Як створити приємний аромат в помешканні? або Якими освіжувачами ви користуєтесь?

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем olerusya, 20 Серпень 2014.

  1. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Хочеться мати вдома завжди приємний запах, тому прошу поділитись досвідом хто якими освіжувачами повітря користується - хімічними чи натуральними?

    Ось тут є 10 порад як створити приємний запах в домі натуральними засобами:



    І все ж мене цікавлять також хімічні засоби, наприклад освіжувачі повітря, які самі розприскують рідину через певний проміжок часу. Який від них ефект? Чи не зарізкий запах? Якого виробника краще обрати?

    [​IMG][​IMG]

    А також такі новинки - освіжувачі і відразу предмети інтер"єру :), наскільки вони ефективні і як довго виконують свою функцію?

    [​IMG][​IMG]
     
  2. Louth

    Louth Well-Known Member

    Відповідь: Як створити приємний аромат в помешканні? або Якими освіжувачами ви корист

    Не пригадаю, де про це вичитала, але підтверджую: ефективно. Для стійкого приємного аромату в туалеті нанести на рулон туалетного паперу кілька крапель ефірної олії (підійдуть також недорогі парфуми, яких не шкода). Запах буде триматися декілька днів.
     
  3. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Відповідь: Як створити приємний аромат в помешканні? або Якими освіжувачами ви корист

    до речі, наскільки дієві аромосвічки?
    я мала лише звичайні "таблетки" з запахом лимона, то абсолютно ніякого аромату не почула. Порадьте які свічки дійсно гарно пахнуть?
     
  4. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Відповідь: Як створити приємний аромат в помешканні? або Якими освіжувачами ви корист

    Моя подруга такі використовує, то в кімнаті ледь чутний приємний запах + вони у неї в таких декоративних вазочках, то ще й елемент декору. Я в туалеті тримаю таку штуку, як на фото 2, то десь на місяць її вистачає. Пробувала ароматичні олійки в спец. засіб, то щось не чую того запаху...Хіба залишається дійсно на туал. папір побризкати...
    Ще гарний запах в квартирі дає миюча рідина для підлоги від "Містер Мускул", я люблю лавандовий запах з тої серії.
     
  5. lilochok

    lilochok Well-Known Member

    Відповідь: Як створити приємний аромат в помешканні? або Якими освіжувачами ви корист

    Запалюю на декілька хвилин аромолампу (масла підбираю за настроєм)
    Я відповилась від всього штучного і організм мій погано сприймає, якщо чую ті запахи (в гостях, наприклад)
     
  6. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Відповідь: Як створити приємний аромат в помешканні? або Якими освіжувачами ви корист

    пошила я ті мішечки з мятою і мелісою, поклала на полички в шафу, а результату ніякого. як мені здається... може ще якісь трави потрібно було додати?

    ---------- Додано в 11:20 ---------- Попередній допис був написаний в 11:18 ----------

    купила, мені теж непоганий
     
  7. Pesyk

    Pesyk Member

    Відповідь: Як створити приємний аромат в помешканні? або Якими освіжувачами ви корист

    А я хочу знайти освіжувач для ванної, щоб був аромат порошка, мила, така чиста свіжість, чомусь дуже хочу у ванній чути такий аромат. Ще, правда, не вивчала те питання, але цікаво чи є такі освіжувачі з таким ароматом?
     
  8. Naama

    Naama Добре, коли реальність краща за мрію

    Відповідь: Як створити приємний аромат в помешканні? або Якими освіжувачами ви корист

    У нас в туалеті стоїть автоматичний освіжувач Airwick, запах стійкий, хватає на довго ,у ванні нема нічого, але і так пахне там порошком, у кухні маю теж від Airwick але палички, то вони взагалі супер, але купувала їх за кордоном, а в нас не можу знайти, ті що є в Епіцентрі ані близько біля них не стояли, а жаль.
    Палички ось такі
    [​IMG]

    ---------- Додано в 15:02 ---------- Попередній допис був написаний в 15:01 ----------

    А такі штуки використовуємо як пахнючки у машину, то теж класні, і довготривалі.
     
