Як добратися до...?

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем Sweety Chocoland, 28 Травень 2010.

  1. MakarOnka

    MakarOnka хлопчача мама :)

    Так, Хайді добре Вас скерувала, по Лисенка йти найшвидше і найзручніше і там від поліклініки вверх до лікарні є серпантин широкий викладений бруківкою і збоку широка асфальтована дорога під саму лікарню(машини з того боку не пропускають) а візочком дуже зручно їхати.

    Надіслано від мого ASUS_Z00VD, використовуючи Tapatalk
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  2. Nanaya

    Nanaya Well-Known Member

    Доброго дня.
    Підкажіть будь ласка ,як найоптимальніше добратися зі Львова до Кракова?
     
  3. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Найшвидше - літаком. ціну можна зловити непогану, навіть не дуже задовго до вильоту. Неабиякий плюс - не стоїте годинами на кордоні. Мінус - якщо треба взяти багато речей, це дуже здорожчує вартість.

    Автобуси - комфортабельні фірми (типу Еколайнс) туди не їздили, коли я цікавилась. Їздять смердючі старі автобуси з хамовитими водіями. На кордоні можна застрягнути на непрогнозовану кількість часу.

    Бла-бла кар - зручно, що багато варіантів і різні ціни (на будь-який гаманець), мінуси - можна попасти на автомобіль з незручними сидіннями, через які довга поїздка і стояння на кордоні будуть здаватися пеклом; можна попасти на водія, манера їзди якого Вас не порадує (ми раз так їхали, що я цілу дорогу молилася, і на мої спроби попросити їхати акуратніше отримувала тільки пропозицію вийти з автомобіля на цьому ж місці, якщо мені щось не підходить). Ну і знову ж таки - кордон.

    Поїзд - ІНтерсіті до Перемишля, там пересадка. Плюси - не треба втрачати купу часу на кордоні. Мінуси - ціна буде немаленька (на рівні або й дорожче літака)
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. phobika

    phobika Well-Known Member

    Їздить ЛеоЕкспрес. Дуже гарний сервіс в них в самому автобусі.
    Мінус, якщо їхати ним вже із Кракова, а Краків це проміжна зупинка, то на вокзалі про нього ніде нема інформації, лише у Довідці кажуть, на якій з платформ він може бути і все. Коли ми ним їхали, то він на годину пізніше приїхав, за ту годину ми встигли добре попереживати, зважаючи на відсутню будь-яку інформацію.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1