Як ся маємо? Проза і врочистість нашого повсякдення

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем Zirnycja, 11 Вересень 2008.

Статус теми:
Закрита.
  1. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Відповідь: Як ся маємо? Проза і врочистість нашого повсякдення

    Panadolko,мені ваша історія нагадала історію однієї знайомої.
    теж саме, сніданок чоловік приготував, дав виспатись, дитину нянчив, щоб маму не будила, знайома не витримала тай питає, що то в лісі здохло, а він:"мені наснився сон, ніби, ти закохалась в іншого і пішла від мене, я зрозумів, як сильно тебе люблю"
    :)
     
    • Подобається Подобається x 12
  2. Panadolka

    Panadolka Well-Known Member

    Відповідь: Як ся маємо? Проза і врочистість нашого повсякдення

    Завтра розпитаюся, що це спричинило на такі приємні для мене поступки :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: Як ся маємо? Проза і врочистість нашого повсякдення

    Таня, то напевно, така ситуація :"Ми з дядей Федором посоветовались и решили, что нам срочно надо второго ребенка завести":xaxa::xaxa::xaxa::xaxa::xaxa:
     
    • Подобається Подобається x 14
  4. Curly Xena

    Curly Xena Well-Known Member

    Відповідь: Як ся маємо? Проза і врочистість нашого повсякдення

    Ой, Panadolko, а я теж майже винниківська - в нас котедж на Забаві (Ломоносова під лісом)- цього літа планую там сидіти з мальотою :) - повітря шикарне, ліс поряд і до озера не так далеко. Може де і вас в Винниках зустріну :)
     
    • Подобається Подобається x 3
  5. Panadolka

    Panadolka Well-Known Member

    Відповідь: Як ся маємо? Проза і врочистість нашого повсякдення

    :clapping: Класненько!!! Наших винниківських форумчанок більшає! Може нам якось міні-форумівку організувати?:)
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. Panadolka

    Panadolka Well-Known Member

    Відповідь: Як ся маємо? Проза і врочистість нашого повсякдення

    Може так і є:ninja: Щось останнім часом мене потягнуло до манюніх діток ще більше....:ninja:
     
    • Подобається Подобається x 7
  7. irushka

    irushka Well-Known Member

    Відповідь: Як ся маємо? Проза і врочистість нашого повсякдення

    Це майже біля мене :) Я ЗА Винниківську форумівку!
     
    • Подобається Подобається x 4
  8. Panadolka

    Panadolka Well-Known Member

    Відповідь: Як ся маємо? Проза і врочистість нашого повсякдення

    то я думаю перед Новим роком можна нам буде щось організувати :)
     
    • Подобається Подобається x 4
  9. Panadolka

    Panadolka Well-Known Member

    Відповідь: Як ся маємо? Проза і врочистість нашого повсякдення

    Дівчатка, на тому все не закінчилося :) Продовження. Сьогодні мені дуже захотілося вареників, чоловік не довго думаючи потяг мене на кухню :). Я командую, а він робить. Ви колись бачили мужика який ліпить вареники у фартушку??? Це щось!!!
    Правда я потім вже йому допомогала, бо змучився бідоська.
    А потім тушив капусточку, але вже більшу частину робила я.
    Коли розповіла про історію ту, що написала Женічка, чоловік сміявся довго і голосно....напевно все ж таки щось йому наснилося :)
     
    • Подобається Подобається x 9
  10. Liona

    Liona Well-Known Member

    Відповідь: Як ся маємо? Проза і врочистість нашого повсякдення

    а мене мій чоловік часто балує таким чином :) А на вихідні - обов"язково філіжанка кави і сніданок - у ліжко :))) Не знаю, чи йому регулярно сняться сни про те, що я там в когось закохалася, але результат мене тішить :xaxa:
     
    • Подобається Подобається x 8
  11. Ірушка

    Ірушка Well-Known Member

    Відповідь: Як ся маємо? Проза і врочистість нашого повсякдення

    В мене останній тиждень просто "чудовий".Думала не жалітися, але сьогодні остання крапля..........в мене не вийшов плов.Можливо комусь це здасться смішним, але я настільки засмутилася, що весь мій оптимізм, яким я підгодувувала себе останні тижні зник.
    Тиждень тому наша нова начальниця сказала, що я маю звільнитися за згодою сторін.Я звичайно ж відмовилася.Інші мої колеги погодилися одразу і вона почала колоти мені очі, що усі люди як люди, а ти створюєш проблеми.....Я настоюввувала на своєму.Але коли вона подзвонила і випалила, що я йду відпустку для того щоб завагітніти і щоб мене не звільнили то такий варіант не пройде, тому що мене повідомили про звільнення.Я не витримала і обізвала її дурою і прочитала мораль про приватність особистого життя.Але саму до цього часу перевертає, наступила на саме болюче місце.
    Дивуюся людській обмеженості, як можна так думати про інших людей?Вагітніти для того щоб залишитися на роботі, а не щоб відчути радість материнства. Не хочу далі працювати в такому колективі, взагалі нічого не хочу.Втративши дитину я втратила мету.В якому напрямі рухатися далі незнаю
     
