Як навчитись вибирати якісні продукти

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем YeS Svit, 10 Березень 2015.

?

Дорогі продукти-це співвідношення якість/ціна?

  1. так

    5 голосів
    23,8%
  2. ні

    7 голосів
    33,3%
  3. важко відповісти

    9 голосів
    42,9%
  1. YeS Svit

    YeS Svit The Good, The Bad and The Crazy

    На полицях багатьох магазинів, супермаркетів великий вибір певного продукту від різних виробників, який і відрізняється по ціновій політиці. Як все ж таки вибрати якісний товар?
    Вибираючи продукти в магазині кожен покупець хоче бути впевненим в якості і безпечності для здоров*я.

    В цій темі пропоную ділитись своїми вподобаннями щодо тих чи інших продуктів, технологією виробництва(тільки спеціалісти), все, що допоможе нам у виборі якісних продуктів.

    1424733343_pr2.jpg

    Які це якісні продукти і де можна придбати?
    Що таке органічні продукти?
    Давайте поговоримо...
     
  2. AilataN

    AilataN жива

    Щодо молока- що додають, чим замінюють ( якщо замінюють), чим розбавляють і т.ін.?
    І молочка загалом- антибіотики, і всяке таке.

    Тверді сири.
    Яким компаніям можна довіряти?
    наш Самбірський робить нормально, чи гидота?
    --- дописи об"єднано, 11 Березень 2015 ---
    а вродіби є подібна тема..
     
  3. Sera

    Sera Я хотіла не зовсім так. Та це те, що я хотіла.

    На жаль я не спеціаліст.
    Бо я б написала що я думаю про закупки в супермаркетах і в магазинах(якщо це не спеціальні екомагазини і т.д.).

    Буду дуже рада почерпнути з теми корисну інформацію.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. Rapsodiya

    Rapsodiya Well-Known Member

    Залежно що вважати якістю.скажу, як я вибираю, дивлюся дату, чи нема відертих хімікатів у складі, чи нема барвників ароматизаторів, рослинних жирів - то те що стосується супермаркетських продуктів. десь читала що сир кисломолочний можна перевіряти на наявнясть крохмалю капаючи на нього йодом (як посиніє - то є крохмаль). єдине що можу сказати ще про сир з власного гіркого досвіду - просіть у бабусь все відрізати при Вас шматочок на пробу - а то одного разу мені дали вже заздалегідь відрізаний і покладений поруч смачнючиий непередати словами, а як принесла додому і попробувала сир - то такої гіркоти і жахливого присмаку ще ніколи не було. :girl_devil::girl_devil::girl_cray:
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. sonyachne divcha

    sonyachne divcha Well-Known Member

    На власному досвіді напишу, що певні продукти в екомагазинах продаються аналогічно до наших супермаркетів (купила колись зіпсутий йогурт, який по даті був виготовлений за день перед купівлею - і гадай тепер, чи то дату перебили?)

    На жаль секретів перевірки якості продуктів не знаю, але можу просто поділитись своїми способами купувати продукти (хоча наневне не одна господиня ними користується)

    -сир твердий (при купівлі в супермаркеті) - завжди розгортаю плівку на отих порізаних кусочках (певно всі помітили, як ретельно і сильно вони ті кусочки замотують :girl_impossible:), а далі вже на запах, бо буває та плівка тааакі аромати приховує :girl_impossible::girl_impossible::girl_impossible:

    - фрукти-овочі теж за запахом - вони не пахнуть після того, як тривалий час в холодних приміщеннях зберігались, а значить і вітамінів там не так уже і багато залишилось (наприклад, банани і виноград взагалі не можна зберігати в холодильнику).

