Як навчитись вибирати якісні продукти

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем YeS Svit, 10 Березень 2015.

?

Дорогі продукти-це співвідношення якість/ціна?

  1. так

    5 голосів
    23,8%
  2. ні

    7 голосів
    33,3%
  3. важко відповісти

    9 голосів
    42,9%
  1. YeS Svit

    YeS Svit The Good, The Bad and The Crazy

    На полицях багатьох магазинів, супермаркетів великий вибір певного продукту від різних виробників, який і відрізняється по ціновій політиці. Як все ж таки вибрати якісний товар?
    Вибираючи продукти в магазині кожен покупець хоче бути впевненим в якості і безпечності для здоров*я.

    В цій темі пропоную ділитись своїми вподобаннями щодо тих чи інших продуктів, технологією виробництва(тільки спеціалісти), все, що допоможе нам у виборі якісних продуктів.

    1424733343_pr2.jpg

    Які це якісні продукти і де можна придбати?
    Що таке органічні продукти?
    Давайте поговоримо...
     
  2. flame

    flame невгамовний експериментатор

    Може. У Львові тільки Ашан приймає продукти за наявності санітарного паспорту і санітарної книжки водія.
     
    • Інформативно Інформативно x 4
    • Подобається Подобається x 1
  3. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    банани привозять зеленими. Тоды ъх не обов язково везти в холодильних умовах- вони і так не зіпсуються. "Дозрівають" вони вже у нас, у спеціальній камері і під впливом спеціального газу.. Після чого їх зберігають до подачі на стелажі у холодильних камерах. Перед подачею ще можуть змивати водою ( коли багато специфічного наліту), а можуть і так викладати.
     
  4. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Ну..Трохи довго писати, а я хочу спати ))), завтра зберусь із силами й напишу трохи. Бо все ніззя )), комерційна таємниця.

    Ніяк. Так само й реклама-маркетинг. Просто є очікування, що люди, йдучи за акційним товаром паралельно куплятимуть ще щось, збільшиться притік клієнтів - виручка й т.д. Й потім в програмі чітко видно - що собівартість така, а ціна продажу нижча, маємо мінус...Але в сукупній частці це не аж так багато.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  5. Sera

    Sera Я хотіла не зовсім так. Та це те, що я хотіла.

    А як розрізнити?
    --- дописи об"єднано, 12 Березень 2015 ---
    Ще один + в сторону не купляння бананів.
    Особливо після того, як я наїлася справжніх.
    Піду пошукаю знову сухофруктів файних...
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    Купляю домашнній сир на базарі ніколи не пробую..бо то мій бзік беру завжди на око-щоб виглядав вологим і нюхаю інколи ту кислинку можна відчути,сметану беру сепараторну-вона завжди солодка..а от телятина- купила вчора-в мульті тушкувала три години м‘ясо резинове....і як вгадати?
     
  7. vanja

    vanja Active Member

    Можу впевнено відповісти, на прикладі ковбас (чоловік працює на одній з фірм), продавець заключаючи договір з супермаркетом, узгоджує наперед кількість акцій на рік (магазин отримує товар по зниженій ціні ніж зазвичай), таким чином цілком нормальна і свіжа продукція поступає в супермаркет, до речі ціна акційна нижча ніж від ціни виробника, тому коли є акція я сама купляю ті ковбаси в супермаркеті, бо знаю коли іх привезли і впевнена в їх свіжості. Це стосується лиш акцій які надає виробник, а не супермаркет.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    А Ви ризикована скажу або хіба маєте перевірених людей.
    Оскільки я в більшій мірі пов'язана з с\г, самі вирощуєм, то можу сказати пару слів з тої теми.
    Про сир. Не всі господині чесні. По зовнішньому вигляді важко оприділити чи це хороший сир чи ні. Найкращий сир сметанковий, він трішки жирніший і жовтіший на колір, але дехто умудряється жовтизну робити барвниками (звичайнісінькою морквою). Також господині до сиру можуть давати цукор, щоб він був солодшим. Також може попастись сир не з чистого коровячого молока, а перероблених прострочених йогуртів\кефірів . Такий сир є зернистий, на смак різниці практично немає.Сир варто купляти сухіший, бо насправді купляючи рідкий сир - Ви платите за сироватку, і недовідігрітий сир буде зберігатись менше.
    Овочі\фрукти - якщо купляти з рук у бубусі, то дивіться чи воно було погрижене хробачками (капуста, молодий буряк). Якщо є дирочки - менше труйки було вилито на рослину.
    Картопля - добре дивіться чи на картоплинах немає маленьких дирочок - якщо є, то картоплю точила дротянка і ви половину картоплі викинете, та і картоплина може мати специфічний присмак при приготувані.
    --- дописи об"єднано, 12 Березень 2015 ---
    ой, якщо Ви про куплене, то знаю як виробляє молоко Галичина. І скажу відразу, вже краще купляти молоко від корови і самому перекипятити. Бо поки з заводу воно потрапить до споживача, то чого тільки в тому молоці не буде. Влітку у молоковоз вливають відро ацетону, щоб об'їхавши півройону не привезти сир. Також в тому молоці є і сушене молоко невідомого походження (вони привозне). Антибіотики і інші "допоміжні" речовини я не вкурсі, бо то вже технологія виробництва, але те що вони там є, то знаю точно!
     
