Я бавлюся в комп"ютерні ігри

Тема у розділі 'Пляц забав', створена користувачем Грильяжка, 3 Липень 2009.

  1. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    Відповідь: Я бавлюся в комп"ютерні ігри

    Оооо то тепер моє болюче місце, я її вже пройшла, тепер граю в 3-тю)))
     
  2. Gaichka

    Gaichka Well-Known Member

    Відповідь: Я бавлюся в комп"ютерні ігри

    я тепер граю в Фазенду вконтакті. Веселу ферму3 навіть не хочу ставити, бо затяне:girl_haha:
     
  3. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: Я бавлюся в комп"ютерні ігри

    Я бавлюся в : Нід фор спід, шашки, в контакті : Аквариум, долина фермеров, Счастливий фермер, Ресторатор, Звериная ферма:))
     
  4. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Відповідь: Я бавлюся в комп"ютерні ігри

    Такс, присіла зараз на ферму 1 і 2 . але мій чоловік каже, що граю нераціонально, бо я перш за все кормлю всю живність, а як не хватає трави і вони жадібно кудахкають, то мені їх так шкода!!!! як я кажу, яка різниця за скільки часу я пройду місію, якщо мої звірі будуть голодні!!))))
     
  5. Galysik

    Galysik Well-Known Member

    Відповідь: Я бавлюся в комп"ютерні ігри

    А я от недавно пробавилась до 8 ранку в гру Рататуй. Суперова гра! Жанр - аркада. Досить складна, деякі рівні проходила з 30разу. Усім хто любить гарні сюжети та яскраві кольори - раджу. Не могла заспокоїтись поки не пройшла до кінця. Взагалі мій улюблений жанр - квести, але від аркади цього разу отримала масу задоволення!
     
  6. Indi

    Indi New Member

    Відповідь: Я бавлюся в комп"ютерні ігри

    А мені, більше подобається маджонг, підкидний дурак."Веселу ферму" дочка не дозволяє, бо після мене ферма збанкротувала :girl_crazy:
     
  7. Іриска

    Іриска Well-Known Member

    Відповідь: Я бавлюся в комп"ютерні ігри

    о, а я бавлюсь у Щасливого фермера в "Вконтакте", а ще обожнюю Зевс і Цезар!!! Люблю щось будувати, розвивати і добиватись успіху :)
    :girl_cool:
     
  8. Picasso

    Picasso New Member

    Відповідь: Я бавлюся в комп"ютерні ігри

    Раніше іграв Company of Heroes, Black & White, Assassin' s Creed ..., а зараз інколи іграю Need for Speed Most Wanted.
     
  9. Laskava

    Laskava New Member

    Відповідь: Я бавлюся в комп"ютерні ігри

    Анютка навчилася самостійно скачувати ігри для дівчаток. Накачала купу ігор - вдягає дівчаток, підбирає зачіску, макіяж, сумочку. :girl_in_love:
    А вчора скачала гру "Переполох на ранчо" - нам сподобалося (з малою до самого вечора садили - продавали овочі, доїли корову, саджали квіти - мали мед )! :girl_claping:
     
  10. nattsol

    nattsol Well-Known Member

    Відповідь: Я бавлюся в комп"ютерні ігри

    я недавно підсіла на ігри для Dendy :girl_crazy: так-так, саме оті 8-бітні, що колись випускались на картриджах))))) поставила собі емулятор і бавлюси)))) така ностальгія: танчики, Принц Персії, Чіп і Дейл, Качині історії, Мортал Комбат... :girl_in_love:

    мій менший брат (програміст) подивився якось на те все і сказав, що маючи 2-ядерний процесор, 4 гіга оперативки і потужну відеокарту мені тіко в таке і бавитись :girl_crazy::girl_haha:
     
  11. TanyaB

    TanyaB New Member

    Відповідь: Я бавлюся в комп"ютерні ігри

    А Симс пригоди вже маете?Якщо ні терміново купляйте!:girl_bye2:
     
  12. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Відповідь: Я бавлюся в комп"ютерні ігри

    в мене зараз манія по алаварівських іграх. Пройшла вже Папіни дочки, Робінзон Крузо, Колос правління. на черзі Пандорра. то всі ігри міні квести+пошук предметів.
     
  13. Iwka

    Iwka Well-Known Member

    Відповідь: Я бавлюся в комп"ютерні ігри

    А я підсіла на фермерство... Ото Весела ферма, долина фермерів в контакті...
    А хто бавився в Веселу ферму 3: Льодовиковий період? Як вам? (думаю чи воно мені тре... :girl_in_dreams:)
     
  14. Oriana

    Oriana Well-Known Member

    Відповідь: Я бавлюся в комп"ютерні ігри

    А я зараз бавлюся в алаварівський "Алекс Гордон":)
     
  15. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Відповідь: Я бавлюся в комп"ютерні ігри

    Цікава! я всі ферми пройшла. Печемо піцу класна!!
     
  16. Shine

    Shine New Member

    Відповідь: Я бавлюся в комп"ютерні ігри

    А я дуже люблю NEED FOR SPEAD, поганяти нічними вулицями файним, тюнінгованим автком...І чим зварйованіше тим краще! Шкода що в житті так не можна:girl_haha:
     
  17. martinkadp

    martinkadp жаба-мандрівниця

    Відповідь: Я бавлюся в комп"ютерні ігри

    я маніячка :))) щойно поставила GTA Lviv (демо). це такий кайф! поганяла на Богданчику :) на жаль, у демці тільки одна вулиця (сильно схожа на початок Наукової) і можна хіба кататися, так шо я вже хочу повну! вона виходить цього року.
     
  18. тетяна7777

    тетяна7777 Well-Known Member

    Відповідь: Я бавлюся в комп"ютерні ігри

    А ви з кодами грали? Посилали смс чи маєте ключі.якщо так,то підкиньте?
    Взагалі,дівчатка підкиньте якісь іграшки без кодів,смс.регістраціі,щоб тіко скачати і грати,або підкиньте тіж коди.але без смс)))))будьласка,а то почала робінзона,а тут на тобі код тре,а грошей впритик))))
     
  19. Milady

    Milady Well-Known Member

    Відповідь: Я бавлюся в комп"ютерні ігри

    NFS - то певно одна гра,яка мені не набридла:)
    а так то в ігри майже не граю,хіба вже як дуже треба вбити час,то бавлюсь в "Веселую ферму".
     
  20. Gee

    Gee New Member

    Відповідь: Я бавлюся в комп"ютерні ігри

    стараюсь не починати в них грати, бо як сяду - хоч краном відтягай. це вже як наркотик)) ще й зараз літо, пар нема, багато вільного часу...
    але якщо вже граю, то переважно в The Sims - безкінечна гра, як на мене. або навіть в GTA (колись давно купила диск, тепер час від часу встановлюю).
    а ще завжди не розуміла людей які весь час складають пасьянси на комп'ютері, думала що це досить нудно, але якось раз попробувала і тепер навіть слідкую за статистикою яка там є, ну типу співвідношення виграшів\програшів xD