Як можна виявити вагітність у перші 3-5 днів?

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Deer125, 7 Серпень 2007.

  1. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    У мене при хгч 40 тест був добре червоним. Далі робити сенсу не було

    Надіслано від мого SM-A720F, використовуючи Tapatalk
     
  2. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    ще неінформативне було б ні те. ні друге. хгч інформативне хоча б через 4-5 акушерських строк і 1- 2 після імплантаціїї. коли його рівень ближче до 20. Тобто про ймовірну вагітність може говорити рівень від 16-20 в 1 тиждень після імплантації. Зараз це 50х50 і потребує перездачі за кілька днів
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Delfy

    Delfy Well-Known Member

    маєте на увазі, рівень хгл ближче 20?
    4-5 акушерських строк і 1- 2 після імплантаціїї - це про тижні йдеться?
     
  4. Burberry

    Burberry Well-Known Member

    У мене на 12 день після овуляції тест завжди показував 2 смужку, якщо вагітність наступила, звичайно) Імплантація була, зазвичай, на 7 день. Тобто тест був інформативним вже за 5 днів після імплантації. До початку місячних ще міг бути тиждень, а то й більше.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  5. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Після імплантації по БТ тест мені показував через 2 дні

    Надіслано від мого SM-A720F, використовуючи Tapatalk
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
    • Корисно Корисно x 1
  6. Burberry

    Burberry Well-Known Member

    Чесно, я швидше просто не робила
     
  7. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    так. до 4=5 акушерських навіть через аналіз на ХГЧ- це ще не 100% . У кожної жінки ХГЧ по різному зростає
     
    • Корисно Корисно x 1
  8. Prostolika

    Prostolika New Member

    Всім привіт!
    Скажіть може хтось знає, 3-4 день після овуляції підниває живіт, був незахищений СА, оскільки хочемо завагітніти, вже 4 місяці безрезультатно, аналізи всі в нормі!
     
  9. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Поки не відбулася імплантація - організм ще не в курсі про запліднення. Імплантація відбувається приблизно на 7-й день після запліднення.
     
  10. Prostolika

    Prostolika New Member

    Я читала, що буває і швидше імплантація
     
  11. Rapsodiya

    Rapsodiya Well-Known Member

    Дівчата потребую поради.
    Зараз 11 день після овуляції, мене страшенно нудить, тягнучі болі внизу живота і я зробила тест - дві жирнючі полоски. Але мене трохи лякає те, що в цьому циклі в мене нижча бт в другій фазі: різниця між фазами - 0.3, а завжди було 0.4. і я нервую з того приводу, розпанікувалася. Читала, що при вагітності БТ має бути дуже висока в другій фазі.

    Найгірше що я зараз закордоном, мову ще знаю зле і навіть не знаю куди бігти.. словом розрадьте мене.т о йти на узд треба? І вроді щось пілчитувала про вагітність і хотіла лялю, а тут побачила полосатий тест і паніка
     
    • мімімі мімімі x 1
  12. Burberry

    Burberry Well-Known Member

    Вітаю! Це ж чудово, не нервуйте) різниця між фазами має бути від 0,3 ніби, тому все добре у вас, я б на БТ зараз взагалі уваги не звертала.
     
  13. Rapsodiya

    Rapsodiya Well-Known Member

    Дякую! Мене ще трохи турбують оті легкі поколювання внизу живота. Тому вирішила для себе в п'ятницю ще раз зробити тест і з понеділка здати аналіз крові
     
  14. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Вітаю!
    Аналіз крові треба здавати в динаміці, щоб не наганяти собі паніки, зробіть не через день, а хоча б через 2.
    Узд дуже не раджу робити на такому ранньому терміні, тим більше що Вас нічого не турбує.
    Тягнучі болі внизу живота - це нормально, в мене теж були, досить часто в першому триместрі.
    Тим більше Ви пишете, що то легкі поколювання.
    Хвилювання в такий момент - це не те, що нормально - це так у всіх.
    В мене руки після першого тесту трусились, хоч я вже до тесту була на 99% впевнена, що вагітна і це було планово.
    Налаштуйтесь на приємну хвилю і нехай у Вас все буде добре!
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  15. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    перші дні після навіть запліднення, яйцеклітина і жіночий організм не взаємодіють. Тобто , поки не відбудеться імплантація, не почнеться вироблення ХГЧ, неможливо ніяк визначити. Імплантація можлива теж лише при певних умовах, а саме- коли під дією прогестерону, гормону другої фази циклу, товщина ендометрію має певну величину. Якщо цього нема- то запліднена яйцеклітина просто гине. Є дослідження, що близько 40% запліднених яйцекліти гинуть, не імплантуючись. Найраніше, коли можлива імплантація- це мінімум через 4 доби після запліднення. Зазвичай - 5-7. Інколи буває пізня імплантація- на 10 навіть день. Але скоріше 4 дня- не буває. Мало того, навіть якщо імплантація відбулася на 4 день, то в цей же день ще аж ніяк не визначиться рівень ХГЧ
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  16. smilechyk

    smilechyk Well-Known Member

    З чоловіком плануємо другу лялю, зараз 28 день циклу, (мій цикл 32 дні), піднялася температура (37.4) та закладене горло. Якщо завтра зранку (29 день) зробити тест, показав би чи є вагітність?
     
  17. WinterDog

    WinterDog Well-Known Member

    @smilechyk можете пробувати, але мені за 5-6 днів до місячних не показав. Показав на перший день затримки
     
  18. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Яка тривалість другої фази у вас? Може показати, може ні. Тривалість циклу не показник.
    --- дописи об"єднано, 18 Серпень 2020 ---
    Це базальну температуру ви сказали? Сьогодні тільки стрибок? Чи для чого ви її міряли?
     
  19. smilechyk

    smilechyk Well-Known Member

    Це температура тіла 37.4, базальну не вимірюю. Сильну слабкість відчула тому поміряла
     
  20. Orman

    Orman Модератор-бомба

    А ну ясно, що нічого не ясно.

    Можна спробувати високочутливий тест - може покаже.