Я вдячна (ий) тобі, незнайомцю

Тема у розділі 'Філософські та релігійні посиденьки', створена користувачем Urtica, 8 Серпень 2009.

  1. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Відповідь: Я вдячна (ий) тобі, незнайомцю

    А я хочу подякувати нашій форумлянці Юка! Завжди щось гарне підкаже!!! Побільше б таких форумлянок!!!
     
  2. Відповідь: Я вдячна (ий) тобі, незнайомцю

    А я вдячна незнайомій жінці, яку я побачила сьогодні в поліклініці.

    А було все так:
    Ну, знаєте, як то у нас в поліклініках - черги; обдерті стіни; рагулі, які пруться без черги; дріб'язкові сварки через рагулів, які пруться без черги; хворі збідовані старенькі; знервовані і дещо розгублені молоді люди.. Я сиділа під дверима терапевта вже третю годину. Мені здавалося, що від усього того "антуражу" я з кожною хвилиною стаю все хворішою. І тут я побачила ЇЇ :girl_wink:

    Далеко немолода жінка, мабуть, лікар, бо в білому діловому платті, доглянута, з ідеальною зачіскою, з поставою і фігурою колишньої балерини, а головне - усміхнена, енергійна, жартівлива, якась така вся легка і летка :girl_tender: Як же ж вона вирізнялася на тому сірому облізлому фоні поліклініки та її тимчасових мешканців! Я захоплено спостерігала за нею всього лиш півтори хвилини, а згадую цю жінку весь день.

    Знаєте, бути красунею в 20 років не так вже й важко. В тому віці навіть важко виділитися з-поміж подруг особливою красою, бо тоді ще всі красиві. А от краса у віці 60 років в мене сьогодні викликала справжнє захоплення. Це краса якоїсь просто-таки неймовірної сили. На цю жінку неможливо було не звернути увагу. Поряд з її красою і шармом, поблякли б, мабуть, усі 19-ти річні кралечки, бо в цій красі відчувається і мудрість, і життєвий досвід, і вміння себе "подати", і гідність, і неймовірна воля, і легка нотка кокетства, і ота колосальна "легкість"..

    Дякую цій жінці за те, що я тепер менше боюся старіти :girl_smile:
    Виявляється, старість не завжди хвора-похмура-зсутулена-злосна і сварлива.
    Старість ще й може бути неймовірно красивою!
     
  3. Adriasia

    Adriasia Well-Known Member

    Відповідь: Я вдячна (ий) тобі, незнайомцю

    Хочу подякувати жіночці яка вчора дуже мені допомогла.
    Дуже мені треба було пертися в центр по спеці. Мала купу справ. Правду кажуть шо людина лише планує, але аж ніяк не керує.
    В якийсь момент я просто відчула шо асфальт стає все ближчим до мене. Якісь уривки і клапті подій виринають з голови. Не більше. Якийсь водій, мужик шо казав шо менше бухати треба (навіть пива з місяць не пила), купа якоїсь суєти... І жіночка яка приволокла мене до якоїсь лавочки, викликала "швидку", послала когось за водою...
    А виявилось тиск 240/120. Нещасна швидка боялася мною рухати... пожартували над нашими дорогами, вирішили шо на лавочці таки ліпше і безпечніше. Голова боліла просто неймовірно... Але то все про мене.
    Ця дивовижна жінка весь час була поряд.
    Дякую Вам пані з помаранчевим волоссям. Ви зробили вчора для мене дуже багато. І вибачте, що не навіть поспитала Вашого імені.
    Дуже дуже Вам дякую.
     
  4. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Відповідь: Я вдячна (ий) тобі, незнайомцю

    А я б хотіла подякувати дуже життєрадісному пану який в Києві у переході метро Арсенальна грав (і надіюсь досі грає) на баяні. Він - просто мега позитивна людина - увесь час посміхається і наче аж пританцьовує сидячи на стільчику :)
    Буває ідеш собі заклопотана чи засмучена чимось і тут раптом десь здалеку починає звучати музика... А потім підходиш ближче, бачиш його радісну посмішку і якось відразу забуваєш про всі сумні думки і вже посміхаєшся у відповідь! А він тобі ще й підморгує і всім завжди бажає гарного дня!
    Я взагалі дуже люблю вуличних музикантів, але той пан у київському метро - мій найулюбленіший!!!:girl_tender:
    Дякую йому за той гарний настрій, який він щодня дарував тисячам пасажирів київської підземки!
     
