Італія

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем fiesta, 3 Квітень 2014.

  1. marika28

    marika28 Well-Known Member

    @zetta Перечитала я вдумливіше і все зрозуміла. ) Ви мали на увазі Ватикан)). Сан Маріно є державою в державі.
     
  2. zetta

    zetta Well-Known Member

    Та власне, просто спішила і згадала Рим . @marika28 дякую за розуміння .

    А про сан Маріно вже знайшла . Цікавило наскільки то відчувається на місці .

    Сан-Мари́но, офіційна назва Найсвітліша республіка Сан-Марино(італ. Serenissima Repubblica di San Marino), країна в центрі Італії; площа 61 км²; столиця — Сан-Марино; знаходиться на схилі гори Титано; глава держави й уряду: два капітан-регенти, що обираються на період 6 місяців; політична система — пряма демократія; експорт: вино, кераміка, фарби, хімікати, будівельний камінь; населення — 32 тис. (2012); мова італійська; недавня історія: незалежність визнана під протекторатом Італії 1862 року; країна керувалася лівими лівоцентристськими коаліціями в 1947 — 86; комуністична і християнсько-демократична коаліція сформована 1986 року.
     
    Останнє редагування: 24 Травень 2016
    • Подобається Подобається x 1
  3. marika28

    marika28 Well-Known Member

    Моя мама була у Сан Маріно з екскурсією. то мало що бачила ( вона у мене більше по магазинах)))). А вже брат їздив машиною з друзями то приїхав дуже задоволений. Бачила фото то класні. Мені подобається Італія. Маленькі містечка , чи великі міста. Їхні свята)) . Традиції)).
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. casablanka

    casablanka Щаслива особистість

    Трішки придивляюсь до відпочинку в Італії. Так як вся Італія омивається морем, то дууже складно визначитись з місцем.
    Але все ж зацікавило мене своєю природою Реджо- Калабрія. Це місто знаходиться на півдні материка біля Сицилії. Але також і район Неаполя розглядаємо найбільше.
    Хоча спершу розглядала р-н Венеції, але потім щось я передумала, багато російських туристів, затока- можливо море буде мілким та брудним? Щодо Пн.-Західної частини, р-н Лігурія читала що доволі дорого. То ж ціна відпочинку на вибір місця також має велике значення.
    Можливо хтось відпочивав в даних районах і допоможе порадою що краще обрати і взагалі можливо кудись ще краще їхати? Хочеться щоб була гарна природа, чисте море, не велике туристичне місце, але щоб і близько можна було до міста добиратись на прогулянки та екскурсії.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. Kazkivnycja

    Kazkivnycja Well-Known Member

    Я приглядаюся до цього району. Раніше в Італіі не була. А ви машиною плануєте? На якому сайті будете букати житло?
     
  6. casablanka

    casablanka Щаслива особистість

    Ні, плануємо авіа. На рахунок житла лише приглядалась через букінг та airbnb, але спершу з самим місцем визначитись треба, а потім житлом займусь. Зараз лише починаю вивчати про італію, тому мало що знаю.
    Дивлюсь зараз відео про Неаполь - брудне та бідне місто та велика злочинність. Якось ну зовсім не сильно бажання виникло там відпочивати, хіба що на вулкан і трішки прогулятись, а так би на море, то тільки в околиці або на острів. Зацікавив той про який Lyudvig написала.
    А чим саме для Вас район Лігурія зацікавив?
     
    Останнє редагування: 25 Травень 2016
  7. Kazkivnycja

    Kazkivnycja Well-Known Member

    Південь не розглядали, бо плануємо машиною та з дітьми, доні 1 рочок, і так важко буде іхати довго. Схід-Венеція дорого, та й не хочем великих і популярних міст, хочем затишних маленьких містечок. Ріміні, шумний, туристичний, російський - не наше. Тому захід. Дивлюсь на маленькі містечка, за 10-15 км від моря. Є машина, тому то не проблема, а ціна на житло дешевша. Дивилась на airbnb, можна за 1500 грн/добу для нашоі сім'і знайти будиночок, не знаю чи то нормально. Район Пізи. Можна поіздити по околицях, коли валятися на пляжі набридне. Ми не дуже любимо валятися, більше походити-порозглядатися в спокою.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Дуже раджуЛіньяно Сабьядоро. Руссо турісто взагалі не було. Зате повно німців й австрійців.
    З дітками там просто рай! Містечко поділене умовно на 3 частини, ми жили в тихій (крайня частина того пів-острівця), кругом сосни були, до моря йти 5-7 хв. Для діток справжій рай - є й аквапарк, й зоопарк , й парк розваг " гуліверляндія". Й в самому містечку то там, то сям класні парки з атракціонами. Море доволі мілке, зате швидко прогрівалося. Пляж пісочний. В мене чудесні спогади за Ліньяно. Їхали машиною, через Угорщину - ночували там в Залакароші - теж дуже й дуже класна місцинка із термами під відкритим небом, ми там спеціально цілий день провели. Різноманітні басейни із лікувальними водами, для дфток теж окремо були й басейни, й гірки. Залакарош не такий розручений як Мішкольц Тапольце, а сподобався набагато бфльше.
     
