Італія

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем fiesta, 3 Квітень 2014.

  1. Antivirus

    Antivirus Well-Known Member

    Відповідь: Італія

    Минулого року відпочивали там у червні. На початку місяця людей багато не було, почали з"їзджатись ближче до 20х чисел. Тихо, затишно, спокійно. Готелі тянуться вздовж цілої набережної, один гарніший від другого. Ввечері прогулятись по набережній одне задоволення. Пляжі чистесенькі, навіть міські. Повний фул: і дитячі майданчики, і басейни,душі, туалети, кафешечки і т.д. Море теж було чисте, навіть інколи моторошно дивитись на дно було, оскільки дуже багато маленьких крабів і медуз). Містечко чистеньке, особливо в порівнянні з Римом. Досить близько від Сан Маріно та Сан Лео (дуже рекомендую там побувати). Неподалік є Італія в мініатюрі. Теж є що оглянути. І якщо Ви шопоголік, то раджу не оминати вулицю Чікаріні - ооо, там можна зловити кайф.
     
  2. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    Відповідь: Італія

    А в якому готелі жили? Бронювали самі чи через турфірму?
    Якщо готель близько до пляжу, то до прогулянкового чи історичного центру (чи де там гуляють) далеко?
     
  3. Antivirus

    Antivirus Well-Known Member

    Відповідь: Італія

    Проживали в приватному секторі в Річчоне (знімали квартиру). Щоб гуляти по самому Ріміні часу особливо не було. В основному прогулянки відбувались по вечірній набережній та прилеглим вуличкам. Є для дітей парк розваг а-ля Діснейленд, точно не пригадаю, здається називається МІрабіландія. Є парк зі ставком в якому плавають рибки, черепашки, гуляють пташки. Можна відвідати коло обзору біля морського порту. Відпустку планували так, щоб охопити безліч міст Італії, тому детальніше не встигла вивчити самого Ріміні.
     
  4. OxankaF

    OxankaF Well-Known Member

    Відповідь: Італія

    тоді ще трошки фоток
    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG][​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] Vieste - Italy
     
  5. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    Відповідь: Італія

    Оце цікаво. А бронювали житло через Букінг?
     
  6. Antivirus

    Antivirus Well-Known Member

    Відповідь: Італія

    ні, нам допомогли знайомі.
     
  7. sofcja

    sofcja Member

    Відповідь: Італія

    Про Ріміні - була у липні минулого року. Жили в готельчику в пляжному секторі. їздили в екскурсійний тур + кілька днів на морі.
    від готельної смуги до історичного центру - хвилин сорок пішечки по пляжній смузі або хвилин 10 автобусом. Ріміні - малесеньке містечко з збереженими пам'ятками архітектури. Ми і накупались, і трохи погуляли. Здивувала велика кількість українців у місті (заробітчан чимало).
    Пляжі чисті, спершу мілко, потім глибина зростає добряче, з малими дітьми їхати теж можна. Там є гарне коло огляду в місті на набережній, постійно ходять морські екскурсії на яхтах.
    Питайте що ще вам цікаво:girl_curtsey:
     
  8. Insolence

    Insolence Living The Dream

    Відповідь: Італія

    А хтось може поділитись контактами оренди вілли/квартири на узбережжі? Про букінг і тріпедвайзор знаю.
     
  9. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    Відповідь: Італія

    як там щодо супермаркетів і чи є в них рибні ринки?

    а чим вони вам не вгодили? скільки куди не їздила - букінг гарно себе показав.
     
  10. Insolence

    Insolence Living The Dream

    Відповідь: Італія

    З ними все ок. Просто чула не від одних колег, що їхали в Італію, шо квартиру винаймали у українців, які в той час їхали або по відпустках, або в Україну
     
  11. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Італія

    То треба,, щоб, хтось знайомий, хто є в Італіі взнав вам. Ну от наприклад моя мама має багато знайомих жінок там, то вона як ми їхали попередзвонювала по деякіх, ті в свою чергу ще по своїх знайомих і так вийшли на людей, котрі знімають коло моря квартиру і або лишають її, або дають кімнату. Єдине, що це досить марудна справа, треба дзвонити, шукати, а на то треба мати час і бажання.
     
