Як вам посиденьки?

Тема у розділі 'Організаційні питання', створена користувачем Liliyah Romanova, 9 Вересень 2008.

?

Чи подобаються вам оновлені Дівочі посиденьки?

  1. так, подобаються

    75,7%
  2. ні, не подобаються

    9,0%
  3. будуть подобатися, якщо будуть ще зміни

    12,9%
  4. інше (бажано відписатися, що саме інше)

    2,4%
  1. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

    На жаль... і з кожним днем все слабше :sad:
    ...зато реклами на форумі!! Поки зайдеш в якусь тему, пропонує все, що можна. Он в блогах форуму вже азартні ігри розхвалюють
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  2. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    Всім привіт, не минуло й сто років, як я знову вирішила завітати на форум. (Деколи заходила, коли треба було когось знайти із дівчат, але нічого не писала, бо, здається, була забанена).

    Чому я згадала про "Дівочі посиденьки"? Через "Євробачення" -- я така далека від музики, але колись в прямому ефірі любила щороку коментувати виступи у темі про "Євробачення". Брала пляшечку шампанського, писала свою думку про пісні, дівчата давали свої реакції -- і так, наче разом на концерт сходили. Причому критик з мене ой як не поганий -- моя думка майже завжди збігалась і з думкою коментатора, і з народом, бо мій попередній рейтинг плюс мінус був такий, як і був.

    А цього року я не дивилась Євробачення, проте бачила деякі дописи у ФБ - і вони такі не цільові, дехто навіть не розуміє, про що йдеться. Ну воно й зрозуміло. Бо соцмережі -- це про все і не для всіх. А оці "Дівочі посиденьки" -- це ідеально побудований світ: теми, розділи: що цікавить -- туди й пішов. І якщо ти з кимось у одній і тій же темі -- значить воно вас цікавить. А позаяк людей на форумі було дуже багато, відповідно у кожній темі було купа людей. Хочеш про чоловіка - на тобі одна тема, хочеш про дитячі какашки чи вишивку хрестиком - інша, хочеш щось купити - йди в барахолку.

    А потім взяти і просто знищити таке цікаве явище, як цей форум? Позаблоковувати інакодумців, повисміювати найактивніших. І не треба казати, що всі пішли в фб чи в інсту - там багато про що, ще й під своїм справжнім іменем і фоткою (хоча у мене й тут справжнє прізвище) не поговориш.

    Наприклад, мене блокували через соску. Бо я її давала дітям і казала, що це моє спасіння. Майже всі мої діти уже підлітки і мають чудові зуби і прикус. І груди не кидали, були годовані стільки, скільки їм треба було. А я і досі кажу, що соска -- це найкращий винахід людства.

    Чи блендерована зупа -- десь за неї мене теж тут обісрали. Блендерувала я її першій дитині, потім другій, третій, а коли четвертій блендерила -- то і першому те ж саме давала. А що ж було у тому супі пюре? Та все, навіть те, чого я не їм -- і купуста, і буряк, морква, кабачки, броколі, цвітна, брюсельська, цибуля, навіть м"ясо чи печінку туди доблендеровувала. Сказали, що я чокнута, що пятирічну дитину таким годую, мусе сам жувати.

    Ну а я дура послухала -- почала ту ж зупу не блендерувати. З того часу мої діти з зупи їдять лише воду і бульбу, і борони Боже туди якусь зелень кинути. Короче, мої діти взагалі не їдять овочі - ні варені, ні сирі. То я би тепер радила блендерити до 25 років, а далі -- хай жінка блендерить (а тепер за супи пюре в барах шалені гроші платимо)
    . Там був концентрат всіх вітамінів, які вони тепер не їдять...

    Стільки цікавого було на цьому форумі, а тепер взагалі немає дописів.

    Продовжу згадувати, як розпадався форум. Форумівки! Я, коли вперше потрапила на форум (через тему барахолка, мені треба було щось купити) і прочитала про організацію форумівки -- я думала, що то якийсь такий закритий бенкет, де обовязково фуршетний стіл, офіціант ходить з підсносом з шампанським і всі незнайомі дами між собою знайомляться. Звісно, я побоялась йти на такий захід.

    А потім інші дівчата, новачки на форумі, почали влаштовувати "дружні" форумівки -- тиму, щоб шукати собі подружок. Там формат був окреслений наперід. То на піці зустрічались, то в пузатій хаті. Жодних умов та умовностей -- прийшов, сів, замовив собі пиво-каву-чай, дитину відвів в дитячу кімнату -- і знайомишся та спілкуєшся. Так же ж нє -- комусь несподобалось, почались підпільні форумівки, форумівки для обраних, форумівки для старожилів... Карочє оце величезне бабське ком'юніті -- по суті феномен, бо важко зібрати стількох жінок в одному місті, а тут вдалося, знову розпалося на маленькі групки-секти-плем"я.

    Шкода мені за цим місцем, бо я тут познайомилась і подружилась із купою чудових жінок, ми і далі переписуємось у фб, але там це вже не камерно, а як на сцені -- три кобіти обговорюють те, що цікаво їм, але не цікаво іншим тисячупіцот друзям у фб чи інсті. Саме тут я знайшла купу реальних подруг і хороших знайомих, навчилась пекти паску і накупила купу зайвого барахла.

    А вчора зайшла -- і навіть не мала з ким обговорити "Євробачення", яке цього року не дивилась...

    До речі, не памятаю як причіпляти фото, але зараз спробую -- бо заскрінила. Але як не вийде, то коротко про те, що я побачила:

    Я дивилась інформацію про відвідувачів форуму -- є тут такий розділ і я очолюю (!!!) рейтинг людиней (ніків) з найбільшою кількістю негативних реакцій, і в той же час у іншому рейтингу -- найпопулярніших (не плутати з тими, хто просто найбільше пише пише) дописувачів -- входжу у першу десятку. То я найпопулярніша чи найнегативніша?)

    Все, пожалілась) Але то я ще не все сказала загалом, не кажучи про те, що навіть на особистості не переходила)

    цікаво, є ще тут хтось з моїх часів (хоча, чесно кажучи, я ніколи не була в числі старожилів, це місце було популярним ще до того, як я провела додому інтернет, бо на роботі мені було не до форумів)
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. rununkulos

    rununkulos Well-Known Member

    Привіт!
    Пам'ятаю))
    Я, будучи вагітною " підсіла на форум", але активно хіба читала і до тепер часом беру в руки старий смартфон, де стоїть додаток і підглядаю... чи бува хто не обявився, чи не ожив форум?
    Ту інформацію,що можна було почерпнути тут, мені замінили своєрідну школу життя чи інститут, я стільки всього знаю, дякуючи ДП.

    Не розумію , як і коли сталось так, що тут якось різко заглохло? Кудивсі поділись?

    Мені як ніколи, зараз не вистачає того теплого, часом різкого як каже @Kandya, спілкування.
    Ніде не має тутешньої атмосфери, і ніякий інстаграм не альтернатива...від слова зовсім.

    Але що...глухо тут.. навіть якщо хтось з нових користувачів появляється, вони явно не знають як то було.

    І ще...
     
    Останнє редагування: 7 Лютий 2024