Болгарія ,то запитували готелі що нас цікавлять казали що місць нема... а на букінгу є....чому так?
     
  7. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    Відповідь: Іспанія. Куди краще?

    мабуть тому, що різним турфірмам виділена певна квота по домовленості тих номерів. А решта на всякі букінг.коми, самі сайти готелів і т.д.
     
  8. Nett

    Nett Member

    Відповідь: Іспанія. Куди краще?

    Ще ні. От і займусь цим )
     
  9. Марточка

    Марточка Well-Known Member

    Відповідь: Іспанія. Куди краще?

    Ми зараз якраз в Іспанії в Валенсії, сьогодні якраз вирішили поїхати на море, але погода підвела ( через годину почався дощ ), побували в Мадриді, Толедо, Севільї, Барселона ще попереду. Ну пляж Мальвароса в Валенсії не поганий, але думаю, якщо вже їхати на море-то однозначно острови. Летіли Ренейром з Жешува, готелі всі бронювали на букінгу.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Ringo

    Ringo Well-Known Member

    Відповідь: Іспанія. Куди краще?

    Дівчата,плануємо поїздку в Іспанію. По кілька днів відведемо для Барселони, Мадриду і близько розташованих пам'яток, хочемо поїхати на виноробний завод. А зараз роздумуємо в яке курортне містечко поїхати на 3-4 дні. Що порадите?
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. daisygirl

    daisygirl Member

    Відповідь: Іспанія. Куди краще?

    На Майорці найчистіше море, що я будь-коли зустрічала. От Валенсія мені більше сподобалась, аніж Барселона, яка кишить туристами. З островів, то на Гран Канарії був найкращий наш відпочинок - нема прямих рейсів з росії та України, тобто другої Туреччини/Єгипту не зустрінете.
    Що можу порадити з "технічних" питань - аеропорт в жероні знаходиться в 45 хв їзди автобусом від Барселони, тому дешевше брати відразу в дві сторони квиточок, по-іншому не доберетесь туди, хіба що кар рент будете брати собі. Минулого року літак з Жешува прилетів вночі, тому на станції у Барселоні будете пізно, краще знати добре, де знаходиться ваш готель. Такисти там люблять повозити кругами. Принаймні, нам такий попався - привіз на якусь вулицю і питає - це тут? :) довелось вертатись, бо він "нечайно" ввів не ту вулицю у джіпіесі.
    Готелі бронювали завжди через букінгком.
     
  12. Gentle

    Gentle Well-Known Member

    Відповідь: Іспанія. Куди краще?

    Маєте на увазі по прильоті в Жирону буде дешевше, якщо взяти квитки на місце призначення і назад (в вашому випадку до Барселони і назад)?
    А якщо брати поокремо то дорожче? :girl_mad:
     
  13. simona

    simona Well-Known Member

    Відповідь: Іспанія. Куди краще?

    я так розумію перший пункт призначення Барселона, а всі наступні містечко, то як автобусом чи на прокат автівку брали?
     
  14. daisygirl

    daisygirl Member

    Відповідь: Іспанія. Куди краще?

    Саме так! Там наче компанія-перевізник, яка їздить виключно з автостанції у Барселоні і у Жирону. Минулого року ціна в одну сторону була 15€, а у дві 25.

    От за інші міста не знаю, нас цікавила саме Барселона. В аеропорту була велика черга на кар рент, що ми навіть ціни не могли дізнатись. Ніколи ще тими послугами не користувались, але здається, що дешевше буде, якщо замовити машину заздалегідь і просто її вже взяти на місці.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Ringo

    Ringo Well-Known Member

    Відповідь: Іспанія. Куди краще?

    перший пункт призначення-Жирона (плануємо на день там залишитись)
    другий-Барселона. Будемо квитки на автобус з Ж в Б купувати тільки в одну сторону, бо додому летимо з Мадрида. Між Барселоною і Мадридом ще думаємо-їхати в третє місто,чи ні.. Машину на прокат брати не будемо,бо не водимо. Тому розглядаємо ті варіанти,куди можна добратись громадським транпортом.
     
