Як вам посиденьки?

Тема у розділі 'Організаційні питання', створена користувачем Liliyah Romanova, 9 Вересень 2008.

?

Чи подобаються вам оновлені Дівочі посиденьки?

  1. так, подобаються

    75,7%
  2. ні, не подобаються

    9,0%
  3. будуть подобатися, якщо будуть ще зміни

    12,9%
  4. інше (бажано відписатися, що саме інше)

    2,4%
  1. Tsokotukha

    Tsokotukha Well-Known Member

    Відповідь: Як вам посиденьки?

    Раніше обминала форуми десятою дорогою, вважаючи їх марною тратою часу.
    Та й навіть випадково на якийь забрівши робилоя млосно від тем та манери спілкування.
    А тууууут!!!!!
    Дівчатка, за той короткий час, що я з вами, мені пощастило С Т І Л Ь К И для себе почерпнути!!!!! Ви неперевершені рукодільниці, бездоганні господині, вишукані модниці, розмуні та (деколи не по літах) мудрі, веселі та часом засмучені але надзвичайно цікаві співрозмовниці!!!!!!
    Мене приємно вражає діапазон тем для спілкування деяких формулянок!!! О, це далеко не ті мамочки з якими я водила доньку на танці, і які могли годинми розмовляти лише про дитячі лахи з краківького базару.
    Тут завжди щось нове (конкурси), цікаве (забавки), актуальне та важливе.
    Люди, які працюють над підтримкою цього форуму, ці саможертовні ентузіасти, заслуговують на неабияке визнання!!!!!!! А дописувачі на розумних та щиросердних читачів!!!!

    П.С. Доречі, донечка Ганнуся (а їй 9 років) вже потрошки теж зачитується та задивляється. Сьогодні подала пропозицію створення "Дитячих посиденьок" :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. TUCR

    TUCR Well-Known Member

    Відповідь: Як вам посиденьки?

    Я також колись думала що Дівочі посиденьки не цікаві, знайома завжди про них розказувала, от думаю і я спробую, то так затягнуло,що о го-го-го. Так, тут дуже цікаво!
     
  3. ljalechka

    ljalechka Well-Known Member

    Відповідь: Як вам посиденьки?

    і мені тут цікаво, можна дізнатись багато чого корисного для себе, поспілкуватись з формуляночками, придбати досить хороші речі для себе і блиських, зятянуло мене на всі 100%:girl_claping:
     
  4. Музик

    Музик Мартуська

    Відповідь: Як вам посиденьки?

    в порівнянні з Львівським Форумом, мені тут набагато комфортніше. там - політика, серйозні розмови і трішки злі форумчани, а тут - можна говорити ні про що, а треба - дадуть пораду, тут приємніше, відчуття, ніби це дім!
     
  5. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: Як вам посиденьки?

    Мене теж затягнули ДП не на жарт.:girl_smile: Цікаво так, і інформації хорошої можна почерпнути дуже багато,і порадитися, і розрадитися, і поплакатися, і похвалитися ну, і ще дуже багато чого. Також дуже позитивним моментом можна назвати те, що ДП особисто мені, принесли багато приємних знайомств і нових друзів, спілкування не тільки на форумі, а й поза його межами.
    Правда бувають й трохи малоприємні моменти і люди теж бувають різні і негатив інколи, правда дуже рідко, але присутній. Тай треба враховувати, що на форумі не можуть бути всі однодумці і де-коли свою агресію стримати, не виливати, бо мовляв "я сьогодні зла і не добра". Буває і настрій зіпсують і напишуть в карму пару "лагідгих", але час проходить і починаєш дивитися на ситуацію з іншої сторони. А загалом мені подобаються Дівочі посиденьки дуже-дуже!!!
     
    Останнє редагування: 8 Квітень 2011
  6. Michela

    Michela New Member

    Відповідь: Як вам посиденьки?

    Дівочі посиденьки- просто супер! :girl_tender:
    Скільки тут всього цікавого та корисного можна для себе знайти. Завжди можна тут знайти підтримку та корисну пораду...А скільки тут хороших людей...з багатьма вже познайомилась і тепер спілкуємось і за межами форуму...:girl_dance:
    Колись вільний час (вдома) проводила дивлячись телевізор, а тепер практично тільки тут...:girl_smile:
    Що мені тут не подобається, то це просто окремі люди, які є не чесними та просто жорстокими по відношенню до інших...:girl_sad:
    А які тут конкурси цікаві!
    А ті хто створив цей форум і хто постійно у ньому працює та над його підтримкою- МОЛОДЦІ!!!:girl_claping:
     
  7. Galicija

    Galicija Well-Known Member

    Відповідь: Як вам посиденьки?