    • Інформативно Інформативно x 3
  9. jylanda

    jylanda занууууда

    Більшість таких акцій передбачена ще рік наперед і зовсім не залежить від того чи протермінований товар чи ні. Часто акціі є тематичними, або ж допомагають підняти попит на той чи інший товар, продати товар, який пов'язаний з акційним
     
    • Корисно Корисно x 2
  10. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    акції бувають різні.
    1) товар не ходовий (переважно це техніка)
    2) закінчується строк придатності
    3) ціну товару зависив сам продавець, і щоб зробити ажіотаж ставить акцію
    4) акція від самого виробника (це дуже часто практикує світоч) - якщо ви бачите упаковки з яскравою стрічкою "акція" - то це воно. Це ніби розкрутка товару.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Інформативно Інформативно x 1
  11. ladybagira

    ladybagira Well-Known Member

    в мене шок.... ну , ок.. про антибіотики і всякі додатки я чула і знаю, але ацетон??? а які марки магазинного молока хоч можна купувати? бо ми багато вживаємо, а у бабульок купувати нема змоги щодня чи через день
     
  12. sonyachne divcha

    sonyachne divcha Well-Known Member

     
  13. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    А Ви логічно подумайте, як у 40 градусну спеку можна довести "свіже" молоко. Так, там машини спеціально обладнані, холодильник і т.п., але якщо взяти від однієї і тієї є корови молоко ранішнє і вечірнє, його змішати, то 80% що при кипятіні воно звурдиться, а у випадку молоковоза то там змішують молоко від десятка корів. От і самі думайте на скільки "фабричне" молоко натуральне.
     
    Останнє редагування: 12 Березень 2015
    • Інформативно Інформативно x 1
  14. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    я бачила вивску, а товар був ще той самий, що у поп.власника. то вже є асортимент?
     
  15. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    А хто там був попередній власник? Там є молоко, сметана, сир жирний і нежирний, сирні намазанки, різні сулугуні, бринза і всяке таке, сирки в шоколаді, йогурти. Сир з Селиської сироварні. Словом, асортимент вже є
     
  16. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Щось я того не бачила:) гляну
     
  17. Strekoza

    Strekoza Well-Known Member

    А як вибрати якісне какао порошок (можна виробника). Роблю малому напій з молоком, рідше - у випічку. Останньо купила пакет - навіть не можу сказати, яке гидке було на смак, сірого кольору, пішло в смітник. Склад: какао і ванілін
     
  18. Andrusya

    Andrusya New Member

    купуємо какао на нижньому шуварі на вагу. Є один магазинчик де господарі торгують сухофруктами. Жодного разу не мали претензій щодол якості, причому радять яке краще взяти для споживання дитині (має яскраво виражений чеколядовий смак), а яке краще для випічки (відповідно дешевше).
     
    • Інформативно Інформативно x 2
  19. lilochok

    lilochok Well-Known Member

    Чула що бабуськи продають магазинні яйця як домашні. Як правильно обирати яйця щоб були саме домашні і свіжі?
     
  20. Зорянка

    Зорянка Well-Known Member

    А мені одного разу так свекор купив. Яйця були поскладані в лоток картонний, він перепитав чи свіжі , то вона йому каже та свіженькі, домашні яйця, от він їх і купив. Вже вдома я побачила що на половині яєць штамп погано був змитий.
     
  21. La esposa

    La esposa Moderator

    Свіжі йця видно по шкаралупі - вона така матова, пориста. Давніші яйця гладенькі і блистять.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1