Я вдячна (ий) тобі, незнайомцю

Тема у розділі 'Філософські та релігійні посиденьки', створена користувачем Urtica, 8 Серпень 2009.

  1. casablanka

    casablanka Щаслива особистість

    Відповідь: Я вдячна (ий) тобі, незнайомцю

    А я хочу також подякувати нaшим форумляночкам які вітали мене з моїм святом. Чесно, не очікувала таких теплих та щирих слів. Мені дуже приємно, тому величезне ДЯКУЮ всім ВАМ!!!
     
    Останнє редагування: 15 Травень 2013
  2. Svjatkova

    Svjatkova Well-Known Member

    Відповідь: Я вдячна (ий) тобі, незнайомцю

    Прийшла сюди висловити дууууже велику подяку хлопчині з нової пошти ( відділення №12 - Левандівка). Жаль, що сліпенька трохи і не глянула на бейджик((
    1. Мені написали невірно останню цифру в декларації ( замість 6 -5), але він без будь-яких претензій розшукав мою посилку по прізвищу та мегашвидко обслужив нас..
    2. Допоміг зремонтувати нашу коляску, в якій тріснув болт, що тримав раму і ми б просто не зрушили з місця з тою великою торбою))
    Ще раз величезне дякую від мене та синочка!! :girl_in_love:
    Все-таки не перевелися ще справжні мужчини)))
     
  3. Finya

    Finya if you don't get enough I'll make it double

    Відповідь: Я вдячна (ий) тобі, незнайомцю

    Дякую хлопцеві, який вчора пізно ввечері грав на піаніно в ротонді навпроти універу. Я гуляла безлюдним парком, лунала прекрасна мелодія, він трохи збивався, починав знову.. То тихо, то впевненіше)
    Видно, моя музична освіта далася взнаки)) Зрозуміла зразу, що це імпровізація, твір годі шукати в нетрях всесвітньої мережі) - так звучала його душа..
    Грав довго (годину точно), ніби потребував говорити і говорити. Я не могла піти.. Стояла під деревом, ходила по доріжках.. Фортепіанний концерт вночі між дерев. В якийсь момент відчула, що щось в мені відтануло, різко, відпустило...
     
    Останнє редагування: 5 Вересень 2013
    • Подобається Подобається x 2
  4. dasha

    dasha Well-Known Member

    Відповідь: Я вдячна (ий) тобі, незнайомцю

    Дякую дівчинці з продуктового ларька на початку В.Великого, яка віддала мені роззяві парасолю:girl_claping:. Я чесно кажучи навіть не надіялась її знову побачити.
     
  5. Marcipanka

    Marcipanka Well-Known Member

  6. MorsImmortalis

    MorsImmortalis мирний атом

    Відповідь: Я вдячна (ий) тобі, незнайомцю

    Дякую усім небайдужим до долі нашої Держави! Дякую за організацію, за національну свідомість, гідність, непідкупність, стійкість.
    Бажаю здоров"я та сили вистояти в цій боротьбі та не втрачати віри.
    З нами Бог! І ми переможемо!
     
  7. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Я вдячна (ий) тобі, незнайомцю

    Дуже дякую незнайомим 14 вагітним :girl_smile:жіночкам, які сьогодні зранку, в 5 поліклініці на Виговського просто врятували мене - пропустили без черги. Передісторія - я прийшла заздалегідь здавати аналіз, просиділа в черзі десь хвилин з 40 і вже запізнювалась до суду, на дуже важливу справу, на яку я просто не змогла запізнитись. А черга переді мною ще о-го-го... А мала саме сьогодні здати якусь фігню, які здають тільки по середах. Я просто встала і збиралась вже йти, а дівчатка, як почули що мені на роботу самі!!! запропонувли мені пройти без черги, кажуть - ми тут всі вже в декреті, хоча черга - самі "пільгові" вагітні і з дітьми, тільки одна тьотя була проти. Я дістала культурний шок - я вже змирилась з тим, що просиділа даремно і ніц з того не буде, чомусь в таких чергах всі сваряться і хамлять - а тут такий колективний прояв доброзичливості - самі мені запропонували пропустити.
    Сказати що я вражена - нічого не сказати! І здала, і на справу встигла. Дуже-дуже вдячна тим усім дівчаткам. Після таких моментів ще раз переконуюсь, що все-таки ми Європа:girl_in_love:
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Margarett

