Як створити приємний аромат в помешканні? або Якими освіжувачами ви користуєтесь?

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем olerusya, 20 Серпень 2014.

  1. Takamine

    Takamine Well-Known Member

    Відповідь: Як створити приємний аромат в помешканні? або Якими освіжувачами ви корист

    Дівчата. а де ви купили керамічні зволожувачі на батареї? Як вони кріпляться, чи реально їх закріпити на чугунну батарею?
     
  2. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Відповідь: Як створити приємний аромат в помешканні? або Якими освіжувачами ви корист

    колись на форум продавали, але зараз не бачу..
    вони мали спеціальні гачки, тому дуже легко кріпились на будь які батареї. але моя дитина дуже швидко їх побила, вони дуже крихкі. тому зараз ставлю звичайне керамічне глибоке блюдечко, але на сталеву батарею, а з чавунної падало напевно б.
     
  3. arushka

    arushka завжди досягаю мети

    Відповідь: Як створити приємний аромат в помешканні? або Якими освіжувачами ви корист

    а одного блюдечка вистарчає? бо якщо кімната велика, певно треба їх більше
     
  4. Tempernice

    Tempernice Well-Known Member

    Відповідь: Як створити приємний аромат в помешканні? або Якими освіжувачами ви корист

     
  5. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Відповідь: Як створити приємний аромат в помешканні? або Якими освіжувачами ви корист

    я ставлю не для зволоження, а саме для запаху під час випаровування, а для зволоження точно треба більше.
     
  6. arushka

    arushka завжди досягаю мети

    Відповідь: Як створити приємний аромат в помешканні? або Якими освіжувачами ви корист

    ясно, а я прочитала так, як мені треба:girl_crazy:, бо вже другий тиждень прокидаюсь від того, що пересохло в горлі
    нада шота дєлать