    • Подобається Подобається x 14
  12. НАТКА З РОГАТКИ

    НАТКА З РОГАТКИ Well-Known Member

    Відповідь: Як ся маємо? Проза і врочистість нашого повсякдення

    В мене потрошки закінчуються атестації і починається сесія... якийсь наплив депресії почався... Але я вирішила, що треба зробити шось для себе, щоб підняти собі настрій. Тому, вчора пішла і купила нарешті собі чобітки і сумочку, а сьогодні помалювала волосся в колір "червоне вино", і хоча вино виявилось не зовсім червоним, мені всеодно сподобалось! ОТАК........
     
    • Подобається Подобається x 11
  13. СОФІЯ -СОНЯ

    СОФІЯ -СОНЯ Well-Known Member

    Відповідь: Як ся маємо? Проза і врочистість нашого повсякдення

    І я сьогодні пішла і купила собі куртку, бо не будеш з малечею гуляти у дублянці по п"яти :)ninja::ninja::ninja:) чи у шкіряній курточці з о-о-отаким комірищем. Правда ж , не будеш?
    Те, що комір відстібається до уваги не берем

    Як то тепер заплатити за газ? :confused:
     
    • Подобається Подобається x 10
  14. Curly Xena

    Curly Xena Well-Known Member

    Відповідь: Як ся маємо? Проза і врочистість нашого повсякдення


    Молодчина - себе треба любити - а газ заплатите пізніше:xaxa: і не гризяйте себе за то :xaxa:
     
    • Подобається Подобається x 4
  15. Ірена

    Ірена Well-Known Member

    Відповідь: Як ся маємо? Проза і врочистість нашого повсякдення

    Ірушко, не переймайся дуже всякими людьми...
    втрата дитинки - страшна втрата (я то на собі пережила), але коли поступово втарчаєш себе - ще гірше.
    я з такого стану себе довго випорпувала, але ось втартила роботу і знову туди...
    але щодня думаю і думаю, на що б таке переключитися, щоб не хандрити.
    і ти так роби. все вирівняється. і дітки в нас будуть. гарненькі... правда?
     
    • Подобається Подобається x 9
  16. Ірушка

    Ірушка Well-Known Member

    Відповідь: Як ся маємо? Проза і врочистість нашого повсякдення

    Дякую,Іринко,дітки обовязково будуть.А поки що подіти себе куди?Думала зайнятися самоосвітою, але все руки не доходять.Просто прокидаюся з думкою що мені нічого не хочеться.В мене єдина надія на Новий рік:umbrage:
     
    • Подобається Подобається x 4
  17. Ірена

    Ірена Well-Known Member

    Відповідь: Як ся маємо? Проза і врочистість нашого повсякдення

    і самоосвітою і спортом (ну чи хоча б іміджем) і планами і ... я ще і сама не придумала.:confused:
    але я не Нового року, а весни хочу...
     
    • Подобається Подобається x 3
  18. IRUSKA*8

    IRUSKA*8 Well-Known Member

    Відповідь: Як ся маємо? Проза і врочистість нашого повсякдення

    УРААААААААААААА,нарешті вдалось зареєструватись на Посиденьках,а то вже більше року мала змогу лише читати........всім привітики......настрій суперрррр
     
    • Подобається Подобається x 5
  19. СОФІЯ -СОНЯ

    СОФІЯ -СОНЯ Well-Known Member

    Відповідь: Як ся маємо? Проза і врочистість нашого повсякдення

    Прийшла в кімнату мити вікно, сіла за комп і сиджу вже 40 хв. Старша зараз йде в школу на "дискач", тато подався на корпоративку до ресторану - а я маю з дитиною вікна мити?!:ireful1::ireful1::ireful1:Де справедливість? Де був мій розум, коли тюлі знімала? тепер таки мушу мити...:umbrage::)
     