    Margarett Well-Known Member

    Відповідь: Я вдячна (ий) тобі, незнайомцю

    Щиро дякую п. Ірині, котра працює у одному з відділень банку Надра (на пр. Свободи, 21).
    Днями з власної необачності «посіяла» зарплатну картку. Пішли в супермаркет, зняла з/пл. з картки і тут якось раптово мою увагу від АТМ відволікла моя ж дитина, заходилась втікати до ескалатора (одне з її улюблених занять – поїздити вверх-вниз). Власне одною рукою вихватила гроші з банкомату і не закінчивши весь процес … видачі чеку … погнала ловити свого дрібного «пендзі вятра».
    Правда за тими «погонями» відсутність картки я помітила лише будучи вдома. Тож до кінця не була впевнена, де саме є моя картка(чи в нутрощах Кеш-елота, чи можливо хтось позаду мене її витягнув і викинув …).
    Тож зателефонувала у відділення банку по допомогу (вже й настроїлась на більше як 2 – тижневий термін чекання на перевипуск нової) і натрапила на ту вище згадану панянку з милим голосом.
    Вона ж з моїм клопотом картки возилась 2 дні, взнавала у ін. філіях як, коли і де будуть інкасувати потрібний банкомат ??? Провела цілий пошук-розшук об'єкта і таки знайшла її на вул. Пекарській. Оце я їй дуже-дуже вдячна за допомогу, за доброзичливе ставлення в телефонному режимі, а головне за таке щире (чисто людське) бажання допомогти мені, абсолютно чужій людині.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Відповідь: Я вдячна (ий) тобі, незнайомцю

    Хочу подякувати... справді незнайомцям. Тим людям, що вчора не пройшли повз мого дядька, який у черговий раз напився в драбадан, втратив свідомість і впав на вулиці. Вони викликали швидку, яка завезла його в лікарню. А могли би просто пройти собі, і хто знає, чи не помер би він серед вулиці, і шукай вітра в полі... Здоров"я їм і веселих щасливих Різдвяних свят.
     
  10. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Відповідь: Я вдячна (ий) тобі, незнайомцю

    Велике спасибі незнайомим юнакам і дівчатам за створення різдвяно-святкової атмосфери! :girl_tender:
    Вчора зайшов в маршрутку вертеп і поки їхали через Винниківський ліс, усі разом колядували. Це було настільки потрібно мені, адже відчуття Різдва, як такого, немає (мабуть через відсутність снігу). Але ця молодь змогла об'єднати усіх людей в салоні, зуміла створити на їх обличчях щирі усмішки. Вони ділились радісним настроєм і разом з колядою посилали флюїди всезахоплюючого щастя!
    Також вдячна водієві маршрутки, що не робив зауважень та спокійно все сприйняв!
     
  11. goldgirl

    goldgirl Well-Known Member

    Є на світі добрі люди!

    Чоловік у транспотрі допоміг з візком (і хоч їхати мені всього 2 чи 3 зупинки, але не мала вже сил йти пішки). Банально часто ніхто й не допоможе підняти візок до автобуса, добре, що низькі підоги мають, то при потребі я сама даю раду, ніколи вже й не надіюся на допомогу, але сьогодні мужчина допоміг, бо крім того візка я мала вередуючу старшу донечку, і вже так мені було важко, що мабуть, виглядала розгубленою.

    А ще згадаю тут жінку касира з аптеки, про яку вже писала, але у темі Вихвалялки, і ще тоді я звернула увагу, що немає відповідної теми, аби розповідати про добропорядність інших людей.
    Я купувала на велику суму всяке різне до ПБ і касирка не додала мені решту 100 грн, і я точно потім вирахувала, що це було в аптеці. Зателефонувала і перепитала касирку, чи не було у неї надлишку, вона зізналася, що був і повернула мені ці гроші! Я не дуже вірила, що з того щось буде, але переконалася, що людина таки порядна!
     
  12. iriwa

    iriwa Особлива мама

    Відповідь: Я вдячна (ий) тобі, незнайомцю

    І я дуже хотіла би подякувати мужчині, який вчора у переповненій маршрутці уступив мені з сином місце. Щиро дякую!
     
  13. orsol

    orsol New Member

    Відповідь: Я вдячна (ий) тобі, незнайомцю

    Я хочу щиро подякувати молодому чоловіку з Будинку праці, непригадую ні прізвища ні імені. Він дуже гарно вичерпно розказав, дав відповіді на мої питання, я зрозуміла, що людина любить свою роботу незалежно від зарплати і маю велике терпіння так як люди туди приходять з різними характерами. Хай йому щастить!
     