  16. daisygirl

    daisygirl Member

    Відповідь: Іспанія. Куди краще?

    Ми минулого року у два тижні відвідали Барселону, Валенсію і Майорку. Для себе, в черговий раз, зробила висновок, що краще побачити менше, але якісніше. Такі поїздки дуже виснажливі. В результаті, після відпочинку потрібно ще відпочивати. Ви не забувайте, що будете ходити по пекельній жарі - до прикладу, у Валенсії до 5ї чи до 7ї години абсолютно ВСІ заклади закриті через жару. В серпні там було 38'.

    Ще хочу додати про компанію Рейнеір, бо гіршого перевізника я ще не зустрічала. Минулого року там було дозволено мати ручну кладь до 10 кг, а так як за додатковий багаж треба доплачувати, люди вирішили економити і мати все при собі. В результаті, сумки не поміщались по розмірах у тестовий бокс в аеропорту, то відривали колесика у валізах, витягували та одягали речі на себе(дозволено мати при собі лише одну сумку, навіть фотоапарат заставили заховати у ручну кладь) і то все призвело до того, що ті всі валізи не помістились у літаку, то були під ногами чужі речі. Так як ця компанія місця не роздає, то дикі люди стараються по-швидше забігти в літак, щоб зайняти місце. От після тих всіх довгих прелюдій з торбами, люди вистроїлись в чергу до гейту, який раптово вирішили поміняти, то та вся купа людей бігла на другий кінець аеропорту. Виглядало явно не по-Європейськи, Іспанія нас вразила тим, а ми зацінили компанію Люфтганса, яка знає, за що бере такі гроші. :)
    Дуже сподіваюсь, що Рейнеір покращив свій сервіс.

    Стоянка в Жешуві біля аеропорту безкоштовна і наша машинка чемно прочекала нас там 2 тижні, разом з іншими машинами з львівськими номерами( їх там було чимало).
     
  17. Ringo

    Ringo Well-Known Member

    Відповідь: Іспанія. Куди краще?

    Хіхі,я собі так приблизно і уявляла дурдом,який нас чекатиме при перельоті з цією компаією) Купили собі вже дві валізки відповідних розмірів і я думаю яким то чином їхати в Іспанію без одягу ) Загалом правила компанії з минулого року не змінились. Ручна кладь-до 10 кг відповідного розміру. Багаж- три різні розміри,за кожен-окрема ціна. Ми плануємо на дорогу назад купити завчасно 15 кг багажу,Щоб можна було хоч сувеніри якісь везти. Бо то ж пляшку вина в ручну кладь брати заборонено. :girl_sad:
    я от тільки не розумію-яка різниця де сидіти в літаку? може ще мало літала і не знаю нюансів,або сиділа тільки на хороших місцях..
     
  18. Марточка

    Марточка Well-Known Member

    Відповідь: Іспанія. Куди краще?

    І ми літали Ryanair в травні, все було нормально, ну так, є обмеження по багажу, але ж є норми, які потрібно виконувати, потрібно заздалегіть дивитися чи вписується ваш чемодан в норми і все. Тому і ціна відповідна, в інших перевізників такої низької не зустрічала. Ми брали додатково 15 кг багажу, трохи не вписались, прийшлось дещо викинути, але ж я розумію, що то наша проблема і не звинувачую у цьому авіакомпанію.
     
  19. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    Відповідь: Іспанія. Куди краще?

    Повірте, різниця є. Ззаду в літаку дуже трясе і мотор гуде. Я раз летіла на останньому кріслі. 1,5 год.постійно укачувало. А ще останні крісла не відхиляються спинки, тож як перед вами хтось опустить спинку, а ви не зможете, то будете запаковані між крісел, що і рухатись нема куди. І біля останніх крісел не було ілюмінаторів - дивитися нема куди.
    Може, то не у всіх літаках. Уточніть, який у вас літак , і подивіться в неті його комплектацію.
     
  20. Ringo

    Ringo Well-Known Member

    Відповідь: Іспанія. Куди краще?

    Йой,точно є різниця. Я б весь час польоту молилась без перстанку,певне..