    А далі вже постою-послухаю, бо і мені теж пригодяться поради :girl_in_dreams:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Корисно Корисно x 1
  6. YeS Svit

    YeS Svit The Good, The Bad and The Crazy

    Велике підприємство,закупляє далеко від Львова молока,там,де я буваю,то відрами люди здають за копійки,бо і так подіти немає,а вести на ринок сил немає. І цим користаються виробники.
    Мінералка у магазині дорожча,ніж селяни своє молоко здають.
    8-9 грн.за 900 гр.в пет-плівці нормальна ціна.
    Молоко,яке зберігається дуже довго "ультрапастеризоване",то яке в клітинку від Люстдорф,там уже фактично немає ніякої користі з того молока.
    На молоці стараються не "хімічити",принаймі,в той час коли я була.
    Малі ПП,можуть все робити...боронь купувати
    Сама купила в Г.корівці,молоко,яке смердить гноївкою...тут певно не миють корів чи апарати доїльні....дивує,те,що куплюють там люди молоко...чи не чують чи що.
    Можуть водою,але я з таким не стикалась.
    Молоко майже все-не відповідало групі чистоти,але писалось,як треба,бо того молока тепер і так мало. Але то не найгірше,що може бути.
    Якщо говорити про молочні продукти,то тут залежно,який продукт...
    --- дописи об"єднано, 11 Березень 2015 ---
    нічого,питайте,що цікавить,старатимусь відповісти,але сама не все знаю,тим більше,що з кожним днем все нове і нове.Буду рада,якщо ще долучаться ті,котрі працюють на ПП і знають всю технологію,хоча переважно є така штука,як "комерційна таємниця"
     
    Останнє редагування: 11 Березень 2015
    • Подобається Подобається x 3
  7. YeS Svit

    YeS Svit The Good, The Bad and The Crazy

    не реклама,котрі роблять чи стараються робити якісні продукти.Часто сама попадала на недозрівші тверді сири(ті,які мають кірочку 1 см світлішу,невиразний малюнок,вічка малі чи відсутні),тут час-гроші,ніхто не хоче чекати 2-3 місяці,щоб стояли-дозрівали.
    Самбірський колись був на висоті,зараз не знаю...їхній "Естонський"(ковбаскою)-шедевр для мене.
    Якщо виробники не будуть вкладати гроші в виробництво,то з часом все рухне.
    --- дописи об"єднано, 11 Березень 2015 ---
    де? дайте ссилку
    --- дописи об"єднано, 11 Березень 2015 ---
    половину того,що продається в наших супермаркерах,то взагалі не знаю....що то таке і як то купляють,але люди дивляться у нас спочатку на "ціну" по своїм можливостям.
    Я Вам казала за магазини з оргінічними продуктами,зараз вони стають популярними,але не такі поширені,бо не всі готові в 2-3 рази переплачувати за ту крупу.
     
    Останнє редагування: 11 Березень 2015
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. YeS Svit

    YeS Svit The Good, The Bad and The Crazy

    Я вибираю так:склад продукту,виробник(ПП не беру майже),дата виготовлення чи "вжити до",масса,ціна.
    З точки виробництва,то важко,а от домашній сир-все може бути. Мама мене все брала на закупи...бо незнаю,могла всяке накупити,потім скандал був,як то можна таке купити(смердить гноївкою,немитою марлею,кисле...)
    Я наглію,щіпаю з середини,бо по краям може бути всяке...дуже не люблю,коли море сирватки в пакеті. Безсовісні господині бувають,а ті перекипки,то взагалі.
    Купую в жіночки з будинку,сметана суперова завжди...сир теж,ціна,як на ринку,але відповідає якості,ті її мол.продукти,я би просто не брала інакше,може все так добре,бо знаємся.
    --- дописи об"єднано, 11 Березень 2015 ---
    а що було? причини?
    --- дописи об"єднано, 11 Березень 2015 ---
    От у мене проблема купити справжню ряжанку,я просто обожнюю її,але я купляла багато різних...кожен раз розчаровувалась...бо явно ніхто її 4 год. не томить...газ дорогий,зовсім о/л показникам не відповідала,той самий кефір :girl_devil:хіба ціна вища
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  9. YeS Svit

    YeS Svit The Good, The Bad and The Crazy

    Яка упаковка? Дату виробництва переважно важко перебити,залежно чим нанесена і на яке упакування...от уже наперед на пару днів,то "грішать" виробники :girl_devil:можливо помічали,переважно у Сільпо молочка іде по знижці,де лишилось 1-3 дні до кінця терміну.
     
