Як ся маємо? Проза і врочистість нашого повсякдення

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем Zirnycja, 11 Вересень 2008.

Статус теми:
Закрита.
  1. Ірена

    Ірена Well-Known Member

    Відповідь: Як ся маємо? Проза і врочистість нашого повсякдення


    а що ви робите? який проект?
     
  2. Ірена

    Ірена Well-Known Member

    Відповідь: Як ся маємо? Проза і врочистість нашого повсякдення

    я щось встала розбита. чоловік теж ледь ногами плентає - то, певно, той гадкий місяць...
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    Відповідь: Як ся маємо? Проза і врочистість нашого повсякдення

    Не знаю, як та і що з місяцем, але в мене вже 3 дні страшенно болить голова, болить шия-не то простудила, не то залежала, мала не спить нормально 2 тижні, просипається шо 2 години і кричить, на роботі нічого не встигаю, а про бардак в хаті взагалі мовчу.
    А ше як послухаєш і задумаєшся про ситуацію в державі і навколо - то просто вити хочеться.
    Напевно починаю впадати в депресію...
     
    • Подобається Подобається x 9
  4. Panadolka

    Panadolka Well-Known Member

    Відповідь: Як ся маємо? Проза і врочистість нашого повсякдення

    А я ще можу з-під дивану вигрібати і штани і светри, одним словом - все, що носить чоловік
     
    • Подобається Подобається x 10
  5. mamatu

    mamatu Well-Known Member

    Відповідь: Як ся маємо? Проза і врочистість нашого повсякдення

    а я сьогодні заскочила у Макдональдс та купила акційний браслетик. Хоча б так візьму участь в допомозі діткам.


    розробляю дизайн корпоративного календаря на наступний рік.
     
    • Подобається Подобається x 7
  6. Ірена

    Ірена Well-Known Member

    Відповідь: Як ся маємо? Проза і врочистість нашого повсякдення

    він вам вдасться:clapping:
    точно знаю:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Відповідь: Як ся маємо? Проза і врочистість нашого повсякдення

    о, я через той місяцб спати не могла.. в кімнаті було світло як вдень, я накрилася ковдрою з головою, бо при такому місяці мені завжди сняться кошмари (часто після кошмару просинаюся серед ночі, а місяць світить мені прямо в лице(( після цього почала від нього "ховатися")
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. Panadolka

    Panadolka Well-Known Member

    Відповідь: Як ся маємо? Проза і врочистість нашого повсякдення

    І я знаю :clapping:
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. Olma

    Olma Well-Known Member

    Відповідь: Як ся маємо? Проза і врочистість нашого повсякдення

    А вчора до мене вже Миколай приходив!! :radist:

    Маленький вступ: Мій чоловік не українець і про Миколая знає тільки від мене. Ну дуже йому це подобається!! Він вже дочекатись не може:xaxa:

    От вчора я була на корпоративній вечірці, приходху ввечері додому, а він каже що біля хати якийсь дивний чоловік ходив;), в червоному одязі:p, на Миколая подібний:D

    Каже - а йди заглянь під подушку - може шось вже є? Я під подушку - а там рожева пачечка з бантиком! - Диск з фільмом "Sex and the city"!!:clapping::crazy: Я так зраділа!! А чоловік каже - "Ти ж на двох подушках спиш. Може шось і під другою є?" ;) - я туда, а там другий рожевий пакуночок!!! - навушники до мого телефону!!:)

    Ну і його не любити?:shy:
     
    • Подобається Подобається x 19
  10. СОФІЯ -СОНЯ

    СОФІЯ -СОНЯ Well-Known Member

    Відповідь: Як ся маємо? Проза і врочистість нашого повсякдення

    Препаскудний день...:umbrage: І погода нікудишня, і дитина марудна (зуб ніяк не прорветься вже тиждень), і я сама собі настрій зіпсувала. Ну не зовсім сама, трохи допомогли. Вранці зійшла на перший поверх рахунки зі скриньки забрати, а якраз сусіди зайшли, в них дівчинка двомісячна, то, думаю, спитаю, що та як. А сусід в руках тримає пакет із дитячим харчуванням, зелененьке таке, Нестле по моєму. Ну я і здуру поцікавилася, чи має мама проблеми з годуванням. В результаті нашого "приємного" спілкування мені популярно пояснили, що жінка - не корова, а те, що я думаю інакше видно неозброєним оком, бо я, якраз, і стаю схожою на корову. Ну, звичайно, мої 8 кг ніяк не скидаються, це факт, а сусідка дійсно за два місяці гарно схудла, але щоб так по хамському? Образливо до сліз...І чого я не пішла за тими рахунками на десять хвилин пізніше?!
     
    • Подобається Подобається x 12
  11. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Відповідь: Як ся маємо? Проза і врочистість нашого повсякдення

    вам сказали, що ви стаєте схоою на корову?
    не перестаю дивуватись людській невихованості, обмеженості і тупості!!!!!!!!!!!
    не засмучуйтесь, хоча я б теж засмутилась....
     