  9. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Відповідь: Як створити приємний аромат в помешканні? або Якими освіжувачами ви корист

    досить відчутний запах дають і звичайні аромопалички, які всюди продають. Але для мене є такий нюанс: коли вони не запалені пахнуть - мені подобається дуже, а як запалю, то запах дуже міняється, мене аж нудити починає, і то від будь-якого запаху.
    В когось теж так?
     
  10. amaretto

    amaretto як сказала Тося: "месний повар"

    Відповідь: Як створити приємний аромат в помешканні? або Якими освіжувачами ви корист

    почистила мндарин, аромат.....разв пів години повторити процедуру і "свято наближається"

    ---------- Додано в 18:33 ---------- Попередній допис був написаний в 18:30 ----------

    гарний варіант
    на кухні в мене аромат від свіжого базиліку(вазон) та м"яти(теж вазон).Лише порухати рукою і все....АРОМАТ
     
  11. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Відповідь: Як створити приємний аромат в помешканні? або Якими освіжувачами ви корист

    пробувала, навіть раз в 5 хв :girl_curtsey: - щось не чую того аромату

    ---------- Додано в 20:40 ---------- Попередній допис був написаний в 20:39 ----------

    о, а м"ята у вазоні теж росте? треба буде собі посадити!
     
  12. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Відповідь: Як створити приємний аромат в помешканні? або Якими освіжувачами ви корист

    А вони не шкідливі?
     
  13. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Відповідь: Як створити приємний аромат в помешканні? або Якими освіжувачами ви корист

    не знаю, а є така інформація?
     
  14. Lelijka

    Lelijka Well-Known Member

    Відповідь: Як створити приємний аромат в помешканні? або Якими освіжувачами ви корист

    я пошила собі мішечки і запхала туди сушену лаванду, повісила в шафах між постіль і білизну, запах тримається уже 2 роки! і навіть молі немає)))
     
  15. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: Як створити приємний аромат в помешканні? або Якими освіжувачами ви корист

    А де ви купували сушену лаванду?
     
  16. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Відповідь: Як створити приємний аромат в помешканні? або Якими освіжувачами ви корист

    Я бачила, що її продають на базарі, але то ще раніше - дідусі-бабусі, які різними травами торгують.
     
  17. AilataN

    AilataN жива

    Відповідь: Як створити приємний аромат в помешканні? або Якими освіжувачами ви корист

    Вже дуже давно використовую такий спрей :
    спирт 20 мл
    ефірне масло 10 мл
    вода 70 мл
    Спершу замішуєте спирт з ефіром , потім доливаєте води. Заливаєте в спрей, баночку зі спреєвим розпилювачем від косметики чи чогось іншого.
    Спиртом вже на другий-третій день не чути,
     
  18. Naama

    Naama Добре, коли реальність краща за мрію

    Відповідь: Як створити приємний аромат в помешканні? або Якими освіжувачами ви корист

    Те саме, як починає диміти, все, хоть стій, хоть падай ,прямо аж задихаюсь))
     
  19. Tempernice

    Tempernice Well-Known Member

    Відповідь: Як створити приємний аромат в помешканні? або Якими освіжувачами ви корист

    О, я теж так роблю, але меншими порціями, розвожу у вільному атомайзері ( флакончик з розпиву парфумів). Звечора розведу, на наступний день користуюся. Люблю найбільше лимонну ефірку для ароматизаціі туалету і ванноі. Для ароматизаціі кімнат використовую електричну аромалампу (не люблю запаху сірників і свічки, особливо з ефірками змішаного). Тож електрична для мене супер, вмикаю в розетку, наливаю води, як нагріється - кілька крапель ефірноі олійки і в хаті аромат суперовий.
    Ще в спальні маю керамічні зволожувачі на батареях, інколи і в них капаю ефірки, дуже гарно ароматизується приміщення. У спальні люблю лаванду, хвою, цитрусову суміш.
     
  20. sanches

    sanches Well-Known Member

    Відповідь: Як створити приємний аромат в помешканні? або Якими освіжувачами ви корист

    Я у зволожувач повітря кілька крапель ефірки капаю. Зараз полюбляю апельсин з евкаліптом

    Отправлено с моего Fly_IQ442 через Tapatalk