    • Подобається Подобається x 5
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  9. casablanka

    casablanka Щаслива особистість

    А на скільки воно мілке?
    Бо ми без дітей їдемо, аби дорослим не було мілко. Щоб можна собі вільно плавати, пониряти, а не шургати колінами по піску.
    А як там по цінам? Житло як бронювали?
     
  10. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Треба трохи зайти глибше, десь метрів 50. Але кажу так приблизно, бо окомір в мене не дуже. Мілке, то мені десь по груди. Ціни середні, але ми купляли у великих супермаркетах там є кілька. Бронювали дуже класну квартиру, вся побутова техніка, меблі, посуд - новесеньке , ще з етикетками все було. Через букінг. Середина червня- ціна була 35 євро. Але то я так добряче наперед її бронювала- ще в січні.
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  11. readytogo

    readytogo Well-Known Member

    І я вклинюсь на рахунок Lignano. Так, містечко гарне, доглянуте, є куди піти, великий вибір апартаментів( до речі, я шукала не через букінг і ейрбнб, а через місцеві агенціі). Близько до Венеціі, Трієсту. Але, як на мене, з морем печалька:) чи то ми в такий період попали, але воно було реально каламутне. От, як звик, що зайшовши по шию, пальці на ногах бачиш, то тут такого нема.
    Ну і ще порада, як таки надумаєте туди іхати. Вибираючи апартаменти, беріть такі, що мають бонусом шезлонги і парасолі на пляжі. Бо брати щодня досить дорого, та і берегова лінія широка і можна потрапити в якийсь н-ий ряд.
    Ну і не поживши там навіть двох тижнів, ми чкурнули поближче до Словеніі в якесь маленьке село, де був гальковий пляж і море, більш схоже на Адріатичне:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Ну бо це пісок. Ясно, що коли галька - вода нааабагато чистіша виглядає. [​IMG][​IMG]
    DSC06356.JPG DSC06359.JPG
     
  13. readytogo

    readytogo Well-Known Member

    У вас на фото навіть дуже добре виглядає:) Може ми в такий період попали. Була на багатьох морях, зокрема і з піщаним дном, ало тоді в Ліньяно мені щось зовсім купання не пішло:)
     
  14. Kazkivnycja

    Kazkivnycja Well-Known Member

    Дівчата, чи знаєте якісь безкоштовні пляжі в районі Пізи? І чи можливо знаєте, яка ціна платних пляжів, якщо без готелю? Як оплачуються діти?
     
  15. Strelka

    Strelka Member

    Дівчата,хочу поїхати з двома дітьми в Італію,маю чисті паспорта,думаю летіти авіа з Катовіце,але незнаю яку візу нам робити,чи можна шопінг і чи реально відкрити шенген,бо мене страшуть,що зараз це дуууже важко,багато відмов.Може хто був в такій ситуації піскажіть будь- ласка.
     
  16. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    але цей район є 2 місцем в Європі, де є унікальний мікроклімат, схожий із Південним Берегом Криму. Ще такий же на Лазурному узбережжі Франції і все. Тут власне добре не лише просто для відпочинку, а і оздоровлення
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

     
  18. lesja.f

    lesja.f Well-Known Member

    дівчатка, а скільки коштує віза в Італію? і за скільки часу її вироблять?
     
  19. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Якщо шенгенка - то 35 євро з особи (діти і пенсіонери, здається, не платять).
    Можливо, варто додати послуги візового центру - в районі 20 Є., але щодо Італії не впевнена, чи це обов"язково.
    Щодо терміну - не підкажу.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  20. Marien Lux

    Marien Lux New Member

    Усім доброго дня! Підкажіть будь ласка, перечитала форум, все ж таки цікавить платні дороги до Італії. Плануємо виїзд 1 липня їдемо через ЧОП - Угорщину-Словенію і по Італії, перелякали ціни на дороги в Італії, тому те що запланувала, можливо не все відвідаємо, іттак, хочемо через Венецію, потім Мілан, Верона, Піза і тоді вже в стороні Риму, кінцева точка Неаполь і там покататись в Салерно, Амарфі, Сорренто. П
    ідкажіть як краще брати картку і при віїзді на автобан розраховуватись чи карточку яка розрахує кількість проїзджених доріг (км), як вигідніше, нагадую що хочемо завітати у багато міст, і це займе великий кілометраж. Відверто поки що не орієнтуюсь у тих картках.