Ізонитка (вишивка на папері), спірелі

Тема у розділі 'Скрапбукінґ', створена користувачем Liliyah Romanova, 5 Січень 2011.

  1. Marigold

    Marigold Мама дівчинки-перлинки

    Відповідь: Ізонитка (вишивка на папері), спірелі

    Лілю, хочу стягнути схемки, а не заходить на ту галерею. Ніби лінк поламався - можете підказати?

    ---------- Додано в 22:39 ---------- Попередній допис був написаний в 22:36 ----------

    Перечитала чемно всю тему, але відповіді не знайшла. Підкажіть дівчата чи є в Львові вже готові роздруковані заготовки для ізониткокартинок - може окремі схемки або цілі книжки зі схемками?
     
  2. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Ізонитка (вишивка на папері), спірелі

    То просто мій акк на рапідшарі вже вигас, а наново ми не купували, от і лінк перестав працювати.
     
  3. Olena-m

    Olena-m Well-Known Member

    Відповідь: Ізонитка (вишивка на папері), спірелі

    Колись бачила книжку про ізонитку в книжковому магазині в Арсені на Науковій.
     
  4. Marigold

    Marigold Мама дівчинки-перлинки

    Відповідь: Ізонитка (вишивка на папері), спірелі

    А можна мені буде вибрати які найбільше сподобались і попросити Вас переслати? І чи мають ті схеми покрокове пояснення вишивання?
     
  5. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Ізонитка (вишивка на папері), спірелі

    У мене були проблеми з хардом, точніше, він посипався. А багатьох файлів я не зберегла ніде. Ви напишіть, а якщо в мене нема якоїсь схеми, то я вам скажу. :)
    Кожна схема має інструкцію. Там не весь процес, але основні кроки є, з них усе дуже добре зрозуміло.
    А якщо потрібен МК, як вишивати в принципі, то він тут.
     
  6. Marigold

    Marigold Мама дівчинки-перлинки

    Відповідь: Ізонитка (вишивка на папері), спірелі

    дякую дуже. Моя початкова зацікавленість цією темою була для мами-пенсіонерки, яка "підсіла" на цю техніку, але живучи в селі можливості по тому дуже обмежені. А тепер бачу, що я і сама вже хочу щось творити. Перші кроки зроблені - ввечері похвалюсь результатами своїх походів :)
     
  7. Marigold

    Marigold Мама дівчинки-перлинки

    Відповідь: Ізонитка (вишивка на папері), спірелі

    Написала в ПП які картинки би хотіла отримати. Наразі закупилась отаким - воно вже поїхало до мами :)

    [​IMG]

    [​IMG]
     
  8. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Ізонитка (вишивка на папері), спірелі

    У мене на компі нічого не збереглося. На загальному великому теж ні. Буду шукати на зовнішньому харді.
     
  9. Marigold

    Marigold Мама дівчинки-перлинки

    Відповідь: Ізонитка (вишивка на папері), спірелі

    О, згадала, я ж ходила на заняття по вишивці ізониткою. А було це на відпочинку в Артеку 15(!) років тому. І всі ті картинки збереглись, шкода лиш що не маю можливості зараз то всьо познимкувати і похвалитись тут :girl_blush2:
     
  10. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Ізонитка (вишивка на папері), спірелі

    Дівчатка, кого цікавить. Я знайшла свої схеми з ізониткою, так що пишіть, кому що потрібно.
     
  11. Iwka

    Iwka Well-Known Member

    Відповідь: Ізонитка (вишивка на папері), спірелі

    Лілю, а не закинеш їх знову в мережу? ;)
     
  12. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Ізонитка (вишивка на папері), спірелі

    А є хороший файлообмінник, що не повикидає залитого через місяць?
     
  13. Marigold

    Marigold Мама дівчинки-перлинки

    Відповідь: Ізонитка (вишивка на папері), спірелі

    Ну що ж, похвалюсь тут своєю першою роботою в тій техніці. Вже подарувала коліжанці :)

    [​IMG]



    Ну і відразу ж маю питання, бо під час роблення дирочок трохи погнула папір. Колола такою шпилькою з кольоровим кінцем-булькою (не знаю як правильно називається). Чи то вона була затупа чи я заповільно то робила?

    Вишивала голкою для бісеру - мені люкс. А нитки для метелика взяла металік - то не до порівняння з шовком для машинної. Шось наразі більше ними не хочу шити, тим металіком.
     
  14. Iwka

    Iwka Well-Known Member

  15. moderndress

    moderndress New Member

    Відповідь: Ізонитка (вишивка на папері), спірелі

    Я теж проколюю канцелярським цвяшком, але під папір підкладаю кухонний вафельний рушнишок.
     
  16. AlbinaK

    AlbinaK Member

    Відповідь: Ізонитка (вишивка на папері), спірелі

    Я перший раз так само погнула, проколювала теж такою булавочкою, після першого разу зробила собі підставочку з гофрокартону(від коробочки зігнутий в декілька разів), так і користуюся, тільки міняю сторони.
     
  17. Marigold

    Marigold Мама дівчинки-перлинки

    Відповідь: Ізонитка (вишивка на папері), спірелі

    я про той варіант теж думала, але як порівняла його зі шпилькою, то злякалась, що будуть завеликі дірки. Бо ці вийшли (принаймні на ті нитки, якими зараз то вишиваю) просто ідеальні.
    А ще вчора зрозуміла, що неправильно тримала ту шпильку і через те страшенно болить палець вказівний. На 4 листівці почала тримати правильно коли колю - між двома пальцями. Отаке от я неуцтво :girl_blush2:
     
  18. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Ізонитка (вишивка на папері), спірелі

    Ложкою з другого боку порівняти й не буде видно, що вони великі. Але то робіть вже як вишиєте взір.
    Щиро кажучи, я би воліла, щоби то лишилося в приватному вузькому колі.
    На цьому сайті багато схем. Шукати можна через сам сайт або через ґуґл, просто вбити в пошук chomikuj.pl haft matematyczny.
     
  19. moderndress

    moderndress New Member

    Відповідь: Ізонитка (вишивка на папері), спірелі

    залежить ще напевно якою ниткою вишиваєш, бо я все роблю ірискою, тому для мене дірки цвяшком нормальні.

    згадала свою першу листівку для мами на ДР-проколювала бархатний папір звичайною голкою, а вишивала ниткою з люрексом. :girl_crazy: З часом все вдосконалилось )))
     
  20. Marigold

    Marigold Мама дівчинки-перлинки

    Відповідь: Ізонитка (вишивка на папері), спірелі

    Дуже хочу вишити отаких дельфінчиків як подяку за втілення одної давньої мрії, але не можу знайти інструкції. Виглядає дуже простеньким, і так певно воно і є :), але я зі своїм малим досвідом боюсь сама не справитись. Можливо хтось має чи натрапляв на інструкцію - поділіться будь ласка.

    [​IMG]