  5. Gentle

    Gentle Well-Known Member

    Відповідь: Я вдячна (ий) тобі, незнайомцю

    Дякую фотографу з ательє, що на Гнатюка, за те, що сьогодні вже в кінці мого (і теж - свого) робочого дня знайшов приємні і добрі слова для мене. Після нашої короткої розмови поміж власне фотографуванням мені якось спокійніше і веселіше. Приємно поговорити з хорошою людиною (а я впевнена, що він саме такий).
     
  6. Just me

    Just me Member

    Відповідь: Я вдячна (ий) тобі, незнайомцю

    Люблю цю тему:girl_yes: Вона існує для мене на противагу "рагулям". Останнім часом хочеться подякувати всім-всім незнайомцям, які були привітними до мене, які демонстрували чуйність і довіру, виявляли свій високий рівень особистої культури. Аж на душі стає тепло, коли виходиш з магазину, банку, якоїсь державної установи із відчуттям, що щойно спілкувався із надзвичайно приємною та делікатною особою. Від щирого серця дякую Вам, добрі люди, таких як Ви мало, але Ваша поведінка дарує мені надію:girl_in_love:
     
  7. Seshat

    Seshat Альфа-баклажан

    Відповідь: Я вдячна (ий) тобі, незнайомцю

    Дякую мужчині, який сьогодні на Метро (Городоцька) люб'язно (і головне без прохання) сам переніс важкенький пакет з візка в машину. Просто чудовий настрій з самого ранку. Але головне, що цей пакет призначений для діток з інтернату і мужчина, сам того не знаючи, зробив 2 хороші справи! Дуже тішусь, що люди вміють бути добрими просто так:girl_dance:
     
  8. Kaplan

    Kaplan New Member

    Відповідь: Я вдячна (ий) тобі, незнайомцю

    супер-тема
    дуже тiшуся. Розказуймо про добро, його стане ще бiльше.
    Дякую хлопцевi який пiдримав мене i не вiдвернувся. Для нього це дрiбниця, а для мене важлива справа.
     
  9. Guapa

    Guapa Active Member

    Відповідь: Я вдячна (ий) тобі, незнайомцю

    Дякую незнайомому мужчині,який допоміг мені виїхати з місця парковки. Він побачив, що я буксую в кучугурах снігу і сам підійшов і запропонував попхати мою машину. Я була приємно здивована. Все-таки є на світі добрі люди!
     
  10. smugastik

    smugastik Well-Known Member

    Відповідь: Я вдячна (ий) тобі, незнайомцю

    Хочу подякувати незнайомим донорам, чию кров мені переливали у реанімаціїї,( звичайно там було вказано призвище донора, але я була не в тому стані, щоб запам"ятати) завдяки чому мій стан безумовно покращився. ДЯКУЮ !!!
     
  11. Т@нюшк@

    Т@нюшк@ чекаю...

    Відповідь: Я вдячна (ий) тобі, незнайомцю

    Хочу подаякувати 5 дівчаткам, які приходили до нас щедрувати (я їм звичайно також подякувала:)). Вони так класно щедрували: в два голоси, з різною інтонацією (не розуміюся я в музичних термінах), що в мене аж сльози вийшли від задоволення, радості і відчуття свята. і взагалі були дуже привітні і усміхнені. ДУЖЕ вам дякую!!!
     
  12. Kaplan

    Kaplan New Member

    Відповідь: Я вдячна (ий) тобі, незнайомцю

    я дякую людям які займаються риколекціями для молоді і сімей при церкві Володимира і Ольги і св. Софії. Те що я пережила змінило життя моє і моєї сім'ї. Як кому цікаво вся інформація тут
    http://vk.com/ruah2013

    http://vk.com/blagoslovennu
     
  13. Oriana

    Oriana Well-Known Member

    Відповідь: Я вдячна (ий) тобі, незнайомцю

    Нагадалось мені - це було в листопаді. гуляли з чоловіком та малечею вечірніми вулицями. Потім просто собі стояли й говорили про щось, до нас підійшов чоловік і сказав відійти подалі, бо над нами загорівся кабель на стовпі... уявляю що би було якби той чоловік не попередив нас і той дріт звалився на нас... Дякуємо.
     