  12. sonyafortuna

    sonyafortuna Sonya Fortuna

    Відповідь: Італія

    Теж так шукала, але то дешевше вийде лише коли хтось на халяву в Польщу завезе:girl_haha:
    Особисто я брала квитки на перед на сайті Wizzair. Там дуже дешево, а так як того року перельотів 4, щей з дітьми то купила дисконт на рік. То з польщі зручно економити хіба ,як дорослі летять, бо час добирання деколи вражає(знаю від знайомих-на кордоні 10 год простояли)

    ---------- Додано в 14:50 ---------- Попередній допис був написаний в 14:40 ----------

    Звичайно дорожче порівняно з минулим роком, вони ж в євро білети продають. Я теж вирішила що дорого і почала шукати інші варіанти. Тиждень ходила, шукала, сиділа в неті і поняла шо то саме дешевше, частіше за все ціни такі луплять шо шок довго не проходить. Наприклад 2.04 зі Львова до Венеціі в візейрі брала квиток туди і назад за два тижня до виліту, 740гр, коли інші фірми в середньому пропонували за 1500-2000гр
     
  13. lapocka

    lapocka Well-Known Member

    Відповідь: Італія

    Минулого року відпочивали на Сицилії, все планували самі, дорога, житло. Все вдалось і дуже, дуже сподобалось:)
    Ось кілька фотографій))
    Трапані

    [​IMG][​IMG][​IMG]
    Еріче
    [​IMG][​IMG]
    острів Фавін яна:girl_in_love:
    [​IMG]
     
  14. sofcja

    sofcja Member

    Відповідь: Італія

    супермаркети бачила, але не моли величезні, а такі дрібонькі. ціни адекватні були. рибного ринку ми не бачили - може десь і є, просто не знаю.
     
  15. Naama

    Naama Добре, коли реальність краща за мрію

    Відповідь: Італія

    Ми з польськими шенгенками летіли зі Львова до Мілану, без проблем
     
  16. tsiuma

    tsiuma Well-Known Member

    Відповідь: Італія

    Дівчатка, дуже потребую допомоги тих, хто відпочивав у Ріміні в готелях - назвіть хоч якісь назви готелів, на які можна було б звертати увагу. Нам не потрібно чогось надзвичайного, швидше навіть і досить скромний готельчик підійшов би. Головне, щоб чистенько і нормальне харчування.
    Бо я просто гублюся в тих готелях і не знаю, що вибрати. Чи там в принципі всі готельчики менш-більш терпимі? просто боюсь, щоб не "вляпатись".
    І ще проблема, що з букінгу я ще ні разу не замовляла, зараз дивлюсь на сайті, то там вказується вартість зі сніданками. А чи можна дозамовляти ще одразу і вечері, чи навіть і 3-разове харчування? може, дивне питання, але я справді з букінгом на "ви".
    і як там потрібно оплачувати? Що служить підтвердженням броні?

    ---------- Додано в 12:07 ---------- Попередній допис був написаний в 12:05 ----------

    Летіли чи їхали машиною? і як бронювали житло? Буду дуже вдячна за деталізацію!
     
  17. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    Відповідь: Італія

    не всі готелі дають три-разове харчування. Ви собі в пошуку виберіть місто. Посортуйте по ціні з розрахунку на к-ть людей (single room, double room і т.д), і переходьте по кожному готелю. Дивіться рейтинг і читайте відгуки. Переважно вони правдиві. По карті дивіться де знаходиться.
    Коли підтверджуєте бронь - ви прив"язуєте картку. На ній можуть заблокувати(не списатии, не переживайте) гроші(італійці цим постійно грішать). То ж не бронюйте по 5 готелів на раз - інакше без грошей лишитесь, поки не розблокуєте.
     
  18. Gentle

    Gentle Well-Known Member

    Відповідь: Італія

    Розкажіть як і чим летіли, будь ласка.
    Відносно Ріміні, то теж чула, що там руссо турісто ну дуууже багато (мені якраз наші заробітчани нічим не заваджали б, а оті росіяни крикливі... Дякую, вже минулого року наслухалася).
    Відносно Венеції і околиць.. Теж чула, що на Лідо дуже круто, але там, здається, і проживання дороге. Єдине, що там ще поруч є Мурано, але то фактично більше в туристичних цілях.
     
  19. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    Відповідь: Італія

    Виникли у мене певні проблеми із візою, то ж вирішили відмінити поїздку до серпня місця. Квитки викуплені. Доведеться пройти процедуру повернення квитків. Хтось вже її робив?
     
  20. oksumoron

    oksumoron Active Member

    Відповідь: Італія

    По приїзді в готель дуже часто пропонують триразове харчування за додаткову плату! Маленькі готелі, зачасто мають дуже смачні обіди і вечері за дуже адекватними цінами (нижчими ніж в місті) завжди є 3и страви і алкоголь зазвичай не включений! Єдине це те, що меню міняються від дня в день, готують все свіже, і не дають можливості вибору (всі їдять однакове, або вибір між 2а
    пастами чи видами м'яса)!
    На рахунок готелів, то Руда Лисиця добре радить- посортуйте, і вже дивіться які вам підходять ціни і місце знаходження! Будьте готові, що часто готелі дуже скромні, а ресторан виглядає як дешева столова, але тим не менше дуже смачно готують!

    ---------- Додано в 16:55 ---------- Попередній допис був написаний в 16:51 ----------

    Я вже також про це згадувала, багато росіян і наших! А ще Ріміні- це постійні шумні дискотеки і багато підлітків!