    • Подобається Подобається x 8
  12. СОФІЯ -СОНЯ

    СОФІЯ -СОНЯ Well-Known Member

    Відповідь: Як ся маємо? Проза і врочистість нашого повсякдення

    Ага, дослівно, і пов"язали це з ГВ. От тішу себе тим, що вони безграмотні, хоча обоє з вищою освітою. Там ще багато реплік було, бо я намагалась щось сказати про ГВ. Дурне, неможливо нічого довести людям, які цього не хочуть чути!
    П. С. Зовсім я не корова, тільки що в джинси довагітні влізла, правда дихати не можу. :xaxa:. Але дихати то вже таке...:xaxa::xaxa::xaxa:
     
    • Подобається Подобається x 17
  13. Abraira

    Abraira Чорний пояс по хендмейду

    Відповідь: Як ся маємо? Проза і врочистість нашого повсякдення

    А я комплексую через свою вагу, хоч всі кажуть, що я гарно виглядаю, та мені не зручно носити той тягар у 14 кг з собою. :sad: Правда, вже придумала, що скажу, якщо мене хтось назве грубою :D Скажу, що вже один раз на 17 кг схудла і після ГВ схудну, а ви розумніші не станете!!!
    Ось така я вреднюща буваю (хоч це зовсім не закономірно, вмію стиснути губки і ревіти у куточку)
     
    • Подобається Подобається x 12
  14. Curly Xena

    Curly Xena Well-Known Member

    Відповідь: Як ся маємо? Проза і врочистість нашого повсякдення

    Дівчатка , зажди були люди і людиська :sad: Вони просто вам заздрять!!! Груди вперед і хай та худа сусідка кривиться :haha:
     
    • Подобається Подобається x 7
  15. Panadolka

    Panadolka Well-Known Member

    Відповідь: Як ся маємо? Проза і врочистість нашого повсякдення

    Дійсно негарно вийшло! Це ж так прекрасно годувати дитинку грудьми! Відчуття неземні, особливо коли, воно маленьке лежить біля тебе і тихенько собі посапує. А вашій сусідці цього не зрозуміти! То ще хто кому має заздрити!!!
     
    • Подобається Подобається x 8
  16. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Як ся маємо? Проза і врочистість нашого повсякдення

    О, точно. Дихати можна через раз. :xaxa::xaxa:

    Але мене і справді нераз дивує обмеженість і тупість людей, незавжаючи на кількістні дипломи у них в руках.:confused:
     
    • Подобається Подобається x 5
  17. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Відповідь: Як ся маємо? Проза і врочистість нашого повсякдення

    спершу хочу всіх привітати з першим снігом!!!!
    день у мене просто жах!!!!!!!!!!!
    тато(як завжди ) прокинувся в 3 ночі, своїми походеньками в 5 ранку розбудив малу, забрала її до нас на ліжко, з 5 до 7.30 вона товклась по нас, я думала, що здурію, тільки дитина заснула, як почала кричати, схопилась за мене з такою силою, як якесь звіринятко дике - мене після того ще 10 хв трясло, бо не розуміла, що з дитиною сталось, включили світло, вона кричить несамовито, показує на подушку і верищить "мука, мука"(в перекладі муха), ми з Романом її ледве заспокоїли......це був наш перший сон жахів...
    в результаті, я накручена, пересварилась з батьками, нахамила мамі, але вже все добре, всі помирились....
    погуляли з Настулькіним по першому сніжку, зараз вона задоволена лежить і попиває чайок...
     
    • Подобається Подобається x 6
  18. Ірушка

    Ірушка Well-Known Member

    Відповідь: Як ся маємо? Проза і врочистість нашого повсякдення

    Я сиджу вдома, на роботі повний бардак - відпустка закінчилася ще тиждень тому, а коли виходити на роботу ще не зрозуміло.Тільки що дивилася фільм, в якому в жінки були близнятка два хлопчики і мені також так захотілося!!!!!!!!!!!!!!!
    Дівчата є якісь способи щоб зачати двійняток чи близняток?Моя сестра мені говорила що так виходить після тривалого прийому гормональних таблеток.
     
  19. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Як ся маємо? Проза і врочистість нашого повсякдення

    А мої дітиска нині порозкидали конструктор по-підлозі, а я йшла з Андріанкою на руках і стала на одну деталь то так разом загриміли як має бути. Мала годину плакала не могла заспокоїтись. Я собі розбила два коліна (а мені зараз на свадьбу йти) а манюня влетіла головою в стіну. Мусіла дати їй лікарство від болю, бо мала ніяк не заспокоювалась. Зараз сидить і дивиться з бабцею Ну-Погоди!
    День якийсь не дуже. Треба настроїтись на весільний настрій.

    Ірушка, а вам треба тих гормональних таблеток? Вам що жити не хочеться? Це ж після них такі ускладнення в майбутньому можуть бути. Іто, гарантії нема що будуть близнятка.
     
    • Подобається Подобається x 6
  20. СОФІЯ -СОНЯ

    СОФІЯ -СОНЯ Well-Known Member

    Відповідь: Як ся маємо? Проза і врочистість нашого повсякдення

    Ну, накінець-то, я вже думала ці посиденьки і сьогодні не відкриються! Вечір не такий вже й поганий! І взагалі, життя прекрасне, якщо форум працює і дитина дає виспатись! :clapping:Всім вітання!!!:):):)
     
    • Подобається Подобається x 3
Статус теми:
Закрита.