як підготуватися вагітним до грудного вигодовування

Тема у розділі 'Харчування малюків', створена користувачем Galyna555, 13 Лютий 2009.

Партнер розділу - Львівська група підтримки ГВ:
Статус теми:
Закрита.
  1. Galyna555

    Galyna555 Well-Known Member

    Привіт дівчата, а під час вагітності можна якось підготовлювати себе до ГВ? Під час першої вагітності нічого не робила (незнала тай ніхто не підсказав) і були проблеми, словом довше 2 міс не годувала. Може ви щось підскажете,,,!!!:)

    **************************************************************************
    Що треба знати - Правила успішного грудного вигодовування.
     
    Останнє редагування модератором: 20 Жовтень 2015
    • Подобається Подобається x 3
    • Корисно Корисно x 1
  2. solana rok

    solana rok Well-Known Member

    Ви мене заспокоїли, ато болить адсько спочатку, ноги судомить. І прикладаю добре вже і не знаю є, що думати. Надіюся пройде, пурелан рятує.
    А ще малий вкінці годування любить сповзти на сосок і ніби пожувати

    Надіслано від мого Lenovo A2010-a, використовуючи Tapatalk
     
  3. opron

    opron Well-Known Member

    Мабуть, всі (а може більшість), хто годує, переходить через цей біль. У мене хоч і не було тріщин, але ось цей момент прикладання дитини - це пекельно боліло. Так, що я хапала чоловіка за руку, плече і так стискала, що він ходив весь поцарапаний і в синцях, а як не було чоловіка, то стискала бильце ліжка, щоб не кричати :) і молила Бога, щоб витримати хоч до півроку. Як прибувало молоко - таке враження, що тисяча голок впиваються в груди. То тривало десь два місяці і в один прекрасний момент я не відчула ні болю, ні дискомфорту. І тільки тоді я відчула, як це - насолоджуватись ГВ. Це реально кайф і це вартує, того, щоб перетерпіти тих два місяці :)


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Так не має бути, не давайте того робити, якщо не хочете проблем з грудьми
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    звичайно, що може і не боліти, а ще дитина може цілу ніч спати, їсти раз в три години, їздити у возику і спати там по кілька годин і багато іншого, але краще бути готовим, що буває дуже по різному. Особисто у мене багато стереотипів поламалось з народженням дитини
    --- дописи об"єднано, 28 Січень 2016 ---
    і я також слідкувала за прикладанням, я взагалі певно збоку виглядала як ненормальна, з книжкою в руках, вночі телефоном світила, щоб побачити добре як Мелася бере. Впихала ту цицю десятки разів щоразу . І щоразу той пекельний біль.. тому я таки вважаю, що це не від прикладання, а росто не знаю, чутливість шкіри, чи що..
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 1
Статус теми:
Закрита.