Іспанія. Куди краще?

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем Nett, 9 Травень 2013.

  1. oksumoron

    oksumoron Active Member

    Відповідь: Іспанія. Куди краще?

    На booking.com також багато відгуків про готелі в коментарях! Дуже раджу почитати, я сама завжди залишаю відгуки після відвідин! А ше можна дізнатися багато нового (типу додаткова оплата різних послуг, яка не вказана на сайті)
    Це я до того, якщо сподобався готель, а ніхто з форумських про нього не має відгуків!
     
  2. Insolence

    Insolence Living The Dream

    Відповідь: Іспанія. Куди краще?

    І мене цікавить винайняти квартиру десь на узбережжі. Цікавлять особливо Іспанія/Італія/Португалія.
    І ще, як щодо мовного бар*єру, бо у нас інгліш онлі =)
     
  3. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: Іспанія. Куди краще?

    Дівчата, ви бачили? В Іспанію зі Львова нічого не летить:girl_emo:
     
  4. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Відповідь: Іспанія. Куди краще?

    так, або з Києва, або з Польщі.
     
  5. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: Іспанія. Куди краще?

    Ага, на нас трьох з Києва (візейром) нарахували більше 40 000 грн. Це нормально? Вони себе називають "лоукост"?
     
  6. Marigold

    Marigold Мама дівчинки-перлинки

    Відповідь: Іспанія. Куди краще?

    З Києва Візейри були завжди суттєво дорожче. Пробуйте через Бергамо, але з дітьми і пересадкою певно не мед. З Польщі в Валенсію нема лоукостів, на жаль :sad:
     
  7. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Відповідь: Іспанія. Куди краще?

    З Польщі в Іспанію летіти дешевше ніж з Києва. Іспанський Vueling подивіться.
     
  8. Viola

    Viola Well-Known Member

    Відповідь: Іспанія. Куди краще?

    ну, я в жовтні коли купувала Львів_Валенсія і Барселона-Львів, то ради цікавості у візейрів ще й Київ-Валенсія, Барселона-Київ дивилась... в жовтні були квитки по 1000 - 1200 грн... зараз, звісно, ціни куди менш привабливі. Це принцип роботи лоукостів - чим ближче до дати вильоту, тим ціна менш приваблива.
     
  9. Solution

    Solution New Member

    Відповідь: Іспанія. Куди краще?

    В Іспанії звичайно потрібно побувати в Барселоні. Надзвичайно красиве і цікаве місто! Щоб відчути всю атмосферу міста, їхні сієсти і фієсти потрібно не менше 4 дні. Обов*язково потрібно взяти велосипед і проїхатись набережною і не пропустити співучі фонтани) Після насичених днів у Барселоні поїхали у Коста Браву, де був спокійний, пляжний відпочинок)

    В Барселоні знімали кімнату в молодої іспанської пари. Знайшли їх на сайті https://ru.airbnb.com/
    а точніше https://ru.airbnb.com/rooms/1634445 , дуже хороше розташування квартири.

    Летіли у вересні з Варшави з пересадкою в Брюсселі(там 5 годинок погуляли по місті, попробували Бельгійські фавлі). Назад через Тревізо, заїждали на день у Венецію!
    Суперовий індивідуальний тур)))
     
    Останнє редагування: 5 Травень 2014
    • Подобається Подобається x 3
    • Інформативно Інформативно x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  10. Koza-Dereza

    Koza-Dereza Well-Known Member

    Відповідь: Іспанія. Куди краще?

    Дівчата, підкажіть скільки коштує зняти квартиру (приблизно, звичайно)? У євро. Я оце шукаю через інтернет, і щось мені видається що я не там дивлюсь, або може мої очікування перебільшені. Вдячна за інфо!
     
  11. Marigold

    Marigold Мама дівчинки-перлинки

    Відповідь: Іспанія. Куди краще?

    ми знімали двокімнатну в Валенсії - 1180 за 10 ночей. Дві спальні, велика вітальня, кухня, дві ванни - одна з душем і туалетом, друга з гідромасажем і туалетом. До моря метрів 200. Фактично перейти дорогу і вже видно море. В ціну входили також пляжні рушники, парасольки і стільчики.

    ---------- Додано в 15:56 ---------- Попередній допис був написаний в 15:29 ----------

    Напишу ціни на харчування по свіжій памяті. То все по Валенсії буде.
    Риба (залежно від виду і місця харчування – ресторан на пляжі чи в центрі): від 9 до 17 євро за порцію. В центрі нам дали на порцію половину рибини, на пляжі – цілу. До неї обов’язково йде картопля фрі і жменька овочів гриль або свіжих овочів/салату
    Овочі-гриль 9-10 євро: баклажани, кабачки, помідори, перець, печериці, цибуля.
    Французький омлет – 3.30 (нам давали ще фрі до нього)
    Паєля - 9 євро за порцію
    Порція хліба – 1.10
    Кава – від 1 євро і далі
    Капучино – 1.50 і далі
    Фреш апельсиновий: 1.35 – 2.50
    Десерти (тірамісу, брауні, всякі суміші з морозива): 2.50 – 5
    Круасани – 0.70 і далі. Переважно без начинки в них
    Морозиво Магнум: 2 – 2.50
    Сангрія - 4 євро за порцію (грам 200 на вигляд)

