Італія

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем fiesta, 3 Квітень 2014.

  1. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    ой, ще Lіdl забула згадати. Ітайлійці взагалі-то не дуже люблять все закордонне, більше ходять в Соор. Але лідл і карефор є дешевшими за Coop.
     
  2. Kuma Zybulya

    Kuma Zybulya Well-Known Member

    Coop,Conad та Carrefour вдвічі дорожчі ніж Lidl,Eurospin.
     
    • мімімі мімімі x 1
  3. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    не сказала б що вдвічі, але то ще може залежить від регіону і міста. Євроспін не знаю бо не відвідували
     
  4. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Нам дуже подобався асортимент. Цін не співставляла, але по відчуттям, навіть дешевше, ніж Лідл.
    Дуже смачне їхнє фірмове морозиво, продається в пачках по 4-6-8 штук. Ріжки, то взагалі... ммм...
     
  5. sonyafortuna

    sonyafortuna Sonya Fortuna

    Питання по дорозі в Італію автомобілем. Цікавить останнім часом хто їздив, вибирали через польщу чи венгрію? Завжди літали, але хочеться більше побачити. Їдемо з дітьми власним автомобілем, мо хтось щось породить, буду вдячна.

    Надіслано від мого SM-T116, використовуючи Tapatalk
     
  6. AkUla

    AkUla Well-Known Member

    Звісно якщо вам не обовязково заїхати через польшу (якщо перший раз польська віза то тільки через польщу), то значно краще їхати через Угорщину.
    Ми в вересні їздили через Угорщину. Раджу їхати не через Чоп (там як правило черги можуть бути), їдьте через Берегово. На останній заправці ОККО заправляємося до повного баку, при бажанні в канторі на заправці, купляємо форіни і віньетку (і курс і плата за віньетку без надбавок) На нашій стороні без проблем, на угорській потрібно заповнити бланк, візьмете в пограничника (він тільки на угорській мові) там запишіть Прізвище імя,номер паспорта , номер машини , кілометраж, та скільки літрів маєте пального, це вони так з контрабандою боряться. Дальше виїдете на автобам, автобам платний, віньетку купите на першій заправці (до неї кілометрів 30-50) краще розраховуватися карточкою або форінтами, тому що якщо євро дуже не вигідний курс. Віньетка на наші гроші біля 280 грн на 10 днів. І вже автобамати до Італії, при вїзді в Словенію купляємо за 15 євро вінєтку на 7 днів. В італії за автобам платиш скільки проїдеш. Приблизно дорога з Словенії до Венеції 10-11 євро. При вїзді береш талончик, при виїзді віддаєш компютерові і він повідомить скільки платити. Можна оплатити карткою можна готівкою (і монетами також). Перевага їхати не через Польщу. Якщо поідете через Польщу, дуже багато часу та сил втратите на дорогу, через польшу та словаччину, там не має автобаму тільки села 50 км за годину, крім того в словаччині кусочок автобаму за який плата біля 10-12 євро. Тай через закарпаття значно легше і швидше їхати, і на нашому паливі. Якщо будуть запитання з радістю відповім.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Інформативно Інформативно x 2
  7. tsiuma

    tsiuma Well-Known Member

    То правда, досить стомлює та дорога через населені пункти Польщі і Словаччини. Єдине зауважу, що той шматок автобану в Словаччині можна успішно оминути звичайними безплатними дорогами, там не так багато тієї платної дороги, щоб платити 10 чи 12 євро. В інтернеті можна знайти, біля якого населеного пункту слід з'їхати на безплатну дорогу в об'їзд автобану (бо я вже назву забула).
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  8. sonyafortuna

    sonyafortuna Sonya Fortuna

    Дякую дуже за відповідь. Цікаво ще чи їхали через Будапешт?
     
  9. AkUla

    AkUla Well-Known Member

    так , ми їхали через місто, простіше їхати. Ми заїхали пообідати , але як вам і не потрібно їхати в Будапешт , через місто зручніше.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  10. WEDLADY

    WEDLADY Well-Known Member

    Дівчата, а мене цікавить власне морський відпочинок поблизу Риму?(і щоб зручним був трансфер, недалеко на авто чи швидкісний поїзд). Знайома порекомендувала Гаєте, але бачу, що це власне південна частина, а вона ніби не найкраща, тепер думаю....
     
  11. petrywka

    petrywka Well-Known Member

    Ми з Риму їздили на море електричкою від Пірамід. Виходили на передостанній зупинці, та і на останній можна, назад зручніше вертатися)))
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Un.Known

    Un.Known Well-Known Member

    Дівчата, хто цікавився чи досі цікавиться Каорле - от сайт агентури, котра завідує житлом в Венеціанській затоці Lampo: Agenzia Immobiliare Jesolo, Caorle, Bibione, Altanea e P.S. Margherita

    В Ріміні би вже не їхала ніколи.

    Море коло Риму - як вже хтось писав - Одеса.

    Найкращими залишаються острови, а побачити Італію за 7 днів неможливо.

    Стосовно автобану в Словаччині - він будується таким чином, що частини магістралі ростуть в напрямку одна до одної. Через гори не веде. По сусідніх з автобаном дорогах би не їхала, те, що зекономите на віньєті, спалите в двигуні і по часу вийде довше.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  13. zetta

    zetta Well-Known Member

    Чи був хтось у Сан Маріно ?
     
  14. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Були на одноденній екскурсії. Нас відвезли в історичний центр Сан Маріно, який повністю складається з бутіків.
    Якихось культурних вражень, на жаль, не отримали, хоча краєвиди відкриваються просто неймовірні.
    Поїздка наших очікувань не виправдала. Крім того, досі шкодую, що не купила там одних чобітків - в Україні в цьому сезоні аналогічну а то й вищу ціну просили за речі значно гіршої якості.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Ziben

    Ziben :)

    я була там двічі. Перший раз- екскурсія з турфірмою. Спочатку дегустація вин, потім дві години гуляйте по цих вуличках з цими магазинчиками, ось там добре морозиво (і всі стоять в черзі за тим морозивом))), ось там купуйте ...Мені тоді не сподобалось, бо було все бігом, не мали часу спокійно роздивитись і отримати насолоду від побаченого.
    Цього року ми вже їздили туди самі (від міста, де ми жили, туди годинку автобусом). Оскільки виїхали десь о 12год, то на момент приїзду туристів вже майже не було. Можна було спокійно по гуляти по місту, насолодитись краєвидами, нікуди не спішити, роздивитися як живуть місцеві і по фантазувати за рахунок чого вони живуть:girl_smile:.
    Тому вибирити Вам. Лише можу сказати що там є на що подивися, крім бутіків.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  16. zetta

    zetta Well-Known Member

    @Ziben , там дуже видно що то інша країна ?
     
  17. Gentle

    Gentle Well-Known Member

    А на Сицилії хтось був? Є перельоти до Трапані, але питання чи є там що робити і чи чисте море?
     
  18. Ziben

    Ziben :)

    не зовсім розумію Ваше запитання.
     
  19. zetta

    zetta Well-Known Member

    Вони себе вважають як інша країна , типу Рим . Чи я помиляюсь ? @Ziben
     
  20. marika28

    marika28 Well-Known Member

    @zetta Рим інша країна? Незрозуміла що ви хочете тим сказати.