    • Подобається Подобається x 8
  20. mamatu

    mamatu Well-Known Member

    Відповідь: Як ся маємо? Проза і врочистість нашого повсякдення

    Ну от, вийшли із лікарні.
    Довелось лягати, бо вже на пневмонію схоже було, але то був обструктивний бронхіт (теж нічого хорошого). Полікували нас, а тепер я така настрашена, щоб знову не захворів. :no: А сьогодні знов трохи хрипів після прогулянки, але нагорі, а не у бронхах. Старша так і не одужала остаточно. ЇЇ перманентна застудженість мене лякає, тож я з понеділка займусь нею серьозно: поздаємо усі аналізи, підемо до імунолога. Бо далі так тривати не може.
    Я, як вийшла з лікарні, тепер тіко те й роблю, що прибираю, мию підлогу, витираю порох, кварцюю хату, щоб зарази не було... попахує паранойею. :8:
    Єдине, що мене радує - хороша лікарка у нас була (Яндьо Богдана Василівна, на Орлика). Вона підтвердила усі мої інтуїтивні здогадки щодо сучасних ліків, особливо імуномоделюючих. Тепер я зась їх дітям давати! І взагалі вона була дуже уважна, добра, призначала гарне обстеження. Так шкода, що мало їй віддячила (вона й не розраховувала, але заслужила 100%, а у нас зараз "біда-біда" трохи).
    Боюсь в голос сказати, як мрію про "Жевжик", щоб не наврочити знов і не захворіти наново.:ninja:

    Так... мій пост більше б пасував до темки "Велика жилєтка", але я не плачу, а розповідаю те, що маю на сьогодні. Буденне.

    Ось ще зацікавилась, в яких кольорах зустрічати краще рік Бика. Порилась в інеті, всякого начиталась, але найбільш стисло та конкретно написали тут: http://forum.forumok.ru/lofiversion/index.php?t25428.html

    Цитую:

    Кажется, только недавно отметили наступление года Земляной Крысы, и уже надо готовиться ко встрече с Быком.
    Он силен, беспощаден и мстителен, так что уж точно не забудет оплошностей, которые случатся во время его встречи. И наверняка отомстит тем, кто так провинился. Ничего хорошего от наступающего года им ждать уж точно не придется! Так что позаботиться обо всем нужно заранее и продумать каждую мелочь.
    На встречу нового, 2009 года, не следует приглашать большое количество чужих людей, да и просто собирать шумные компании не рекомендуется. Бык – существо домашнее, а значит, и встречать его нужно в теплом семейном кругу, среди самых родных и близких, людях проверенных, в которых вы ни при каких обстоятельствах не позволите себе усомниться. Можно вместе отдохнуть у камина или съездить на природу – на дачу или зимнюю рыбалку, например. Это будет и оригинально, и по нраву хозяину года. Готовясь к корпоративной встрече Нового Года, следует соблюдать те же правила.
    При украшении помещения, следует обратить внимание, чтобы было побольше вещей из натуральных материалов, особенно деревянных. Желательно, чтобы украшения также были выполнены из натурального дерева.
    Нарядить елку лучше игрушками, изготовленными своими руками – не сомневайтесь, эти усилия будут оценены по достоинству, причем не только родственниками и гостями. Не забудьте под елкой загадать желание, и тогда оно обязательно сбудется! Не стоит забывать, что все желания должны быть добрыми, иначе они не только не сбудутся, но и принесут неприятности.
    Украшать одежду (лучше, если она будет новой), тоже нужно всем настоящим: перьями, пухом, кожей, мехом или даже хлопком, да и она сама должна быть сделана из натуральных материалов. Из металлов предпочтительнее золото, серебро, медь или платина. При этом, нужно выбрать какой-то один – то, что больше всего по душе, и ни в коем случае их не смешивать.
    В комнате тоже должно быть как можно больше деревянных предметов. Это могут быть и ложки, и различные панно, и посуда на праздничном столе. Оригинально будут смотреться и небольшие живые деревья, елка (разумеется, живая), а также букет из хвойных веток на столе. Украшения можно дополнить камешками или ракушками. На стол лучше поставить свечи. Их должно быть 5 или 12. Основные цвета свечей – желтый, серебристый, пурпурный, золотистый, голубой или сиреневый. Если вы выбираете белые свечи, то компанию им могут составить только пурпурные или желтые.
    Сам стол лучше поставить в центре комнаты, главными блюдами сделать зерновые и фрукты – любимые лакомства травоядных. Чем разнообразнее будут блюда, чем больше их будет на праздничном столе, тем удачливее будет год.
    Удивить и задобрить быка достаточно просто. Ведь это обычный работяга, которому и нужно-то, чтобы его всего лишь не раздражали и не беспокоили попусту. Не следует забывать, что у него хорошая память, а обид он не прощает. Так что лучше играть по его правилам

    Ну все, трохи досить... :xaxa:
     
    • Подобається Подобається x 7
Статус теми:
Закрита.