  14. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Відповідь: Я вдячна (ий) тобі, незнайомцю

    Я вдячна. Всім, хто стояв, стоїть і стоятиме на Майдані. Тим, хто відстоює наше майбутнє. На Банковій. На Грушевського. Тим, хто робить маленькі і великі справи для кращого майбутнього. Тим, хто змінює себе і світ навколо себе. Тим, хто блокує об*єкти МВС. Тим, хто робить чай та канапки і приносить тим, хто на вулиці.
    Я вдячна всім, хто думкою чи справою долучився до Майдану.
    І бережи нас Бог.
     
  15. Olka Sherolka

    Olka Sherolka розпатлана посиденька

    Відповідь: Я вдячна (ий) тобі, незнайомцю

    вдячна панові, який вчора, побачивши що я однією рукою штовхаю візок, а в іншій - несу колючу мініялинку на смітник, взяв у мене ту ялинку і сам її викинув :) ще й приязно усміхався і сказав "Армія з народом!" :) було дуже приємно
     
  16. Людок

    Людок New Member

    Відповідь: Я вдячна (ий) тобі, незнайомцю

    Щиро вдячна мужчині, який в ощаді пропустив мене з малою на руках оплатити послуги. Щей решті народу зробив зауваження, що в таку жару не добре дитині тут стояти.
    Щиро дякую. Цей час ми гарно топали на майданчику і дихали повітрям.
     
  17. Yulia Lashkevich

    Yulia Lashkevich Well-Known Member

    Відповідь: Я вдячна (ий) тобі, незнайомцю

    Я хочу подякувати незнайомій бабусі, яка мені допомогла добратися до дому. Мені тоді було років 12 і я заблудилася. Пам'ятаю тоді свою істерику, розгубленість.
    Ще хочу подякувати водіям поїзда, які подарували гарний настрій і усмішку маленьким діткам. Було то так: діти з мамою стояли біля переходу, мали переходити колію, бачили що їде поїзд, і діти давай собі махати, передавати привіт,машиністи почали їм тоже махати і посигналили))) було дуже приємно за цим спостерігати)))

    Надіслано від мого ZP950, використовуючи Tapatalk
     
  18. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Відповідь: Я вдячна (ий) тобі, незнайомцю

    Дякую-дякую-дякую незнайомому чоловіку, який вчора ввечері зупинився, аби підвезти людей в Винники :girl_tender:
    Маршрутки вже з пів десятої не дочекаєшся, думала вертатись і йти до бабці ночувати, аж тут під'їжджає машина і водії пропонує підвести у Винники 4 пасажирів. 10 хв. і я вдома!
    Дякую йому в першу чергу за те, що не побоявся зупинитись і взяти до себе в салон практично чужих людей! Адже такий час настав, що важко довіряти незнайомим людям.
     
  19. Marmulyadka

    Marmulyadka Пор'єдна львівська пані

    Відповідь: Я вдячна (ий) тобі, незнайомцю

    Дякую жіночці, яка працює в магазинчику побутової хімії біля Барвінку на Бойчука! Сьогодні я в неї купувала засоби гігієни для хлопців в АТО і вона зробила мені пристойну знижку, а дещо додала від себе безкоштовно! Пишаюся, що живу поруч з такими людьми!
     
  20. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Відповідь: Я вдячна (ий) тобі, незнайомцю

    Дякую колишній татовій співробітниці (ім'я якої я ніколи не взнаю, бо тата вже давно нема), яка любязно поділилась з мамою рецептом одного тортика, який після смерті тата не дав нашій маленькій сім'ї залишитись без жодних доходів. Мама почала його пекти у кафе і магазини, ми жили за ці гроші. А потім криза настала і в моїй сім'ї і цей торт дав час моєму чоловіку для перекваліфікаціі. Тепер от цей тортик допомагає мені допомагати нашим захисникам. Дякую тобі, незнайомко!!! Ти навіть не уявляєш, як твій рецепт змінив наше життя!!!
    Ця історія ще має продовження))). В мами є одинока сусідка, декілька років тому вона поламала ногу, довго не ходила на роботу, її звільнили. Пенсія на носі, на роботу ніхто не бере, ще й нога турбує. Мама поділилась рецептом цього тортика, і тепер його пече і вона))), і дуже задоволена. От такий от чудо-рецепт))).
     
    Останнє редагування: 30 Вересень 2014
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1