  10. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    Я зараз присіла на молочне, що продають в крамничці Сирні мандри. Вони є на Галицькому, Стрийському і недавно відкрились біля Н. Цуму. Може хто в курсі чи якісна в них продукція?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. YeS Svit

    YeS Svit The Good, The Bad and The Crazy

    не бачила,але можу сказати,якщо певна компанія виходить на ринок і хоче завоювати покупців,то робить все "як книжка пише",притримується уже всіх стандартів.
    Проблема в тому,що більшість виробників починає гнатись за кількістю,а не за якістю.
    --- дописи об"єднано, 11 Березень 2015 ---
    А Ви колись замислювались над "акціями" на товар? Чому (до прикладу) кава дешевша на 3-5 грн. стає?
    --- дописи об"єднано, 11 Березень 2015 ---
    на Привокзальному ринку,продають молочку з Гуцульщини, дуже мені їх сири подобаються:girl_blush2: правда дорогі,але воно того вартує.
     
  12. OxyFoxy

    OxyFoxy Посиденька-непосида

    Заходила минулого тижня в ту, що біля ЦУМу. Як для мене, то є вся молочка, яку споживаємо і навіть більше. Приглядалася до сирів, але на той день не треба було, то взяла на пробу глазуровані сирки їхнього виробництва. Мене запевнили, що свіженькі і не з сиркової маси, а таки з сиру. На смак добрі, але щипали за язик нормально. Чи сир прокисший якийсь, чи то я не тямлю в солодких сирках, але дитині б побоялася дати...
     
  13. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    А де саме ті магазини є на Стрийському,Галицькому?

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
  14. EgoMusicus

    EgoMusicus Мамуля синульки

    А з твердих сирів типу Російського чи Голандського, яких виробників порадите, щоб не містили рослинних жирів і іншої бяки!
     
  15. Sera

    Sera Я хотіла не зовсім так. Та це те, що я хотіла.

    Хіба бананаи не везуть в рефрижераторах?
    Мабуть єдиний наш сир, який мені подобався. Наразі беру польські.
    Думаю, що в малих екомагазинах банально могли не дотримати умов зберігання. І товар скис.
    Колись вважала, що то товар поганого зберігання або якась нездала партія. Якщо товар на вагу- то з просроченим терміном. Це власне щодо продуктів. Ну коли новий товар в принципі- то мабуть в цілях піару.
    А як насправді?
     
  16. YeS Svit

    YeS Svit The Good, The Bad and The Crazy

    скажу чесно,що польські сири бувають теж різні.
    Переважно наші сюди привозять чим подешевше,щоб на тому заробити.
    Польські теж є смачні,дуже хороші сири. Молока там багато.

    У нас все частіше можна побачити "сирний продукт" :girl_devil:
    --- дописи об"єднано, 11 Березень 2015 ---
    Може і таке бути,але банально...зекономили на сорті кави...дешевший сорт домішали,поставили акцію.
    У нас всюди бізнес-заробити гроші. Сам виробник(чи торговий дім) платить торговій мережі,щоб його товар пішов по "акції",відповідно збільшились продажі. А вже,який товар всередині...хто зна....часто не вказують сорт робусти чи арабіки і % співвідношення. Відрізнити 5% від загальної кількості важко,то можуть одиниці.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Та ну, не завжди акції - це повне ге, прострочка й інші "радості". Часто це абсолютно нормальний кондиційний товар, просто виробник дає знижку, всі ж зацікавлені в рості продаж - й виробник й торгова мережа. Часто новий продукт, який виходить на ринок теж йде за промоціною. Я знаю цю кухню і як створюються рекламні газетки й по якому принципу :). Не все так зле.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  18. Nastylove

    Nastylove Well-Known Member

    Розкажіть, якщо не секрет. Завжди мені то цікаво було, за яким принципом обирають товар під акцію...
     
  19. flame

    flame невгамовний експериментатор

    ну, реф. тримає від +10 до -28. :girl_smile:Якого температурного режиму вимагає продукція, таку холодильник і підтримує. Рефами возять не тільки продукти, але і рослини, фарби, клеї, побутову і промислову хімію і т.д. Важливим моментом є, щоб після риби чи хімії не лили хлорку чи порошок і потім не везли кондитерку.
     
    Останнє редагування: 12 Березень 2015
    • Інформативно Інформативно x 3
  20. YeS Svit

    YeS Svit The Good, The Bad and The Crazy

    що таке може бути? хлорку для знищення рибного запаху?
    --- дописи об"єднано, 12 Березень 2015 ---
    я не кажу,що все так зле на ринку продуктів,але часто буває....як виробник перекриває такі витрати?