    Мій чоловік каже, що я ДП-наркоман....:girl_crazy: Вільна хвилинка і я "залажу" сюди... Навіть у ті миті, коли сказати особливо нічого, тут не занудьгуєш! Завжди є, що почитати...:girl_yes:
    Особливо корисним став досвід матусь. Якби не Ви, мої дорогі, моя доця ще дотепер, певно, не вміла б на горщик сходити, дусилась свекрушиною бульбою зі сметаною, я б ніколи не звернула увагу на таке явище, як синехії, і не усунула б цю проблему і...і...і....
    Щиро дякую всім за поради! Дуже рада бути частинкою вас!!!!
     
  8. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Відповідь: Як вам посиденьки?

     
  9. tanchyk

    tanchyk хочу миру в Україні

    Відповідь: Як вам посиденьки?

    Просто старайтеся не звертати увагу і не сприймати близько до душі! Тут весело і цікаво, багато чого нового можна дізнатися і знайти друзів.
     
  10. Natalysa

    Natalysa Well-Known Member

    Відповідь: Як вам посиденьки?

    Я теж захопилась ДП ще під час вагітності. І тепер весь час звертаюсь до дівчат за порадую, беру участь у спільних процесах і конкурсах. В мене були тут неприємні ситуації і таке інше, але вони стали для мене рідними.
     
  11. lulu

    lulu Well-Known Member

    Відповідь: Як вам посиденьки?

    отже, я зрозуміла, що повернувшись сюди, буду ще довго плужити, бо стільки всього, важко одразу розібратись(та стариків шота малавата асталась-кругом новиє люді):girl_cool:
    тому простіте і вибачайте, особливо модератори. може й розторможусь згодом:d7:
     
  12. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Як вам посиденьки?

    Ти освоюйся головне. Приємно, що повернулася!!
     
  13. levandivka

    levandivka З яйцями...

    А-а-а-а! [​IMG]
    Зовсім недавно шукав телефон...
    Не знайшов. Але флюїди дотарли. :)



    Дійсно, весело буває... Тільки встигай до туалету добігти...
    А скільки нового (про себе) дізнаємося... [​IMG]

    Точно! У нас є "глянцеві тусовки" і інші теми для релаксу з сємками.
     
  14. lulu

    lulu Well-Known Member

    Відповідь: Як вам посиденьки?

    та реально туплю, то не від переносу-загалом. відвикла.

    ще треба?:girl_cool:
     
  15. Setka

    Setka Мамулька непосидок

    Відповідь: Як вам посиденьки?

    Ой, дівчата, це не посиденьки, а засиденьки. Як засяду, то навіть як час летить не зауважую!!! Ніколи раніше форумами не користувалась і завжди дивувалась, кому то там хочеться щось писати. Тож ДП мій перший досвід (а це завдяки появі синочка). Словом "вляпалась" по самі вуха.:girl_claping:
     
  16. soyka

    soyka New Member

    Відповідь: Як вам посиденьки?

    Дуже подобається на посиденьках.
    Гарний дизайн сайту, милі співрозмовники і в цілому дружня атмосфера.
    Багато корисної інформації можна знайти. Чудовий форум, я рада, що я тут.:girl_in_love:
     
  17. нталька

    нталька Well-Known Member

    Відповідь: Як вам посиденьки?

    Вибачте, мені цікаво, вчора ви одне написали, а сьогодні інше, то що вплинуло на таку швидку зміну думки?
     
  18. zaderyshka

    zaderyshka Member

    Відповідь: Як вам посиденьки?

     
  19. analastanka

    analastanka тень на стене

    Відповідь: Як вам посиденьки?

    Я старые "Посиденьки" не застала, т.к. случайно зашла сюда только около недели назад. Но то, что есть сейчас - очень и очень неплохо :)
     
  20. Sertce

    Sertce Member

    Відповідь: Як вам посиденьки?

    Посиденьки подобаються, є, правда, деякі нюанси, але це все "мЄлочі", порівняно із загальним враженням і настроєм. Тут мудрі і компетентні дівчата, які, по-можливості завжди розрадять, допоможуть, підкажуть, зрозуміють. А "Спільна молитва"? Лише люди, які бажають одне одному добра, можуть молитися за іншиx. Я не раз відчувала на собі цілющу силу вашиx молитов. За це дякую. І взагалі, дякую усім за ДП, за розширення мого діапазону знань про материнство, про ГВ, про новинки у книговидавництві, про поради на куxні і про вислуxовування моїx плачів у "жилетці". Люблю ДП...