    Готувати ми скуплялись в супермаркеті біля нас. Там дуже великий вибір риби був. 2 стейки лосося +- 4-6 євро
    Макарони Barilla – до євра за пів кг пачку
    Масло/молоко – 1.50
    Моцарела – 0.70
    Мяса був дуже великий вибір
    Ананас – 1.09 за кг
    Кавун – євро і трошки за кг
    Помідори – від 0.99 до 3
    Черешні – 3.50 (надзвичайно смачні і великі)
    Манго – 2.50
    Олія соняшникова 1л – 1, оливкова – від 2.50
    Вода - 1 євро за 5л пляшку
    Абрикоси: 1.99 - 2.50
    Персики-нектарини: 1.50 - 2.50
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Інформативно Інформативно x 1
  12. Marigold

    Marigold Мама дівчинки-перлинки

    Погода, мяко кажучи, не дуже, то на мене нахлинули спогади і я вирішила поділитись своєю розповіддю про теплий відпочинок з вами :) Іспанія - моя любов в плані морського відпочинку, тому минулого року ми без вагань і одноголосно з коліжанками вибрали Валенсію. А ще й ВізЕйр анонсував туди рейс. От ми в квітні якогось то дня біля 12 ночі викупили білети в дві сторони на червень і були в очікуванні. І на наступний день ВізЕйрчик нас дуже круто наламав :) - прийшов лист про незапуск того рейсу :sad: Але готель вже був забуканий і навіть частково проплачений, то ми вирішили таки не здаватись, а пошукати альтернативу. Знайшли з пересадкою в Бергамо: Львів-Бергамо-Валенсія (Візз+Раян). Зупинитись ми вирішили в апартаментах: нам ідеально підійшло планування і розташування. Розташування як і планування навіть перевершило наші сподівання. Бо нас було 3 дорослих і 1 дитина. А апартаменти рахувались 2 спальні + вітальня. Так от ми використали вітальню як спальню і кожен мав свою кімнату для сну в результаті :) А розташування - казка: перейшов дорогу і вже море, ммммм. Ще й бонуси: дуже близько зупинка гром транспорту і супермаркет недалечко. Перед будинком немаленька полянка з соковитою травою та пальмами - там ми собі бавились в ігри в обідню спеку. Валенсія, як на мене - чудове місце для відпочинку як дорослих так і дітей. Пляж - довжелезний і широчезний. Вздовж нього - пішохідна прогулянкова дорога з височезними пальмами, численними тренажерами та гірками для діток :) Ми були в середині червня, то в 9 ранку пляж ще був пустий, вода - гладюсінька. Не дуже тепла зранку, але як молоко після обіду. Зранку температура вже була 27 градусів. Ото пляж в 9 годині

    Парки, ні ПАРКИ - то окрема розмова. То просто казкове місто в плані прогулянкових зелених зон. Там не будуть сумувати ні діти, ні дорослі :) Ну і відомий Біопарк (я вже писала раніше) та Океанаріум. На цей раз ми туди потрапили і я дуже раджу його відвідувати. Нам сподобалось :good:
    Оце так було перед входом в наш будинок

    Ввечері вздовж моря суцільний ланцюг рибалок, табуни риб стрибають по воді і всі бажаючі мають дуже вдалий улов. От в Валенсії я би безкінечно їла рибу, пила сангрію ну і дуже пристойні там овочі на грилю.
    Центр міста теж дуже класний і вартує уваги однозначно, навіть під час повторних відвідин :)
    Трохи моря

    Також Валенсія - рай для велосипедиста. Місто помережане велодоріжками, парки - теж.
    Місто, в яке хочеться вернутись ще і ще. І ми обовязково це втілимо :) Дуже раджу :)
     
    • Подобається Подобається x 8
    • Інформативно Інформативно x 4
  13. angelskipi

    angelskipi Active Member

    Привіт. Дівчата, може хтось відпочивав в Аліканте? Поділіться враженнями.
     
  14. ginseng

    ginseng Well-Known Member

    Дівчата, як добратись у Валенсію цього року? Хто в курсі оптимальних маршрутів?
     
  15. Hruska

    Hruska Well-Known Member

    Хто відпочивав в Салоу? Плануємо цього року тут відпочивати, а також ще поїхати в Барселону....цікавить подорожі з Салоу в Барселону, як краще? Чим краще добиратися? Плануємо планетаріум там переглянути, океанаріум і атракціон Тібідабо.
     
  16. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Плануємо на Гран Канарію летіти. І щось той переліт дуже дорогий виходить в ті дати, коли нам підходить. Туди найдешевше через Брюсель добиратись чи може є ще варіанти?
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Marigold

    Marigold Мама дівчинки-перлинки

    @raspberry коліжанка летіла з Кракова на Сардинію через Осло (не пересадка, а два окремих рейси), бо так виявилось дешевше, ніж напряму. Це я до того, що досліджуйте різні варіанти, бо вони є :) І шукайте найдешевший серед не завжди очікуваних :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. sunny_girl

    sunny_girl Well-Known Member

    Ми літали на сусідній острів Фуертевентура, через Краків і Барселону. Дивіться в Ранеіра, в них були вигідні пропозиції, особливо якщо летіти з Польщі.
     
    • Корисно Корисно x 1
  19. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    В мене сестра летить з Варшави через Брюсель на Гран Канарію на початку липня теж з Райнейр. А в нас на ці дати не виходить відпустка. А коли виходить, то ціна космічна:sad: Мабуть будем інший курорт обирати:sad:
     
  20. sunny_girl

    sunny_girl Well-Known Member

    Раджу розглянути Фуертевентуру :) надзвичайно гарні пляжі! Або Ланзароте, острів 300 вулканів.
     
    • Подобається Подобається x 1