  14. Just me

    Just me Member

    Відповідь: Я вдячна (ий) тобі, незнайомцю

    Хочу подякувати незнайомцям, які допомогли мені нині піднятися на ноги. Ішла вулицею Січових стрільців, і якраз на повороті у Криву Липу невдало ступила, послизнулася і впала просто на копчик. Біль був настільки сильний, що мені в очах потемніло, але мене помітили хлопці, що проходили поруч, підняли і тримали, доки я не змогла опиратися на свої ноги, а потім спробували зі мною ступити кілька кроків щоб переконатися, чи я зможу ходити. Потурбувалися, щоб я не загубила мобільний, який впав у сніг. Зараз мені трохи боляче ходити, але я розчулена їх небайдужістю. Дякую вам, незнайомці.
     
  15. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    Відповідь: Я вдячна (ий) тобі, незнайомцю

    Колись як я ще була студенткою загубився мій гаманець.грошей там було небагато, але був студентський квиток і ще якісь дисконтні картки.я вже подумки з ним розпрощалась і думала яка ж мене чекає морока з виготовленням нового студентського.приходжу я на наступний день на пари і викликає мене наша заввідділенням і каже що якийсь мужчина приніс мій гаманець.я була така щаслива і правду кажучи щиро здивована.все було на місці.не знаю хто був цей чоловік, але я йому була щиро вдячна.приємно що є такі люди:girl_smile:
     
  16. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    Відповідь: Я вдячна (ий) тобі, незнайомцю

    Це так,дійсно приємно коли зустрічаєш таких людей.таке враження, що ті працівники, які хамлять(наприклад продавці у магазинах) не розуміють, що люди такого терпіти не будуть.просто підуть в іншу крамницю де працівники дотримуються елементарної ввічливості,а деколи ще й посміхнуться, а не вовком глянуть.дивні люди...а потім дивуються чому в них прибутки маленькі.тому й супермаркети користуються більшим попитом,бо там сам собі товар обираєш, можна спокійно роздивитись чи свіже, чи підходить тобі, а не мати справу з продавцем, який пробує щось нездале підсунути, та ще й кричить при тому ніби ти відмовляшся від чудового товару.
     
  17. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Я вдячна (ий) тобі, незнайомцю

    Трапилась зі мною сьогодні пригода... Йшла з візком ,переходила дорогу на пішоходному біля будинку, і в цей час задзвонив телефон, я за ним полізла в сумочку( а вона манюнька, і там стільки всього напхано...в тому числі грошики, одна купюра двісті і пару купюр по гривні/дві) і вони мені випали, а я не помітила...Вже пройшовши метрів 15,мене наздогнав хлопчик,років 8 і сказав,що в мене гроші вилетіли. Я вернулась, але знайшла тільки дрібні...ну ,думаю, так мені і треба , марфуті...Вже зібралась йти, аж тут підійшли дві жінки, спитались чи я часом нічого не загубила, ну і віддали мені гроші.
    Так хочеться, щоб побільше таких людей було, чесних,порядних. А хлопчик мене взагалі вразив,наскільки правильно вихований ! Я пішла того хлопчинку шукати, думала хоч на морозиво дати йому..але вже не найшла
     
  18. RedApple

    RedApple New Member

    Відповідь: Я вдячна (ий) тобі, незнайомцю

    в мене також була така схожа пригода як в kati, приїхала з чоловіком на базар, поставили машину біля кіоска, як я виходила мені з кишені випало 330 грн., тримала дитину, тому і не побачила, ми пішли на базар, вертаємся стоїть дівчина з дитиною і чекає нас, вже хотіла писати записку і на машині залишити свій телефон, знайшла гроші біля машини і нас чекала, я навіть спочатку незрозуміла що це за гроші.Дуже велике їй дякую, чоловік ще наздоганяв її ,малечі шоколадку дати) бувають чесні люди, я переконалась)
     
  19. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: Я вдячна (ий) тобі, незнайомцю

    Сьогодні сиділа з подружкою в Страрбаксі і забула там сумку. В сумці, айфон, гаманець, готівка, картки...Помітила аж через 15 хвилин. Коли повернулась, її вже там не було. Хлопці, що сиділи в тому ж кафе, взяли сумку і віднесли до адміністратора, яка мені її повернула. Нема слів. Велике превелике дякую!
     
  20. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: Я вдячна (ий) тобі, незнайомцю

    дякую всім незнайомим форумляночкам за те що як часом напишеш чи в карму чи в ПП завжди відповідають, гарно пояснюють, дякую за ввічливість , увагу. )